הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים · דרמה בפתח תקוה! "רמי גרינברג" ראש העיר הבא!
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/10/2013 14:01 לינק ישיר 
דרמה בפתח תקוה! "רמי גרינברג" ראש העיר הבא!

הבוקר התפרסמה במקומון "שחק" כותרת ראשית:

רמי גרינברג ראש העיר הבא

ותחתיה מופיע סקר מכון גיאוקרטורגפיה לפיו  במידה ואיציק ברוורמן פורש (כפי הנראה זה הולך לקרות בשבוע הקרוב)

יהיו תוצאות הבחירות:

רמי גרינברג - 20 אחוז

אורי אוהד - 19 אחוז

דני סויסה- 10 אחוז

עדיין לא החליטו - 51 אחוז -על פי הערכה רוב הקולות המתלבטים ילכו לגרינברג

הסקר היכה בתדהמה גורמים בכירים בש"ס ובמפד"ל הפועלים מאחורי הקלעים  בכל הכח לבחירתו של אורי אוהד, שכזכור עמד בקדנציה הקודמת בראש רשימת שינוי ורדף את החרדים.

לבינתיים החרדים האשכנזים  עומדים בצד ונלחמים על המקום היחיד במועצה שלא מובטח להם  אם אחוז הבחירה יהיה גבוה מפעם קודמת

בקיצור שמחה וששון.

תוקן על ידי davidshit ב- 04/10/2013 14:46:20

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2013 14:10 לינק ישיר 

אם רמי גרינברג יזכה בראשות העיר או אז ההיסטוריה תחזור על עצמה בבחירת אדם חדש במערכת הפוליטית מקומית, בדומה לרה"ע הקודם איציק אוחיון שגם הוא לפני 15 שנה היה בלתי מוכר לציבור עד מערכת הבחירות .

אגב : חוץ מתמונות של אדם נאה ומרשים רמי אינו מוכר כלום ! אלא שגם האחרים לא מוכרים כלום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2013 14:20 לינק ישיר 

'המנהיג הרוחני של פתח תקווה' , במי תומך ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2013 15:23 לינק ישיר 

הלוואי שהוא יזכה.
אולי בציבור הרחב הוא לא מספיק מוכר, אבל במסדרונות העייריה הוא מוכר מאוד כבחור מוכשר ומלא אמביציה.
וחוץ מזה הוא גם בחור דתי, כך שאני מקווה שהציבור הדתי והחרדי יצביע בעבורו למרות שר' יגאל תומך באורי אוהד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2013 15:27 לינק ישיר 

אויר_ים כתב:

מרן אור העולם 'ממישקולץ' עדיין לא חשף במי הוא תומך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2013 15:50 לינק ישיר 
'דני סיוסה' מנסה ליצור עניין.

הוכן ע"י מייצר הקוד של הניו_יורקר
קישור לוידאו

תוקן על ידי לאמאמין ב- 04/10/2013 15:59:09

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2013 16:00 לינק ישיר 
רמי גרינברג!

הוכן ע"י מייצר הקוד של הניו_יורקר
קישור לוידאו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2013 21:12 לינק ישיר 

לאמאמין כתב:
הלוואי שהוא יזכה.
אולי בציבור הרחב הוא לא מספיק מוכר, אבל במסדרונות העייריה הוא מוכר מאוד כבחור מוכשר ומלא אמביציה.
וחוץ מזה הוא גם בחור דתי, כך שאני מקווה שהציבור הדתי והחרדי יצביע בעבורו למרות שר' יגאל תומך באורי אוהד.

צודק

זו תהיה בושה אם הציבור החרדי והדתי יתמכו במועמד אוכל שרצים ושבעברו גם אכל חרדים לתיאבון, בעוד מולו ניצב בחור דתי שמוכשר הרבה יותר ממנו והוכיח את עצמו בעירייה.

ובקשר לר' יגאל

לפני כמה שבועות כתבתי כאן שר' יגאל תומך באורי אוהד, והא אומר ברבים שאורי אוהד תלמיד שלו, ומישהו כתב לי באישי שזו סתם השמצה  אבל לא סיפק שום הוכחה נגדית, ובכל אופן לפי מה שאני שומע בעקבות הזינוק של רמי גרינברג בסקרים הוא כבר מתחיל להתלבט בנושא,  ולדעתי ר' יגאל כמו ר' יגאל... יעשה בסופו של דבר יעשה רק מה שטוב לר' יגאל  ואם הוא יראה שרמי הולך לנצח הוא לא יתאבד על אורי אוהד  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2013 23:02 לינק ישיר 

לאמאמין כתב:
אויר_ים כתב:

מרן אור העולם 'ממישקולץ' עדיין לא חשף במי הוא תומך.

מצד אחד שמעתי שבמעמד שמחת בית השואבה העולמי 'מרן ממישקולץ' תמך באופן פומבי באורי אוהד.

אבל מצד שני ראיתי בפרסומים של רמי גרינברג שהוא בוגר יחידות מיוחדות של 'משטרת ישראל', וכי יתכן ש'מרן ממישקולץ' לא יתמוך בשוטר לשעבר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2013 23:11 לינק ישיר 

לאמאמין.

תביא פה בבקשה את המודעה שמישקולץ שמו בעיתון בשבע. עמוד 24. השבוע (ראה באתר העיתון...)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2013 20:20 לינק ישיר 

בושה וחרפה

ראש רשימת ש"ס אוריאל בוסו  בו חתם היום על הסכם תמיכה וחלוקת שלל עם אורי אוהד,  וגרם להלם ותסיסה  בציבור תומכי ש"ס הרחב שרוצים לתת סיכוי לרמי גרינברג כראש עיר דתי, כמו משה ליאון בירושלים, ולא אוכל שרצים שמתחנף לחרדים לפני הבחירות.

מקורות יודעי דבר אומרים שהסיבה היחידה שאוריאל בוסו החליט  לתמוך באורי אוהד על דעת עצמו היא סכסוך אישי שיש לו עם רמי גרינברג שחשף בעירייה מעשים לא כשרים, ואולי זה גם קשור לתיק הפלילי של בוסו בפרשת השוחד, ובשביל זה הוא מוכן להקריב את האינטרס של כלל בוחרי ש"ס. לתשומת לב אריה דרעי.

תוקן על ידי davidshit ב- 09/10/2013 20:21:44

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2013 23:37 לינק ישיר 
מה נדלקת על רמי גרינברג ?!

davidshit כתב:
בושה וחרפה

ראש רשימת ש"ס אוריאל בוסו  בו חתם היום על הסכם תמיכה וחלוקת שלל עם אורי אוהד,  וגרם להלם ותסיסה  בציבור תומכי ש"ס הרחב שרוצים לתת סיכוי לרמי גרינברג כראש עיר דתי, כמו משה ליאון בירושלים, ולא אוכל שרצים שמתחנף לחרדים לפני הבחירות.

מקורות יודעי דבר אומרים שהסיבה היחידה שאוריאל בוסו החליט  לתמוך באורי אוהד על דעת עצמו היא סכסוך אישי שיש לו עם רמי גרינברג שחשף בעירייה מעשים לא כשרים, ואולי זה גם קשור לתיק הפלילי של בוסו בפרשת השוחד, ובשביל זה הוא מוכן להקריב את האינטרס של כלל בוחרי ש"ס. לתשומת לב אריה דרעי.

מה בכלל מכשיר את רמי להנהיג עיר גדולה כמו פ"ת ? אני בכלל חושב שבולדוזר צעיר לראשות העיר היא מתכונת של חוסר יישוב הדעת ומתכון לפזיזות ולהחלטות חפוזות וכו'

תוקן על ידי מענדלע1 ב- 09/10/2013 23:46:26

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2013 13:17 לינק ישיר 

אני לא מכיר אישית את המועמדים בפתח תקוה, אבל לפי הוראת גדולי ישראל ומרן הרב עובדיה זצ"ל  להצביע יש להצביע בירושלים עבור משה ליאון  בגלל היותו שומר שבת, על פני מועמד חילוני מוצהר, אז מדוע בפתח תקוה זה אמור להיות שונה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/10/2013 10:48 לינק ישיר 

אמת

אוריאל בוסו חתם הסכם עם שונא החרדים אורי אוהד, שמבטיח לו תפקיד ממלא מקום ראש העיר גם אם יקבל שתי מנדטים ולא מעניין אותו מה חושב הציבור הספרדי, וגם מתעלם מההוראה של מרן זצוק"ל  וגדולי ישראל שליט"א לתמוך בירושלים במשה ליאון בגלל היותו שומר מצוות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/10/2013 12:10 לינק ישיר 
לא מספיק הכיפה אלא מי מאחורי הכיפה

הזכאי כתב:
אני לא מכיר אישית את המועמדים בפתח תקוה, אבל לפי הוראת גדולי ישראל ומרן הרב עובדיה זצ"ל  להצביע יש להצביע בירושלים עבור משה ליאון  בגלל היותו שומר שבת, על פני מועמד חילוני מוצהר, אז מדוע בפתח תקוה זה אמור להיות שונה?

נכון שרמי חובש כיפה לראשו אל אף שאיני יודע כמה הוא דתי , ומה שבטוח זה שהוא מייצג את עצמו (נהנתנות) ואת הליכוד ואת בנט. 

תזכורת: ישנו שר חינוך עם כיפה מר פירון שממרר את חיי הדת בארץ הזאת ! 

כך שלא הכל זה הכיפה ! 

אלא צריך שאלת חכם בכל עניין .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2013 18:47 לינק ישיר 

ראשי הסיעות הדתיות עם אהד במעמד חתימת ההסכם (צילום: יח"צ)
ראשי הסיעות הדתיות עם אהד במעמד חתימת ההסכם (צילום: יח"צ)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דרמה בפתח תקוה! "רמי גרינברג" ראש העיר הבא!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.