בית פורומים בחדרי חרדים

שרון הזמין את ש"ס למו"מ על האחדות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/7/2004 20:10 לינק ישיר 
שרון הזמין את ש"ס למו"מ על האחדות

ראש הממשלה, אריאל שרון, הזמין בצהריים בשיחת טלפון את יו"ר ש"ס, אלי ישי, להצטרף למו"מ להרחבת הקואליציה כבר ביום ראשון הבא. ישי נענה בחיוב להזמנה. שרון כבר קבע להיפגש עם נציגי העבודה ויהדות התורה ביום ראשון.

ראש הממשלה שרון מינה בצהריים צוות לניהול המו"מ להרחבת הקואליציה. יושב ראש הצוות יהיה עורך הדין יורם ראב"ד. בצוות יהיו חברים גם פרופסור יעקב נאמן, היועץ האסטרטגי אייל ארד, היועץ המשפטי של הליכוד, עו"ד איתן הברמן, ויו"ר הקואליציה, ח"כ גדעון סער. שרון נפגש בצהריים עם חברי הצוות והנחה אותם לקראת תחילת המו"מ ביום ראשון על שמירת עקרונות תוכנית ההתנתקות והמדיניות הכלכלית. יו"ר מפלגת העבודה, שמעון פרס, צפוי גם הוא להודיע על הרכב צוות המו"מ הקואליציוני מטעמו.

מקורבי ראש הממשלה אמרו אתמול כי שרון יעשה מאמצים לשלב לפחות מפלגה חרדית אחת בקואליציה. בנוסף למו"מ עם יהדות התורה ומפלגת העבודה, שצפוי להיפתח ביום ראשון הקרוב, מתכוון שרון לפתוח במו"מ גם עם ש"ס. בשבוע הבא צפוי שרון להיפגש עם יו"ר ש"ס אלי ישי לשיחה מקדימה לקראת המו"מ.

בסביבת שרון אמרו כי רה"מ מעוניין למצות את אופציית הקואליציה שבתוכה מפלגה חרדית ועל שינוי לעשות חשבון ולהחליט אם היא מעוניינת בקואליציה בה יהיו שותפות הליכוד, העבודה, יהדות התורה ושינוי או בקואליציית ש"ס, העבודה ויהדות התורה. שרון עצמו יצא אתמול נגד פסילת המפלגות החרדיות והסביר כי חובתו להרחיב את הקואליציה.

המו"מ הקואליציוני עם המפלגות החרדיות ממלכד את שינוי, שותפתו הנאמנה של שרון לממשלה, שכן כפי שהבהיר אתמול יו"ר שינוי שר המשפטים יוסף לפיד, שינוי לא תהיה מוכנה לשבת בממשלה גם אם יהדות התורה תתמוך בה מבחוץ. ח"כ אברהם רביץ הודיע אתמול במפתיע כי "סיעת יהדות התורה שוקלת לדרוש משרון להעניק לנציגיה מעמד של שרים בממשלה כתנאי להסכמתם להצטרף לקואליציה".

לפיד סירב למתוח אתמול ביקורת על פנייתו של שרון למפלגות החרדיות. במקום זאת, פתח לפיד במתקפה על פרס בעקבות הסכמתו לשבת בממשלה עם החרדים. "זה בדיוק התרגיל המסריח מספר 2 של פרס", אמר, "כל אחד יודע שממשלה עם החרדים והעבודה ששינוי בחוץ זה קבורת חמור לעבודה".


מקורבי שלום מחריפים האיומים

מערכת וואלה! חדשות מוסיפה:

שר החוץ, סילבן שלום, קיים אמש כינוס בביתו ברמת גן, בהשתתפות כ-200 חברי מרכז הליכוד. שלום אמר באירוע, כי אסור לליכוד להקים ממשלה חילונית-שמאלנית, כיוון שהיא תשנה את מדיניות החוץ, הכלכלה והפנים. הוא ציין כי ממשלה עם מפלגת העבודה תהיה אנטי דתית, והעריך כי רוב בוחרי הליכוד ורוב חברי המרכז מתנגדים לממשלה כזו.

שלום ביקש ממקורביו למתן את התבטאויותיהם בנוגע לאפשרות שייאלץ לוותר על כסאו לטובת פרס. למרות בקשתו, נשמעו אתמול דברי ביקורת קשים על ראש הממשלה שרון. "מעריב" מדווח הבוקר, כי בעקבות דבריו של ח"כ עמרי שרון, כי "סילבן שלום לא נולד שר חוץ", אמרו מקורבי השר כי "גם אריאל שרון לא נולד ראש ממשלה".

בתוך כך אמר הבוקר שר האוצר, בנימין נתניהו, כי אינו פוסל אף סיעה מלהצטרף לממשלה, כל עוד היא תקבל את קווי היסוד המדיניים והכלכליים של הממשלה הנוכחית. בראיון לקול ישראל קרא נתניהו לסיעת שינוי לחדול מפסילת החרדים, ולדבוק בעקרונות הממשלה ובמדיניותה.


[וואלה]דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-31/7/2004 21:53 לינק ישיר 

הודעה של *כל הקולה*:
-------------------

הערב יוסי אליטוב בתוכניתה של הגברת רבקה פאלוך .
מדווח על שיחת טלפון של ח"כ הרב גפני לראה"מ שרון בעניין תוואי גדר ההפרדה שאמורה לחתוך את העיר מודיעין

פנה לפתע מר שרון אל הרב גפני בתביעה " אני רוצה אתכם בקואליציה... מדוע זה הנכם עדיין מחוץ לשולחן הממשלה...
הייתי רוצה לראותכם כבר ביום ראשון הקרוב ליד השולחן מאותו עבר יחד"דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-30/7/2004 11:46 לינק ישיר 

העבודה ושינוי דנות ביצירת "גוש חוסם" לחרדים.


לפני כניסתו לפגישה במלון דן בתל אביב אמר השר לפיד כי על שינוי, העבודה והליכוד לשבת יחד בממשלה כדי לשמור על "אופיה הנאור". פרס: העבודה "לא מחרימה אף מפלגה".

יו"ר מפלגת העבודה, שמעון פרס, ויו"ר שינוי, יוסף לפיד, נפגשים הבוקר במלון דן בתל אביב, כדי לנסות ליצור "גוש חוסם" משותף, שיכריח את ראש הממשלה, אריאל שרון, להקים קואליציה שתכלול את שתי המפלגות.

בכניסתם לפגישה אמר השר לפיד כי על העבודה, הליכוד ושינוי להיות יחד בממשלה כדי לשמור על "אופיה הנאור" של הממשלה. ח"כ פרס אמר לפני שנכנס שהעבודה "לא מחרימה אף מפלגה". בפגישה משתתפים גם ח"כ דליה איציק מהעבודה והשר אברהם פורז.

מלשכת שרון נמסר בתגובה למגעים בין העבודה ושינוי כי "אנחנו לא רואים אותם פועלים כציר. זו בסך הכל פגישה, וניסיון שלהם להפגין כוח. הם לא מאיימים על אף אחד, וראש הממשלה שרון עדיין מסוגל ללכת לבחירות, הוא לא יקל עליהם".


[וואלה]דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-29/7/2004 00:39 לינק ישיר 


הודעה של *נפש יהודי*:
--------------------

עתי"ם

ח''כ הרב ישראל אייכלר: יהדות התורה מוכנה להיכנס לקואליציה

על בסיס הסכמה שגדולי התורה יקבעו לה בשאלת תוכנית ההתנתקות


--------------------------------------------------------------------------------
הודעה של *עירהקוידש*:
---------------------


מי מממן את מסע יחסי הציבור של אייכלר פה בפורום?

--------------------------------------------------------------------------------

הודעה של *אור46*:
----------------

אצל בעלז הבסיס זה כסף. שוכחים מה עוללה למיגזר החרדי הממשלה הנוכחית.אריק שרון,ונתניהו.נושאים באחריות.לא מגיע להם פרס.לא צריך להציל אותם.במילא לא יקבלו דבר.


דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-21/7/2004 11:47 לינק ישיר 

הודעה של *Cohen_Amir*:
------------------------...הזרזיר אצל העורב - פוליטיקה יהודית


אודה ואתוודא שאני ממצביעי ג'. ולא חלמתי על הרגע שבו אראה את הכתבה הבאה בוואי נט.

צוותי המו"מ של הליכוד ויהדות התורה נועדו הבוקר בכפר המכביה. המשימה הבלתי אפשרית: קואליציה יציבה עם לפיד ורביץ, זה לצד זה. בש"ס חוששים שישלמו את המחיר - וממתנים דרישות
אטילה שומפלבי ואילן מרסיאנוהבוקר (יום ד') נועדו צוותי המו"מ של הליכוד ויהדות התורה בכפר המכביה ברמת-גן. בליכוד סבורים כי למרות הפערים האדירים בין הסיעה החרדית האשכנזית לבין שינוי בנושאי דת ומדינה, ניתן יהיה לעשות את מה שנראה כעת בלתי אפשרי - ולהושיב את השתיים יחד באותה קואליציה.בסיום הפגישה נמסר כי אנשי יהדות התורה הביעו נכונות להצטרף לקואליציה, אם יווצרו התנאים המתאימים ובכפוף להוראות גדולי התורה.יו"ר צוות המו"מ של הסיעה, אברהם רביץ, אמר כי "הכל יכול לקרות. אנחנו בשלב ההתחלה. זו היתה פגישת נימוסין עם הצגת הדברים ברמה האידאית ולא הגענו לפרטים בכוונה. יש סיכוי שנצטרף לקואליציה. אני נותן הזדמנות למין האנושי לחיות אחרת, יכול להיות ששינוי תוכיח לעצמה שהיא יכולה להשתנות. אם הכל משתנה דווקא אשמח לשבת עם אנשי שינוי. יש שם כמה חבר'ה עם חוש הומור ואני אוהב חוש הומור".ח"כ גפני אמר: "זה נכון שאנחנו מפלגה עם חמישה אנשים, אבל גם אם יש הפכים בסוף עומדים בהסכמים. האג'נדה של ממשלה ללא חרדים לא יכולה להימשך. אנחנו לא נעבור על זה לסדר היום. חייבים להוקיע את זה".
אנשי יהדות התורה ציינו כמה וכמה פעמים במהלך הפגישה את עלבונם מכך שלפני שנה וחצי, במו"מ הקואליציוני להקמת הממשלה הנוכחית, שוחחו אנשי הליכוד איתם כמה וכמה פעמים, אולם לבסוף הלכו עם שינוי. הרב פרוש אמר: "שוחחנו על התנהלות הליכוד לפני שנה וחצי, אז ישבנו איתם ובגדו בנו פתאום. אמרנו להם שיש לנו חשש שהליכוד רוצה לעשות בנו שימוש ולא ברור מה יקרה בפועל. אנשי הליכוד אמרו לנו שהם לא רוצים לעשות בנו שימוש, אלא באמת מעונינים בנו".הצוותים עסקו גם בנושאי כלכלה וחברה ודיברו גם על תוכנית ההתנתקות בקווים כלליים. הם קבעו לשוב ולהיפגש ביום רביעי הבא.לפיד ורביץ: משימה בלתי אפשריתבסבב המו"מ הקודם, לפני שנה וחצי, הסכימו יוסף לפיד ואנשיו להצטרף לקואליציה עם יהדות התורה, שכן זו באופן מסורתי אינה יושבת בממשלה - ומסתפקת בסגני-שרים. הפעם שוקלת הסיעה החרדית לדרוש גם משרות שר לאנשיה.אתמול נועד ראש הממשלה, אריאל שרון, עם חברי-הכנסת פרוש ורביץ , ל"פגישת חימום" לקראת פתיחת המו"מ הרשמי.בכנסת נוהגים לומר כי מדובר בסיעה "המורכבת מחמישה יושבי ראש", כאשר כמעט כל אחד מחברי יהדות התורה מייצג חצר שונה - ומעוניין לעדכן את רבניו בגוף ראשון. רק גדול הפוסקים, מנהיג הזרם הליטאי הרב שלום יוסף אלישיב, מסוגל להורות על ישיבה משותפת עם שינוי, והוא כבר קבע כי "יהיה בכך משום חילול השם".ש"ס לא דורשת הרים וגבעותהמפסידה הגדולה מקואליציה עם רביץ ולפיד עשויה להיות ש"ס, שנראה כי שרון אינו מעוניין באמת ובתמים לצרפה לממשלתו. סימוכין לכך ניתן למצוא בדבריו של ממלא מקומו, השר אהוד אולמרט, שאמר במפורש בשבועון החרדי "המשפחה" כי "הממשלה שתקום לא תכלול בתוכה את ש"ס". היו"ר אלי ישי מודע לכך, ולכן ממתן את דרישותיו - כדי שלא לספק לשרון תירוץ להשאירו בחוץ, בטענה של "סחטנות"."אנו לא מבקשים הרים וגבעות - הוצאת שינוי ותיקונים קלים בסטטוס קוו, בעיקר בנושא דת ומדינה, יספיקו בשלב זה", אומרים גורמים בש"ס. באשר לתוכנית ההתנתקות ולפסק ההלכה של הרב עובדיה יוסף נגדה, מפנה ישי את ראש הממשלה לרב עובדיה עצמו: "על ההינתקות מדברים רק עם הרב".בש"ס הבהירו כי הרב לא יחזור בו מפסק ההלכה נגד תוכנית נסיגה חד-צדדית. אלא שכאשר ייכנס שמעון פרס לממשלה, אפשר שהתוכנית תלבש צורה אחרת ותאבד מעיקרון החד-צדדיות שלה - ואז אפשר שהרב ישנה את עמדתו. בינתיים, למרות ניסיונות חוזרים ונשנים, ישי לא מצליח לחלץ הבטחה מפורשת מיהדות התורה, לפיה לא תיכנס לממשלה בלעדיו.הערב ייפגשו שוב צוותי המו"מ של הליכוד והעבודה בכפר המכביה.בברכה,

עמיר.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-21/7/2004 00:56 לינק ישיר 


הודעה של *ראשית הגז*:
--------------------

רביץ: נשב עם שינוי, אם תשתנה


ח"כ רביץ נפגש עם שרון להבהיר שיהדות התורה לא תשב עם שינוי, אך כשיצא הודיע: נבחן האפשרות


אבישי בן-חיים, מעריב
20/7/2004 18:17


חבר הכנסת אברהם רביץ (יהדות התורה) הפתיע היום, כשלראשונה הוא אינו פוסל ישיבה בממשלה עם שינוי.

הבוקר נפגשו נציגי צוות המו"מ של יהדות התורה, ח"כ רביץ וח"כ מאיר פרוש, עם ראש הממשלה, אריאל שרון. לפני הפגישה אמרו בכירים במפלגה שמטרתה היא להבהיר לראש הממשלה, עוד לפני פתיחת המשא ומתן הקואליציוני, שיהדות התורה לא תשב בממשלה עם שינוי.

ואולם, אחרי הפגישה סיפר רביץ שהציג לשרון עמדה כמעט הפוכה, לפיה יהדות התורה לא תפסול ישיבה עם שינוי בממשלה. כמובן. לדבריו, הסיעה תבחן האפשרות, "אם שינוי תשנה התנהלותה ותגובותיה כלפי הציבור החרדי ותכיר בזכותו הלגיטימית לקיים את אורח חייו כפי שהוא מבין".

רביץ הוסיף: "אני לא פוסל את שינוי בגלל שקוראים לה שינוי. אם הם משנים את אורחותיהם, אז זה משהו אחר. אני מאד אשמח אם שינוי תשתנה ותיווצר אפשרות לשבת יחד". עם זאת, הדגיש רביץ: "עם שינוי כפי שהיא נראית היום, אין סיכוי שנשב".


פרוש: אין מצב

עם זאת, שותפו של רביץ לסיעה, ח"כ פרוש, התנגד נחרצות לדברים: "אני לא רואה כל דרך שנשב עם שינוי והדעות הגזעניות שלה כלפינו". פרוש אף הסביר שהדיון בשאלה אינו רלוונטי. "הם לא רוצים לשבת איתנו".

במפלגתו של רביץ מתחו ביקורת על דבריו ואמרו שהם מנוגדים להנחייתו המפורשת של הרב יוסף שלום אלישיב, שלפיה אין שום אפשרות שיהדות התורה תשב בקואליציה עם שינוי. גם עמיתו של רביץ למפלגה ח"כ משה גפני אמר: "יהדות התורה לא תשב בממשלה עם שינוי ואין שום פתח לשותפות קואליציונית כזו".

יו"ר שינוי, השר יוסף לפיד, מיהר לצנן את הרוחות: "יש משהו משעשע בכך שעסקני יהדות התורה רבים בינהם באילו תנאים הם מוכנים או לא מוכנים לשבת עם שינוי בממשלה. אני יכול להסיר דאגה מלבם".

בהכנת הידיעה השתתפה יפעת זהרואני שואל, האם אין גבול לבושה ??


אותי זה מגעיל

--------------------------------------------------------------------------------
הודעה של *אמתער*:
----------------

מה קרה לו?
למה הוא כל כך רץ לממשלה, ועוד מדמיין שהוא יהיה שר? מה יש לו? מה קרה לו?
נפלא מהבנתי הדלה...

--------------------------------------------------------------------------------
הודעה של *נושא_ונותן*:
---------------------


הכותרת הבאה תיהיה

רביץ "נשב עם שינוי גם היא לא תשתנה"הטקסט שלך כאן

--------------------------------------------------------------------------------

הודעה של *איש קטן*:
------------------

תנו לי להבין מה הפירוש "תשתנה".

האם רביץ חושב שמחר בבוקר שינוי מתכוונת להגיש הצעת חוק לפטור את בני הישיבות לחלוטין מגיוס בכדי שלומדי התורה לא יצטרכו לבזבז מזמנם בהגשת דיחויים? או שמא יש לו מידע שבעוד חצי שעה מכנס שר הפנים פורז מסיבת עיתונאים בכדי להודיע חגיגית ששעון הקיץ יונהג מעתה ואילך אך ורק לפי נוחיות החרדים? אולי שינוי תחרוט על דגלה העברת כספים רק לישיבות ולא חלילה לאומנות וספורט? (בטח לא לאלו שמחללים שבת!)

חכי"ם חכי"ם, כשאתם רוצים ונוח לכם אתם אומרים שרק גדולי ישראל יכריעו, וכשנוח לכם אתם מדברים שטויות והבלים על נושאים שגדולי ישראל בקושי שמעו עליהם!
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-20/7/2004 14:38 לינק ישיר 

צודק אליישר
השבוע אישרה הממשלה לחברי הקיבוצים את הבעלות על הדירות בקיבוצים דבר שעלותו מליארדים רבים של שקלים
לעומת זאת שהכנסת אישרה השבוע את חוק המזוזות בעלות של מליונים בודדים חגגה התיקשורתדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-20/7/2004 12:06 לינק ישיר 

בעזי"ת


במצב התקשורתי הנוכחי, כשידוע שעל כל שקל הכי מוצדק והכי הוגן שילך לציבור החרדי, יקומו כותרות ענק ובהן ניאוץ וחירוף מערכות ישראל, הרי שחילול ה' הוא להיכנס לממשלה.


עד שהיה סיכוי לרסק את שינוי בבחירות, עכשיו מעגל השנאה רק יגדל בעזרת העיתונות השטרימרית שבישראל, שתשתמש בכל מהלך שלטוני שקשור לחרדים כשמן למדורה סביבה רוקדים טומי לפיד וחבורתו.יברכך ה' וישמרך.
יאר ה' פניו אליך ויחנך.
ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-20/7/2004 12:01 לינק ישיר 

הודעה של *רק נייעס*:
--------------------


כפר המכבייה: החל המו"מ בין נציגי הליכוד לש"ס

המשא ומתן בין נציגי ש"ס לנציגי הליכוד החל בכפר המכבייה.


יושב ראש ש"ס, אלי ישי, שעומד בראש צוות המשא ומתן של המפלגה אמר בפתח הדיונים: "הוזמנו ובאנו, אם נוכל לפעול למען המדינה והחברה, נשמח לעשות זאת". ראש צוות המו"מ של הליכוד, עו"ד יורם ראב"ד, אמר: "ראש הממשלה הנחה אותנו לנהל משא ומתן עם כל מפלגה ולא לפסול אף אחד".


השיחות שהיו אמורות להתקיים בצהריים עם נציגי יהדות התורה נדחו למחר.


(אטילה שומפלבי)

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297,L-2950296_184,00.htmlדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-18/7/2004 11:45 לינק ישיר 

במסגרת המדיניות של כותרות ברורות לאשכולות, יש לשנות את שם האשכול לדעתי.

במקום
שרון הזמין את ש"ס למו"מ על אחדות

יש לומר
שרון הסכים לתחנוני ש"ס והזמינם למו"מ על אחדותדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-18/7/2004 11:36 לינק ישיר 


קטע מכתבה של אבידי בן חיים ב'מעריב' :


" את דעתו של הרב היה קשה לפספס. בביטאון ש"ס "יום ליום", הופיעו כותרות הענק שדיווחו על "דעת התורה" של הרב במילים: "אסור לפנות יהודים מרצועת עזה", "מרן הגאון רבי עובדיה יוסף שליט"א: פינוי' יישובים יהודיים מרצועת עזה - סכנה'". לאחר ניצחון מתנגדי ההתנתקות במשאל מתפקדי הליכוד הופיעה גם הכותרת: "קביעתו של מרן שליט"א הכריעה נגד ההתנתקות".

ערב ההצבעה ההיא התייצב הרב בבית הכנסת היזדים בשכונת הבוכרים לאחר סדרת פגישות עם אנשי ביטחון בכירים, כדי לשמוע את חוות דעתם באשר לתוכנית ההתנתקות. "אני רואה בזה סכנה, פיקוח נפש, תקדים מסוכן מאוד", אמר הרב, "אם הוא יבצע את ההתנתקות הזאת אז מה יאמרו הגויים? 'הא, האינתיפאדה שלנו הועילה, הטרור הועיל, הנה פרס קיבלנו, מחר נעשה את זה בחברון, מחרתיים בבאר-שבע ונבריח את היהודים האלה', כך יאמרו הגויים ולכן אסור בהחלט לעשות דבר כזה, חייב להצביע נגד ההצעה הזאת.

"זה פרס לטרוריסטים האלה, שרצחו לנו כאלף נפשות... זו דרך של תורה? להפקיר להם את כל מה שעשו? ויהיו קרובים ליישובים שלנו, קרובים לאשקלון, שבעה קילומטרים יש ביניהם, עם הטילים שלהם, עם הקסאם שלהם. שמות יעשו בישראל חס ושלום זו סכנה גדולה". בהמשך דבריו הבהיר: "אני לא מתעסק בפוליטיקה, זה לא התפקיד שלי. יש פוליטיקאים שיתעסקו בזה, אבל אני אומר דעת תורה".

יש יותר נחרץ מזה? "


מעניין איך בש"ס יעוותו את זה כך שהם יוכלו להכנס לממשלה ... ?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-18/7/2004 11:29 לינק ישיר 

הודעה של *מאירקה99*:
---------------------


שינוי וש"ס - מפלגות אחיות


הצופה - 18.07.04

בימים האחרונים, ככל שהאפשרות של חזרת ש"ס לקואליציה הופכת לריאלית יותר, מנסים במפלגתם של אלי ישי והרב עובדיה יוסף, לפזר הצהרות שיגבירו את כוח המשיכה שלהם מבחינתו של אריאל שרון.
אם עד לאחרונה ניסתה ש"ס ליצור לעצמה תדמית שיישובי יש"ע שייכים להם, והם בעצם "מפלגת המתנחלים האמיתית", כעת לפתע מגלים ראשיה בראיונות שבעצם הם בעד שלום, ותמיד היו, ו"אתם יודעים שמרן היה הראשון שפסק שצריך לוותר על השטחים". התיקים והכוח (אף מילה על כסף) שנראים ממש קרובים, הושט היד וגע בם – גורמים לראשי ש"ס להזכיר את מה שבאחרונה ניסו להצניע – שרק בזכות הקולות שלהם עבר הסכם אוסלו, אותו הסכם שסיפק לפלשתינים את 50 אלף הרובים שרוצחים אותנו. צביעות? זה בטח רק נראה ככה.
ובמפלגה האחות של ש"ס, המפלגה התואמת, "שינוי", המצב דומה. ככל שמתקרבת האפשרות ש"שינוי" תעבור לאופוזיציה, היא מגלה שבעצם היא לא כל כך תומכת בהתנתקות, אותה מדיניות מופרעת ומסוכנת של שרון. ממש עד הימים האחרונים, התגאו ראשי "שינוי" מעל כל במה כי הם אלה שדחפו את שרון להתנתקות, שהכל זה בזכותם, רק בזכותם.
ועכשיו – עכשיו מתברר שהאידיאולוגיה היא שאלה של גיאוגרפיה: תלוי איפה נמצא המשרד שלך. האם הוא בלשכת השר או בלשכת הח"כ. שתי המפלגות המושחתות הללו, ש"ס ו"שינוי", פיתחו ציניות זהה ביחס למדינת ישראל. שתיהן נטולות אידיאולוגיה, מתפרנסות פוליטית מזריעת שינאה, רדודות, מתמחות בהשמצות, ושתיהן – כל אחת בדרכה שלה – מכפישות את היהדות.
כל כך דומות, כל כך קרובות, עד שלא ברור למה שני ראשי המפלגות הללו, הרב עובדיה יוסף ויוסף לפיד, אינם יושבים פעם אחת וסוגרים על איחוד בין שתי התנועות.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-17/7/2004 21:29 לינק ישיר 

הודעה של *רקנייעס*:
-------------------

יהדות התורה וש"ס דורשות תקציבים בהיקף 0.5 מיליארד ש"ח כתנאי לכניסתן לממשלה

סיעות יהדות התורה וש"ס דורשות תקציבים בהיקף הנאמד בכ-0.5 מיליארד ש"ח, כתנאי לכניסתן לקואליציה עם הליכוד והעבודה. שר האוצר, בנימין נתניהו, הודיע כי הוא מוכן לבחון תיקונים בתקציב, אך לא יסכים לשינוי המדיניות הכלכלית בכללותה.

http://www.nfc.co.il/fader/showOne.asp?id=26328דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-16/7/2004 02:08 לינק ישיר 

כל עוד גדולי התורה לא הביעו דעתם,
הרשו לי להביע דעתי, דעת בעלי בתים,
אשר אבטלנה לכשהגדולים יחליטו אחרת.

די לביזיון
יפסיקו נציגינו לבזות אותנו
הציבור אשר שלח אותם
כאשר נשמע להוראת גדולי התורה
והצביע עבורם
לאחר גלי השנאה המחרידים
כלפי כל חובש כיפה שחורה
שלא לדבר על בעל זקן עבות
וודאי לא על בעלי השטריימלים
האם לא נלמד
להתנהג בצורה המכבדת את הציבור
לא להתרפס ולהיכנע לאתנן
יהא נזיד עדשים
ואף אם יהא ארוחה דשנה
נשאר מחוץ לממשלה ונתמוך עניינית בהתאם לעצת הגדולים
ואולי הפעם בהתנהגות מכובדת
נצליח להראות כי גם בפוליטיקה המסואבת
לנו יש ערכים אחרים
ואותנו באתנן לא קונים
ואז אולי בבחירות הבאות
טוב המנדטים של שינוי
יהיו לנו
לשם שינוי

החוכמה של להכנס ולהציל משהו
היתה תמיד שיטת המפד"ל
ושיטת "רודפי השררה" בקהלנו
כאילו הצילו משהו
אבל גרמו לאבדן וחורבן כללי
דה פקטו ולא חשוב מדוע
היום הציבור החרדי
הוא המאוס ביותר
אצל החילוניים
ואם תשאל אותי האם זה מוצדק
אענה לך בשלילה טוטאלית
שכן אנו הציבור הכי ערכי
אבל התדמית שלנו היא מה שנציגנו
שידרו וממשיכים לשדר בימים אלו
סחי ומיאוס ותועלתנות אישית מגזרית

וכן הכסות תהיה תמיד
הרצון "להציל משהו"
ולא חשוב שבדרך נחריב את הבית כולו...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/7/2004 21:08 לינק ישיר 

כנראה שגם שמעון פרס יודע איך לנהל מו"מ באם שרון צריך לאיים עליו עם ש"ס.

כאילו שיש סיכוי ששרון יתפטר מטומי, כאילו שהוא לא צריך אותו במשרד המשפטים ככלב שמירה מפני הפרקליטות.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שרון הזמין את ש"ס למו"מ על האחדות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר