בית פורומים הצלה ישראל

צירוף מקרים או התנכלות???

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/9/2007 23:41 לינק ישיר 
צירוף מקרים או התנכלות???

לאחרונה מטפל ארגון מד"א מיד רמה ודורסנית בכל תג ותו של פוטקול מד"א אבל בכל המקרים מדובר אך ורק במתנדבי הצלה ישראל.

ע"ע החברים בירושלים

אבי ביקל שגורש בבושת פנים

אלחנן אלבו שהושעה ממד"א

יענקי לוין שהוזהר

ואחרון חביב י. ח. שנזרק בבזיון על "חריגה מסמכות"

הצד השווה שבהם שכולם חברי הצלה ישראל ולכולם מחכים בפינה חברינו יהודי החצר רוקדי מה יפית ושמחים במפלתם...

ולמלשינים אל תהיא תקווה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2007 00:02 לינק ישיר 

מלשינים?! במד"א יש נהלים ברורים וצריך לשמור עליהם, זה לא נגריה שמקסימום הארון יצא עקום, זה חיים של אנשים ששם אין מקום לשום "חריגות מינהלים"

ובאם זה רק ב"הצלה ישראל" ולא "באיחוד הצלה" זה אומר הרבה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2007 00:10 לינק ישיר 

חבר חדר, ברשותך אתייחס למקרה האחרון של י.ח. - מתנדב יקר של 'הצלה ישראל'. הנ"ל חרג מנהלי מד"א בצורה לא מכוונת, לאחר שהתראיין לכלי תקשורת. מבלי לפרט את הנסיבות שקדמו לראיון המוזכר, אין מה להסתתר מהמציאות אותה קבעו בנהלי מד"א על איסור מסירת מידע רפואי או מידע אחר אשר נקשר לאירוע שטופל. כל מסירת מידע לגורם תקשורתי טעון אישור רשמי של הגורמים המוסמכים.
לכל כלל יש יוצא מן הכלל כמו שהקפה במתכונתו הקבועה ישנה את טעמו לפי מזג רוחו של הלוגם ממנו. המתנדב הנזכר לא נקרא לסדר על שום אירוע שהוא בכל תקופת התנדבותו וללא עוררין מדובר במתנדב פעיל ומוכר. טביעות האצבע מוכיחות מעל לכל ספק, כי יד מכוונת ואינטרסנטית נצחה על תליתו בככר העיר ובפומבי לקול תרועת הנצבים.
המקרה כואב נורא וצורם עוד יותר כאשר הנך נזכר בתקופה ארוכה שחלפה לה ביעף, שנים שחיינו זה לצד זה, משתתפים בשמחתו ותוגו של החבר, כי אנחנו משפחה. והנה בפתע פתאום הכל מותר ובשם הצדק וטוהר המידות.

עם ישראל לכל אורך שנות גלותו סבל רבות מאויבים שארבו לו בכל נקודה שבה הוא ניצב. אך את האמת בצדקת הדרך ואת עקבי הצאן שבה צועדים עם ישראל עד היום הזה, לא ניתן לטשטש!
אנחנו כמתנדבי 'הצלה ישראל' כואבים מאוד על השפלות ורדיפות מכוונות מצדם של גורמים עוינים שמקפידים בשיטתיות להצר את צעדיהם של מתנדבים יקרים שתורמים מזמנם להצלת חיים.
עומדים אנו בימים אלו, ימי הרחמים והסליחות. הייתי מצפה לקצת יותר סובלנות, ערבות ואחריות מצדם של אותם מצדיקי הרבים ככוכבים, אותם שוחרי הסולידריות והאיכפתיות, אותם פוקחי עוורים שטרחו לפקוח את עיניהם של "הטועים" ולדאוג לנטישה הפזיזה מהמשפחה בה הם חיו בשקט ורוגע.
כי, דרכה של תורה לא מצדיקה בשום צורה שהיא רדיפת האחר ודיבור לשון הרע. רצו פוקחי העוורים לעוור את עיניהם של הממשיכים בעקבי הצאן ולחבל במעשיהם. זה ישאר בגדר הרצון! כי בכוחניות ודריסת האחר ללא רחמים אי אפשר להגיע לשום מקום!

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/9/2007 10:05 לינק ישיר 

נושם מחוסר:  מתנדב שיצא לאירוע דרך הביפר , זה אומר שהוא נשלח ע"י מד"א  וזה אומר שהוא תחת נהלי מד"א  על כל המשתמע מכך ,
אגב במקרה הנ"ל  היה פרסום ותיאור של הלידה עם כתובת היולדת , רק היה חסר השם שלה , שזה לא רק בעיה עם נהלי מד"א אלא בעיה חוקית , שאתה כמשפטן אמור לדעת , זוהי פגיעה בזכויות החולה ובפרטיותו וכו'
למרות האמור לעיל , אני מסכים עם חלק מדברי איציק , שיש צורך להיות חזקים יותר ומאוגדים יותר ומאוחדים יותר , ואם היום הזה יגיע נוכל לפתור בעיות יותר גדולות , ולפני שישעו מתנדב הצלה יחשבו 1000 פעם אם זה הכרחי
שנה טובה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2007 12:15 לינק ישיר 

חובשי הצלה ישראל שלום רב,

מי כמוני יודע שהחובש המדובר הינו חובש מעולה ומתנדב הצלה ישראל חזק מאוד.

אני מקווה שמד"א ישנו את ההחלטה שלהם כי הם אילו שמפסידים את החובש היקר .

ולכול אותם אירוגנים אחרים שמרוצים מהחלטה המוטעית הזו גם אם החובש עשה דבר

והתנצל עליו אח"כ תראו הוא יחזור ובגדול אני סמוך ובטוח.

נ.ב. החובש י.ח. אתה תמיד מוזמן לעזור לנו בגל הארצי

אחראי מוקד ארצי הצלה ישראל
בגל הארצי .
מירס 5101

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2007 12:47 לינק ישיר 

העליתי את דברי של קיציק, לא משום שהנני מסכים להם, נהפוך הוא. בקשתי את תגובתכם, והרי לכם תגובתי כפי שהגבתי לו גם בפורום היותר קריא עבורו.

לקט הרהורים בשעת ליל...
האם בכיבוי היו עוברים לסדר היום לו מתנדב כלשהו היה פוצח ברינה כאשר בינו לבין הזימרה ישנה אותה קירבה כשל הזרזיר והעורב ?! אתה, (קיציק) בעצמך טוען שהאינטרס שלך הוא HN N או כיבוי אש (באידיש) אתה כדובר איזור כלשהוא בכיבוי לא היית מתעצבן אם היה קם איזה זב חוטם ושם בפיך דברים שהשתיקה יפה להם ??? תרשה לי לא להאמין לך, וגם אם הזימרה היתה יפה להם סביר להניח שהיית מעדיף לזמר זאת בקולך הע(ו)רב... ולא בקולו של הנחליאלי הנודד מעונה לעונה, ובפרט אם קולו פחות רהוט ומובן משלך כי הוא לא דובר מוכשר שהשתלם במלאכה זו, כך שאל תגלגל עיני עגל לשמיים ותבחר לעצמך את תפקיד הבן השלישי בהגדה (תם, למי שמתעצל לספור מאחד עד שלוש) תוך כדי נסיונך להפוך לאגדה.

ולגבי הסיפור על מד"א שכ"כ מעצבן אותך, אז בוא ונשווה מס' פרטים אשר הם זהים לדעתי, להתנדב יסכימו לקבל אותך בכיבוי גם אם תהייה חטייאר בן מאתיים אבל להתקבל לעבודה רק אם אתה עד גיל 30 (או שכבר הורידו את זה ל-26? תלוי הבן של מי מתמודד במכרז הבא) ואין זה סוד שהכיבוי זו מאפיה שאליה נכנסים רק הבן של... או האח של.. וכו' (ואם אין לך תעודת ערס, זה ממש בלתי אפשרי שתתקבל ואפילו ועדת חריגים לא תוכל לך) .

בנושא התשלום לכיבוי המחיר שם ממש אש, לדוגמא, אם אני יזמין לשכן כיבוי כי עולה עשן מביתו הוא ישלם מחיר מלא למרות שרק שרף את המלוואח!!! וכלל לא הזמין כיבוי!!! אמנם האתר הספציפי HN N הינו אתר נחמד ומעניין שהינו כביכול אתר לא תלוי אבל שקוף שהוא אתר של הכיבוי ורוב הכותבים בו הם כבאים וגם דואגים רוב הזמן לפרגן בעיקר לעצמם בבחינת " אם אין אני לי מי לי" ולהשמיץ תמיד את כונני מד"א ש"מפריעים" להם, שזה מעניין כשלעצמו, שכן לא ראינו בפורומים שלנו כוננים שמתלוננים על כבאים גם אם הם מפריעים, והם מפריעים לפעמים.

סופו של דבר, אם ביקרו של HN N הינך חפץ ומצהיר על כך בגלוי שזו אוות נפשך, כלך לך אצלם ואל תעמוד על בימת המטיף ותטריחנו בדרשותיך הטרחניות כנגד מד"א השכם והערב.

ואיך אפשר בלי ציטוטי חז"ל הערבים לאוזן...

"קשוט עצמך ואחר כך קשוט אחרים" "טול קורה מבין עיניך וקיסם מבין שיניך"

אח.... חז"ל חז"ל... אין עליכם !!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > הצלה ישראל > צירוף מקרים או התנכלות???
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר