בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · שידוכי חרדים ·

גנבי המלונות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/1/2017 23:27 לינק ישיר 
גנבי המלונות

בס"ד. כל בחור שאני נפגשת איתו, "גונב" לי מלון. מהסיבה הרגשית המוזרה ההיא, שאני לא מסוגלת לחשוב על להיפגש עם הבחור הבא באותו המקום בראש נקי... תחשבו על זה, שחוץ מזה שהמלצר כבר מזהה אותי ;-) , לא הייתי רוצה לשבת בפגישה ולהיזכר מה היה עם הבחור הקודם! הבעיה היא, שעובר לו עוד בחור ועוד אחד. ונדמה שאין סוף לבחורי הישיבות בארצנו הקדושה. מסתבר שכשלומדים את התורה האין סופית, נדבקים במשהו ממנה... אבל לגביה המלונות?! הם רק הולכים ומתמעטים ממדוייט אחד לחברו. בחורים יקרים, אנא! הבו לי מלונות! נראה לי שהבחור הבא שזורק עלי את הבחירה היכן ברצוני לשהות, ייענה שאני משאירה את העניין לבחירתו.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2017 00:25 לינק ישיר 

חחח
את באמת זוכרת דייטים?..
שתיהיי בריאה
בכולופן
בסוף לא ישאר מלון בארץ בקצב הזה;p
את צריכה ללמוד לנתק את עצמך ממה היה
ולהתרכז במה יש.
לא תמיד זה קל
אבל זה אפשרי והכרחי..
מקווה שהמלון הבא יהיה האחרון שמישו יגנוב! יגנוב את ליבך:)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2017 01:39 לינק ישיר 

הבעיה הרבה יותר עמוקה ממספר המלונות בארץ.
מה יהיה אחרי השידוכים? לא תצליחי ללכת עם בעלך (הפרומער) והילדים הקדושים לפארק (בבין הזמנים כמובן) בגלל שהייתה לך שם פגישה?
לא תוכלי לצאת איתו למסעדה או מלון?
לא תוכלי לראות או לדבר עם שדכנים.
וכו וכו' וכו' הקצנתי כדי להבהיר, ואולי בעצם להבעיר לך את הנקודה.

את בן אדם...בני אדם חיים חיים מלאים (מקווה בשבילך),
לצאת לפגישות עם בחורים זה חלק נכבד בחיים, גם אם כולנו מקווים שהחלק הזה יהיה פצפון.

לחפש כל פעם מלון חדש- זה אפילו לא דומה לפתרון. אדרבה את רק משרישה לעצמך את הבעיה עד שהיא תצמח למימדים שתיארתי למעלה ;)

אני אומר אל תתני לזה לגיטימציה- תפגשי גם במקומות שנפגשת כבר...ולא נורא אם זוכרים את הבחור הקודם. זה לא נקרא 'משקעים' אלא זכרונות. את ההשפעה של זכרונות אפשר לנטרל עם שכל.

אישית על עצמי שמתי לב שכשאני נמצא במקום שכבר נפגשתי בו- אני זוכר בחורות אחרות רק כשהנוכחית לא מתאימה לי, ועצמאית הראש מחפש 'מקלט' מהדייט.

במילים אחרות- כשתפגשי בחור שנחמד לך איתו- לדעתי זה שהיית שם עם מישו אחר- לא יצוף. או לפחות לא בצורה שתפריע.

מלא בהצלחים :)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2017 18:49 לינק ישיר 

אני תמיד לוקחת את כל הגברים לאותם מקומות קבועים
מוריד את החשיבות הרגשית שלהם איכשהוא, הופך את זה לקל יותר אם תחשבי על זה...עוד בחור, עוד פגישה, אותו מקום. נותן לך להתרכז נטו בו ולא בתפאורה ובמלון החדש ובמלצר, הכל מוכר ואת בטריטוריה שבה את שולטת ומרגישה נינוחה
חחח אשקרה באה מוכנה לקרב 

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-17/1/2017 21:09 לינק ישיר 

אימאל'ה איזה אשכול מתוק הרמתם פה (:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2017 11:59 לינק ישיר 

את המחשבות - לא מגרשים בכוח

אז מה קורה ?
את מתאמצת לא לחשוב, ואז המחשבה באה בדווקא, להרגיז אותך ואז מגיע המלצר
או כל מיני תזכורות לגבי המדויטים שעבר עליהם הקלח,

תמשיכי לחשוב על כולם,
על מנדי ועל בנצי
על הראל ועל גבריאל ----

יתכן שיש לך זיכרון חזותי
או משהו כזה
שאת באה לאותו מקום
הזכרון צף ועולה בגדול,

את יכולה לנסות להגיע לפגישות
בתחושה אדישה משהו,,
זה מפחית את ההרגשה המבאסת
כשהשידוך הנכסף - לא התקדם,

אוקי !
אז מה קרה ?
תמשיכי בהבזקים על שומליק ועל לוליק,
הם לא אמורים להפריע,
וכמובן שאת ממשיכה בשיחה
עם המדויט הנוכחי,

היות שכלל גדול אמרו במחשבות
"אם תאפשרי להם להכנס
אז הם ילכו להם",

אולי הכיון שלך אמור להיות
להשלים/לעבד/להפרד מהחיוך של דא
והשנינות של הא ---

דרך אגב, יש הרבה בתי מלון בתל אביב,
ברחוב הירקון לבד יש שורה של בתי מלון
לרשות פרומערית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2017 16:04 לינק ישיר 

המלצר,מה איתו?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-18/1/2017 16:29 לינק ישיר 

שאנל_22 כתבה:

המלצר,מה איתו?

בסוף היא תתחתן איתו
תכלס הוא הכי יכיר אותה בדייטים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2017 19:40 לינק ישיר 

אהבה לא מחליפים, אני תמיד חוזר לאותו מלון. מקום מרכזי, נוח להגעה ולובי נחמד לשיחת גישוש. זכרונות?! כנראה שיש סיבה למה הם לא הפכו למציאות יומיומית.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-22/1/2017 00:41 לינק ישיר 

טום888 כתב:
חחח
את באמת זוכרת דייטים?..
שתיהיי בריאה
בכולופן
בסוף לא ישאר מלון בארץ בקצב הזה;p
את צריכה ללמוד לנתק את עצמך ממה היה
ולהתרכז במה יש.
לא תמיד זה קל
אבל זה אפשרי והכרחי..
מקווה שהמלון הבא יהיה האחרון שמישו יגנוב! יגנוב את ליבך:)

נשלח מהאנדרואיד שלי

7;אמןןן יש לי זיכרון חזותי מידי טוב... ודווקא כשאני פוגשת את המדויט הבא אני לא רוצה לערוך באותו הרגע שום השוואה, גם לא בזה שהפעם המלצר השני הגיש ולא הראשון! כי אם זה יהיה בעלי - אני רוצה שתהיה בזה ולו במעט לוויה של פעם ראשונה.. אפילו שזה לא0; זאת הרגשה אישית שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2017 00:47 לינק ישיר 

פשוט_וטוב כתב:
מוריד את החשיבות הרגשית שלהם איכשהוא, הופך את זה לקל יותר אם תחשבי על זה...עוד בחור, עוד פגישה, אותו מקום. נותן לך להתרכז נטו בו ולא בתפאורה ובמלון החדש ובמלצר, הכל מוכר ואת בטריטוריה שבה את שולטת ומרגישה נינוחה
חחח אשקרה באה מוכנה לקרב 
חחחח אותי מצחיקה/מלחיצה השליטה הזאת... אני לא רוצה לבוא לפגישה בקטע חקירתי/מתורגל. אני אוצה לבוא מרוגשת כל פעם מחדש... ולא להתאכזב יותר, נמאס לי. (אבל אם לא התאכזבת אף פעם- כנראה שלא ניסית אף פעם.) בזמן האחרון אני כבר מתחילה לאבד את זה, את הרגש המתוח הזה שמתלווה לכל פגישה ראשונה... הגעתי לפגישה אחת, עם בחור נורא ביישן, והרגשתי מינימום חוקרת מדובבת ממדרגה ראשונה! חחחח עד שהחלטתי לעשות מעשה שלא ייעשה, שאלתי את הבחור אם זאת הפעם הראשונה שלו, והוא הסמיק מהתרגשות וענה שכן!5; אהבתי את התמימות מצד אחד.. מסכן, בטח שברתי לו את הלב כשהוא ענה כן ואני עניתי לא... אחרי זה היו לי הרהורי רחמים עליו בערך שבוע שלם! (ואל תדאגו, לא בגלל זה בלבד הורדתי אותו)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2017 00:50 לינק ישיר 

שאנל_22 כתב:
המלצר,מה איתו?
המלצרים ועובדי המלון, הם חלק אינטגרלי מהפגישה1; קרה לי פעם שישבתי עם בחור, ואחד מעובדי הבלון התמקם לא הרחק מאיתנו ובהה בנו, כנראה גם האזין כי כשהתחלנו לצחוק ביננו על חשבונו הוא נעלם באלגנטיות0;

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2017 01:07 לינק ישיר 

לא ידוע לי על היתר להתבדח 'על חשבון' מישהו. בטח ובטח כשיש סיכוי שהוא שומע

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2017 14:20 לינק ישיר 

פרומערית כתב:

אותי מצחיקה/מלחיצה השליטה הזאת... אני לא רוצה לבוא לפגישה בקטע חקירתי/מתורגל. אני אוצה לבוא מרוגשת כל פעם מחדש... ולא להתאכזב יותר, נמאס לי. (אבל אם לא התאכזבת אף פעם- כנראה שלא ניסית אף פעם.)

את החקירות עושים לפני. לפגישה מגיעים כדי לבדוק התאמה. לא בית מלון ולא מלצרים ולא שטויות. פשוט- הבחור הזה טוב לי?
וטוב לתרגל. אישית יש לי שאלות ספציפיות ודרישות מסוימות אותם אני מנסה לברר היטב מול הבחור עצמו בפגישות כדי לבדוק התאמה (שכלי ויבש לגמרי, יודעת)
אולי בגלל הריגושים מגיעה האכזבה... השידוכים נועדו להכניס את השכל לפני הרגש. לפני שמתאהבים ולבבות וריגושים- מתאים? לא מתאים? 
סתם אגב, אכזבה יכולה להגיע גם בלי ריגוש- מבחינה שכלית את רואה שיש התאמה ויש אכזבה כשלא מסתדר, לאו דווקא בפן הרגשי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-22/1/2017 19:30 לינק ישיר 

פרומערית כתבה:

פשוט_וטוב כתב:
חחח אשקרה באה מוכנה לקרב 
חחחחאותי מצחיקה/מלחיצה השליטה הזאת...אני לא רוצה לבוא לפגישה בקטע חקירתי/מתורגל. אני אוצה לבוא מרוגשת כל פעם מחדש... ולא להתאכזב יותר, נמאס לי. (אבל אם לא התאכזבת אף פעם- כנראה שלא ניסית אף פעם.)בזמן האחרון אני כבר מתחילה לאבד את זה, את הרגש המתוח הזה שמתלווה לכל פגישה ראשונה... הגעתי לפגישה אחת, עם בחור נורא ביישן, והרגשתי מינימום חוקרת מדובבת ממדרגה ראשונה! חחחחעד שהחלטתי לעשות מעשה שלא ייעשה, שאלתי את הבחור אם זאת הפעם הראשונה שלו, והוא הסמיק מהתרגשות וענה שכן!5; אהבתי את התמימות מצד אחד.. מסכן, בטח שברתי לו את הלב כשהוא ענה כן ואני עניתי לא... אחרי זה היו לי הרהורי רחמים עליו בערך שבוע שלם! (ואל תדאגו, לא בגלל זה בלבד הורדתי אותו)

נראה שיש לך לב טוב ורגישות,
אז יש לך צרות של עשירים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/1/2017 00:18 לינק ישיר 

IAF990 כתב:
לא ידוע לי על היתר להתבדח 'על חשבון' מישהו. בטח ובטח כשיש סיכוי שהוא שומע

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשבן אדם עומד לידך ומסתכל עליך, ומאזין לדיבורים עם המדוייט שלך, זה מצב מאד מביך. אני באותו הרגע הרגשתי שיש בידי 2 ברירות: או לשאול אותו אם נאבד לו משהו, ואז אולי להביך את המדוייט שלי. או להגיד למדוייט שלי לחילופין, "שמת לב שאנחנו מבדרים פה מישהו? אולי נבקש ממנו דמי כניסה..."0; (הציטוט אינו מדוייק. לשם המחשה בלבד)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > גנבי המלונות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.