close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
20.04.2018
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

הגרלת הענק על יחידת 3 חדרים בטבריה

תופעה מסקרנת: בין אלפי המצטרפים להגרלה, נמנים מאות תלמידי ישיבות וסמינרים המבקשים להבטיח לעצמם סיכוי לדירה או נכס מניב משלהם

2
הדפס
תגיות: הגרלה שנתיתנדל"ן
צילום: פלאש90
צילום: פלאש90

תופעה מסקרנת: בין אלפי המצטרפים להגרלה, נמנים מאות תלמידי ישיבות וסמינרים המבקשים להבטיח לעצמם סיכוי לדירה או נכס מניב משלהם

בישורת האחרונה לקראת הגרלת הענק של 'מבצר התורה' היא ממשיכה לעורר הדים נרחבים אצל אלפי משפחות בכל רחבי הארץ והעולם, המבקשים להבטיח לעצמם סיכוי לעתיד טוב יותר בעז"ה.

ההגרלה שתתקיים אי"ה בשבוע הבא, יום שלישי ראש חודש ניסן, נערכת כמידי שנה ב4 השנים האחרונות, על יחידת 3 חדרים בקריה החרדית בטבריה עילית, הכוללת 2 חדרי שינה סלון ומטבח, שירותים וחדר רחצה + מרפסת ענקית השוכנת מול נופה המרהיב של העיר טבריה, וצופה על ים הכנרת התכול, הרי הגליל והגולן.

המוניטין הרב שצבר לעצמו 'מבצר התורה' בהגרלה השנתית הגדולה בשנים עברו – שסחפו עשרות אלפי משתתפים מכל גווני הקשת של הציבור החרדי – באה לידי ביטוי גם השנה, כאמור, עם תנועה ערה של אלפי מצטרפים להגרלת הענק בכל שעות היממה.

בשיחה עם מוטי קליין, מנכ"ל 'קליין הפקות' המפעיל את מוקד ההצטרפות להגרלה הגדולה, הוא מספר על תופעה מסקרנת ביותר בולטת השנה במיוחד - על רקע המשבר ההולך ומחריף במצוקת הדיור, בעקבותיו נמצאים עשרות אלפי משפחות מהציבור החרדי בלחץ גובר ומתמשך מהמצוקה החריפה הפוקדת כל בית.

"אנו עדים בשבוע האחרון מאז פתיחת הקווים, לגל חזק מאד של בחורי ישיבות ותלמידות סמינרים, בעיקר כאלו המתקרבים לגיל שידוכים, המבקשים לרכוש כרטיסים להצטרפות להגרלה, בדבריהם הם מספרים על החלום לזכות בקורת גג משלהם, ולהגיע לפרק האיש מקדש, בצורה רגועה ובטוחה יותר", אומר קליין.

הנתון המפתיע, מספק לכולנו הצצה אל מאחורי הקלעים של המצוקה הגדולה בתחום הדיור, כשאלפי זוגות צעירים נאנקים במחסנים ויחידות דיור ומבזבזים הון עתק מדי חודש כדי לממן את המגורים בתת תנאים אלו.

ב'מבצר התורה' שמים איפה דגש על הסיכוי הגדול הגלום בזכייה בהגרלה, המעניקה לזוכה המאושר יחידה מרווחת ומפוארת, שצפויה להעניק לו קורת גג למגורים או חוסן כלכלי מנכס מניב לאורך ימים ושנים.

כאמור, ההגרלה השנתית נערכת זו השנה הרביעית ברציפות, מתקיימת על ידי ולטובת רשת 'מבצר התורה', כשברכישת כרטיסים להגרלה זוכים המשתתפים למעשה גם בהחזקת מאות עמלי תורה, הלנים בעומקה של תורה בארבעת סניפי רשת הכוללים של 'מבצר התורה' בעיה"ק ירושלים, עיה"ק טבריה, בית שמש ומאנסי נ"י, ומפארים את כותל המזרח של עולם התורה.

בהנהלת רשת 'מבצר התורה' אומרים, כי "מרגש לראות בכל שנה מחדש את עשרות אלפי המשתתפים הפונים מיוזמתם לקחת חלק בהגרלת הענק, כשהמטרה העיקרית היא החזקת תורה ורק המטרה המשנית היא האפשרות לזכות בעתיד כלכלי טוב יותר באמצעות הזכיה בהגרלה בעז"ה".

אם גם אתה חפץ בסיכוי טוב לעתיד טוב יותר, פנה כעת למוקד ההצטרפות והגדל את סיכוייך לזכות.

אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
לא רשמתם מספר  
ווו 07:50 22/03/2017
1
 
יש זכיה בטוחה בלי צורך בהגרלות, חיסכון של מאות אלפים!  
 09:52 22/03/2017

כל מה שצריך זה לצבור ידע על שוק הדיור, כי ידע נותן לרוכשים כוח במשא ומתן. אתר חדש חשף את מצב השוק, ומסביר לא פחות מ 24 טעויות חשיבה שמאוד נפוצות בישראל. חפשו בבקשה אתר אינטרנט בשם "הפרכ מיתוסים על דירות"

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
2