close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
22.04.2018
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

קונקשן במוסקבה: שני החרדים במסע עולמי • פרק שני

הפרויקט המצולם 'קונקשן' של קובי סלע ואפרים קמיסר, מגיש פרק שני ומרתק • כך תהפכו את עצירת הביניים במוסקבה לחוויה יהודית שלא תישכח • צפו

7
הדפס

בשעה טובה ומוצלחת, אנחנו ממריאים לטיסה נוספת: הפרק השני של סדרת התעופה והתיירות החווייתית 'קונקשן', יוצא לדרך, ובפרק מספר 2, אנחנו במוסקבה!

אפרים קמיסר, סוכן נסיעות ואיש רדיו, וקובי סלע, איש תקשורת ובעלים של משרד יח"צ דתי/חרדי חברו יחד למיזם מרתק שעורר עניין כבר בשלב הצילומים המוקדם.

'קונקשן' היא סדרת סרטוני וידיאו בני 20 דקות, בה מטיילים ומסבירים המגישים מה האפשרויות התיירותיות והדתיות העומדות לרשותו של נוסע שומר מצוות בכל שעות ההמתנה בעיר, בעודו ממתין לטיסת ההמשך שלו, ה'קונקשן'. הסדרה מצולמת בערים המרכזיות בעולם המשמשות לרוב לטיסות המשך.

לעיתים עצירת הביניים נובעת מאילוץ, אך אפשרויות התיירות כה מזמינות - עד שהנוסע מתכנן מלכתחילה עצירה כדי ליהנות מטיול בן כמה שעות בעיר, סוג של טיול בונוס בדרך אל היעד הסופי.

בכל פרק נחשפים הצופים למקומות מעניינים במרחק נסיעה סביר משדה התעופה. תחילה, האפשרויות הרוחניות והקולינריות הממוקמות בקרבת מקום, בתי כנסת, מסעדות כשרות, מרכזי קניות, ואטרקציות תיירותיות המתאימות לציבור שומר מצוות. הפרק מספק הסברים על העלויות הצפויות בכל מקום, ומאפשר לנוסע לבחור בין האטרקציות ולתכנן את הזמן מראש.

הצילומים במוסקבה, למשל, זימנו לצוות הצילום הפתעה: הרב יצחק (אייזה) קוגן, המכונה "הצדיק מלנינגרד", חשף במהלך הפרק את סיפור הבונקר בבית הכנסת העתיק שאיפשר לחמוק מאנשי השלטון במהלך פשיטות הקומוניסטים שאסרו על קיום חיים יהודיים. קוביס וקמיסר לא ויתרו על ברכת הכהן, וזכו לקבלה במהלך ביקורם בבית הכנסת העתיק היחיד בעולם עם בונקר מתחת לארון הקודש. ככלל, הפרק גדוש בפגישות עם נקודות יהדות בעיר הגדולה.

הפרק הראשון עסק בהונג קונג, והפרק הבא יתמקד בבנקוק, תאילנד. אלפי התגובות לפרק הראשון, מלמדים על הרצון העז לסדרת תיירות מקצועית ומקיפה, שמתאימה לציבור שומרי המצוות. בימים אלו אנו מצלמים ועורכים פרקים נוספים, כך שצפויות הפתעות בהמשך. התסריט, הבימוי והעריכה נכתבו ומופקים ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם להתחבר. קונקשן.


אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
מרגיש כאילו ממש בחו"ל  
מוישי 17:51 11/01/2017
1
 
הרב קוגן איש מסירות נפש עוד בימי הקומוניסטי עשה גדולות  
חסיד 19:00 11/01/2017

ונצורות במחתרת. לא סתם כיניו הצדיק מלינגרד

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
2
 
להמיר כסף בטרמינל - עצת אחיתופל  
רוסי 21:30 11/01/2017

כבר הטיפ הראשון הוא טיפשי. אין להחליף כסף בטרמינל, שערי המטבע שם - פשוט גנבה. אם כבר, תוציאו כסף מכספומט. ניתן להמיר כסף בעיר בכל בנק עם שערים נורמליים.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
3
 
אין על אפריים!!  
הפרזידנט 22:51 11/01/2017

קמיסר יהודי צדיק חייכן מתוק. אוהב אותך
בצלאל מלהתענג

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
4
 
הרגשתי במוסקבה  
 22:53 11/01/2017

תמשיכו לטייל בעולם ולבנתיים גם אנחנו נהנים. תודה רבה ממש נפלא

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
5
 
יפה מאוד חבל שלפני כמה שנים לא ידעתי על זה היום אני רק בישיר ב ה (ל”ת)
לדעת  09:42 12/01/2017
6
 
מי הרשה ליהודי חרדי לנסוע לחו"ל  
ישראל 23:46 12/01/2017

איך יהודי שמגדיר את עצמו חרדי מרשה לעצמו להתפאר בנסיעה לחו"ל לצורך טיול?
האם שמירת המצוות אינה חלק מהמהות של חרדי ?

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
7