close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
23.05.2018
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

נחשף: מה הציע נוני מוזס לראש הממשלה נתניהו בפגישה ביניהם?

"הצעת שוחד" • חלק מפרטי הפגישה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו למו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס, שעומדת במרכז החקירה נגד ראש הממשלה, נחשפים: ההצעה הקורצת של מוזס, איך הגיב נתניהו ומי יזם את הפגישות • כל הפרטים

9
הדפס
נתניהו ומוזס. צילום: פלאש 90
נתניהו ומוזס. צילום: פלאש 90

"הצעת שוחד מובהקת" • חלק מפרטי הפגישה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו למו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס, שעומדת במרכז החקירה נגד ראש הממשלה, נחשפים: מה הציע מוזס לראש הממשלה, איך הגיב נתניהו, ההצעה שעמדה על הפרק ומי יזם את הפגישות.

על פי דיווח של גיא פלג ב"חדשות 2", מוזס הציע לראש הממשלה עסקה קורצת במיוחד לפיה, הוא ידאג להשאיר אותו בשלטון במידה ונתניהו יסייע לו להגביל את המתחרה העיקרי - "ישראל היום".

על פי הדיווח, מוזס הציע לנתניהו: "אם אני ואתה נסכים על חוק, אני אעשה כל מה שאני יכול כדי שתהיה פה כמה זמן שתרצה. אני מסתכל לך בעיניים ואומר לך את זה בצורה הברורה ביותר".

על פי דיווח מקביל של של גידי וייץ ב"הארץ", ראש הממשלה התחייב בפני מוזס לפעול להשלמת העסקה ביניהם עם תום מערכת הבחירות לכנסת ה-20.

עוד דווח כי בין נתניהו למוזס התקיימה סדרה של פגישות ובידי המשטרה הקלטות של כמה משיחות אלו.

על פי הדיווח ב"הארץ", מוזס, שמלבד היותו מו"ל ידיעות אחרונות משמש גם כעורך האחראי של העיתון, הציע לנתניהו לבחור כמה עיתונאים מטעמו, והבטיח להעסיק אותם בכלי התקשורת של הקבוצה באופן מיידי.

כאמור, ראש הממשלה מצדו התייחס בחיוב להצעה שפרס בפניו מוזס, הבטיח שיפעל לקידום העניין, ואמר כי יצטרך לבדוק כיצד לממש את העסקה ביניהם עם פוליטיקאים אחרים.

כידוע, לבסוף העסקה שנרקמה בין השניים לא יצאה אל הפועל, זאת לאחר ההגייסות המוחלטת של קבוצת ידיעות אחרונות לקידום מועמדותו של יו"ר מפלגת העבודה, יצחק הרצוג, מה שהביא לפיצוץ המגעים החשאיים.

פרט חשוב נוסף שנחשף הערב מדבר על כך שמי שיזם את הפגישות החשאיות הוא דווקא ראש הממשלה, כך על פי הדיווח של וייץ.

בנוסף, דווח כי מתחילת הדרך היה קונצנזוס בצמרת המשטרה והפרקליטות שהעסקה שהניח מוזס בפני נתניהו מקפלת בתוכה הצעת שוחד מובהקת.

מוזס סירב להתייחס לדברים ב"הארץ". מטעמו של ראש הממשלה נמסר כי "כל הפרשיות כביכול התבררו כעורבא פרח, וכך יהיה גם לגבי הטענות המתפרסמות בתקשורת כעת. אנו חוזרים ואומרים: לא יהיה כלום – כי אין כלום".

אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
מי שבמעשיו מוכר אותנו [ואת גדולינו]לעסקני רשיעי. לשיעבוד עולם. מוטב שיעזוב הנהגה של כלל בני ישראל באה"ק. (ל”ת)
 20:23 10/01/2017
1
 
התקשורת שומרת על הדמוחרטא. כלבי השמירה של הכיסים שלהם. כסף כסף... מפריעים לנהל את המדינה בשביל אינטרס אישי... (ל”ת)
מה יהיה במדינה הזו??? 20:40 10/01/2017
2
 
שקרים (ל”ת)
 22:38 10/01/2017
3
 
כי מה? הוא אחראי על הרצח של הבת שלה? אתם אתר הזוי. (ל”ת)
 23:45 10/01/2017
4
 
איך נוני מוזס לא בכלא על סחיטת ראש ממשלה?  
ניר 00:53 11/01/2017

זה מדהים. יותר גרוע מצפון קוריאה. נוני מוזס דרס ילדה למוות ולא נשפט על זה. הוא נפגש עם ליבני וביקש מימנה להגיש הצעת חוק שאסור לחלק עיתונים חינם כדי שהוא ירוויח ולא נשפט על זה ועכשיו הוא מאיים על ראש ממשלה . ראש ממשלה!! לא לשעבר ולא מועמד. ראש ממשלה! והוא עדיין לא בכלא. מה הוא מחזיק את כל השופטים?

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
5
 
ברור שהכל שקר  
אוביקטיבי 02:00 11/01/2017

ביבי יזם את הקשר והציע שוחד ולא מוזס.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
נתניהו לא פרסם ולא התכוון לפרסם את הקלטת. למה?? כי נוצר לו כלי סחיטה ביד. (ל”ת)
תרגום בגוף הסרט 07:47 11/01/2017
7
 
כל התקשורת מכורה וחד צדדית הכל בלוף כנסו  
 12:27 11/01/2017

בקול ישראל לכרמלה מנשה יש אג'נדה לברוח מלבנון בזמנו ובתקופה אחרונה בעד הרמטכל ונגד עזריה משה נגבי לא אובייקטיבי וידוע מראש שהוא מרוח בצד הנכון חנן קריסטל גם שמאל קיצוני וכן נויבך ופרז לא שמעתי את נויבך לשאול למה אין תחקיר אמיתי על מערכת המשפט על טיוח והשתקה בפרשיית אורי קורב גם שלה ושל מרגלית וגילת וכן מיסמוס ועבודה לא רצינית ויסודית בפרשיית רות דוד וטיוח לטובת אהוד ברק וכן בעד כנופיית שלטון החוק

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
8
 
ביבי טמן פח לנוני !!!  
המתבונן 13:39 11/01/2017

לפי מה שנראה על פניו, נתנייהו יזם את השיחות הללו !! כדי להפליל את נוני. והעובדה לכך היא שהוא הקליט את השיחות הללו, והשיחות המוקלטות נמצאות עכשיו אצל חוקרי לה"ב, תקנו אותי אם אני טועה.!

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
9