בית פורומים בחדרי חרדים

לדעתי המפסידות הגדולות אלו הנשים ההזיות מ'בזכותן'.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/3/2015 20:20 לינק ישיר 
לדעתי המפסידות הגדולות אלו הנשים ההזיות מ'בזכותן'.

לדעתי זה תעודת כבוד לציבור החרדי (מהעזרת נשים) שלא נסחפו אחרי הטענות והדעות ההזיות שלהן, אחרי כל תוכניות הרדיו והטלויזיה זה מה שהם קיבלו,

1977, אפילו הננחים קיבלו יותר מהם 2502.
ואת הקולות שהם קיבלו זה לא מחרדיות כלל, הנה התוצאות של הערים החרדיות.

אשדוד 27
בני ברק 30 (ננח 36)
חיפה 55
ירושלים 253
מודיעין עילית 8 (ננח 24)
ביתר 6 (ננח 7).

תוקן על ידי להשכיל ב- 19/03/2015 20:30:12

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 20:23 לינק ישיר 

גם בירושלים ובחיפה אתה יכול לחלק בין קלפיות באיזורים חרדים לאלה שלא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 20:29 לינק ישיר 

צ"ל:  לדעתי, המפסידות הגדולות אלו הנשים החרדיות מ"בזכותן".

לדעתי, ישנם שני מפסידים עיקריים: לפיד שכרה את הבור הזה לעצמו ואיבד 8 מנדטים, יצא בחוץ, והחרדים נכנסו במקומו, והליכוד גדל.

ואלי ישי, חבל, שלא למד מהערבים ר"ל, היה צריך לפחות לנסות להיכנס לבית היהודי, (כי אם שחקן כדורגל יכול להיכנס, למה הוא לא?)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 20:32 לינק ישיר 

תודה על התיקון, אגב לא דיברתי על אלי ישי שברור שהוא המפסיד הגדול, 
ובעיני עוד אחד הפסיד זה קול ברמה, את מי יראיינו מהיום פעמיים ביום?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 20:33 לינק ישיר 

לדעתי הן הרויחו ובגדול. למרבה החרפה.

רוצה דוגמא קיצונית? לפני 20 שנה ידעת משהו על "הומואים" מלבד הכתוב בפרשת אחרי מות? והיום?

זו בדיוק המטרה שלהן גם כן. לקחת נושא הזוי לחלוטין שמעולם לא עלה על הדעת ולהפוך אותו ל-issue.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 20:54 לינק ישיר 

זה אומר שיש 2000 נשים שהצביעו למפלגה פמיניסטית חרדית למרות שידעו שזה קול שהולך לפח רק כדי להביע עמדה (ולך תדע כמה לא הצביעו בגלל שהעדיפו להצביע למפלגה שכן תעבור את אחוז החסימה)

לדעתי יש פה התחלה של משהו אבל ימים יגידו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 20:56 לינק ישיר 

השאלה לא כמה הצביעו השאלה כמה חרדיות והן בודדות, זה שהצביעו להם מצפון תל אביב והרצליה לא ממש נקרא הצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 21:15 לינק ישיר 

דווקא נראה לי שהעיר בה קיבלו הכי הרבה קולות היתה ירושלים... (253)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 23:37 לינק ישיר 

בזכותן נתרחק מנשים כמותן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 23:56 לינק ישיר 

א. הם ממש לא חרדיות
ב. התורה לא תשתנה לעולם בגלל כמה הזויות
ג. הם קבלו חיבוק גדול מהתקשורת הרבה הרבה מעבר למה שהם שוות רק בגלל שנאת חרדים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/3/2015 00:25 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:
דווקא נראה לי שהעיר בה קיבלו הכי הרבה קולות היתה ירושלים... (253)

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש הרבה ערבים בירושלים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/3/2015 00:37 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

א. הם ממש לא חרדיות
ב. התורה לא תשתנה לעולם בגלל כמה הזויות
ג. הם קבלו חיבוק גדול מהתקשורת הרבה הרבה מעבר למה שהם שוות רק בגלל שנאת חרדים 

כי אתה חרדי לכל הדעות… כי הם ניסו לשנות משהו מהתורה... ( אפשר לומר שהם לא הכי צדיקות בעולם, אבל זה לא קשור לטענות שלהם לגבי נציגות נשית שחיפשו רבים ולא מצאו נימוק הולם חוץ מהקלאסה של " לא נהגו").

הציבור החרדי אלוף בדמגוגיה והיא אפילו לא מתוחכמת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/3/2015 01:02 לינק ישיר 
הפתעת הבחירות: נשים חרדיות לא הצביעו עבור נשים חרדיות

למרות אינסוף ספינים וסיפורים מרגשים על האישה החרדית הנרמסת תחת מגפו האכזר של הגבר החרדי השוביניסטי, מאחורי הפרגוד, האישה החרדית דווקא בחרה במפלגה הגברית. אתי קצבורג, חרדית ואשה, מנסה לתהות מדוע

מפלגה אחת צדה את עיני בתוך כל המולות הניצחון ופתיחת השמפניות. מפלגה שנתונה למעקב שלי לא מעט זמן, ישבתי בשקט וחיכיתי עם כל עם ישראל בסקרנות מהולה בשוביניזם. "מפלגת הנשים החרדית", כל כך צפוי, כל כך לא מפתיע. לחובבי המספרים ארשום כאן את התוצאות המדהימות של הקבוצה הזו שלקחה חסות נשית וחרדית בשם עצמה ובעידודה המלא של התקשורת:

אלעד – 6 קולות (לא יפה, לא יכולתן לפרגן יותר?).
בני ברק – 30 (תכלס' זה המון, רק שלעלה ירוק היה 123). 
ירושלים – 253 (ירושלים זו עיר שחברה לה יחדיו).
ביתר – 6 ( ידוע לי על כמה עובדות זרות שם).
עמנואל – 2 (עיר התנחלות צפוי שתעשה בעיות).
מודיעין עילית – 8 ( שווה לבדוק את מגוריה של אחת המועמדות).
בית שמש – 34 ( מסתבר שזה מנשות החרדים העובדים).

בואו נדבר עובדות. הקולות בכללי הגיעו מאזורים שאינם חרדיים. אבל הרי כבר נשמעו סיסמאות כאלה ואחרות בנוסח "מי את/ה שתגיד לי מה זה להיות חרדי?".

אז הנה המגזר החרדי, יותר נכון הנשים החרדיות, הוכיחו בענק שהמפלגה הזו לא מייצגת אותן. לא שייכת אליהן. הפוך מכך - היא גורמת נזק תדמיתי עצום. נשים חרדיות בחרו לא לבחור בנשים חרדיות. למרות חלקן הגדול שלפי הוכחות של המפלגה הזו , מקופחות, קולן לא נשמע ולא מיוצג, אומללות ומדוכאות תחת הגבר החרדי השתלטן.

בכל המהלך שהייתי עדה לו מזוויות שונות, נחשפתי אל נשים מהמגזר הכללי שעודדו את מהלכן של הנשים הללו, חזקו את אומץ ליבן , נדהמו מכושר ההישרדות שלהן ואומץ החשיפה. אבל כשהן קבלו ממני הסבר מפורט על התנהלות פנים חרדית ועל מהלכים שנעשו על ידי הנשים הללו שכללו אפס התייעצות עם גדולי תורה ואי ציות מוחלט לדעת תורה, הן דברו אחרת. ההסבר הפשטני שלי לכל העניין הוא כי פמיניזם הוא דבר נפלא, אך מקומו צריך להיות ברור וכפוף לדרך בה אנו הולכים. וביסוסה על גב של חרדיות סובלות כביכול הוא אבסורדי. והנה ההוכחה בגדול. ראה לעיל.

היכן כל אותם מצקצקי לשון? האם כל אותן נשים שהביעו אמפטיה, נהנו מהשואו על המסך, בכו עם המסכנות החרדיות שצועקות לשמיים, הכפישו, הלעיגו מגזר נשי שלם על לא עוול בכפן, האם ברגע האמת הן הצביעו וניסו לתרום לשינוי החברתי הקלוקל הזה?

נשות תקשורת יפות נפש, חובבי ספינים מלוקקים למה לא הצבעתם למפלגת נשים חרדית? בגללכן היא לא עברה את אחוז החסימה, מי ידאג לכל אותן נשים שמסתובבות כרגע בעולם נטולות גב ומגן בכנסת ישראל? זה הזמן לחשבון נפש. אמיתי נוקב.

וכדאי לזכור את זה לפעם הבאה דקה לפני שהגרזנים מונפים בקול תרועה וחותכים עד דק, כל אשר נקרה בדרכם. לא אתפלא אם הסיפור הזה ייכנס לסילבוס בסמסטר הבא.

http://judaism.walla.co.il/item/2838943

כ
ל מילה פנינה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/3/2015 07:51 לינק ישיר 

מי שיצא אפס זה העיתונאים החרדיים שהתייחסו אליהן והתראיינו איתם יחד באולפנים השונים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/3/2015 09:05 לינק ישיר 

קבוצת "לא נבחרות לא בוחרות" קראו לא להצביע למפלגות החרדיות. הן לא קראו להצביע ל"בזכותן" שהורכב מכמה בוגרות אונו אופורטוניסטיות.

השאלה אם היו חרדיות שלא הצביעו ג'  ולא ש"ס ולא ביחד (ולא חשוב למי ואם בכלל הן הצביעו). האם המפלגות החרדיות נפגעו?

כמדומני שכן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/3/2015 09:12 לינק ישיר 

הקולות שעזבו את ש"ס קשים לניתוח מדויק.
ליהדות התורה חסרו 5000-7000 קולות מהמאגר הפוטנציאלי.
אם נפחית את אלו שאידאולוגית הצביעו לישי ואת אנשי גרוסמן-פטרוב, מספר הנשים שלא הצביעו ג' בגלל 'לא בוחרות' הוא אפסי, אם קיים בכלל.
עוד לא שמעתי על אחת שטענה שהצביעה בבחירות הקודמות ג' וכעת לא הצביעה בגלל חוסר יצוג לנשים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לדעתי המפסידות הגדולות אלו הנשים ההזיות מ'בזכותן'.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר