הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

אהובה אלפרון: "אף אחד מילדיי לא יקרא קדיש"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/11/2009 14:57 לינק ישיר 
אהובה אלפרון: "אף אחד מילדיי לא יקרא קדיש"

שנה שלמה חלפה מאז חוסל יעקב אלפרון, מי שנחשב לאחד מראשי ארגוני הפשע הבכירים בישראל. פיצוץ מטען החבלה שהוצמד למכוניתו בדרך נמיר, כשהיה בדרכו מהדיון שהתנהל נגד בנו, הזכיר לכולנו עד כמה מלחמות משפחות הפשע קטלניות ואכזריות.

אחר הצהריים תקיים משפחת אלפרון אזכרה לאבי המשפחה, אבל אהובה אלפרון, האישה המסורה שהיא גם ד"ר לפילוסופיה, לא מוצאת נחמה. בראיון לגלי צה"ל, מזכירה אהובה כי לא נשאר הרבה מהמשפחה - זאת מכיוון שבניה נמצאים מאחורי סורג ובריח.

"הם ילדים צעירים שעברה עליהם שנה לא קלה", סיפרה אהובה זמן קצר לפני נסיעתה לאזכרה. "הם עדיין ילדים. אפשר גם קצת להבין אותם, קצת לרחם. אני חושבת שאיבדנו קצת את מושג הרחמנות".

"מה זו השנאה הזו כלפינו?"

בעיתוי אכזרי מבחינת אהובה, היום בבית משפט השלום בבאר שבע עידכנה הפרקליטות על כוונתה להגיש כתב אישום נגד אריה, ניסים ודרור אלפרון. בני המשפחה יואשמו בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, סחיטה באיומים ועבירות נוספות.
"אף אחד מילדי לא יקרא קדיש", אמרה אהובה, שהתקשתה לכבוש את בכייה. "אני כבר לא מסוגלת. אין לי את הכוחות להתמודד עם זה". לאהובה ברור מי אשמים, היא אמנם מודה כי ייתכן שהילדים "עשו מעשים" - אך את הטענות העיקריות היא שוטחת בפני המשטרה.

"אין אדם שמסוגל לעמוד מול מערכת כל כך נוקשה, שלא מרפה", אמרה האם. "למה דברים נעשים כל הזמן בזכות הכוח ולא בכוח הזכות? העובדה היא שהפשע רק הולך וגובר. המשטרה הולכת איפה שקל, איפה שיש תקשורת. מה זו השנאה הזו כלפינו?".

http://www.mako.co.il/news-law/crime/Article-66d21006aa3d421004.htm&Partner=rss

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 14:59 לינק ישיר 

מסכנה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 14:59 לינק ישיר 

שנאה כלפיהם, ברור...

לא כנגד שום פעולה מרצף הארועים שנקשרו בשמם 'סתם כך בלי סיבה'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 15:02 לינק ישיר 

כח בְּעַד  {ר}
הַחַלּוֹן נִשְׁקְפָה וַתְּיַבֵּב אֵם סִיסְרָא, בְּעַד הָאֶשְׁנָב: 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 15:15 לינק ישיר 

היא גם ד"ר לפילוסופיה.
אהבתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 15:34 לינק ישיר 

כיוון שבמקרה דברי חכמים פתח כאן בסמוך אשכול " כל מי שנעזר על ידי הצדיק הרב צבי ביאליסטובסקי"   למרות שכל בני בר'ק יודעת ומכירה מי זה הקבלן הזה,אני מציע לפתוח אשכול " כל מי שנעזר על ידי אלפרון" כיון שאני בטוח שהרבה אנשים נעזרו באופן אישי על ידי האלפרונים על מנת לפתור את בעיותיהם.
בלי קשר למעשים הפליליים שהוא ו/או משפחתו עשו הוא גם עשה הרבה מעשי חסד עם מקורבים.
אגב, הוא הקים בית כנסת מאד יפה בגבעת שמואל והרבה אנשים מתפללים בזכותו במניין.
אבקש בלי הפלייה.אם כותבים מעשים טובים על אשכנזים [ ביאליסטובקי] נא לכתוב גם מעשים טובים על ספרדים [ אלפרון].
וכאן המקום לבקש מחילה ממשפחת אלפרון -בטרם יבולע לי- על ההשוואה לאותו קבלן.
זה היה רק בשביל המשל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 15:34 לינק ישיר 

פרידמניסט כתב:
 כח בְּעַד  {ר}
הַחַלּוֹן נִשְׁקְפָה וַתְּיַבֵּב אֵם סִיסְרָא, בְּעַד הָאֶשְׁנָב: 

הֲלֹא יִמְצְאוּ יְחַלְּקוּ שָׁלָל רַחַם רַחֲמָתַיִם לְרֹאשׁ גֶּבֶר שְׁלַל צְבָעִים לְסִיסְרָא שְׁלַל צְבָעִים רִקְמָה צֶבַע רִקְמָתַיִם לְצַוְּארֵי שָׁלָל

בשונה מאם סיסרא המתנחמת בכך שבנה בודאי מתעכב בעודו אוסף שלל ביזת ממון וביזת נפשות בעינוי בנות ישראל, לא נראה שהגב' אלפרון חינכה את ילדיה לפשוע.
מותר לרחם, פרידמניסט, גם אם בטוחים שבניה אינם ציס"ע.

תוקן על ידי ונשךלשונרא ב- 08/11/2009 15:35:16

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 15:35 לינק ישיר 

אלקטרוני כתב:
כיוון שבמקרה דברי חכמים פתח כאן בסמוך אשכול " כל מי שנעזר על ידי הצדיק הרב צבי ביאליסטובסקי"   למרות שכל בני בר'ק יודעת ומכירה מי זה הקבלן הזה,אני מציע לפתוח אשכול " כל מי שנעזר על ידי אלפרון" כיון שאני בטוח שהרבה אנשים נעזרו באופן אישי על ידי האלפרונים על מנת לפתור את בעיותיהם.
בלי קשר למעשים הפליליים שהוא ו/או משפחתו עשו הוא גם עשה הרבה מעשי חסד עם מקורבים.
אבקש בלי הפלייה.אם כותבים מעשים טובים על אשכנזים [ ביאליסטובקי] נא לכתוב גם מעשים טובים על ספרדים [ אלפרון].
זה היה רק בשביל המשל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 15:36 לינק ישיר 

אלקטרוני.
לא תמיד כתיבתך נאה בעיני אך הפעם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 15:40 לינק ישיר 

ונשךלשונרא כתב:

בשונה מאם סיסרא המתנחמת בכך שבנה בודאי מתעכב בעודו אוסף שלל ביזת ממון וביזת נפשות בעינוי בנות ישראל, לא נראה שהגב' אלפרון חינכה את ילדיה לפשוע.
מותר לרחם, פרידמניסט, גם אם בטוחים שבניה אינם ציס"ע.

בהחלט,ואני גם מרחם עליה,כי היא באמת מסכנה.

אבל,היא צריכה להבין את הגיחוך שבמעשיה,כשהיא עומדת ומתבכיינת שלא מרחמים על היתומים המסכנים...

אפשר לחשוב שהם כן ריחמו על היתומים שהם השאירו מאחריהם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 15:41 לינק ישיר 

צבי ביאלסטוצקי = אהובה אלפרון

אשידוך 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 16:25 לינק ישיר 

הם עזרו להרבה אנשים. הם אמר להרבה אנשים - תראה, מסתובבים פה בשכונה הרבה פושעים שיכולים לשרוף לך את המפעל/הבניין שאתה בונה/החנות וכו'. והם דאגו לכך שהרכוש לא יישרף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 16:49 לינק ישיר 

אלקטרוני כתב:
זה היה רק בשביל המשל...
חזק ביותר!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 18:50 לינק ישיר 

פרידמניסט מי שיצר את התופעה הזו הינו המשטר הדיקטטורי של שנות קום המדינה שהעביר אלפי עולים מזרחיים על דתם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2009 19:09 לינק ישיר 

נכון.

זה עדיין לא הופך את המסכנות שלה למשכנעת!

הילדים החמודים שלה,באשמתם או לא,הם אנשים מסוכנים ורעים לחברה,שבלי ספק יכולה לשחרר מעט אנחת רווחה,בידיעה שהם מאחורי סורג ובריח.

אז אדרבה,שתשב האמא המסכנה,ותפנה את האצבע כלפי האשמים,אלו שהקימו את משטר הרשע כאן בארץ הקודש,והוציאו מליוני יהודים לשמד!

אבל,היא לא באה בטענה על ב"ג שר"י,היא באה בטענות כלפי מי שמפריע ל'תכשיטים' שלה להסתובב חופשי ולסכן את הציבור.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אהובה אלפרון: "אף אחד מילדיי לא יקרא קדיש"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר