הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

איך מגיעים מניו יורק למפלי הניאגרה ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/12/2008 23:10 לינק ישיר 
איך מגיעים מניו יורק למפלי הניאגרה ?

שאלה למתמצאים.

אני מגיע שבוע הבא לניו יורק, ואני רוצה לנסוע למפלים המפורסמים.

מה הם האפשרויות מבחינת טיסה/נסיעה ברכבת וכו'.
וכן מחיר/שהות וכו'.

השתדלו לפרט כמה שיותר.

מי שיש לו עוד המלצות לטיול טוב המתאים לשהות של שבוע ניו יורקי - שיוסיף.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2008 23:14 לינק ישיר 

וואו... אני אישית לא הייתי ממליצה להגיע לשם בכזה מזג אויר. (בעונה הזו)

מנסיון !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2008 23:17 לינק ישיר 

אם אתה נוסע לניאגרה ברכב. צא בשעה 12 בלילה לכיוון. תגיע לשם ב 10 בבוקר כך תוכל להנות יום שלם במקום. בדרכים יש לך המון מקומות לעצור להתרענן וכו' ליד הניאגרה ישנם מוטלים (מלונות זולים) שתוכל לישון שם ב 40 דולר ללילה.
יש שם עוד אטרקציות מעניינות באזור.

אתה יכול לקחת רכב ולנוע דרומה על כביש 95 כ 4 וחצי שעות ואתה מגיע לוושינגטון העיר הבירה. אתה יכול לבלות שם יום שלם. כמו בבית הלבן בקונגרס בגבעת הקפיטול. במפעל להדפסת דולרים. במוזיאון השואה ועוד. אם אתה בחנוכה שם, יש שם אירועים מיוחדים. שווה נסיעה.
בכלל בניו יורק יש כעת סיילים לא נורמלים של 60-75% לכן שווה לבקר במנהטן ולעשות קצת שופינג.

נסיעה טובה ואל תשכח להביא פה תמונות מהחוויה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2008 23:19 לינק ישיר 

אני מציע לך תפתח את השירותים ותרוריד את המיים ..
ותראה את מפלי הניאגרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2008 23:19 לינק ישיר 

הכי טוב להגיע בטיסה, כ200 דולר הלוך חזור אם אתה מזמין מראש, לקחת טיסה לצד האמריקאי (בופלו), כי לצד הקנדי יעלה לך כפול במחיר........

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2008 23:22 לינק ישיר 

תודה לכולם,

לשכור רכב לא בא בחשבון, המחירים מטורפים - פי 2 מבארץ ויותר.

אין רכבת ישירה מניו יורק לבופלו ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2008 23:54 לינק ישיר 

שבוע אחרי חנוכה, ובסוף ינואר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2008 00:11 לינק ישיר 

גם אני חושב שמאד לא מומלץ לנסוע לשם בתקופה זו של השנה, הטמפרטורות שם יכולות לרדת למינוס 20 והמקום די שומם בתקופה זו רוב האטרקציות בכלל סגורות. המקום מתאים לביקור באביב ובקיץ.
רד לפלורידה ותבלה באורלנדו תהנה הרבה יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2008 00:28 לינק ישיר 

www.ezratours.com/ - 3k

נסה את עזרא טורס. דוברי עברית ומארגנים טיולים בכל ארה"ב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2008 00:41 לינק ישיר 

מי נוסע לשם בזמן הזה של השנה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2008 00:59 לינק ישיר 

כעת_חיה כתב:
www.ezratours.com/ - 3k

נסה את עזרא טורס. דוברי עברית ומארגנים טיולים בכל ארה"ב.

או לחילופין חפש את 'מוטי טורס'. המחירים של חברות הטיולים לא יקרים בהרבה ממחיר נסיעה, וכמובן עדיפים מבחינת ניצול הזמן כו'.

בכל אופן, טיול יבשתי לניאגרה יגזול ממך יומיים מתוך השבוע.

טיול ממצה לוושינגטון יקח עוד יומיים. אם כי אפשר גם ביום 1 לעשות סיור מקוצר במקום.

פעם ראשונה שלך?

א"כ, בדרום ניו יורק בברוקלין, ישנו גן חיות ימיות. בדוק באתר שלהם באינטרנט מתי מאכילים את הפינגוינים.

ובקראון הייטס תמצא את בית חיינו שבבבל עם כרזה גדולה של יחי.

בצפון ברונקס ישנו גן חיות שנחשב לגדול מאד וגם גן בוטני גדול.

בסטייטן איילנד ישנו פסל החרות, אבל אפשר גם לראותו ממרומי האמפייר השוכן לו במנהטן.

במנהטן תמצא גם את מוזיאון השעווה (אל תוותר על החדר החשוך ועל תמונה עם צ'רלי צ'פלין).

ויש כמובן גם את בנין האו"ם (התקשר מראש לברר אם יש סיור בעברית ובאיזה יום ושעה).

אם אינך דובר אנגלית, חבל ללכת למוזיאונים למיניהם שלא תקבל בהם הסבר בעברית, כמו למשל מוזיאון ההיסטוריה של העולם.

בקווינס ישנו את הציון של הרבי מחב"ד (לדעת אלה שהעובדות קובעות אצלם משהו).

אם בכ"ז תשתעמם, תוכל לסוע לביקור בלייקווד, מונרו וסקווירא...

תוקן על ידי מנהשורה ב- 21/12/2008 1:43:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2008 01:03 לינק ישיר 

אני נסעתי לשם פעמיים מנוי יורק פעם אחת עם ניביגיישן שלקח לי 10 שעות דרך הוא בלבל אותי מאד, ואז בחזור כבר הדפסתי מפות באינטרנט ולקח לי 6.30 שעות, כנ"ל בפעם השנייה, אגב הייתי גם בחורף ולא היה משעמם מאד יפה המפלים זורמים יותר, יש לך שם פול אטרקציות בצד הקנדי, קזינו ענק, מעלית שקופה גבוהה, ספינה למים, ועוד הרבה אטרקציות שלא כ"כ מתאימות לציבור שלנו, בצד האמריקאי יש מסלול חמוד על השצף של המפל. אבל בנוי יורק עצמה ממש לא חסר מה לעשות, יש סיילים מטורפים עכשיו, יש לך לא רחוק את אנטלנטיק סיטי בנוי גרזי עם שופניג בריצפה וקזינו ענק, יש לך את הבית הלבן כמה שעות נסיעה ואת כל מה שעל ידו, פסל החירות, וכו'... אגב אתה יכול גם לשכור אוטו בית לשבוע שזה בכלל חויה הם נראים כמו חדר במלון בפנים ואתה יכול לסוע בו שבוע בכייף. כל זה אם יש לך רכב, אם לא אתה יכול לעשות הכל באוטובוסים ורכבות, אני אישית לא ניסיתי אבל אני יודע שיש... תהנה ואל תשכח תמונות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2008 01:22 לינק ישיר 

http://www.eggedusa.com/index.html

תנסה אותם

נסעתי איתם בשבוע שעבר ומאוד מאוד נהניתי, פשוט אין מילים, קבוצה קטנה, נהג דובר עברית, אידיש ואנגלית, שרות ויחס חם ואדיב במיוחד.

אני ינסה להעלות כמה תמונות מהטיול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2008 01:30 לינק ישיר 

הסיילים נגמרים בעוד שבוע, ורכב קרוואן לא מתאים לערים לחלוטין.
המפלים בחורף מאוד יפים, אולם אם יש צפי לשלג כמו שיש בימים אלו, אתה יכול להסתבך בדרכים ולהכפיל פי כמה את זמני הנסיעות.
כעיקרון GPS של טום טום ואני מתאר לעצמי שגם כל השאר, יוביל אותך בקלות. אפשר לומר שכ90% מהדרך זה אותו כביש. [טרווואי מליד המפלים עד מונסי, ומשם עד הוורזאנו על הטורנפייק.]
חשוב לציין שלהגיע למפלים מחייב מעבר לקנדה אם אינך מסתפק בלראות רק מפל אחד מהצד, וכמובן שם ממוקמות כל האטרקציות ורוב המוטלים, וכן פיצה כשרה ועוד. דבר שמחייב דרכון!
במנהטן מלבד גשר ברוקלין שיפיפה להליכה בפרט בלילה, וכנ"ל הטיימס סקוואר, יש את המעבורת חינם לסטייטן איילנד חצי שעה כל צד, פעיל סביב השעון, ומשם יש תצפית נהדרת על מנהטן, הגשרים ופסל החירות. כמו"כ המעבורת שיוצאת מהקצה הדרומי של מנהטן, יוצאת מהבאטרי פארק שהוא פארק יפה בפני עצמו וממוקם ליד הגראנד זירו - מקום מגדלי התאומים ז"ל וכן ליד הוואל סטריט.

תוקן על ידי זערור ב- 21/12/2008 1:29:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2008 01:31 לינק ישיר 

שווה להיות פעם באטלנטיק סיטי. ליום בילוי אחד זה אחלה., מעבר לזה אני ממליצה לך להיות מליונר ואז לנסוע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2008 01:55 לינק ישיר 

http://www.eggedusa.com/tours.html

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > איך מגיעים מניו יורק למפלי הניאגרה ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.