בית פורומים הצלה ביתר

מהו ארגון "הצלה ביתר"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/12/2008 00:54 לינק ישיר 
מהו ארגון "הצלה ביתר"

ארגון "הצלה ביתר " הוקם כיחידת מתנדבים מובחרת בראשותו של יו"ר הארגון ר' שמשון גרוסברגר לפני כ- 14 שנים כאשר העיר ביתר הייתה עדיין מועצה קטנה עם כמה מאות משפחות.

בשנים האחרונות נהפכה ביתר עילית לעיר ואם בישראל וכיום גרים בעיר למעלה מ: 37.000 נפש כ"י עם פרוץ האינתיפדה התווספו למתנדבי הארגון לצערנו גם אירועי הפח"ע שהיו מועטים לאירועים יומיומיים בנוסף על השוטף בעיר ברוכת ילדים.

הארגון מונה היום כ:60 מתנדבים כשלאחרונה הוכשרו מתנדבים נוספים כדי לתגבר את מערך ההצלה מתנדבי הארגון הפרוסים ברחבי האזור, הם בעלי מיומנות גבוהה לטיפול במקרי טראומה, החייאה, והגשת עזרה ראשונה דחופה. חלקם משרתים גם כנהגי אמבולנס והם מצוידים במיטב הציוד הרפואי, בערכות החייאה משוכללות ובציוד מתקדם להגשת הטיפול הרפואי הנחוץ.

ברגע קבלת ההודעה ממוקד מד"א על האירוע הרפואי , נקלטת ההודעה במכשירי הזימונית של המתנדבים המגיבים בזמן אמת ומגיעים מיד אל בית החולה או מקום הפיגוע להגשת עזרה ראשונה החיונית עד להגעת האמבולנס. זמן התגובה של מתנדבי "הצלה ביתר" ממוצע של 90 שניות בלבד , במקרה של אירוע קרדיאלי ,פיגוע , תאונת דרכים, חוסר הכרה, כוויות, שאיפת עשן , וכד' כל רגע הוא גורלי להצלת חיים למניעת נזק בלתי הפיך לנפגע.

בעיר "ביתר עילית" שהבית החולים הקרוב ביותר נמצא במרחק נסיעה של למעלה מ:20 דקות נסיעה "בפיקוח נפש" אין פשרות. לפיכך מיטב הציוד הרפואי והמיכשור החדיש והמשוכלל ביותר נמצא ברכבו של כל מתנדב : ערכות החייאה לילדים ולמבוגרים, ערכות חמצן , קרדיו-פומפ לעיסוי לב, מד סיטורציה , ערכת עירוי , ציוד למדידת לחץ דם, צווארוני קיבוע לנפגעי ראש וגב , ערכת חבישה, ערכת ברנדשילד לכוויות קשות וכו'.

הארגון ממומן מתרומות בלבד וללא כל סיוע ממשלתי.

הטיפול שלנו הוא "הצלת חיים" ללא הבדלי גזע דת ומין,  

" כל המציל נפש מישראל כאילו קיים עולם מלא " !!!דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/12/2008 10:49 לינק ישיר 

יפה כתבת.

והמון בהצלחה.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/12/2008 18:26 לינק ישיר 

ברכות על פתיחת הפורום .
והמון הצלחה במלאכת הקודש.דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > הצלה ביתר > מהו ארגון "הצלה ביתר"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר