בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

שיטה לזכיה בלוטו-בטוח!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/3/2008 10:45 לינק ישיר 
שיטה לזכיה בלוטו-בטוח!!!

 

דבר ראשון: לא צריך להשקיע כאן כלום! לא מוכרים כאן כלום!

לא צריך להירשם / לקנות / להתחייב / להזדהות / לשלם / לתת פרטים.

כלום.

רק לקרוא בעיון ובסבלנות עד הסוף ולהפעיל את ההיגיון.

 

לראשונה, אי פעם, מוצגת שיטה אשר תאפשר לך לזכות בלוטו. נכון, זה אכן נשמע בלתי אפשרי והספקנים מוזמנים לדפדף לאתר אחר. אולם, אם קיימת בכם טיפת אמונה, אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא. מה אכפת לכם? במקרה הכי גרוע תסיימו לקרוא, תמלמלו לעצמכם "איזה שטויות..." ותמשיכו בשגרת חייכם. לא שווה להשקיע כמה דקות של קריאה אם אכן תלמדו כאן דבר אשר ישנה את חייכם לנצח?

היקום שלנו בנוי על עיקרון של נתינה וקבלה. את זה כולם כבר שמעו אבל כמעט אף אחד לא מיישם. מיליוני אנשים מוציאים את עצמם מתוך גל האנרגיה הטבעי של היקום בכך שהם בונים לעצמם חיים של קבלה בלבד, מרחיקים מעצמם את היכולת להעניק ודנים את עצמם לחיים של אומללות. כך גם אנשים אשר מתמקדים בנתינה בלבד. הסוד הוא לשמור על האיזון הטבעי בין נתינה לקבלה משום שאחרת נתקפים מזל רע ואומללות.

אכן קיימת שיטה להתעשר תוך כדי השתלבות בגל החיובי של היקום ומציאת האיזון המושלם. במקום שאדם בודד ישמור לעצמו את הידע העצום הזה על מנת להתעשר לבדו, עדיף לחלוק את החוכמה עם העולם כולו.

כשנותנים – מקבלים: זהו חוק הפעולה של היקום.

אם תצליחו להשתלב אל תוך החוק הזה – תוכלו לחוות חיים מלאים של נתינה וקבלה, ככל שתעניקו יותר – תקבלו יותר. הנה ההזדמנות שלכם לראות שאין זו סתם סיסמה רוחנית אלא כלל שממש עובד ופועל. גירמו לחייכם לעבוד עם הכלל.

גירמו לכלל לעבוד בשבילכם!

אז למה בכלל שמישהו ילמד אתכם את השיטה?
זה נכון שניתן לשמור את הידע הזה בסוד כך שישרת קבוצה מצומצמת בלבד או אפילו אדם בודד. אולם, דבר זה יערער את האיזון המושלם שבין נתינה וקבלה ויצור השפעה שלילית אשר תשפיע על האנשים שאינם מוכנים להעניק ודוגלים בקבלה בלבד. מי שמלמד אתכם את השיטה מגביר את הסיכוי שלו עצמו להתעשר משום שהוא מגביר את הסיכוי שלכם להתעשר. כאשר מקבלים ובמקביל נותנים, נשארים מאוזנים עם הצד החיובי של היקום. אולם, כאשר מקבלים ומסרבים להעניק חזרה, נוצרות תגובות שליליות אשר משפיעות על המקבל. לשמחת כולם אין מקום לאגואיזם.

צריך להודות: אתם רוצים להתעשר! כן כן, אין טעם להכחיש זאת!
נכון שכסף הוא לא הכל בחיים אבל הוא פותח אפשרויות של חופש, נוחות, עצמאות וביטחון. הצעד הראשון הוא להפסיק להתבייש ברצון להתעשר. זהו רצון לגיטימי, כסף זה כיף, כסף זה טוב, מותר לרדוף אחר הון וממון, מותר וצריך להודות בכך. מקיפים אתכם שני סוגים של אנשים: אלו שגורמים לכם כל חייכם להתבייש בממון שצברתם ואלו שמגנים אתכם על ממון שאתם מעניקים לאחרים. אנשים אלו מפריעים לכם, אתם צריכים להפסיק להתייחס אליהם. אתם קוראים שורות אילו במטרה ברורה להפוך לאמידים יותר אך אין צורך להפוך למפלצת אגואיסטית בחיפוש אחר העושר. בקיצור: לא להתבייש בקבלה של כסף ולא להתבייש בנתינה של כסף. אלו שתי פעולות טובות ונחוצות אשר משלימות אחת את השנייה.

בואו נדמיין מקרה: מישהו ניגש אליך ומציע ללמד אותך שיטה:
הוא ילמד אותך לזכות בלוטו ובתמורה תעניק לו מרצונך הטוב אחוז מסוים מסכום הזכייה (רק לאחר שתזכה, כמובן). לא זכית – לא תעניק דבר! כן זכית? לאחר שתקבל את כספי הזכייה תעניק אחוז מסוים, כראות עיניך, מרצונך הטוב וללא כל התחייבות מראש, ללא חוזה או הזדהות.

האם היית מקבל הצעה כזו?
הרי ברור שהצעה כזו היא מציאה מכיוון שכרגע לא מובטח לך אף חלק מן הזכייה ומהם סיכוייך לזכות בלוטו ללא שיטה? כמעט אפסיים. בנוסף, זוהי הצעה חסרת סיכון לחלוטין: אין מוקשים, אין קאץ', אין אותיות קטנות או התחכמויות ולא חותמים על שום דבר. בסך הכל ההצעה היא בסגנון: "לא זכית – לא שילמת!" ההצעה נערכת ללא כל התחייבות מראש מצד כלשהו וללא כל רישום או הזדהות כלשהם. ההצעה מבוססת על רצונך הטוב בלבד! "דף החוזה" היחיד שקיים הוא היקום עצמו. בלתי אפשרי לרמות את היקום. אתה יכול לנסות לרמות את היקום אבל בסופו של דבר תגלה שלא הצלחת.

מי יתנגד לנסות שיטה לזכייה בלוטו ללא כל סיכון? אפילו גדול הספקנים לא יפסיד דבר מלנסות. הרי למי אכפת לנסות ללא התחייבות כאשר מדובר בסכום גדול כל כך?
חושב שזו שטות? נסה ותיווכח! המציאות המתרחשת היא הדבר המשכנע ביותר!

בלתי אפשרי להפסיד – במקרה הכי גרוע תישאר במצבך הנוכחי, הרי אין שום התחייבות.

מה הרעיון: זוהי שיטה ישנה המבוססת על עקרונות של הגדלת הסיכוי להתרחשות מסוימת ולבחירת מספרים. אז למה אין מישהו ספציפי ששומר אותה לעצמו בלבד? השיטה משתלבת בגל החיובי של היקום ולכן לא ניתן להתעשר ממנה באופן אגוצנטרי משום שזה מפר את האיזון של "קבלה – נתינה". ניתן לחלוק אותה עם העולם ולהתעשר רק מרצונם הטוב של אנשים אחרים. להתעשר תוך כדי התעשרותם של נוספים. נותנים – ואז מקבלים. מקור השיטה הוא "נפשי בכפי" אשר מעניק את הידע והתבונה (כיצד להתעשר). באמצעות הנתינה "נפשי בכפי" מתעשר במקביל. כל אדם שמתעשר באמצעות השיטה גם מקבל וגם נותן: אדם שזוכה ומתעשר מעניק אחוז מסוים מסכום הזכייה לטובת "נפשי בכפי" ובכך ממשיך את איזון הקבלה והנתינה. הפרת איזון חשוב זה עלולה להשרות גל של מזל רע שישקוט רק לאחר שיבוא לידי איזון. "נפשי בכפי" נותן ואז מקבל, האדם הזוכה מקבל ואז נותן: הכל נשאר מאוזן לצד החיובי.

 

אז מה עושים?

שלב 1 – אתה חייב להחליט שכאשר תזכה בפרס – תעניק חלק מכספי הזכייה שלך בחזרה ל"נפשי בכפי". החלטה זו היא הכרחית לזכייה משום שזהו הדבר היחיד ששומר על איזון ה"קבלה-נתינה". אתה חייב לקבוע לעצמך מראש בדיוק איזה אחוז מן הזכייה אתה מתכוון להעניק ל"נפשי בכפי" לאחר שתזכה בתמורה לידע שרכשת ובתמורה לזכייה על מנת להישאר בגל חיובי. החלק צריך להיות בין 1% ל-10%. בכל מקרה לא יותר מ-10%!
עליך לבחור חלק זה באופן שתהיה בטוח שאתה אכן מתכוון להעניק בחזרה את הסכום ל"נפשי בכפי". ככל שתבחר חלק גדול יותר אתה מגביר את סיכוייך לזכות מכיוון שאתה מגביר את הנדיבות שלך (ולכן בעצם אתה מגביר את יכולת הקבלה-זכייה שלך). אל תתפתה לבחור חלק גדול מדי אם אתה חושד שלא יתחשק לך להעניק אותו לאחר הזכייה (ושוב: לא יותר מ-10%).

שלב 2 – בחר תאריך כלשהו בעבר שבו התרחש משהו טוב, משהו עם מזל חיובי לך או למישהו אשר יקר ללבך. זה יכול להיות יומולדת, חתונה, מאורע היסטורי ... זה צריך להיות היום הכי חיובי שאתה יכול להיזכר בו. היום המוצלח ביותר של חייך!
רשום את התאריך בשמונה ספרות כך:
DD/MM/YYYY .
למשל התאריך 16/10/1995.

שלב 3 – חבר את סכום כל הספרות. כלומר:
D+D+M+M+Y+Y+Y+Y .
למשל, התאריך 16/10/1995 הופך ל:
1+6+1+0+1+9+9+5=33 .

שלב 4 – חזור על התהליך עד שתישאר עם מספר שנכנס לסקאלת המספרים של ההגרלה.
למשל: המספר 33 הוא בתוך ההגרלה אז זה מספיק.
המספר 35 הוא לא בתוך ההגרלה ולכן יש לבצע: 3+5=8 והמספר הוא 8.
המספרים המשתתפים בלוטו הם 1-34 (כולל).
על מנת למלא כרטיס לוטו עליך לבחור 6 מספרים ועוד אחד שנקרא "מספר חזק". המספר שקיבלת בשלב 4 הוא "מספר המרכז" שלך. זהו המספר הנבחר הראשון.

שלב 5 – הוסף ל"מספר המרכז" שלך את גילך. זהו המספר השני.

שלב 6 – הוסף ל"מספר המרכז" שלך את מספר האנשים היקרים לך ביותר. זהו המספר השלישי.

שלב 7 – הוסף ל"מספר המרכז" שלך את המספר המייצג את המזל שלך. זהו המספר הרביעי.
המספרים המייצגים את המזלות הם: טלה – 1, שור – 2, תאומים – 3, סרטן – 4, אריה – 5, בתולה – 6, מאזניים – 7, עקרב – 8, קשת – 9, גדי – 10, דלי – 11, דגים – 12.

שלב 8 – בצע את פעולת חיבור המספרים שבשלב 3 על תאריך יום ההולדת שלך. את המספר שקיבלת הוסף ל"מספר המרכז" שלך. זה בסדר אם כבר בחרת את תאריך יום ההולדת שלך בסעיף 1, פשוט חבר מספר זה פעמיים. זהו המספר החמישי.

שלב 9 – בצע את פעולת חיבור המספרים על תאריך יום ההולדת של האדם הקרוב לך ביותר, אדם שנפשך שזורה בנפשו. הוסף את המספר שקיבלת ל"מספר המרכז" שלך. זהו המספר השישי.

שלב 10 – המספר השביעי (שהוא "המספר החזק") הוא העשור של חייך, כלומר הספרה השמאלית בגיל שלך.

הנחיות נוספות:

בכל פעם שאתה מקבל באחד הסעיפים מספר שגדול מסקאלת המספרים של ההגרלה – חבר את ספרותיו פעם נוספת. למשל, קיבלת 98 ואי אפשר להגריל מספר זה, בצע: 9+8=17 וקיבלת את המספר 17.

בכל פעם שאתה מקבל מספר שכבר יצא בסעיף קודם, חבר לו את הספרה הימנית של גילך.

כעת רשום את המספרים הנבחרים על דף נייר (6 מספרים + המספר החזק). הנח את הדף מתחת לכף ידך הימנית ועצום את עיניך. חשוב לפחות במשך דקה על חווית הזכייה עד שתהיה בטוח שעשית זאת לעומק. אתה צריך להרגיש את שמחת הזכייה ואת ההתרגשות המתלווה לה. זוהי הקבלה. לאחר מכן חשוב על הענקת האחוז שבחרת מסכום הזכייה לטובת "נפשי בכפי" תמורת ידע עצום זה. חשוב על כך במשך דקה לפחות ועד שתהיה משוכנע שאתה מתכוון לעמוד בהתחייבות הנתינה שקבעת לעצמך. זוהי הנתינה.

פקח את עיניך – אתה מוכן.

לעולם לא תזכה אם לא תאמין בזכייתך באמת ובתמים. אמץ את הקבלה ואהוב אותה.

לעולם לא תזכה אם לא תאמין באמת ובתמים שאתה אכן מתכוון להעניק האחוז הנבחר מזכייתך לטובת "נפשי בכפי". אמץ את הנתינה ואהוב אותה. אפשר לרמות בתי משפט, אפשר לרמות ארגונים ואפשר אפילו לרמות מדינות. אבל אי אפשר לרמות את היקום. אם לא תאמין בכוונותיך להעניק את החלק שבחרת ל"נפשי בכפי" לא תוכל לזכות. אי אפשר קבלה בלבד. אדם שזוכה ולא מעניק ל"נפשי בכפי" שהרעיף עליו את הידע דן את עצמו למסלול של גורל שלילי. תן וקח זו כל התורה. יישום צד אחד בלבד מוביל למסלול של סבל. אם כבר הגשמת חלום והתעשרת – אל תיקח סיכון – הישאר בגורל חיובי.

זכית? העבר מרצונך הטוב בלבד ומתוך חדוות הנתינה את האחוז שבחרת (לאחר מס) מסכום הזכייה לחשבון  הבנק של נפשי בכפי שניתן לברר בפניה איליו לכרטיסו בנפשי בכפי בפורום חדרי חרדים  הרגש את חוויית הנתינה ממלאת אותך באושר פנימי ומקיפה אותך באושר חיצוני. נתינה זו תשמור עליך מאוזן בצד הטוב. המשך לזכות באמצעות השיטה פעמים רבות גם בעתיד. שתף את כל הסובבים אותך בחוויית הנתינה והקבלה, הימנע ממזל רע של חוסר איזון – בדרך כלל חוסר האיזון נובע מהפיתוי להתמיד בקבלה בלבד.

לא זכית? נסה שוב כמה פעמים שתרצה ובאמונה חזקה יותר (אולי אתה יכול לבחור תאריכים מתאימים יותר? משמעותיים יותר לגביך? האם באמת התכוונת להעניק בחזרה ל"נפשי בכפי" אחוז מן הזכייה? – אין קבלה ללא נתינה). כאשר תאמין 100% ותתכוון 100%, תזכה 100%. המשך להתמקד ובהצלחה.

חשוב להבהיר כי מי שאינו רוצה ליישם את השיטה לא חייב לעשות זאת. עדיף לא לבצע דברים שאינכם מסכימים להם. לא מאמין שהשיטה עובדת? – אל תנסה אותה – אין שום בעיה. בסופו של דבר, כדאי לשלב את פילוסופיית החיים הכתובה כאן בכל התחומים בחייכם. העניקו אהבה וקבלו אהבה, העניקו כבוד וקבלו כבוד, העניקו חיוך וקבלו חיוך. כך תוכלו לנצל את כל הטוב שהיקום מציע לכם. כמובן שאין כל פסול ביישום הפילוסופיה בתחום הכספי אך כולנו יודעים שלהיות מיליונר זה לא הכל בחיים. אתם מוזמנים ליישם את השיטה וליהנות מפירותיה בכל תחום בו תחפצו. מי יתן ותבוא עליכם ברכה. ☺

 

_________________

____________________________________________________
 נַפְשִׁי בְכַפִּי תָמִיד;    וְתוֹרָתְךָ, לֹא שָׁכָחְתִּי  (תהילים קי"ט ק"ט)
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/3/2008 10:52 לינק ישיר 

תעזור לי!
אני רוצה למלא אבל הסיפרה השמאלית של גילי היא 0
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-30/3/2008 10:55 לינק ישיר 

אז תוסיף 0

_________________

____________________________________________________
 נַפְשִׁי בְכַפִּי תָמִיד;    וְתוֹרָתְךָ, לֹא שָׁכָחְתִּי  (תהילים קי"ט ק"ט)
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/3/2008 11:00 לינק ישיר 

נפשי בכפי

אתה בונה על רווחים בלי השקעה. האא?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/3/2008 11:04 לינק ישיר 

ביתארניק
כיצד יכול אתה בימים הקרובים לחג הפסח שהם ימי רצון והכנה לחג לחשוד בי בדבר שפל שכזה מילא לחשוב על זה אבל לבוא ולכתוב זאת במפןרש עד להיכן ניתן להתדרדר?

_________________

____________________________________________________
 נַפְשִׁי בְכַפִּי תָמִיד;    וְתוֹרָתְךָ, לֹא שָׁכָחְתִּי  (תהילים קי"ט ק"ט)
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/3/2008 11:06 לינק ישיר 

אחרי חישוב ארוך ומסובך
 אם הכרטיס הזה זוכה אתה מקבל 10%
(זה המקסימום שאתה מרשה לי לתת לך)
0,0,0,0,0,0 - 0
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-30/3/2008 11:07 לינק ישיר 

מה אני יעשה שאין לי אף תאריך מסמל יום טוב בחיי?


נ.ב.
שמעתי לפני מספר שנים מבעל דוכן לוטו, שאחד הזוכים באחד מההגרלות ה50 מליון, אחד שמילא את תאריכי לידה של בניו, וע"פ דברו זה כבר הוכח כמה פעמים בלוטו, אנשים שזכו ע"י הדברים האלא...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-30/3/2008 11:07 לינק ישיר 

נפשי !

את האמת, בבקשה.

האם כאשר שולחים את ה-10% לטובת "קיבורד" זה גם מצליח ?

אם כן, הוסף בבקשה את שמי ומס. ח-ןי לרשימת הממולצים.

תודה.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/3/2008 11:17 לינק ישיר 

נפשי,

'צטער, כבר סגרתי דיל עם המרכז.

http://www.yner.co.il/index.html

הוא, אגב, סגר עם גוגל.

_________________
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-30/3/2008 11:20 לינק ישיר 

ונשך היקר

 

באחריות עם "המרכז" זה לא עובד

 

רק עם "נפשי בכפי" שבנוי כידוע על פסוק מספר תהילים ועוד הרבה דברים על פי הסוד זה עובד

 

אם אתה לא מאמין אתה יכול לנסות

_________________

____________________________________________________
 נַפְשִׁי בְכַפִּי תָמִיד;    וְתוֹרָתְךָ, לֹא שָׁכָחְתִּי  (תהילים קי"ט ק"ט)
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/3/2008 11:26 לינק ישיר 

ידידי היקר, אני זכיתי להיפגש פעם עם המרכז אישית, והוא גילה את אזני בסוד מה היא השיטה האמיתית לזכות בלוטו.
את השיטה הזאת הוא מגלה רק ליחידי סגולה בודדים.
שתי מילות הקסם אותן לחש באזני באותו לילה אפלולי היו: "עשה כמוני".

_________________
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-30/3/2008 11:39 לינק ישיר 

אני מאושר עד הגג.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-30/3/2008 11:43 לינק ישיר 

כתבן היקר

אני מודה ויודע שהסיבה שזכית היא בגלל שנתת לי 10%

_________________

____________________________________________________
 נַפְשִׁי בְכַפִּי תָמִיד;    וְתוֹרָתְךָ, לֹא שָׁכָחְתִּי  (תהילים קי"ט ק"ט)
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/3/2008 12:08 לינק ישיר 

איזה גל אנרגיה חיובית אדיר, שטף אותך, שהצלחת למלא דף שלם על דבר כזה?
בטח רצון להיטיב איתנו
יישר כח!
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/3/2008 13:24 לינק ישיר 

רוצה היקר
לידיעתך אנרגיה שמגיעה בגל אינה אנרגיה טובה
אנחנו משתמשים במיצב כך שתמיד האנרגיה נמצאית במצב חיובי

אתה מרגיש את הזרימה?

_________________

____________________________________________________
 נַפְשִׁי בְכַפִּי תָמִיד;    וְתוֹרָתְךָ, לֹא שָׁכָחְתִּי  (תהילים קי"ט ק"ט)
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/3/2008 13:34 לינק ישיר 

הוא מרגיש את הצ'אקרות שמגיעות מבלוטת האיצטרובל המושפעת, ללא ספק, מהחומר שהוא סיים הרגע לעשן.

אגב, נפשי, אני מוצא שהמרכז מסתמך על מנהגים עתיקים, בתוך דבריו הוא מציין כי:
 "המעשר בעצם הגיע לכוהנים וללוויים אשר עסקו בעבודה רוחנית ולא בחקלאות"
 http://www.yner.co.il/html/measer.html
האם גם אתה עונה לקריטריונים הללו?

_________________
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שיטה לזכיה בלוטו-בטוח!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר