הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

עזרה: באיזה בנק הכי משתלם לקחת משכנתא לדירה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/12/2006 03:24 לינק ישיר 
עזרה: באיזה בנק הכי משתלם לקחת משכנתא לדירה

למבינים בענין, אנא עיזרו במידע והחלטה:
זוג צעיר (נשואים 3 שנים) עם ילד, בעלי הניקוד הגבוה ביותר, זקוקים ל-40 אלף דולר להשלמת תשלום על דירה בביתר.
באיזה בנק הכי משתלם להם לקחת משכנתא? (כבר השתמשו בכל האפשרויות להלואות ללא ריבית מאנשים וגמחי"ם שיכלו)

(אני זוכר שהיה כאן אשכול בעל כותרת דומה, אבל אינני מוצא אותו כדי לראות אם נענתה שם השאלה)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2006 10:35 לינק ישיר 

הלוואת הזכאות מכסה כמעט את כל הכסף החסר, בסכום שחסר להם מעבר להלוואת הזכאות לא שווה ללכת ולחפש חצי אחוז פחות להתמקח.

הריבית בהלוואת הזכאות אחידה בכל בנק.

לזוג צעיר חרדי שלוקחים הלוואת זכאות עם הלוואה משלימה קטנה כדאי לפנות לבנק ירושלים, גם אם לעיתים התהליך מתמשך והיחס לא תמיד כפי שציפו לקבל. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2006 12:46 לינק ישיר 

חצי אחוז זה לפעמים הרבה כסף בחישוב סופי.

ועוד משהו, עגיף לקחת הלוואה מבוססת על פריים - שם אין בסופו של חשבון רבית על הרבית, משא"כ ברגילה.

"הלל הזקן אומר בשעת המכניסין פזר, בשעת המפזרים כנס"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2006 13:58 לינק ישיר 

יושב סתר אני מצטער לתקן אותך אבל אתה נותן פה עצות שהם חצי אמת

החברה הזו בעצם היא משרד תיווך בין הבנקים לבין המשתכן את העבודה שהם עושים אפשר לעשות לבד ולחסוך 1000 דולר אני גם לא בטוח שהייעוץ שהם נותנים הוא אכן טוב ללקוח מה שמביא אותי לתשובה השניה שנתת פה.

הבנקים לא נותנים משכנתא מהכסף שנמצא במרתף הם מגייסים כסף באמצעות שוק ההון (אג"ח) ואותו הם נותנים כהלוואות משכנתא
שוק ההון למעט מקרים מסויימים שואף למצב של שיווי משקל מה שאומר שאיגרת צמודת מדד למועד פרעון מסויים תיסחר בתשואה זהה לפדיון כמו איגרת צמודת פריים בכפוף לציפיות השוק מה תהיה ריבית הפריים והאינפלציה בטווחי זמן שונים ועוד פרמטרים.
אבל, התנאים יכולים להשתנות ומה שנראה כדאי היום יכל להתברר כלא משתלם לטווח ארוך.

מי שלוקח משכנתא צמודת מדד חשוף לסיכוני אינפלציה
מי שלוקח משכנתא צמודת פריים חשוף לסיכוני אינפלציה וגם לשינויים בשער החליפין של סל המטבעות
לא תמיד יש קורלציה בין הפריים לאינפלציה כמו בתקופה הנוכחית הפריים גבוה והאינפלציה שלילית.
בנק ישראל תמיד טועה בקביעת שיעורי הריבית הוא אחראי לכל הבלאגנים הפינסים בשנים האחרונות.

לכן אל תמהר להמליץ על סוג מסויים של משכנתא וגם לא בטוח שכדאי לשמוע למתווכים פיננסיים כמו החברה הנ"ל אתם לא יכולים לדעת איזה משכנתא הבנק מעוניין כרגע לשווק ומה הפרמיה שהוא מעניק למתווך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2006 14:28 לינק ישיר 

אני דווקא הייתי פונה ישירות לבנקים ונכנס איתן למו"מ על גובה הריבית, לפני שנה עשיתי את זה ולאחר מו"מ ארוך בנק טפחות יצא לי הכי זול.
חבל לשלם לכל מיני תיווכים למינהם לעשות לך את מה שהכי משתלם להם.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עזרה: באיזה בנק הכי משתלם לקחת משכנתא לדירה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר