בית פורומים לבעלי תשובה ומתחזקים

אישה צואר צואר ופיה מלא דם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/3/2016 10:42 לינק ישיר 
אישה צואר צואר ופיה מלא דם

כבוד הרב אני בתהליך התחזקות ומשפט זה בגמרא נורא סיקרן אותי.. התורה תמיד שומרת על החלשים ומצווה כל כך הרבה איסורים על פגיע באחר ופתאום הגמרא באה ופוגעת באישה ..אני בטוח שלא הבנתי נכון ואשמח אם לכבודו תהיה אפשרות לענות לי מה באמת משפט זה מנסה להגיד

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/3/2016 18:04 לינק ישיר 

זו לא פגיעה באשה .
גם על גבר אפשר להגיד חמת מלא צואה וכו' .
זה שייך בכל בעלי החיים .

המשפט הזה בא לעזור לגבר להתגבר על תאוותו בכך שיזכור שגם האשה היא כך וכך , ולא כפי שהוא מדמיין .
ואולי ע"י הדימוי השלילי הזה , התאווה שלו תחלש .

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-9/3/2016 18:46 לינק ישיר 

לפימ ה שא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2016 14:59 לינק ישיר 

יש כאן נקודה חזקה, התורה קוראת לעבירה הזאת גילוי עריות. יש לאדם תשוקה ורצון לגלות דברים נסתרים, תשוקה עצומה מאוד. והצורך הנפול של זה, בא לידי ביטוי בכך שהוא רוצה לגלות עריות. זה גילוי לא אמיתי, לאחר שאדם עובר עבירה, מיד הוא ירגיש כמה כל מה שעשה היה שקרי ומוטעה לחלוטין, עד כמה שקשר עם אשה כשהוא ללא קשר אמיתי של 'שכינה שרויה ביניהם', הוא מגעיל, חמת צואה ופיה מלא דם, ועל החמת צואה הזו הוא הפסיד כל כך הרבה בעולם הזה ובעולם הבא. הכח האמיתי של התשוקה והכיסופים לגלות את הנסתר, צריך לקחת לגילוי פנים חדשות בתורה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/3/2016 13:56 לינק ישיר 

זו אמירה לאלו הרודפים אחר גוף האישה. אך כבר אמרו חז"ל שאדם ללא אישה שרוי ללא שמחה ללא תורה וכו', וכן איש ואישה זכו שכינה בניהם, אשת חייל ועוד הרבה מאין זה. לכן פשוט שאין כוונתם לאישה ופנימיותה, אלא אמירה לאלו הרודפים אחר גוף האישה, שבזה באמת אין ממש, אלא העיקר הוא החיבור הנשמתי.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > דת ואמונה > לבעלי תשובה ומתחזקים > אישה צואר צואר ופיה מלא דם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר