בית פורומים משכנתא בדרך הקלה

הפורום חזר ובגדול;פורום חדש בנושא "משכנתאות"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/8/2010 20:51 לינק ישיר 
הפורום חזר ובגדול;פורום חדש בנושא "משכנתאות"

מהמשך לאשכול שנפתח בעבר על פתיחת הפורום;
http://bhol-forums.co.il/topic.asp?topic_id=2709677&forum_id=771

פורום חדש בנושא "משכנתאות",

באישור ההנהלה;

נפתח פורום חדש להלן כתובתו; http://www.bhol.co.il/forum/forum.asp?cat_id=16&forum_id=21022

הפורום מתעסק בעניין המשכנתאות ובקבלתה במהירות,

ניתן לשאול ולהתייעץ עימנו, ולקבל מענה בדרך המהירה,

מחכים לכם צוות הפורום ועובדיה "משקלתא- משכנתא בדרך הקלה".

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2010 19:52 לינק ישיר 

טוב מאוד, הפרסום בבחדרי חרדים הטוב ביותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2012 10:45 לינק ישיר 
משכנתא ההחלטה הכלכלית החשובה בחייכם

מדובר בהחלטה חשובה ומחייבת שתהיה חלק מחייכם ל – 20, 25, 30 או אולי ל 36 השנים הבאות. כל התלבטות, כל אי הבנה ובטח שכל טעות יכולה לעלות ביוקר.

פקיד המשכנתאות, רוצה למכור לכם משכנתא – אך האם האינטרס שלכם עומד לנגד עיניו או שמא האינטרס של הבנק?! האם האינטרסים והצרכים שלכם - הלקוחות, חופפים? האם הפקיד מוודא שאתה מודעים ליתרונות ולחסרונות של הרכב המשכנתא עליה אתם עומדים להתחייב?

ב"מפתח משכנתאות" עובדים אנשי מקצוע, המתמחים מזה שנים רבות בענף המשכנתאות. המקצוענים, שלנו ימנעו מכם להסתבך.

אנו חברה בלתי תלוייה, אשר, לא קשורה לאף בנק. לכן אנו נשמור ונייצג את האינטרסים שלכם, בעת לקיחת המשכנתא.

אנו נוודא שהרכב המשכנתא מתאים לצרכים ולהכנסות הקיימות והעתידיות שלכם.

אנו נוודא, שבמהלך חיי המשכנתא, תוכלו לפרוע חלקים מהמשכנתא במינימום קנסות ועמלות.

"מפתח משכנתאות" יחסכו לכם הרבה זמן, התרוצציות, עצבים וכאב ראש. וכמובן, שאנחנו נחסוך לכם כסף – הרבה כסף!!!

טל: 03-5282101

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2012 12:43 לינק ישיר 

זו בדיוק הסיבה שבגללה אני לא אוהב שנועצים את השרשורים האלו, אנשים חושבים שזה מקום טוב להדביק פרסומות או את כל החזון של החברה שלהם...

תראו מה עשו באתרים אחרים, שם אפילו אם אתה הראשון שמדביק תגובה (טוקבק), היא נדחפת למטה ולא נשארת למעלה!

מיחזור משכנתא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 14:24 לינק ישיר 
מחזור+הלוואה

שלום יתרת המשכנתא שלי היא כ-42000 , משכנתא שלקחתי ב-2001 בריבית קבועה של 6.1% ל-20 שנים, ואת רובה החזרתי מפיצויי פיטורים לפני כעשור. יש לי מינוס בבנק כ15000 +חוב כרטיסי אשראי כ25000 והכנסתי כ5500. ההחזר החודשי היום כ380. ניגשתי לבנק לברר מחזור +משכנתא נוספת לסגירה חלקית של המינוס. ההצעה שקיבלתי : 75000ש"ח (51000 כיסוי משכנתא ישנה +עמלת פרעון +25000 חדש) בריבית 2.8 ל20 שנים, החזר חודשי של כ408 ש"ח. האם נראה לכם מהלך כדאי? כמו כן למה עבור סכום כזה צריך הערכת שמאי? האם יש דירות בסכום נמוך מזה? מה הפחד שמכירת הדירה לא תכסה המשכנתא במקרה של אי תשלום? הרי לצורך זה השמאות, לא? תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/9/2014 14:31 לינק ישיר 
מיחזור משכנתא

לפי מה שאתה אומר... ברור שלא כדאי...
כרגע אתה משלם 380 ש"ח לחודש ל20 שנים
בסידור החדש תשלם 420 ש"ח ל-20 שנה גם כן...
יעקב - יעוץ משכנתאות
055-6662295

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/2/2015 00:57 לינק ישיר 

אני ממליצה לך לפנות ליועץ משכנתאות מקצועי שיבדוק עבורך את הכדאיות שבמיחזור משכנתא http://www.מיחזור-משכנתא.org.il">יייעוץ משכנתא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2017 15:54 לינק ישיר 
ריביות מול תוכנית כלכלית מסודרת

שלום לכולם...
אני רואה הרבה כתבות בנושא הריבית .. האם הריבית ירדה או עלתה... אני רואה שהרבה מהשיקולים של קוראים רבים לגבי החלטת קניה דירה למגורים או להשקעה תלויה בעיקר בריביות במשק..
חסרות לי הכתבות והשיח על האסטרטיגה הכללית של המשפחות .. על תוכנית כלכלית מסודרת...
בעיניי ההחלטה האם לקנות, האם לשכור, מה כדאי לקנות להשקעה או למגורים ... היכן נקנה להשקעה ???
איזו תשואה מתאימה לנו ומה אנחנו מחפשים תלויה בתוכנית הכלכלית הכוללת של המשפחה..
עסקה יכולה להיות מעולה ואטרקטיבית ביותר ועדיין להפיל את המשפחה מבחינה כלכלית...
השאלה הגדולה היא לא מה מתאים לכולם אלא מה מתאים לנו ...
אז שאלת הריבית היא כללית.
.. השאלה היכן אנחנו בתוך הזרם הגדול הזה.. מהו מסלול המינוף האולטימטיבי והייחודי למשפחה שלנו ..
יועץ משכנתאות בתל אביב
מכיר חברת משכנתאות ומינוף שרוב הייעוץ שלה מתרכז בתוכנית מותאמת אישית.. לא רק של המשנכתא אלא של תוכנית ההשקעות הכוללת.. אני חושב שזה חשוב מאוד...
85% מהיכולת שלנו לחסוך במשכנתא זה בעקבות התוכנית הכוללת שנבנה.. רק 15% מהיכולת שלנו לחסוך נמצא בריביות .. אז תחשבו על זה ...

http://youtu.be/DOv-8MHGXCg

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > כלכלה נדל"ן ועסקים > משכנתא בדרך הקלה > הפורום חזר ובגדול;פורום חדש בנושא "משכנתאות"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר