בית פורומים כסף בתמורה לסקרים

התכנית המדינית 2 מדינות לשני עמים !

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/6/2013 18:04 לינק ישיר 
התכנית המדינית 2 מדינות לשני עמים !

אחרי שהסכם אוסלו נכשל והוא לא הביא לסיום הסכסוך הישראלי פלסטיני  השמאל הישראלי יזם תכנית חדשה בשם שני מדינות לשני עמים . מהי בעצם התכנית כדי שתבינו . ישראל תיסוג מיהודה ושומרון כלומר השליטה הבטחונית ביהודה ושומרון בעלת האוכלוסיה הערבית תעבור לשליטת הרשות הפלסטינית במקום צה"ל . הישובים המבודדים יפונו לדוגמא : הישובים  קרני שומרון . עימנואל  . גושי ההתישבות ישארו   בידי מדינת ישראל כדי להבין מה הם גושים הם ערים ביהודה ושומרון לדוגמא : העיר אריאל . מעלה אדומים . ביתר עילית . מודיעין עילית . ישובים מבודדים הכוונה שהם לא ערים . במסגרת ההסכם תוקם מדינה פלסטינית ביהודה ושומרון כלומר מחוץ לקו הירוק . מדינה מפורזת . הכוונה מפורזת הוא בלי נשק כבד כגון טילים . טנקים וכדומה . במסגרת ההסכם נציג הרשות הפלסטינים יתחיב לחתום שפלסטין מכירה בקיומה של מדינת ישראל בגבולות 67 . פיקוח בינלאומי על ישום ההסכם : 2 מדינות לשני עמים . התחיבות פלסטינית לזנוח את הטרור . הטענה של יוזמי התוכנית שאם לא ננסה לקדם את התוכנית אנחנו ניהיה בסופו של דבר מדינה דו לאומית כתוצאה מנסיונות מפלגות הימין לספח את יהודה ושומרון והענקת אזרחות ישראלית לכל תושב ערבי הגר ביהודה ושומרון יוזמי התוכנית 2 מדינות    מצהירים שאם לא נקדם את התכנית בסופו של דבר התוכנית של הימין לספח את יהודה ושומרון והענקת אזרחות ישראלית יסכן את הרוב היהודי במדינת ישראל לכן יוזמי התכנית אומרים שאם התכנית שני מדינות לא תיושם הדבר יהווה איום על הרוב היהודי במדינת ישראל   . כזכור גרים ביש"ע למעלה ממליון פלסטינאים שאנחנו ניתן להם אזרחות ישראלית הדבר לפי טענתם יהוה איום דמוגרפי .  רציתי לשאול אותכם הגולשים מה דעתכם על התכנית ? 
נ"ב : הכותב אינו משתיך לימין הפוליטי או לשמאל הפוליטי או המרכז . יתכן שנפלו טעויות והמכם הסליחה  . נזהרתי לא לדבר בגנות השמאל או הימין או המרכז או חס ושלום או בגדולי תורה  אני לא משתיך לאף מחנה פוליטי לכן אני לא נוגע בדבר .  אני רק נשמע לעצת גדולי הדור שהם מכוונים את דרכי . 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2019 20:11 לינק ישיר 

תודה רבה.

תמיד תחשוב טוב, ותחי בסרט של עצמך. בסוף הכל אפשר להשיג עם קצת מאמץ.

מה אני אוהב ? לצפות בסרטים דתיים מילדות :)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > בידור ופנאי > כסף בתמורה לסקרים > התכנית המדינית 2 מדינות לשני עמים !
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר