הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים · דחוף! ניתוח קיצור קיבה אצל ד"ר אבינוח או ד"ר סובחי?
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/8/2009 01:23 לינק ישיר 
דחוף! ניתוח קיצור קיבה אצל ד"ר אבינוח או ד"ר סובחי?

אני רוצה לעשות ניתוח לקיצור קיבה ונודע לי שהרב פירר ממליץ על ד"ר  סובחי (הערבי) אך אני שומע שהיו לו לסובחי בעבר הרבה פאשלות ורוב הציבור החרדי עושה היום את הניתוח אצל דוקטור אבינוח וכולם מאוד מרוצים ממנו
וכן אני מעונין בתגובת הקוראים האם ממליצים על הניתוח הזה בדרך להורדת משקל?!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 01:28 לינק ישיר 

מה דחוף כל כך? 

זה פיקוח נפש?  

גם אם אתה מחליט לעשות את הניתוח יקח לך לפחות חצי שנה עד שתגש אליו..

אבינוח מוכר כאחד שעושה טבעות בעוד שסובחי הוא אחד שמקצר קיבות.

תריץ חיפוש בגוגל ותגיע לאינספור מידע ופורומים בנידון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 01:30 לינק ישיר 

יש הבדל בין קיצור קיבה לטבעת בקיבה, ואכן אבינוח פופולרי מאוד. זה יעיל, אך יש לקחת בחשבון תקופות סבל באכילה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 01:32 לינק ישיר 

אבינוח
טבעת
ואל תגיד שלא אמרנו לך
אגב בפרטי זמן ההמתנה הוא חודש
והניתוח מתבצע בראשל"צ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 02:18 לינק ישיר 

בלזער
לפני כמה שבועות בהמודיע במדור של א. סתיו (פטנט רשום) היה שבועיים שלש שהמדור עסק רק בנושא הזה על שלל ההיבטים שלו..
תנסה לחפש את הגליונות האלו, וישמע חכם ויוסיף לקח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 02:20 לינק ישיר 

ושכחתי לציין שהוא גם ראיין במדור את הרופאים סובחי ואבינוח ועוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 03:06 לינק ישיר 

לפני כשבע שנים עברתי ניתוח קיצור קיבה אצל ד"ר סובחי סגן מנהל היחידה הכירוגית בבית החולים איכילוב, גם בזמנו היו כמה רופאים אך הידוע מכולם היה ד"ר סובחי, התיעצתי עם פירר והלה פסק לי באופן חד משמעי "או סובחי או אף אחד, טבעת בקיבה עושים רק אצל המומחה ביותר".

מאז עברו שנים וכוכבו של ד"ר אבינוח עלה וזרח בשמי הארץ ובפרט אצל הציבור החרדי, אני שומע המונים שנותחו אצלו ומרוצים מאוד.

"פאשלות" יש אצל כל רופא, עיקר ההצלחה בתוצאות הניתוח קשורות להתנהגות החולה לאחר הניתוח ואופן הפנמתו המוחית על עצם היותו מנותח, ישנם מקרים בהם מנותחים של ד"ר סובחי עוברים תיקון אצל אבינוח אך גם מנגד יודע אני ומכיר מנותחים שנותחו אצל אבינוח והגיעו ל"תיקונים" אצל סובחי.

באופן עקרוני לעניות דעתי אין שום הבדל עקרוני ביניהם, שנייהם מנתחים ועושים את אותו ניתוח, אני באופן אישי ממליץ מאוד לכולם להגיע לד"ר סובחי, מדובר ברופא מומחה מאוד בכירוגיה פנימית, וותיק מאוד ומנוסה בתחום ונקרא "האבא של כל ניתוחי הטבעת", איש נוח וחביב שמוסר את הטלפון האישי שלו לכול מנותח, ניתן להתקשר אליו בכול שעה ולהתייעץ איתו באופן אישי הוא מאוד סבלני, חביב ומאיר פנים לכולם. זה מעניק תחושה של ביטחון למנותח והרגשה שהוא בידים טובות.

חשוב מאוד להדגיש.... יש מחלוקת מהותית בין סובחי לאבינוח בעניין שתיית משקאות מוגזים לאחר הניתוח,סובחי אוסר לשתות מוגזים בטענה שהגזים מתרכזים בקיבה וכשהמנותח נאלץ לעשות "גרפס" במהלך הזמן והשנים הטבעת יכולה לזוז מהמקום ומנגד טוען אבינוח שהטבעת די הדוקה בכדי שה"גרפסים" יזיזו אותה.

אני באופן אישי לא שותה מוגזים כבר שבע שנים, זה לא נורא, מתרגלים ואני לא מרגיש היום שזה חסר לי.

בכ"א מי שרוצה להתייעץ, בשמחה רבה אעמוד לרשותו, אפשר לטלפן אלי. אני ממליץ לכולם על הניתוח הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 03:52 לינק ישיר 

תעשה דיאטה.

החיים אחרי ניתוח כזה לא חוזרים להיות אותם חיים שהיו לפני.
קח בחשבון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 04:16 לינק ישיר 

חברוןגרנבי כתב:

חשוב מאוד להדגיש.... יש מחלוקת מהותית בין סובחי לאבינוח בעניין שתיית משקאות מוגזים לאחר הניתוח,

אוח

נורא קשה "להתנתק" ממוגזים....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 04:18 לינק ישיר 

למה לא טבעת ?
למה להסתכן ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 04:29 לינק ישיר 

הרב פישר ממליץ על ראש מחלקת לפרוסקופיה ב"הר הצופים":
ד"ר נחום בגלייבטר.

מנסיון - הוא מעולה, מקצוען מהשורה הראשונה, [במיוחד למי שאוהב להתלוצץ עם רופאיו...:)]

בברכת "והסירותי..."

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 04:35 לינק ישיר 

שאלה למי שעבר ניתוח התקנת טבעת: כמה זמן לוקח להחלים ולחזור לחיים תקינים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 09:32 לינק ישיר 

1. ניתוח אינו פתרון פלא, ראיתי כבר מנותחים שירדו במשקל ואח"כ עלו מעבר למשקלם המקורי לפני הניתוח.
גם אחרי ניתוח צריך לשמור על התזונה.  הניתוח הוא רק כלי עזר לשמירה על התזונה.

2. בתפוז יש פורום מקוצרי קיבה, הייתי פונה אליהם להתייעצויות, מן הסתם שם יש יותר נסיון מאשר מה שתמצא כאן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 11:13 לינק ישיר 

לך לאבינח. לא תתחרט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 13:06 לינק ישיר 

קריאה חשובה , אלתלכו לאף רופא ,ולאף מנתח שכזה. 

במקום זה תלכו לרב או פסיכולוג שיעזור לכם להתמודד עם הדחפים לאכול כל הזמן ,
יש אנשים שהקב"ה נתן להם את ניסיון ההשמנה והם צריכים להתמודד עם היסיון היצר ולנצח אותו ,
לסכן את החיים במקום להתמודד עם היצרים של האדם זה איסור גמור ,
צריך להלחם עם היצר הרע שהרי ניצטוינו לשמור על גופינו כדי שנוכל לעבוד את הקב"ה
"ונשמרתם "מאוד" לנפשותיכם ".

הניתוח הזה הוא סכנת נפשות , ומסכן את חייו של המנותח .

קיבה היא מסוג האיברים שאם הם אינם פועלים האדם מת , לא מייד אלא זה לוקח כמה שבועות
אבל החולה מת ח"ו .

כאשר מנותח שעבר ניתוח שכזה ואינו שומר על הוראות הרופא בצורה מליאה הוא מסכן את חייו !

המציאות היא שהרבה מנותחים אינם שומרים על ההוראות ולכן מורידים להם את הטבעת ולפעמים גם יש צורך לכרות חלק מן הקיבה .

חלק גדול מהאנשים שעושים את הניתוח , עושים אותו מ"עצלנות "
במקום להתמודד קשה עם נפשם להפסיק לאכול כל היום , הם עושים ניתוח שמסכן חיים ,
דבר זה אסור מפורשות על פי התורה !

ההמלצה שלי שלפני שעושים ניתוח שכזה להתייעץ עם כמה רבנים גדולים ועם מומחים רפואיים ואז בברכתם לעשות את הניתוח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2009 18:10 לינק ישיר 

אחת מהמינוסים הגדולים של סובחי שהוא לוקח על כל סגירה/פתיחה קטנה סך של 800 ש"ח ואבינוח עושה את זה חינם אין כסף עם חיוך וסבלנות מפליאה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דחוף! ניתוח קיצור קיבה אצל ד"ר אבינוח או ד"ר סובחי?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.