בית פורומים בחדרי חרדים

הבחירות בביתר כל הפרשנויות הדיווחים והסיפורים מאחורי הקלעים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/10/2007 09:44 לינק ישיר 
הבחירות בביתר כל הפרשנויות הדיווחים והסיפורים מאחורי הקלעים

באשכול זה ורק באשכול זה ירוכזו כל הידיעות הפרשנויות והסיפורים מאחורי הקלעים ולפניהם בנושא ביתר.

אין לפתוח אשכולות נוספים בעניין ביתר ללא אישור ההנהלה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 09:50 לינק ישיר 

הבעיה העיקרית של רשימת 'שח' היא שיש עוד רשימה ספרדית בעיר, והמקומות של הספרדים של 'שח' במועצה מובטחים.

ושלא יבלבלו לכם את הראש עם נאומים של הרב עובדיה ופעילות של 'שס' וכדו', יש תקדימים ועליהם צריך להסתמך.

התקדים הכי ברור הוא, מערכת הבחירות לעירית בני ברק בשנת תשנ"ג, אז התאגדו החסידים הליטאים והספרדים ברשימה אחת מאוחדת שסימנה 'שץטז'. הרב עובדיה הגיע לבני ברק, תמונות שלו מברך את הרב אליהו סויסה וקורא להצביע 'שץטז' תלו בכל פינה, ובכל זאת ביום הבחירות הצביעו רוב הספרדים בבני ברק לרשימה ספרדית של הרב מאזוז 'הן' שגרפה 3 מנדטים.

הרשימה המאוחדת 'שץטז' קבלה 15 מנדטים, כשבבחירות הבאות בשנת תשנ"ח, רצו החסידים והליטאים ללא הספרדים וקבלו לבד 17 מנדטים, ו'שס' שהתמודדה בנפרד קבלה 4 מנדטים.

חבל מאוד שתקדים זה לא היה לנגד עיני אלו שעסקו בהסכם עם 'שס' וקבעו את סדר הרשימה, אבל הם צריכים לחשוש מאוד מאותו תקדים, וכך הספרדים יכניסו 3 מנדטים ברשימה של שיטרית, ועוד 4 מובטחים להם בקולות החסידים של רשימת 'שח', והנה הם הסיעה הגדולה והמשפיעה במועצה.

זו נקודת התורפה של הבחירות בביתר.

לצורך המשחק, הימור שלי: 'צדק' (פינדרוס) = 3. 'טוב' (מקומית)= 2. 'כן' (בויאן)= 2. 'יד' (שיטרית)= 3. 'שח' (שס+כלל חסידי)= 5. ס"ה: 15.
לראשות העיר: רובינשטיין = 65%. פינדרוס = 35%.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 10:00 לינק ישיר 

קהלת,
אתה צודק, ואיך ששמעתי שהכינוס אתמול בהשתתפות הרב עובדיה שליט"א היה מלא באשכנזים וכמעט שלא ראו ספרדים.

באלעד ג"כ שהרב עובדיה שליט"א הגיע היה רוב אשכנזי באירוע, וראו את זה בתוצאות הבחירות שהרבה ספרדים הצביעו לכח המפלגה החסידות בראשתו של מאיר פרוש, ועל כן אני מאמין שהציבור הספרדי יצביע בהמוניו לרשימה של שיטרית בביתר, כי הנציגים ברשימת שח בנשיאתו של מאיר פרוש מובטחים להם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 10:28 לינק ישיר 

קהלת לדעתי ההימור שלך לא רחוק מהנכון.
אם כי איני מתאר שרשימת צדק תגרוף 3 מנדטים.
רשימת טוב תעלה על צדק.
זה ההימור שלי.

ובענין ראש העיר, הויכוח הוא רק כעת בכמה אחוזים פינדרוס מפסיד.
והחכם עיניו בראשו, פינדרוס שמע בקול חבריך החכמים, תפרוש מהמירוץ, ויפה שעה אחת קודם, פחות בושות. חבל עליך, רחם גם על בני משפחתך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 10:49 לינק ישיר 

ביולוגי,

אני לא מבין אותך וכל אלה הטוענים לכתר, הרי פינדרוס מתמודד שיש לו סיכויים, ואפי מאיר פרוש בלחץ מזה, וגם רואים שמטה רובנשטיין לא אומרים כבר שבועיים שיש להם 60% אחוזי הצבעה מול 40% לפינדרוס, וכולם טוענים שזה ממש צמוד, למה שהוא יפרוש?

הוא עוד יכול להפתיע בגדול, ובכך ירד הבושה שח"ו במקרה שרובנשטיין ינצח אפי' בחודו של קול מה יגידו הציבור, חסיד יכול לנצח את רבו......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 11:09 לינק ישיר 

מאחר שרק חסידי בויאן 'כן' עשו 'יד' אחת, וחתמו עם שטרית על הסכם עודפים, ההימור שלי:

צדק=3.
יד+כן=3
טוב=3
שח=6.

אם לשח יהיה 7, זה יהיה על חשבון צדק.

המסקנה:
מאחר שלרשימת "טוב - עתיד טוב לביתר" אין דרישות בטובות הנאה וג'ובים, ומאחר שרשימת "טוב - עתיד טוב לביתר", תהיה לשון מאזניים, תתקבלנה דרישותיה הענייניות.

תחשוב טוב יהיה "טוב" - עתיד טוב לביתר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 11:19 לינק ישיר 

ריקי, נראה לי שרק בגלל הפורומים שאת מסתובבת בהם, צריך את 'כן' לשמור על הציביון של ביתר... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 11:25 לינק ישיר 

קהלת
בנוגע לראשות אני מסכים אתך, רובינשטיין 65% אבל שכחת את שיטרית שיגרוף כנראה 3-4% כך שלפינדרוש לא נשארים יותר מ-32-33%, היינו על כל פינדרווש - שני רובינשטיין.

בנוגע למועצה אני חולק עליך.

1. צבור מצביעי שס בביתר אינם מתהלכים בתחושות קיפוח בניברקיות, והסיבה שבבחירות הקודמות הם הצביעיו שס נבעה מתחושות אמפטיה כלפי קבוצת שיטרית-טופיק. קבוצה זו גם לא גדלה באחוזים, כך, שאם בבחירות הקודמות  פנדרוס-שיטרית צברו 3 מנדטים, מירב הסיכויים שהפיצול ביניהם רק יוריד מהם, והם ישמחו גםאם ישארו ב-  3 שלהם.

2.בנוגע ל'טוב' ול'כן' אם הם יגרפו 2 כל אחד זו תהיה הצלחה, אם הם יגרפו רק 1 כל אחד זה יהיה הפסד, לכן  בתחזית יש לחלק את ההצלחה ביניהם ולצפותשיחד יגיעו ל- 3.

3.על פי הנ"ל, סיכויי שח לגרוף 9 מנדטים הינה אובייקטיבית, זולת אם תמקסם את סיכויי כולם ותמזער רק  את סיכויי שח, אם לשפוט על פי האוירה בתוך הקהילות המרכיבות את שח, אין מקום לתחזית גרועה, ובודאי שאין שום הגיון לצפות לשח פחות מ-8. _________________

תוקן על ידי סופר702 ב- 29/10/2007 11:43:11

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 13:23 לינק ישיר 

"ידיעה ראשונית!!!" פינדרוס הגיש עתירה נגד מועמדותו של רובינשטיין לראשות העיר

ידיעה שהתקבלה זה עתה עדיין אין לנו פרטים מדוייקים פינדרוס מנסה להתנכל שוב לרובינשטיין בדרכים פסולות והגיש נגדו עתירה לפסול את מועמדותו כנראה שיש לו באמת ממה לפחד ממה שיקרה מחר בקלפי זה לא יעזור

הציבור יאמר את דברו
רובינשטיין ראש העיר הבא של ביתר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 13:25 לינק ישיר 

במטה של רובינשטיין לא מכירים דבר כזה, כנראה זה עוד ספין מטומטם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 13:32 לינק ישיר 

דיברתי הרגע עם מישהו בכיר במטה של רובינשטיין והוא אישר לי א"ז ואמר לי אף שהם אינם מודאגים מזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 13:36 לינק ישיר 

הוגש/לא הוגש אינני יודע, אבל, צריך רק לצטט את דברי מאיר הירשמן (הקמבץ של פינדרוש), כשרובינשטיין הגיש את התביעה בבית הדין אצל בן שמעון,
לפי הירשמן הבריחה אל כתלי בית הדין באה כדי להתגונן מפני דעת הקהל. למה אתה בורחים לבית הדין - מה אתם מפחדים מלקבל את דעת הצבור?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 13:45 לינק ישיר 

ההר הוליד עכבר

הם הגישו תשובה / התגוננות למול מה שפסק (קרע אותם לגזרים) הרב בן שמעון בתל אביב

כנראה כדי שיוכלו לפרסם א"ז ברבים.

עוד תעמולה זולה בדרך אל ההתרסקות

השאלה היא לא האם הוא מפסיד אלא מה גודל ההתרסקות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 14:06 לינק ישיר 

נא לא לסלף את העובדות ואלו הן:
.
כמחצית מהמצביעים לש"ס בעת יסודה  היו בני התורה הליטאים וחבדניקים.

מרבית המצביעים בשעתו לרשימת הן, בנשיאות הגר"מ מאזוז ממקורבי הגר"ע יוסף, היו דווקא חסידים מחצרות חב"ד אלכסנדר ועוד.

בשנת תשנח קיבלה רשימה המרכזית 17 בזכות הוספת נציגים למועצה ורשימות שלא עברו את אחוז החסימה.

רשימת קד של מרביצי הכניסו 2 נציגים כשמחציתם הם אנשי הגר"ש מרקוביץ מפונוביז.

כמחצית המצביעים לרשימת טוב בביתר יהיו חסידים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 14:08 לינק ישיר 

יש למישהו מידע מוצק מה קורה, מעבר לכל רצונות הבטן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2007 14:15 לינק ישיר 

ההימור שלי הוא:
 מאיר רובינשטיין 52 %
יצחק פינדרוס 48 %
מועצה
כן-טוב - 3 מנדטים (תלוי בהסכם עודפים) עם נטיה קלה שכן מקבלת את ה2 מנדטים
צדק 3 מנדטים
רשימתו של הרב פכטר 1 (בגבול של אחוז החסימה)
שח 8-9
אחוז ההצבעה 93 אחוז

עוד 36 שעות נדע עם צדקתי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הבחירות בביתר כל הפרשנויות הדיווחים והסיפורים מאחורי הקלעים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.