בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · שידוכי חרדים ·

מפריע לכם הסטטוס?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/1/2017 19:35 לינק ישיר 
מפריע לכם הסטטוס?

הציעו לי היום פעם ראשונה גבר גרוש בן גילי, אני בשנות העשרים שלי וצעירה יחסית, וההצעה תקפה אותי לא מוכנה, והעלתה בי המון שאלות, שאחלוק אותם איתכם.
עד כמה מפריע לכם הסטטוס של המשודך?
הייתם מורידים על סטטוס רווק\גרוש?

בעיקר יש חשש מהמטען הרגשי שגרוש בדרך כלל נושא איתו, דבר שלרווק אין מושג בכאב לב בכזה עומק...
גם מפריע העובדה שהוא כבר עבר את כל השמחה והכיף והחתונה והכל, כך שאת החויה הראשונית של החתונה וההכנות וההתרגשות הראשונית והכל כבר פספסתי, באסה.
גם הבחור מסתמא בא בגישה של- עברתי את כל זה פעם ומוכן לקראת אפשרות שזה יכשל, בעוד רווק תמים מגיע במבט אופטימי וינסה את המקסימום כדי שיעבוד...
מצד שני...
אולי את מפספסת כאן אחלה גבר, עם נסיון עשיר בזוגיות זה מכבר, לא חבל?
אולי בגלל שכבר חווה את הכאב הרב, הוא יבוא מוכן יותר מכל גבר אחר לקראת הנישואין?
עצות, חששות תהיות, שפכו :)

דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-5/1/2017 19:59 לינק ישיר 

איזה קטע שבדיוק חוויתי את אותו הדבר, רק מהצד הגברי. בול איך שתיארת.

עצרתי את השדכן תוך כדי דיבור, פשוט כי זה גם אותי תפס לא מוכן והבהיל אותי.

מידי פעם אני עוצר ומתחיל לחשוב 'אולי בכל זאת?' לכמה שניות עד שמגיעה הסחת דעת מושיעה, וחוזרים לשיגרה...

אני אנחש שאם קשר כזה היה מגיע בדרך טבעית כלשהי- ניחא.
אבל להסכים לשמוע כזה דבר משדכן זה פשוט קשה מידיי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2017 20:00 לינק ישיר 

נ.ב. זה אפילו פגע לי מאוד באגו. (לא בדיוק אגו מבחינת גאווה, באנגלית יש לזה מילה יותר מדויקת- dignity)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2017 20:09 לינק ישיר 

זהו, גם לי זה פגע בכבוד...
אבל אז חשבתי- מה הוא פחות ממני?
בגלל שהתחתן עם מישהי לא מתאימה לו? יכול היה לקרות גם לי
לא חושבת שכיום גרוש נחשב פחות מרווק, הם פשוט נורא שונים אחד מהשני
השאלה היא עד כמה

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-5/1/2017 21:15 לינק ישיר 

לא אמרתי פחות. ולכן דייקתי שהעניין הוא לא גאווה. יוצר סוג של 'הגעתי לדרגה חדשה ברווקות'

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2017 13:00 לינק ישיר 

הסטטוס אמור להפריע
כשהסטטוס עושה את האדם
ולא האדם אותו..
ואסביר
אם את נפגשת עם אדם שהוא במקרה שלך גרוש.
אחרי שתנקי את כל אבק הסטיגמטיות
והמבט של..הוא אחר ושונה ממני
תבררי
האם הוא עושה את הסטטוס
ולוקח אותו למקומות שתרגישי איתם בנוח .טוב.מתאים מוכר וכו.
או שהוא גר בתוך סטטוסו
והציר הסובב אותו הוא משו שכל כך שונה אחר זר ומסובך בשבילך..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2017 15:36 לינק ישיר 

יש עדיין סיכון גדול יותר אצל גרוש,
אז בשביל מה ?...

יש גיל מסוים שאנחנו מוכנים ובשלים לזה,
ואז אנחנו משתמשים בכלל הבא ;
בכל אחד יש סיכון מסוים,
אז מי קבע שהגרושה מולי
היא לא מומלצת ?
הרי אנשי מקצוע אומרים,
שלרוב ; הגבר אשם בגירושים

מה גם שאני אישית מאמין יותר למין הנשי
- העדינות שביניהן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2017 19:03 לינק ישיר 

רציף כתב:

יש עדיין סיכון גדול יותר אצל גרוש,
אז בשביל מה ?...

יש גיל מסוים שאנחנו מוכנים ובשלים לזה,
ואז אנחנו משתמשים בכלל הבא ;
בכל אחד יש סיכון מסוים,
אז מי קבע שהגרושה מולי
היא לא מומלצת ?
הרי אנשי מקצוע אומרים,
שלרוב ; הגבר אשם בגירושים

מה גם שאני אישית מאמין יותר למין הנשי
- העדינות שביניהן

כשם שיש נשים עדינות! כך יש גברים עדינים!
וכן להפך...

פה עיר האמונה אומן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

הפורום החדש שלנו. מוזמנים להיכנס:
הבלוג שלי. כדאי להיכנס ולקרוא:

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-9/1/2017 12:01 לינק ישיר 

פשוט_וטוב כתב:
הציעו לי היום פעם ראשונה גבר גרוש בן גילי, אני בשנות העשרים שלי וצעירה יחסית, וההצעה תקפה אותי לא מוכנה, והעלתה בי המון שאלות, שאחלוק אותם איתכם.עד כמה מפריע לכם הסטטוס של המשודך?הייתם מורידים על סטטוס רווק\גרוש?בעיקר יש חשש מהמטען הרגשי שגרוש בדרך כלל נושא איתו, דבר שלרווק אין מושג בכאב לב בכזה עומק... גם מפריע העובדה שהוא כבר עבר את כל השמחה והכיף והחתונה והכל, כך שאת החויה הראשונית של החתונה וההכנות וההתרגשות הראשונית והכל כבר פספסתי, באסה.גם הבחור מסתמא בא בגישה של- עברתי את כל זה פעם ומוכן לקראת אפשרות שזה יכשל, בעוד רווק תמים מגיע במבט אופטימי וינסה את המקסימום כדי שיעבוד...מצד שני...אולי את מפספסת כאן אחלה גבר, עם נסיון עשיר בזוגיות זה מכבר, לא חבל?אולי בגלל שכבר חווה את הכאב הרב, הוא יבוא מוכן יותר מכל גבר אחר לקראת הנישואין?עצות, חששות תהיות, שפכו :)

אם הוא גרוש אז נסיון עשיר בזוגיות בטוח אין לו...
אני לא כ'כ מבינה בזה איך זה הולך אבל במקומך הייתי מנסה לרחרח למה הוא התגרש אם הם באמת לא התאימו או שהוא פשוט בנ'א בלתי נסבל ובלי סבלנות וצריך לקחת בדחיפות קורס איך להסתדר בזוגיות, ולפי זה רואה מה הלאה... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2017 13:27 לינק ישיר 

אני לא חושבת שעל אדם גרוש אפשר להגיד בצורה כל כך גורפת "לגרושים בטוח אין ניסיון". אבל ממש לא.

כי אני מכירה גברים גרושים, שהקימו משפחה פעם שניה.. והם פשוט אנשים מדהימים! יש להם זוגיות ראויה להערצה.

זה פשוט תלוי אופי.

מי הבנאדם. מהו. איך לקח את הגירושים. מה מצב הקשר ביניהם.

והכי חשוב - זה תלוי בך! איך את תתמודדי עם זה. כי לפעמים להיות גרוש זה לא ממתג אותך. אבל זה כן משא כלשהו.. יש כאלה שצומחים ויש כאלה שצונחים.

אני בימי רווקותי לא הפריע לי לצאת עם גרוש בלי ילדים.. אבל לא יודעת איך הייתי מתמודדת עם זה. זה לא יצא לפועל אף פעם- ההורים שלי היו ממש ממש ממש אנטי.

נכון להיום, אני מאורסת לגבר רווק שלא נפגש עם יותר מ4 בנות לפניי... אז... תתפללי הרבה.

או שהוא שלך, כי הוא מדהים ומיוחד ותהיה לכם זוגיות נהדרת.. כי הוא כבר עבר מה שעבר ויש לו ניסיון לטוב ולרע. או שיש מישהו אחר.. שמחכה לך בפינה. (להמתין קצת, להמתין הרבה זה שווה!! מניסיון!!)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2017 14:21 לינק ישיר 

1direction כתבה:

פשוט_וטוב כתב:
הציעו לי היום פעם ראשונה גבר גרוש בן גילי, אני בשנות העשרים שלי וצעירה יחסית, וההצעה תקפה אותי לא מוכנה, והעלתה בי המון שאלות, שאחלוק אותם איתכם.עד כמה מפריע לכם הסטטוס של המשודך?הייתם מורידים על סטטוס רווק\גרוש?בעיקר יש חשש מהמטען הרגשי שגרוש בדרך כלל נושא איתו, דבר שלרווק אין מושג בכאב לב בכזה עומק... גם מפריע העובדה שהוא כבר עבר את כל השמחה והכיף והחתונה והכל, כך שאת החויה הראשונית של החתונה וההכנות וההתרגשות הראשונית והכל כבר פספסתי, באסה.גם הבחור מסתמא בא בגישה של- עברתי את כל זה פעם ומוכן לקראת אפשרות שזה יכשל, בעוד רווק תמים מגיע במבט אופטימי וינסה את המקסימום כדי שיעבוד...מצד שני...אולי את מפספסת כאן אחלה גבר, עם נסיון עשיר בזוגיות זה מכבר, לא חבל?אולי בגלל שכבר חווה את הכאב הרב, הוא יבוא מוכן יותר מכל גבר אחר לקראת הנישואין?עצות, חששות תהיות, שפכו :)

אם הוא גרוש אז נסיון עשיר בזוגיות בטוח אין לו...
אני לא כ'כ מבינה בזה איך זה הולך אבל במקומך הייתי מנסה לרחרח למה הוא התגרש אם הם באמת לא התאימו או שהוא פשוט בנ'א בלתי נסבל ובלי סבלנות וצריך לקחת בדחיפות קורס איך להסתדר בזוגיות, ולפי זה רואה מה הלאה... 

זהו,
צריך לרחרח

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2017 14:24 לינק ישיר 

tootii2 כתבה:

אני לא חושבת שעל אדם גרוש אפשר להגיד בצורה כל כך גורפת "לגרושים בטוח אין ניסיון". אבל ממש לא.

כי אני מכירה גברים גרושים, שהקימו משפחה פעם שניה.. והם פשוט אנשים מדהימים! יש להם זוגיות ראויה להערצה.

זה פשוט תלוי אופי.

והכי חשוב - זה תלוי בך! איך את תתמודדי עם זה. כי לפעמים להיות גרוש זה לא ממתג אותך. אבל זה כן משא כלשהו.. יש כאלה שצומחים ויש כאלה שצונחים.

אני בימי רווקותי לא הפריע לי לצאת עם גרוש בלי ילדים.. אבל לא יודעת איך הייתי מתמודדת עם זה. זה לא יצא לפועל אף פעם- ההורים שלי היו ממש ממש ממש אנטי.

נכון להיום, אני מאורסת לגבר רווק שלא נפגש עם יותר מ4 בנות לפניי... אז... תתפללי הרבה.

או שהוא שלך, כי הוא מדהים ומיוחד ותהיה לכם זוגיות נהדרת.. כי הוא כבר עבר מה שעבר ויש לו ניסיון לטוב ולרע. או שיש מישהו אחר.. שמחכה לך בפינה. (להמתין קצת, להמתין הרבה זה שווה!! מניסיון!!)

נשלח מהאנדרואיד שלי

תותי תותי,
"נכון להיום, אני מאורסת"..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2017 15:28 לינק ישיר 

הגיע הזמן שאגיד את זה, רציף...

בקרוב אצלכם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2017 19:24 לינק ישיר 

tootii2 כתבה:

הגיע הזמן שאגיד את זה, רציף...

בקרוב אצלכם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אמן ואמן.

פה עיר האמונה אומן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

הפורום החדש שלנו. מוזמנים להיכנס:
הבלוג שלי. כדאי להיכנס ולקרוא:

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-10/1/2017 10:15 לינק ישיר 

רציף כתב:

tootii2 כתבה:

זה פשוט תלוי אופי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תותי תותי,
"נכון להיום, אני מאורסת"..

תותי,
לא הבנתי מה הפשט
"נכון להיום, אני מאורסת"

ככה מתבטאים במחוזותינו ?

תודה רבה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2017 10:24 לינק ישיר 

לא הייתי נכנס למיטה חולה, גם אם יתכן שזה לא מדבק. נכון, אולי אני סטיגמתי מידי, אבל אני סמוך ובטוח שאלוקים מכיר את הג'וקים שלי וישלח לי את האחת שמתאימה לי בדרך הראויה.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > מפריע לכם הסטטוס?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.