הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים · אני הרבי של הפורום !
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/12/2012 13:54 לינק ישיר 
אני הרבי של הפורום !

לאחר שיקולים רבים החלטתי להכתיר את עצמי כ"הרבי של הפורום". אני חושב שזה מגיע לי
יש לי זכות אבות וכן כל הנדרש לכך .

יש מתנגדים?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 13:55 לינק ישיר 

קודם תוכיח שאין לך סמיכה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 13:57 לינק ישיר 

ליד_הסנדק כתב:
קודם תוכיח שאין לך סמיכה

עוד רגע ותהיה לו חסימה!
בלי שטויות בפורום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 13:58 לינק ישיר 

לפי הגיל בפרופיל זה האדמו"ר הינוקא..   =)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 14:01 לינק ישיר 

אתה צריך משמש עם רכב?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 14:03 לינק ישיר 

רציתי להסביר להערש_ניק את הבדיחה אבל אני מנוע בגלל החסימה.
למישהו יש את הכתובת של התיבה האישית שלו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 14:10 לינק ישיר 

ראשית, בגיל 9 עם 40 הודעות אתה אפילו לא ינוקא. סתם זאטוט זב חוטם! שנית, מזל שכינית עצמך "רבי" ולא "רב" כי היית חוטף מרובינשטיין על זה. שלישית, איזה "מסורת התורה" אתה מתכוין להביא לנו? מחבלים או שונאים, תנזים או צ'יפסים, אהרונים או זילונים, שווארצעס או ווייסערס, מרן או כסא רחמים, אשכנזי או ספרדי, חסידי או ליטאי, ד"ל או חרד"ל, תולדות א"י או תולדות א'. חובה עלינו לדעת את הכל מראש כדי שנוכל לשנוא אותך בעסיסיות כמו שצריך אחרת לא תהיה לא רב ולא רבי!!!

תוקן על ידי מתקיף_לה ב- 31/12/2012 14:12:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 14:23 לינק ישיר 

אני מבקש לשמור על דרך ארץ , כבוד התורה !

תודה על הברכות שקיבלתי באישי חן חן לכם קהילתי הנכבדת ניתן להתייעץ איתי ולהתברך מפי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 14:45 לינק ישיר 

ואני הרבנית

ניתן לבכות אצלי  ולהתברך מפי... :)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 15:17 לינק ישיר 

נו.
נאך א משוגענער קומט צום שטאט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 15:37 לינק ישיר 

אורה דואג מתחרות? בשבילנו אתה היחיד 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 16:25 לינק ישיר 

רבת עם אחיך? אתה לא רבי!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 16:44 לינק ישיר 

תורה_שבכתב כתב:
לאחר שיקולים רבים החלטתי להכתיר את עצמי כ"הרבי של הפורום". אני חושב שזה מגיע לי
יש לי זכות אבות וכן כל הנדרש לכך .

יש מתנגדים?

לא רק מתנגדים. יש ליטוואקעס, יש קנאים, יש חסידים, ספרדים,תימנים, אובערלענדערס, אונטערלענדערס, אונטערוועלטניקים, שבאבאבניקעס, בטלנים (לפחות עשרה שהרי שנינו "אין עיר גדולה אם אין בה עשרה בטלנים") חיות הקודש, שרפים, חוששני שתבזבז את כל הזכות אבות שיש לך בימים הראשונים. וכל העוסקים עם הציבור יהו עוסקים לש"ש שזכות אבותם מסייעתם" - חבל לבזבז. מה גם שבגיל 9 כבר לא מכתירים רעבעס. גם ה"ינוקא" מבעלז היה כפול מהגיל שלך בהכתרתו. ומכיון שהנך יחסית חדש כאן יש יותר מתרתי לגריעותא. חד שהרי "אין ממנין על הציבור אל מי שיש קופה של שרצים תלויה לו מאחוריו" ( עם 41-45 תגובות לא נראה שזכית לקופה של שרצים). ב. צריך שיהא זקן ורגיל לצאת ולבוא לשאת ולתת. ג. יתרה מזו "שמלה אין לך ואיך קצין תהיה לנו"?  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 16:46 לינק ישיר 
זה הקדים את זמנו. פורים דמוקפין או פורים דמותקפין? וצע"ג.

מתקיף_לה כתב:
ראשית, בגיל 9 עם 40 הודעות אתה אפילו לא ינוקא. סתם זאטוט זב חוטם! שנית, מזל שכינית עצמך "רבי" ולא "רב" כי היית חוטף מרובינשטיין על זה. שלישית, איזה "מסורת התורה" אתה מתכוין להביא לנו? מחבלים או שונאים, תנזים או צ'יפסים, אהרונים או זילונים, שווארצעס או ווייסערס, מרן או כסא רחמים, אשכנזי או ספרדי, חסידי או ליטאי, ד"ל או חרד"ל, תולדות א"י או תולדות א'. חובה עלינו לדעת את הכל מראש כדי שנוכל לשנוא אותך בעסיסיות כמו שצריך אחרת לא תהיה לא רב ולא רבי!!!

תוקן על ידי מתקיף_לה ב- 31/12/2012 14:12:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 17:01 לינק ישיר 

אריסה כתב:
ואני הרבנית

ניתן לבכות אצלי  ולהתברך מפי... :)

וה"פדיון" נמדד לפי דעות או לפי הברכות?
ארך ימים ושנות חיים ושלום יוסיפו לך והמתברכת תתברך מפי השכינה הקדושה ולה וליוצאי חלציה יחולו ויוכללו כל הברכות ומילי דמיטב מלכא דעלמא יברך יתא ויזכא יתא ותזכה לכל השפע הרב בזה ובבא בגשמיות וברוחניות על דרך רוח ישראל סבא ממעון משכנות הרועים והרואים כי לנביא יקרא רואה בימים ההם בזמן הזה ויהי רצון ותמצאו וימצאו חן ושכל טוב בעיני אל' ואדם ויעשו חיל וילכו מחיל אל חיל וקווי ה' יחליפו כח יעלו אבר כנשרים ילכו ולא יגעו ירוצו ולא ייעפו והנותן ליעף כח ולאין אונים עצמה ירבה יתן להם כח וגבורה דעת זקנים וזקנות וגם המורה יעטה ברכות ובמסילות אשר בלבבם יתגברו על הולכי בעמק הבכא ותעתיר בעד כל עם ישראל הנתונים בצרה ובשביה שלא יצטרכו עם ישראל לא זה לזה ולא זאת לזאת ולא לעם אחר ולא לעמי הארצות שלא כמוהם עשנו ולא גורלנו ככל המונם ויוודעו בשערים פעלה ומעשיה לתפארת העם והארץ ובחוצות העיר ויבורכו מחדרי החדרים מחוץ לארץ לחוץ לארץ ומלפני ולפנים כי כמים הפנים לפנים כן לב האדם לאדם כי מותר האדם מן הבהמה אין כי הקול עוול וינצלו מן השעות הרעות ומכל מיני פורעניות המתרגשות ואלו שלא כל כך מתרגשות לבוא לעולם ותגזור עליהם ועל זרעם אחריהם גזירות טובות ישועות ונחמות בימינו ובימיהן תושע יהודה וישראל ישכון לבטח ואין מחריד וקול התור יישמע בארצנו, התאנה תחנוט פגיה והגפנים סמדר יתנו ריחם למרחוק כשמן תורק וכשמן הטוב היורד על זקן אהרן כי שם צוה ה' את הברכה , וישבו איש תחת גפנו ותחת תאנו ובא לציון גואל, אכי"ר. 

תוקן על ידי מוטיצביאלי ב- 31/12/2012 17:04:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2012 17:04 לינק ישיר 

לכל השואלים אותי בתיבה הפרטית מה שנקרא " בקודש פנימה " 
אני לא עושה טיש בשבת הקרובה , מצטער מאד אבל אני מבקש שכן תעשו שבת אחים בליל שבת אפילו  שהרבי לא נמצא 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אני הרבי של הפורום !
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.