בית פורומים ירושלים

חברים בבקשה, אני אובד עצות... אינני חרדי - אך אירוע חמור עומד להתרחש...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/10/2013 11:18 לינק ישיר 
חברים בבקשה, אני אובד עצות... אינני חרדי - אך אירוע חמור עומד להתרחש...

אינני חרדי - אני אדם מסורתי שדיני הכשרות יקרים לליבו עד מאוד. 
מחר (שישי, 18.10) בשעה 11:00 בבוקר עומדים להתכנס ברחוב שמאי בעיר מול בניין אוריון אלפים רבים של בני אדם מזרם הטבעונים שמטרתם אחת: שירוש אכילת בשר בקרב היהודים ובני האדם בכלל. טרנד הטבעונות אופנתי היום ו"תופס" חזק מאוד בקרב צעירים וחילוניים, והם אף נוחלים הצלחות בהשגת מטרתם (לדוגמה: הם הצליחו לגרום לכך שבמספר בתי חולים, יהיה "יום ללא בשר" כאקט הזדהות עמם ועם "סבל" הבהמות). 
על הכוונת שלהם נמצאת במיוחד השחיטה היהודית הכשרה - שלטענתם איננה הומאנית, מסבה סבל רב לבהמות, ויש להפסיק אותה באופן מיידי. ידיד טבעוני שלי פרש בפני את דרכי הפעולה הממולחות שלהם, והם פועלים בכל ערוץ אפשרי להשגת מטרתם, בראשה - הוצאה אל מחוץ לחוק של השחיטה הכשרה. גם הפעולה באפיק זה קוצרת פירות עבורם, ואף שמעתי שבאטליזים רבים, ואף סניפי סופרמרקט של רשתות - באזורים בהם רוב חילוני - החלו בשיווק בשר לא כשר בשל הלחצים המרובים שמופעלים עליהם. 
הרי ברור שאין כרגע סכנה ממשית למוסד המקודש הזה - אך יש לגדוע את הטרנד באיבו - כי הוא תופס תאוצה, ודברים עלולים להדרדר במהירות. 
אני כותב כאן מתוך מצוקה וחוסר אונים, ודאגה כנה מהעתיד. רק הציבור החרדי, המאורגן, שמסוגל להוציא לרחוב אלפי ועשרות אלפי אנשים - יכול להם - ויכול להבהיר להם שדיני הכשרות והשחיטה הכשרה הן בבת עיננו, ובמיוחד בירושלים עירה"ק.
לצערי - אין לי כל קשר לגורם בר השפעה כלשהו - ולכן אני כותב כאן, בתקווה שמישהו שמכיר מישהו ירים קול צעקה ויוכל לגרש את עוכרי ישראל מרחוב שמאי מחר בצהריים!!!
אני מתחנן - אם אתם מכירים רב משפיע, ראש ישיבה חשובה, או כל גורם אחר שיכול לעזור - אנא הביאו את העניין אל תשומת ליבו!!

תוקן על ידי ami788 ב- 17/10/2013 11:20:22

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2013 12:42 לינק ישיר 

אנא אל תתלבטו!!!! בבקשה עדכנו בעלי השפעה בעניין! מדובר בעניין דחוף מאין כמותו! כל דקה, כל אדם משפיע!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2013 23:15 לינק ישיר 

זה נכון - הם מתנגדים לצריכת כל סוג של בשר, או יותר במדיוק - לכל צורה של ניצול בעלי חיים ע"י האדם - מירוצי סוסים, בגדי ונעלי עור, גני חיות, ומזון מן החי. אבל כחלק מהגל האנטי-חרדי החדש השוטף את הארץ, הם מתמקדים במיוחד בשחיטה הכשרה, שכאמור, הם רואים אותה כמטרה מרכזית - כי מבחנתם זה לא רק ניצול וסבל מיותר, זה סבל מיותר בריבוע (למה שהבהמה תסבול 10X אם היא יכולה לסבול רק X, וכל זה "ללא הצדקה" - כשהם כמובן לא מבינים ולא מכירים בחשיבות של שחיטה כשרה) 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2018 09:29 לינק ישיר 

אנשים שמקורם בקוף

אין שום עליונות על בעלי חיים
ובהחלט אין הצדקה לאכול אותם

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > ירושלים > חברים בבקשה, אני אובד עצות... אינני חרדי - אך אירוע חמור עומד להתרחש...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר