close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
30.11.2015
 
VOD
 
מייל האדום
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
עדכון אחרון  30/11/2015, 13:27
1567.11
0.27
ת"א- 25
1350.19
0.34
ת"א-100
1353.52
0.31
ת"א כללי
1317.46
0.49
תל-דיב
341.46
0.14
ת"א בלוטק
389.53
0.27
ת"א-טכנולוגיה
529.38
0.06
ביומד
407.53
0.23
נדלן 15
1021.02
-1
ת"א-נפט וגז
314.29
-0.16
מדד תל בונד 20
3.8744
-0.1829
דולר ארה"ב/שקל
4.0941
-0.4571
אירו/שקל
מבזקים

'טרם' גם בבני ברק • נחנך המרכז הרפואי החדש

בטקס רב רושם נחנך המרכז הרפואי 'טרם איכילןב' בבני-ברק • המטרה: להעניק שירות מקצועי ומהיר ללא צורך בחדר מיון • ראש העיר: "מדובר בהצלת נפשות" • גלריה

אירוע רב רושם נערך ביום שלישי השבוע בבני ברק, עת נחנך באופן פורמאלי המרכז החדש לרפואה דחופה 'טרם איכילוב' בעיר.

בקביעת המזוזות התכבדו הגרמי"ל לנדא, רב העיר בני ברק, סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, וראש עיריית בני ברק הרב יעקב אשר. לצידם השתתפו בטקס אישי ציבור, אנשי רפואה והצלה, נציגי קופות החולים, ראשי ארגוני חסד ומובילי דעת קהל.

בין המשתתפים: מנכ"ל בית החולים איכילוב, פרופ' גבי ברבש, מנכ"ל המרכז לרפואה דחופה 'טרם', ד"ר ג'ו ג'מאל, מ"מ ראש עריית בני ברק, הרב חנוך זייברט, סגני ראש העיר הרב מנדל אייזנברג והרב אליהו דדון, חברי המועצה הרב שלמה קוסטליץ, הרב יהודה מרמורשטיין, הרב חיים מאיר לנגסאם והרב יהודה הבר, יו"ר 'הצלה גוש-דן' הרב אשר שלומוביץ, יו"ר 'איחוד הצלה' הרב זאב קשש, הרב ברוך הימל, הרב יצחק שטרן והרב צבי וייס מראשי 'רפואה וחיים' – ויז'ניץ, יו"ר ארגון רפואה ושמחה הרב ישראל צישינסקי, הרב חיים ולדר מנכ"ל המרכז לילד ומשפחה, הרב אבישי בא-גד מנהל ב'עזרא למרפא' ועוד.

במהלך הטקס שיבחו הנוכחים את יוזמת 'טרם איכילוב' להקים מרכז לרפואה דחופה בגבולות העיר בני ברק, דבר שישפר באופן משמעותי את איכות הטיפול והזמינות הרפואית בעת מקרה חירום בכל האזור כולו, ויעניק איכות טיפול ושירות חדשני, כאשר ברוב המקרים משוחרר המטופל בתוך שעה קלה לביתו.

רב העיר הגרמי"ל לנדא אמר: "המרכז לרפואה דחופה טרם, בשונה מבית החולים, הבאים אליו מגיעים שלא על מנת להתאשפז בבית החולים אלא כדי להתרפא ולחזור במהרה לבתיהם", הרב לנדא הוסיף ובירך: "המזוזה תשמור על המקום ותגן על החולים שלא יצטרכו להגיע לבית חולים ויקבלו את הטיפול הטוב והמהיר".

גם סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן שיבח את היוזמה ואמר:"טרם עוזר לאנשים לקבל את הטיפול הטוב והמהיר ביותר. בסלוגן כתוב, 'טרם - הרבה לפני מיון', כי אחרי זה הולכים הביתה ולא למיון". הרב ליצמן הדגיש כי כפועל יוצא מפתיחת המרכז לרפואה דחופה 'טרם איכילוב' יירד העומס מעל בתי חולים באזור.

יצויין כי סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, פועל בכדי לאפשר ללקוחות כל קופות החולים ליהנות מהשירות המקצועי והמהיר של המרכז לרפואה דחופה 'טרם'.

ראש העיר בני ברק הרב יעקב אשר אמר: "עצם ההצלחה למנוע מאנשים מלהגיע לבית החולים ולמנוע תחלואה והידבקות בזיהומים, הרי זה דבר גדול והוא בבחינת הצלת נפשות. המקום ראוי ומכובד והשירות ברמה הטובה והנאותה וגם בפן ההלכתי המרכז מתנהל בליווי רבנים".

מנכ"ל 'איכילוב', פרופ' גבי ברבש, גילה כי כ-70% מהמאושפזים ב'איכילוב' הינם תושבים מכל רחבי הארץ, והוסיף: "הקהילה של בני ברק יודעת להעריך איכות ומקצוענות ושיתוף הפעולה בין איכילוב ל'טרם' זה דבר גדול וחשוב ומשתלבים האיכות והמקצוענות של שני הגופים".

מנכ"ל המרכז לרפואה דחופה 'טרם' ויו"ר הדירקטוריון, ד"ר ג'ו ג'מאל אמר: "המטרה של 'טרם' היא לתת לחולה את השירות המקצועי ביותר בזמן המהיר ביותר ובסיוע המכשור ומערכות המחשוב החדשניות ביותר", ג'מאל גילה כי 95% מהמטופלים ב'טרם' אינם נזקקים להתאשפז בבית חולים וחוזרים תוך שעה לשגרת יומם הרגילה.

המרכז לרפואה דחופה 'טרם איכילוב' פתח את שעריו באופן מעשי לפני מספר שבועות ומאז טופלו במרכז אלפי מטופלים שחסכו את ההגעה למיון. 'טרם איכילוב' ממוקם ברחוב ז'בוטינסקי 160, על גבול בני ברק ורמת גן. המרכז משרת את תושבי האזור שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית, מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול, ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

'טרם איכילוב' פועל בשיתוף פעולה עם בית החולים 'איכילוב'. מטופלי המרכז לרפואה דחופה נהנים משילוב בין מומחי 'טרם' לרפואה דחופה לבין בכירי הרופאים המקצועיים מבית החולים 'איכילוב'.

אל מרכז 'טרם איכילוב' מגיעים חברי כל קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים ומעוניינים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי, וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים.

לאחר המהפכה שחוללה 'טרם' בירושלים ובשאר ערי הארץ, הגיע המרכז אף לבני ברק, כשהצפי הוא לחולל מהפכה גם שם ולאפשר לרוב הפונים לקבל טיפול מקצועי ומסור, ללא צורך להגיע לחדרי המיון הסואנים של בתי החולים. את 'טרם' פוקדים בכל שנה מעל 300 אלף איש.

חנוכת הבית • צילומים: יואל בלינקו

רוצים להמשיך לדבר על הנושא?
לפורומים לחצו כאן
לפייסבוק של בחדרי חרדים לחצו כאן
אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בדיווח החדשותי.
הייתם עדים לאירוע? שמעתם סיפור שעשוי לעניין? צילמתם תמונות מיוחדות?
שילחו אלינו את הסקופ שלכם לכתובת info@bhol.co.il
 
עוד בכותרות
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות     תגובה אחת בדיון אחד
זהירות לא להתקרב 
איציק 01:20 22/02/2014

הגעתי ביום שישי בשעה 2 בצהריים לטרם עם עצירת שתן כל הלילה והיום (מצב מסוכן ) לאחר בדיקות שתן ודם הוחלט להכניס לי קטטר לבדיקת נפח שתן את הקטטר הכניס לי איזה אח ללא נוכחות של רופא בכיר גילו שאין התרוקנות ןהרופא המליץ לי להישאר עם הקטטר עד יום ראשון ולגשת לקופת חולים אפשר לחשוב מה יעשו לי בקופת חולים אין להם אולטרסאונד במקום ולא בדקו אם יש לי אבן שחוסמת כמו כן אף אחד לא היפנה אותי למיון בבית חולים להמשך טיפול לא מבין איזה התנהלות יש במקום הזה בושה וחרפה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1