הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · שידוכי חרדים · מורות- היכן תמשיכו את לימודי הביאיי שלכן????
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/5/2013 19:11 לינק ישיר 
מורות- היכן תמשיכו את לימודי הביאיי שלכן????

כל בוגרת. סמינר. שמעריכה. את יכולותיה וברצונה לפרנס באופן סביר. את בעלה וילדיה העתידיים צריכה לחשוב איך מתקדמים לעבודה נורמלית. עם תעודת ההוראה של סמינרי בית יעקב אשר לא הותירו בידנו תואר אקדמאי ראשון לצערי הרב. מה נעשדה לאן נפנה ??? עד מתי נמשיך להיחשב לשות מורות לא מיומנות ולא מוכשרות כהלכה ???? מדוע בית יעקב לא דואג לנו לתואר שיכבד אותנו ואת מאמצינו ולימודינו שהשקענו???? אני אוצה לשאול כאן כל בת האם היא מרוצה מהתעודת מורה מוסמכת שלה והאם היא חושבת היא צריכה להשלים לתואר אקדמאי. ואם כן היכן הייתן עוושות זאת?? שמעתי על הרבה. מקומות לא מספיק כשרים רוחנית . מה עושים עם זה ???? האם אתן מכירות. מקום שאפשר ללמוד בו בלי לפגוע ברוחניות. וגם להקדם לתואר אקדמאי מכובד????? מדברת ממקום ל כאב........תסכול......חוסר סיפוק מעצמי. ומהתעודה שייש לי ביד. שהיא קווילנטית. בלבד לצערי. עוד עניין. נסו לחשוב על מוסד לימודים. שלא. יהרוס לי את החיים . כי י להם אהבה לראות תלמידות סובלות - מה ששמעתי על מכללת שאנן. הנוראית

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2013 19:54 לינק ישיר 

את באמת בחורה?

את בת סמינר-- על אמת????--

בחורה שמסתpפקת בלצאת מהסמינר מיד אחרי שנה שניה עם "תואר" - מורה מוסמכת- מצבה השכלי לא מציאה גדולה.

היום המינימום בסמינר זה לצאת עם תואר "מורה בכירה".

בנוסף, אני קצת לא מצליחה להבין מה הקשר ל"שידוכי"??

בכולופן:

יש היום הרבה מאוד מכללות חרדיות שבהן אפשר להשלים תואר B.E.D הגון. שמתקבל בהרבה מוסדות גם במשרד החינוך....

ואין מוסד שלא "יהרוס לך את החיים" בכל מוסד לימודי מכשירים את התלמידים בהתאם למקצוע... אם זה קשה לך... אז יש הרבה מקצועות אחרים ללמוד אותם... ועבודות ש"מכניסות" כהוגן...

תוקן על ידי tootii2 ב- 20/05/2013 20:05:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2013 20:06 לינק ישיר 

אולי אוכל לעזור לך
רק באופן הפרטי..
והעיקר שיהיה הצלחה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/5/2013 10:29 לינק ישיר 

א. אשמח לעזור לך באופן פרטי... 
ב. את יכולה ללכת ללמוד כהיום במכללות חרדיות מצוינות השלמה לתואר ראשון...או המשך ללימודדי הוראה במידה ואהבת את ההוראה.. יעוץ חינוכי וכד'. (לקחת את ההוראה ולפתח/ למקד אותה לכיוון חדש... )
או שתלמדי מקצוע חדש.. אחר... 
היום אין הרבה מה לעשות עם תעודת הוראה בציבור החרדי... רק מסיעתא דישמיא יכולה לעזור 
וסתם מעניין אותי לדעת ... לא חשבת על זה שהתחלת ללמוד לימודי הוראה ?? מה כל הבנות שנרשמות לסימנרים חושבות לעצמם בדקה שמילאו את טפסי ההרשמה???

והצגת את הנקודה של רוחניות אין ספק שסביבה משפיעה, אבל אחרי הכל זאת את מול בורא עולם... ואם יהרסו לך החיים תלוי בידיים שלך בלבד.... (כמובן ששאני לא נתכוונת לליומדים בכיתה מעורבת או מוסד לימודים מתחת לכל ביקורת)
ובחיים עצמם תרצי או לא, יש סיכויים גבוהים שתצתרכי לעמוד ולהתמודד מול עיקרונות העולם הרוחני שלך אל מול העולם הפתוח.

ולסיום- מבינה את הכאב שלך.... ומאחלת לך בהצלחה =)

תוקן על ידי MiniRiki ב- 21/05/2013 10:32:41

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-21/5/2013 10:46 לינק ישיר 

בת כמה את? אני חשבתי שאת בת 18..
כבר 6 שנים שלא מוציאים הוראה מוסמכת אלא רק בכיר ואקווילנטי זה כבר תואר בדרגת BA, אז על מה את בכלל מדברת??

תעשי טובה, תלמדי יותר טוב את השטח לפני שאת כותבת דברים 'בכאב לב' וגם תחזרי לכיתה ד' יסודי, שם מלמדים פיסוק, למיטב זכרוני.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-21/5/2013 13:35 לינק ישיר 

לדעתי הצדיקה צריכה לחזור לבטן של אמא שלה...

ולהיוולד נקבה.

אח"כ להגיע לכיתה ד' ללמוד פיסוק.

אח"כ לבכות בשיברון לב... וכו'...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/5/2013 13:45 לינק ישיר 

tootii2 כתב:
לדעתי הצדיקה צריכה לחזור לבטן של אמא שלה...

ולהיוולד נקבה.

צדיקה בסטייל זו מתמזגת, לא?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-21/5/2013 13:55 לינק ישיר 

*זה 

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > מורות- היכן תמשיכו את לימודי הביאיי שלכן????
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר