בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

למה הרב ניסים קרליץ גייר את הגויים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/3/2007 11:17 לינק ישיר 
למה הרב ניסים קרליץ גייר את הגויים?

הידיעה של שאול שיף בהצפה היום פורסמה בחלקה ב"בקהילה". למה לדעתכם העלימו מהרב קרליץ את הזיוף של המסמכים ואת ההתנהגות הבזויה של המשפחה שיכולה היתה להתגייר כדין במשך כל השנים בהן חיו בארץ. שיף מפרסם מחר גם על אחת הישיבות הליטאיות בירושלים שאחד העילויים שלה נתגלה כגוי גמור והבחורה שהשתדכה איתו ביטלה את השידוך כי לא רצתה להתחתן עימו לאחר שיתגייר.

הידיעה מעיתון הצופה:

משפחת גויים חרדית בקריית ספר

שאול שיף

עובדי ארכיון משרד הביטחון הרוסי, סייעו בימים אלה בחשיפת זהות יהודית בדויה של משפחה הגרה בריכוז הציבור החרדי בקרית-ספר.

המשפחה עלתה לישראל מברנאול שבמערב סיביר. החשדות כלפיה התעוררו כאשר אחות אם המשפחה הגישה בקשה לגיור והתגיירה.

האם הועסקה במוסד החרדי "בת ציון" כמנחה של חוג תיאטרון לעולות מחבר העמים לשעבר. האב לימד בשלוחה של מוסד חרדי ידוע בקריית מלאכי וארבעת ילדיהם משולבים במוסדות חרדים.

אם המשפחה נעזרה בזייפנים מומחים כדי לטשטש את עקבות גויותה, אך "הוועד העולמי לבירור זהות יהדותם של עולים מחבר העמים", חשף את הזיוף ושלח לאמת מסמכים בארכיוני משרד הביטחון הרוסי, ועובדיו אימתו את החשד. מיותר לציין, כי המוסדות החרדים שהעסיקו את המשפחה וקלטו אותה, לא ידעו כלל כי מדובר במשפחה בתחפושת.

רבה של קריית-ספר שנבהל מהביזיון שהונח לפתחו, מיהר לגייר את כל המשפחה בבית דינו של הגר"נ קרליץ בבני ברק. הגר"נ קרליץ עצמו לא ידע כלל כי מדובר בזיוף זדוני חמור של מסמכי יהדות, ועתה עומדת לדיון השאלה בדבר תקפות הגיור. יודגש כי עוד גויים חרדים משולבים במוסדות תורה חרדים. בעקבות כך הוחל בכתיבת ספרי יוחסין על דעת גדולי התורה.

 (ראה מחר ב"סוד שיח")

_________________

כדאי לכולם להיכנס
הכל על עניני הכשרות
שאלות תשובות ומידע חם
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/3/2007 11:50 לינק ישיר 

בס"ד

היה פה אשכול על סיפור דומה לפני כשבועיים.

מדובר על אותו דבר או עוד סיפור?

והסיבה שגיירו אותם מהר , זה "בשביל שלא יהיו בושות", הנהוג כ"כ בציבור החרדי !

_________________

**אני יהודי מארץ ישראל**
 
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/3/2007 11:58 לינק ישיר 

אני שמעתי מכמה רבנים ודיינים רציניים שבבי"ד של הרב קרליץ נעשים דברים ממש "איומים" בכל מה שקשור לגיורים, ואם אחד הבתי דין של הרבנות היה עושה אותם הדברים אז היו כותרות מרעישות ביתד נאמן(!) ורק בגלל פוליטיקה מסריחה הבי"ד של הרב קרליץ חסין מהתקפות!

אז על מה ההתפלאות ??

תוקן על ידי דוד10 ב- 15/03/2007 16:31:11
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/3/2007 12:02 לינק ישיר 

ד'ר מסטוגי
לטענתך הרב של קרית ספר רימה את הרב קרליץ--נשמע לך הגיוני ורציני?
גם הרב קרליץ וגם הרב של קרית ספר הם רבנים 'מקצועיים' בניגוד לכתבי העיתון--מציע
שתשאיר להם את העבודה. ובעיקר שאינם ציוינים או חרדלים.
 דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/3/2007 12:48 לינק ישיר 

טוב , אז ככה

אני שוחחתי עם אחד מהאנשים שקשורים לתחום הגיור, והנ"ל סיפר לי על מקרה שבו הרב ניסים קרליץ גייר גויה שעבדה כזונה, וכשהמשטרה עצרה אותה בכדי לגרשה מהארץ היא המציאה בפניהם את תעודת הגיור של ר' ניסים קרליץ.

אוי לאותה בושה ואוי לאותה כלימה
ה' ירחם מה לא עושים היום בשביל כסף

_________________

פורום הכשרות:
 
יש רק הקב"ה, יש רק הקב"ה. בעצם יש רק הקב"ה.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/3/2007 12:59 לינק ישיר 

אני מזועזע,
יושבים קבוצת אנשים ומפיצים שמועות על רב כזה או אחר ללא שום הוכחה או מסמך, ולרב או למי מטעמו אין אפשרות להגיב.
אם היה מדובר בסתם ענין שולי, לא הייתי עושה מכך ענין, אך כשמדובר בנושא כל כך חשוב כמו יחוס בית בישראל ובעיית הגרים, א"א לבוא ולהפיץ שמועות בשם פלוני או אלמוני ולהפוך אותם לתורה מסיני.
חד וחלק, אם מה שנכתב כאן הוא נכון, אנא הביאו את ההוכחות עליהם מתבססת השמועה, והגורמים האחראים לכך חייבים לתת את הדין. אך אם אין לכם הוכחות ודאיות, חטאתם בחטא חמור של הלבנת פנים והוצאת שם רע, ובסך הכל התנהגותכם שוה לאותם קיצוניים שורפי הפחים ומדפיסי הפשקוולים אשר מדברים גבוהה גבוהה לשם שמים וידם עושה רמיה.

לפלא בעיני על מסטוגי500 אשר תמיד מגבה את עצמו במסמכים אותנטיים ומדויקים, ומציל אותנו מאיסורי תורה בכל הנוגע לתחום הכשרות והמזון, ואילו כאן סמך ידו על ידידו כתב הצופה או על שמועת רכיל אחרת, ללא שום ראיה מבוססת.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/3/2007 13:27 לינק ישיר 

לוילנאי

תודה על המחמאות.
גם בנושא הזה יש  חומר ומסמכים.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/3/2007 13:42 לינק ישיר 

מסטוגי מאמיןבשם
מעבר לכל הרכילויות והמסמכים והסיפורים --הבעיה היסודית היא אם מעשה בי'ד כזה
תופס מבחינה הלכתית --התשובה הפשוטה היא --כן!!.
תזכרו את המאבק על 'הממזרים' שהרב גורן ז'ל התיר בשעתו--כמה קיללו אותו?עכשו
כולכם בשיטתו? אולי צריך לבקש ממנו סליחה?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/3/2007 14:36 לינק ישיר 

וילנאי,
למה אתה חושב שלרב או מי מטעמו אין אפשרות להגיב כאן?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/3/2007 15:41 לינק ישיר תוקן על ידי גלגלת ב- 15/03/2007 16:02:06
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/3/2007 15:49 לינק ישיר 

מוטי,

נעשים שם דברים איומים בנוגע לכל נושא, וד"ל.

גלגלת,

אין בדברים משום הוצאת לעז על מי מבין הדיינים המכובדים (ברובם) שמנית.
גלוי וידוע לכל באי עולם כי כמעט תמיד אין דעתם נוחה מהמתרחש שם, אך "שאור שבעיסה" מעכב...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/3/2007 15:58 לינק ישיר 

יונת_אלם
הינך מגזים
האם הדיינים המופלגים שנמצאים בבית יודעים מה שקורא שם ולא מתפטרים?
האם הגר"נ קרליץ יודע מה שקורא שם ולא מוחה?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/3/2007 16:00 לינק ישיר 

אני מגזים?!

גיליתי טפח וכיסיתי עשרה.

שאלות טובות יש לך.
תחשוב קצת...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/3/2007 16:03 לינק ישיר 


העלימו מהרב הגאון רבי ניסים קרליץ את דבר היותם יהודים מזוייפים במשך 15 שנה.. ובעוד ישיבה ליטאית נחשף גוי גמור
ורק  בסייעתא דשמיא. ממש עלו על  היותו גוי. מהעילויים של הישיבה. ראש הישיבה  מהחשובים ביותר היה מזועזע  מכך שבקודש הקודשים חי גוי גמור.  קיבלתי את  המאמר של שיף  המתפרסם מחר , מצ"ב :בסוד שיח עיתון הצפה יום שישי כ"ו באדר תשס"ז

שאול שיף

 

נא להכיר: הגוי הכהן

האם עטופה בכיסוי ראש עד גבות העיניים כמעט; ילדיה לומדים במוסדות תורניים; האם עצמה מלמדת במוסד תורני לבנות, ואם חסר לכם עוד קצת "פרומקאייט" _ המשפחה גרה בקריית-ספר החרדית, ממעוזי הציבור החרדי ה"ליטאי". כלום הייתם מתנגדים לשידוך כזה לבנכם או לבתכם אם היו מציעים לכם את בן/בת המשפחה הזאת?

מדובר בבני משפחה שעלו מאחת ממדינות חבר העמים לשעבר. חרדים בכל הליכותיהם, אך כולם, ללא יוצא מן הכלל, גויים גמורים. עתונאי המעורב בחשיפת פרשה זו טוען, כי אב"ד דרבנות מוסקבה, הרב פנחס גולדשמיט, אישר את יהדותה של המשפחה. מסתבר, שאפילו הוא לא הצליח לעמוד בפני הזייפנים המקצועיים, שסיפקו ומספקים לכל דורש תמורת תשלום, ניירת המוכיחה את יהדותו, והמקנה לו זכות לסל הקליטה של מדינת-ישראל.

המקרה המצער שנתגלה בקריית-ספר הוא קטן-ממדים לעומת היקף "היהודים" שהם גויים לכל דבר ודין.

צעיר מישיבה חרדית (ק.) בירושלים השתדך עם צעירה חרדית והכל כבר שרו ענבי הגפן בענבי הגפן. סמוך להחלטה על מועד החתונה, ביקש מי מהישיבה לבדוק האם העילוי שעלה מחבר העמים עם משפחתו, הוא אכן כהן. המומחים לדבר נכנסו לעומקה של הסוגיה ומהר מאוד למדו, כי הוא אכן כהן מצד אביו אך גוי אדוק מצד אמו. הוא הסכים להתגייר כדת משה וישראל, עם כל החומרות, אך הצעירה שעמדה להינשא לו, הבהירה לו בכאב, כי אין לה עניין להינשא לגר.

מאז שנת תש"ן (1990) היגרו לישראל מבריה"מ לשעבר כמיליון עולים. הנתונים הרשמיים של משרד הפנים מדברים על כ- 290 אלף מתוכם שאינם יהודים. הכוונה לאותם אלה שהצהירו מרצונם החופשי שאינם יהודים (אך זכאים לעלות לישראל מכוח חוק השבות הנוכחי). מתוך אותם 700 אלף האחרים, שהצהירו על יהדותם _ רבים מהם גויים. שום רב או דיין, אפילו הוא דובר רוסית, אינו יכול לוודא את אמיתות "מסמכי היהדות" ואמינותם. שכן, מלאכת הזיוף נעשית ברמה גבוהה ביותר, והיו גם מקרים שעולים קנו בכסף תעודה אמיתית של סבתא יהודיה, שאינה הסבתא הביולוגית שלהם.

נוכח המציאות המרה הזאת, הוחל בשקט בשקט ברישום ספרי יוחסין של העלייה מחבר העמים. גדולי-ישראל נתנו לכך את ברכתם וביניהם, כמובן, הגר"א שפירא והגר"מ אליהו _ שליט"א.

 "הוועד העולמי לבירור יהדותם של העולים מחבר העמים לשעבר" עוסק באיתור "היהודים המזוייפים". הוא נעזר במומחים ידועים ומוכרים בתחום זה: ד"ר זאב רייז, יגאל יהודי, נפתלי שרייבר, יהודה גורדון, שמעון הרשלום ואלכסנדר דן. (ה"ה זלמן גיליצ'נסקי ואריה בקר בשלבי התמחות מתקדמים.)

באחד ממוסדות "צביה" היו המנהלים בטוחים כי בדלת אמותיהם לא יימצא רבב, אלא שבדיקה מהירה חשפה שתי גויות גמורות (מתוך 8) והן נימנו על התלמידות המצטיינות.

בתי הדין, בחלקם, כושלים באיתור הלא-יהודים. כך, למשל, בית דין מסויים בדרום הארץ, שערך בדיקות יהדות בלי שנסתייע במומחה והיה בטוח ביכולותיו _ נאלץ לחזור בו ולהוציא 25(!) פסקי-דין המבטלים את אישורי היהדות שניתנו על-ידו בעבר. בינתיים אותם "יהודים" לא יהודים נישאו ליהודים ואף הקימו משפחות, וביטול היהדות באיחור, גרם עוגמת-נפש רבה למעורבים מבני המשפחה היהודית לכל דבר.

בית הדין הרבני בתל-אביב הנפיק תעודת יהדות לרווקה מחבר העמים לשעבר (המסמך בידי). הרווקה הזאת הספיקה להינשא פעמיים ולהתגרש פעמיים כדת משה וישראל. אחותה שעברה בדיקת יהדות מקצועית_ נמצאה "לא-יהודיה לחלוטין".

הדעה המקובלת בקרב המומחים לעליה מבריה"מ לשעבר היא, שמבין מיליון המהגרים משם לישראל, כ-550 אלף הם לא-יהודים וכ-450 אלף הינם יהודים. לאמור: כרבע מיליון מתוך ה-700 אלף הרשומים במשרד הפנים כיהודים _ אינם כאלה.

רוב רושמי הנישואין אינם מסוגלים להתמודד עם המסמכים המזוייפים או הקנויים. לרוב בתי הדין אין תקן למומחים ואין תקציב לתקן כזה, כדי שניתן יהיה לחשוף את זהות המתחזים כיהודים.

המומחים ששמם מופיע ברשימה זו, הספיקו לבדוק עד כה כ-11 אלף אשה ואיש, והם התשתית לספרי היוחסין בברכת גדולי-ישראל. כל יהודי מעולי חבר העמים לשעבר שרוצה להיכלל במאגר ספר היוחסין, יכול לפנות לטלפון: 054-4691955 וכך יבטיח השתלבותו בעם ישראל לדורות.

רציתי להזכיר את אזהרותיו האין סופיות של האדמו"ר מלובביץ' זי"ע, כי בסופו של דבר המארה תגיע לביתם של אותם חרדים המזלזלים בתחנוניו לתקן את חוק השבות, אלא שפרשה זו נדרשת יפה לעצמה.

כדאי לכולם להיכנס
הכל על עניני הכשרות
שאלות תשובות ומידע חםדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/3/2007 16:20 לינק ישיר 


לפני כשבועיים הציע צבי יעקובזון להקים ועדת חקירה שתחקור מי אחראי לאסון הזה של כניסת מאות אלפי גויים לארץ. 

אני חושב שזו הצעה נכונה. 

אני רק לא בטוח שצבי יעקבזון יהיה מרוצה מהמסקנות כשיתברר מי הכשיל את תיקון חוק מיהו יהודי והביא עלינו את האסון הזה... דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/3/2007 16:26 לינק ישיר 

שוב הערב רב וכת הניקים הקשורים בו ששים ושמחים להתנפל כזאבים טורפים על רבנים ותלמידי חכמים חשובים שכל חטאים הוא שהם יראים וחרדים ובני ברקים שנואי נפשם של הסטרא אחרא ושל נשמותיו הלכודות ואחוזות בו רח"ל.

לכל צרוע וכל זב הם יתנו קרדיט ויסנגרו עליו עד הקצה האחרון האפשרי, במיוחד אם כיפה קטנטונת בראשם, אם שתי רגליים להם היודעות לנענע את מקצבי הדנס האחרונים ופה מורעל להם המדבר את הסלנג הרחובי האחרון אודות הטינופת החילונית העדכנית.

כולםםםםם מקבלים אצלם קרדיט ולימוד זכות ("תפרגנו לו!...") חוץ מלגאונים חברי בית דינו של הגר"נ קרליץ שליט"א, עליהם אסור ללמד זכות, אסור לתת קרדיט, הם כמובן הכי גרועים בשוק והכל שם הבל ורעות רוח.

עפרא לפומיה של הני שונאי רשיעי.

_________________

 תוקן על ידי בחדרי חרדים ב- 15/03/2007 16:28:04

 תוקן על ידי יושב_סתר ב- 15/03/2007 16:46:28
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > למה הרב ניסים קרליץ גייר את הגויים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.