בית פורומים בחדרי חרדים

משהב"ט והשיכון: וועדת האיכלוס בביתר אינה חוקית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/5/2007 17:00 לינק ישיר 
משהב"ט והשיכון: וועדת האיכלוס בביתר אינה חוקית

בהודעה שהוציא משרד הביטחון ומשרד השיכון ע"י לשכת הפרסום הממשלתי נאמר כך: לאור תלונות בדבר קיומה של "ועדת איכלוס" בעיר ביתר עילית, מודיע המשרד כי זה מנוגד להנחיות.

מצ"ב קובץ.

http://www.pirsum.gov.il/nr/exeres/ADD98977-61B4-4BCE-B2F3-DA1E771D429A.htm

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:05 לינק ישיר 

ועוד שיושב איזה פוץ בשם "משה הס" שגובה 10.000 $ ירוקים בשביל לשריין את גג הבנין, מחסן, תוספת, עבור קונים פוטנציאליים שקבעו עמו. גם זה בניגוד לחוק נכון? אלא מה, כולם מפחדים לדבר. יושב לו איזה פקיד ומשחד את מי שצריך והציבור כמו עדר הולך שבי אחרי קסמו ומשלמים רבבות דולרים על מה שמגיע להם. (הדברים מוקלטים)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:09 לינק ישיר 

האם  אפשר להבין  מכאן  שישיבת  עטרת  מבית  וגן  יכולה  לחזור  לעיר  הזאת ללא  צורך  לחשוש  מחסידי  ביואן  שחוששים  לצביון  העיר  ומפחדים  שהאפטר  שייב של  הליטאים  יקלקל  את הילדים  החסידיים

ומתי  נשמע  את  הבשורה  המרנינה  של  ביטול  כל  ועדה  קליטה  בכל מקום  ברחבי  הארץ
מה  שנכתב  בהודעה למעלה

אם יש  הקלטה  של  נתניה-קבלה  שוחד

מתעי  תוגשד  תביעה  משפטית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:15 לינק ישיר 

כשזה יתבשל אעלה את הקלטת לשרת, אך ורק אם תהיה התחייבות מצד מישהו שמוכן להגיש תביעה משפטית על זה ולמחוק את שם האיש הזה מביתר עילית. לאחר שועדת איכלוס בראשותו כבר קברה עשרות אברכים קשיי יום בקבלת שוחד וקניית רכבי פאר על חשבון האברכים האומללים שבלית ברירה שילמו את מה שצריכים כדי לקבל את האישור לגור בביתר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:16 לינק ישיר 

משה הס זה כבר סיפור ארוך בפני עצמו שמצריך אשכול נפרד על מעלליו, פשעיו, גניבותיו ושקריו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:18 לינק ישיר 

ואני  שואל

היכן  כל  הרבנים  או  העסקנים  שאמורים לדאוג  לרווחתם  של  האברכים  ?
אל  תגידו  לי  שכולם  נגועים  בשוחד

דרך  אגב  מדברים  כאן  על משה  הס

ואני  אשאל  אותכם

מה  המצב  באזורים  אחרים

האם  ברמת  בית  שמש  גם  יש  מצב  שצריך לשלם  שוחד  לועדת  כזו  או  אחרת.
קרית  ספר?

מי  מוכן  לכתוב  כאן  דברים  ברורים  למרות שהעתונות  החרדית  תכחיש  את  הנכתב  תוקן על ידי - קלף - 27/05/2007 17:18:20

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:20 לינק ישיר 

פנטיום4
אולי באמת תקח את היוזמה ותפתח?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:26 לינק ישיר 

אם אני יפתח את הפה על משה הס, אני אף פעם לא יסגור את זה.

מאות מתושבי ביתר נופלים בפח איתו יום יום...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:28 לינק ישיר 

חברה שלי גם נפלה איתו במהלך רכישת דירה אחרי חתימת החוזה, ואולצה לשלם לו מהרגע להרגע סך של 8,000 $ טבין ותקילין!!!
בלי קבלה כמובן....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:31 לינק ישיר 

מגיע הרבה תודות למנהלי אתר פרענקים שפעלו רבות בנושא

כמו"כ טיפול המחלקה המשפטית של המטה למאבק באפליה העדתית במגזר החרדי הביאו לתוצאות הברוכות.

יישר כח, חזקו ואמצו והמשיכו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 17:38 לינק ישיר 

לגלות משהו מתוככי העיריה? הס מקבל משכורת שמנה מאוד בדולרים כנראה מקרן לידידות ביתר דבר שאינו מצריך קבלה, מעיריית ביתר. מבקר המדינה לטיפולך המסור להוקיע איש רע ומושחת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 18:44 לינק ישיר 

פנטיום תן פרטים עלל משה הם נכתוב הכל נעלה שאלות ונחכה לתשובות .בינתיים החברה החילונים שיושבים פה יכתבו עליו בעיתונות שלהם ואולי תצא חקריה משטרתית  במקרה ואתה צודק אז עזרת לאחרים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 18:51 לינק ישיר 

אין למי להעלות שאלות כי גם אם אתה מאוד רוצה לא תקבל תשובות. להס מדובר בקנה מידה עצום של "עשרות" דירות הרשומים על שמו, או על שם אשתו, וילדיו ! הדברים הוכחו וגם אני הייתי בהלם מוחלט כשנודע לי עד כמה האיש הזה מושחת מיסודו. שלא תחשבו לרגע שהוא הקים את וועדת האיכלוס בביתר כדי לעזור ולסנן את המשפחות הלא רצויות הוא הקים את זה כדי להשתלט על עוד כמה דירות ועוד כמה פרוייקטים שיעברו דרכו וישמידו את זכר האמינות שעוד נותר אם נותר  בדורנו. ראוי מאוד שמישהו שם למעלה במסדרונות הממשלה יתעורר ויעשה משהו עם זה זה לא להאמין שעד קיים אדם כזה בעיר שהוא כלל אינו מתגורר בו.

תוקן על ידי והאר_פניך ב- 27/05/2007 18:47:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 19:37 לינק ישיר 

והאר פניך

כבר היו דברים מעולם אבל לצערנו הקלטות שבידך לא יעשו כלום, ידוע לי על מישהו שהקליט את מעלליו ורצה לגשת עם הקלטת לאן שצריך וחייבים לגשת, אבל נתנו להוא כמה ירוקים כדי להשתיקו וגם הסבירו לו שזה יגרום חס ושלום חס ושלום לחילול ה' והוא ירד מזה, את הציבור שלנו אפשר לסובב כי אנחנו נותנים שיעשו לנו את זה והכל כמובן ברשות התורה , ואתה פנטיום4 הרמת כפפה ואין לי מושג אם אתה יודע את גודל הכפפה, ואני יכול להגיד לך שהכפפה היא בסדר גודל ענק, אם אפשרות כניסה לגינס ובוא נראה איך הדברים יתגלגלו והאם העולום שלנו יגלה בגרות ויפסיק להיות גולום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 19:43 לינק ישיר 

האם ידעתם שבאם רצונכם לפרסם דירה להשכרה/למכירה בביתר בלוח המודיע הטלפון שלך לא יפורסם רק הטלפון של וועדת האיכלוס יפורסם?
האם ידעתם שבעיתונות המקומית בביתר גם לא ניתן לפרסם דירות במודעות לוח רק באמצעות וועדת האיכלוס?
האם ידעתם שוועדת האיכלוס גם אם הם אישרו אותך לכאורה,ואתה אמור לקבל מהם מספרי הטלפון של המוכרים/משכירים, לא בהכרח שאתה מקבל את כל המודעות רק את הדירות שהם מוכנים שתקנה ולא את הדירות שהם שומרים לקרובים לצלחת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2007 19:48 לינק ישיר 

ששוןאיזנבך

הכל ידוע, אבל אשמים אנחנו!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > משהב"ט והשיכון: וועדת האיכלוס בביתר אינה חוקית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.