בית פורומים לבעלי תשובה ומתחזקים

הכובע לא קובע - המעיל לא מועיל- וגם להרצל יש זקן!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/2/2016 20:20 לינק ישיר 
הכובע לא קובע - המעיל לא מועיל- וגם להרצל יש זקן!!!

אני בעל תשובה כבר כמה שנים, משתדל להתמיד בתורה, תורתי אומנותי ממש למרות שמטעמי פרנסה אני קצת עובד. אבל לא מוצא שידוך!!! החרדים פוסלים אותי כי אין לי כובע וחליפה, אז מבחינתם משדכים לי נשים שלא מחפשות כל כך בני תורה, ולא נפגשתי עם כאלו שמתאימות (ובכלל עד שמציעים לוקח זמן....). ובנות דתיות לאומיות אין לי חיבור איתן כי אני נגד לומר הלל ביום העצמאות ואני חושב שהמדינה הזו ממש לא קדושה. מה לעשות?!?! מרגיש קרח מכאן ומכאן... 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/2/2016 16:49 לינק ישיר 

האם אתה לומד בישיבה? מי ה"חרדים" שעליהם אתה מדבר? חרדים בדר"כ לא משתדכים עם בעלי תשובה.
בכל מקרה, הבעיה מוכרת. העולם החרדי זה לא מקום להיות בו יוצא דופן ואינדיבידואל. הוא בנוי על הליכה בתלם וקונפורמיות, ואתה חייב להתיישר לפי דרישות הקהילה אם ברצונך להשתייך.

אני גם לא נוהג ללכת בחליפה כי זה לא נוח לי, אבל לפגישות אני כן מגיע בחליפה אך ללא כובע. החוזרות בתשובה לא מקפידות על זה, ואפילו מתרשמות מזה שאני בא עם חליפה. יש חוזרות בתשובה צדיקות שרק מחפשות לעלות רוחנית, תיפגש עם כאלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2016 13:53 לינק ישיר 

לא קיבלתי את תשובתך.... אני חושב שבעלות תשובה שנכנסות למדרשיה, יכולה להיות יותר קיצונית מאשר חרדיה מבית, היא הרבה יותר מבוטלת לרבנים מאשר חרדיה מבית. ככה נראה לי. בגלל זה בעלת תשובה שבאמת מחפשת ירא שמים, ברגע שאין לך כובע וחליפה אז ממילא אתה בגדר 'חדש', וקיי"ל שחדש אסור מן התורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2016 13:56 לינק ישיר 

גם הפלאפון הכשר זה ממש גיוואלד! רבונו של עולם!!! אין לי אינטרנט בפלאפון, הפלאפון שלי נשאר כמו של אבותינו הקדושים עם המקשים, אז למה הוא לא נקרא כשר רק בגלל שיש בו SMS?!?!?!!?!?!?!?!?!?! רק ביטול תורה יוצא מזה שאין סמסים, כל דבר קטן שצריכים מרימים טלפון ואתה משתגע. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/3/2016 18:07 לינק ישיר 

תחפש בעלת תשובה. הן הכי צדיקות .
ונראה לי שפחות איכפת להם הניואנסים של החרדים.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > דת ואמונה > לבעלי תשובה ומתחזקים > הכובע לא קובע - המעיל לא מועיל- וגם להרצל יש זקן!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר