בית פורומים תהילים חלוקה שבועית

דוד המלך ועוצמת התהלים גודל מעלת התהילים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/8/2009 14:51 לינק ישיר 
דוד המלך ועוצמת התהלים גודל מעלת התהילים

אני רוצה להפנות תשומת לבכם לאתר וספר חדש, שמופיעים

ב"על המדף" באתר "בחדרי חרדים":

http://www.bhol.co.il/news_category.asp?cat_id=26

מכיל את כל התהלים, החלוקות השונות, והרבה מעבר לכך

על דוד המלך והתקופה.

האתר חינמי ומותר להשתמש בחומרים שבו, שלא למטרות

רווח ולזיכוי הרבים.
תוקן על ידי - שרית560 - 24/09/2009 0:43:23

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2009 00:58 לינק ישיר 

גודל מעלת התהילים

ספר תהילים פותח את חטיבת הכתובים בתנ''ך  כולל 150 מזמורים ,המחולקים לחמישה קבצים.
המסורת מייחסת את חיבור הספר לדוד המלך.

לספר עוצמה אנרגטית גדולה ,משום שהוא הספר היחיד שנשמר כמו שהוא ולכן הוא קדוש באמת, ואנרגטי מאד.

המידע הועבר ממקורות גבוהים והוא מלא בתהילות לאלוהים ,שירה ,הבעה ריגשית לגבי גורל האדם, תקומת הצדיק ועונש לרשע ,גדלות האל לעומת אפסות האדם  והבחירה בעם ישראל ובדוד .

בספר מזמורים וסגולות שעוסקים בשמירה ,הודיה ,בקשה לרפואה ,הצלה ועוד.

הספר מכיל מזמור לכל סיטואציה כמעט.

החזקת ספר תהילים בכיס או בתיק נחשבת כסגולה לכל צרה.

בתקופה שמתמודדים עם בעיה מסובכת וזקוקים לשמירה ,הגנה ,ופתרון  נהוג לקרוא את ה"תיקון הכללי"  הכולל 10 פרקים יחודים.

נהוג להשתמש בפרקים בספר בתקופות שרוצים להסתייע בסגולות  הקימות בספר דרך הקודים הנמצאים בכל משפט בכל פסוק .

הסגולות מכוונות לפי פרקים ואפשר לקרוא אותם  לפי הצורך :

לראות ניסים גדולים – צ'ב

לבטל עין הרע –ל'א

למצוא חן וחסד – ח'

להצלחה –נ'ז
הצלחה במשפט – צ'ג

שלום בית – קל'ט

לפרנסה טובה – כ'ד

לבריאות – קמ'א
תהילים על פי הקבלה:

הקבלה רואה בקריאת תהילים סגולה לבריאות סגולה ועריכות ימים.

שני מזמורים מספר תהילים ,
אשר יש לשנן ולהעמיק בחשיבותם יום, יום:
מזמור לדוד ה' רועי לא אחסר:
בנאות דשא ירביצני, על מי מנוחות  ינהלני:
נפשי ישובב ינחני במעגלי צדק למען שמו:
גם כי-אלך בגיא צלמות לא—אירא רע כי—אתה עימדי
שבטך ומשענתך המה ינחמוני:
תערך לפני שולחן נגד צוררי דשנת בשמן ראשי כוסי רויהאך טוב וחסד ירדפוני כל-ימי חיי ושבתי בבית ה' לארך ימים:________________________________________

שיר למעלות,אשא עיניי אל ההרים,מעין יבוא עזרי

שיר למעלות,אשא עיניי אל ההרים,מעין יבוא עזרי
עזרי מעם ה' עושה שמיים וארץ,אל ייתן למוט רגליך
אל ינום שומרך. הנה לא ינום ולא ישן שומרישראל
ה' שומרך ה' צילך על יד ימינך.
יומם השמש לא יככה וירח בלילה
ה' ישמרך מכל רע, ישמור את נפשך
ה' ישמור צאתך ובואך מעתה ועד עולם.

(מזמור קכ"א בתהילים)

לכל מזל מייחסים בתהילים פרק מיוחד מתאים
פרק ק"ז - מזל תאומים
פרק צ' - מזל סרטן
פרק קל"ז - מזל אריה
פרק צ"ד - מזל בתולה
פרק כ"ג - מזל דלי
פרק קכ"ו - מזל דגים
פרק קי"ד, צ"ב - מזל טלה
פרק צ"ה - מזל שור
פרק כ"ז מזל מאזניים
פרק פ' - מזל עקרב
פרק ס"ז, צ"ג - מזל קשת
פרק נ"ט - מזל גדי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-23/12/2009 15:55 לינק ישיר 
עדנרן כתב

מי שראה ישועות יפרסם פה!!!

קודם כל ישר כח על הארגון והיוזמה...
בדיוק יצא לי לשמוע על מעלת התהלים מהרב ברגר תלמידו של הרב מויאל,
על מעלת אמירת התהלים..פשוט אין לתאר...ובפרט וכל שכן אם מתוך כוונה וידיעה.
תודה ליוזמים לפתוח בחדרי פורומים.....מעבר לדברי חול יש כאן ישועה!

אז תודה!

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/1/2010 23:09 לינק ישיר 
חדוותא כתב

גלות וגאולה וספר התהילים

בס"ד
מאמר על פרשת שמות
באתר החדשש
כף זכות.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-14/1/2010 23:42 לינק ישיר 
itdor כתב

עוד על תהילים:
באתר סודות
http://www.sodot.tv/Site/index.asp

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2010 18:41 לינק ישיר 
עוד על מעלת התהילים

שמי רינה (שם בדוי) ואני מתגוררת בגוש עציון.

לפני מספר חודשים, אני נוסעת ברכבי לכיוון גוש עציון. הכביש היה עמוס.

אני מגיעה לגוש, והנה הסיבה לעומס – בכביש ארעה תאונה, וכל המכוניות עומדות במקום.

מתוך סקרנות הצצתי לראות מה קרה, ונחרדתי לראות כי רכב מעוך חוסם את הכביש, וגופה מוטלת על הכביש, מכוסה בסדין.

לך תדע מיהו ההרוג האומלל – חשבתי לעצמי – האם זה רווק או נשוי? בעל משפחה או אדם בודד, גבר או אישה? מי הולכים להיות יתומים או אולי הורים שכולים, ועדיין לא יודעים את זה?

ירדתי מרכבי, הוצאתי ספר תהלים, וקראתי בכוונה ענקית לבורא עולם שירחם על מי שמוטל שם. התפללתי עם דמעות וכוונה גדולה.

לאחר זמן השתחרר הפקק. נכנסתי לרכב ודהרתי בלב דואב הביתה.

לאחר כשבועיים, אני יושבת בביתי, ולפתע מצלצל הטלפון.

מעברו השני של הקו נשמע קולה של בחורה בלתי מוכרת.

"האם את היית זו שעצרה ביום שלישי לפני שבועיים לצד הדרך וקראת תהלים?" שאלה הצעירה.

"אכן כן" השבתי, כשאני תמהה לפשר השאלה.

הצעירה המשיכה בקול חנוק מדמעות: "תשמעי, אני הבחורה שהיתה מוטלת על הכביש. כולם היו בטוחים שאני מתה, ולכן כיסו אותי בסדין, וחיכו לאמבולנס. שכבתי שם, ועברתי מה שנקרא 'מות קליני' . נשמתי כאילו פרחה מגופי, והתחלתי לראות את כל הנעשה במבט על. ראיתי את מכוניתי המעוכה, את האנשים המתרוצצים מסביב, את טור המכונית הארוך. אפילו את גופי המכוסה בסדין, ראיתי שוכב לו שם על הכביש. ברגעים שאת קראת תהלים, כל האותיות מהספר עפו לי סביב העיניים, ערפלו אותי, וכאילו משכו אותי למטה. באותו רגע הגיע אמבולנס של "מגן דוד אדום", ואנשיו החליטו לנסות לתת לי סיכוי נוסף. הם טפלו בי שוב ושוב, וניסו להנשים אותי ולעסות את לבי כך שיחל לפעום מחדש. כל אותו הזמן אני חשה כיצד אותיות התהלים עוטפות אותי באור נעים ומשיבות את רוחי. בזכות קריאת התהלים שלך הצלת את חיי, ועכשיו אני מתקשרת להגיד לך תודה".

המילים נעתקו מפי. הייתי בהלם. לא דמיתי בנפשי עד כמה מגיעה כחה של התפילה ושל קריאת התהלים שלי, וגם עדיין לא הבנתי מניין אותה בחורה אלמונית יודעת מי אני.

מסתבר שהצעירה היתה בחורה חילונית לחלוטין. לאחר הארוע המרגש הזה, היא חזרה בתשובה, ומאז היא לא מפסיקה להמליץ לכולם לקרוא תהלים וכמובן, לקרוא בעצמה. היא נסתה לברר ושאלה הרבה מכרים אם הם היו במקום התאונה, ואם ראו מי קרא שם תהלים, וכך הגיעה איכשהו אל השם שלי, ומכאן הדרך לברור פרטיי הנוספים ומספר הטלפון שלי היתה קצרה.

אני בכל אופן נושאת אתי את המסר המרגש והחשוב הזה. לך תדע את מי מצילים הפרקים האלה. בואו נקרא כולנו תהלים, חמש דקות ביום. הבורא יושב למעלה, מחכה לנו, הילדים שלו, שנבקש ממנו כל מה שחסר לנו, והוא – האב הרחום והחנון, תמיד מוכן לתת, ובעיקר לסלוח.

(מתוך עלון "שבת בשבתו", גיליון מס' 1192)

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/2/2011 01:25 לינק ישיר 
אהבה_רבה1

ראש חודש אדר

מובא בספר ילקוט מעם לועז בשם ר' חיים וויטל שהיה תלמידו המובהק של הארי

שסגולה גדולה לקרוא תהילים בראש חודש אדר

במיוחד השנה שזה יוצא בשבת קודש

ועל זה אמר הבן איש חי שקריאת תהילים בשבת נחשבת פי אלף.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-17/3/2011 22:49 לינק ישיר 

הודעה של litana

תהילים

רוצים ברכה לפרנסה,לזיווג,רפואה ,זרע בר קיימא כנסו לאתר תהילים והשלימו ספר תהילים ביחד עם כולם

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-17/3/2011 22:51 לינק ישיר 

הודעה של litana

אגרות קודש

סיפורי ניסים מרגשים באתר של אגרות קודש, אנשים רבים שעולמם כמעט קרס עליהם זכו לישועה לאחר שפתחו באגרות הקודש. לכל מי שיש לו בעיה/שאלה מוזמן לשאול באגרות ובע"ה יזכה לישועה בקרוב.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-13/6/2013 23:25 לינק ישיר 

הודעה של

סגולות תהילים

שם השם יוד גימטרייה 10 כנגד עשר מזמורי תהילים של התיקון הכללי. ה' של שם השם כנגד חלוקת מזמורי תהילים החודשית שיש בתהילים 150 מזמורים ובחודש בערך 30 ימים הרי 5 מזמורים כול יום בערך כגימטרייה ה'. ויו של שם השם גימטרייה 22 כנגד מזמורי התהילים של החלוקה השבועית שיש בספר תהילים 150 מזמורים ולחלק לשבע בערך 22 כנגד גימטרייה ויו. ה' אחרונה כנגד ספר תהילים של שבת מברכים הנאמר פעם אחת בחודש בשבת ולכן הוא כ5 מזמורי תהילים שבתיים לאורך כול החודש של הבערך 30 ימים כי 150/30=5.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-13/6/2013 23:28 לינק ישיר 

הודעה של

היהי רצונים שלפני התהילים המוגהים

יהי רצונים כלליים לפני תהילים מוגים:

יהי רצון מלפניך ה' אלוקינו ואלוקי אבותינו הבוחר בדוד עבדו ובזרעו אחריו והבוחר בשירות ותשבחות, שתפן ברחמים אל קריאת מזמורי תהילים שאקרא כאלו אמרם דוד המלך עליו השלום בעצמו זכותו יגן עלינו, ויעמוד לנו זכות פסוקי תהילים וזכות תיבותיהם ואותיותיהם ונקודותיהם וטעמיהם והשמות היוצאים מהם מראשי תיבות ומסופי תיבות לכפר פשעינו ועונותינו וחטאותינו, ולזמר עריצים ולהכרית כל החוחים והקוצים הסובבים את השושנה העליונה ולחבר אשת נעורים עם דודה באהבה ואחווה ורעות ומשם ימשך לנו שפע לגוף נפש רוח ונשמה, לטהרנו מעונותינו ולסלוח חטאותינו ולכפר פשעינו כמו שסלחת לדוד שאמר מזמורים אלו כמו שנאמר גם ה' העביר חטאתך לא תמות.

ואל תיקחנו מהעולם הזה קודם זמננו עד מלאת שנותינו בהם שבעים שנה, בהם מאה ועשרים שנה, באופן שנוכל לתקן את אשר שחתנו, - וזכות דוד המלך עליו השלום יגן עלינו ובעדנו שתאריך אפך עד שובנו אליך בתשובה שלמה לפניך ומאוצר מתנת חינם חננו כדכתיב וחנותי את אשר אחון וריחמתי את אשר ארחם.

וכשם שאנו אומרים לפניך שירה בעולם הזה, - כך נזכה לומר לפניך ה' אלוקינו שיר ושבח לעולם הבא, - ועל ידי אמירת תהילים תתעורר חבצלת השרון ולשיר בקול נעים, בגילת ורנן כבוד הלבנון נתן לה, הוד והדר בבית אלוקינו במהרה בימנו אמן סלה.

רבונו של עולם תבוא לפניך תפילתי ואל תתעלם מתחינתי וענני ותפן ברחמים אל קריאת מזמורי תהילים שאקרא כאילו אמרם דוד המלך עליו השלום בעצמו ויעמוד לי זכות פסוקי תהילים וזכות תיבותיהם ואותיותיהם ונקודותיהם וטעמיהם והשמות היוצאים מהם לכפר חטאי ועוני ופשעי והחזירנו בתשובה שלמה לפניך ותעשה לי את שאלתי ובקשתי שתורני הדרך הישרה וההנהגה הטובה בכל ענייני, - הורנו ה' דרכיך והודיעני ידיעה ברורה באופן שאתקרב לרצונך ולא על  צדקותינו אני מפיל תחנוני כי אם על רחמיך הרבים ומאוצר מתנת חינם, - חנני חנני, חננו חננו, ענני ענני, עננו עננו, עזרני עזרני, עזרנו עזרנו, הושיעני הושיעני, הושיענו הושיענו, הצילני הצילני, הצילנו הצילנו, רחמני רחמני, רחמנו רחמנו, רפאני רפאני, רפאנו רפאנו, - ותעזור לי על דבר כבוד שמך שלא יצא מתחת ידי שום מכשול וגם לא דבר שיהיה עלי רינון הבריות חס ושלום עשה למען שמך וענני כרוב רחמיך פנה אלי ואל תזניחנו ואל תעזבנו ואל תטשנו אלוקי ישעי מהר נצח להושיעי, שא נא עוון רשעי, עבור על פשעי ואל תשיבנו ריקם מלפניך כי אתה שומע תפלת כל פה עמך ישראל ברחמים.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/3/2014 02:39 לינק ישיר 

תפילה לשמחה  הודעה של 

מוקד התפילות של חסידי ברסלב
מסירת שמות, חינם ללא תשלום – למען אהבת ישראל וזיכוי הרבים
לברכה ותפילה - ע"י חסידי ברסלב
בישיבת ברסלב בכותל המערבי קבר רחל ורבי נחמן מברסלב
בימי אדר - לשמחת חיים !!

כנסו עכשיו להיות חלק מהשמחה של בן השמחה
רבי נחמן בן שמחה !!

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > רוחניות > תהילים חלוקה שבועית > דוד המלך ועוצמת התהלים גודל מעלת התהילים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר