הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים · החרדים,מתוך חדרי חדרים הצליחו להקים ממלכה מכובדת של תקשורת באינטרנט..
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/12/2009 22:51 לינק ישיר 
החרדים,מתוך חדרי חדרים הצליחו להקים ממלכה מכובדת של תקשורת באינטרנט..

החרדים עוקפים אותנו בסיבוב

חברים, חייבים להודות בכאב שמבחינת פעילות אינטרנטית החרדים אוכלים אותנו בגדול. ב - "אותנו" אני מתכוון לציונות הדתית וכו'. הם כבשו את הרשת ואנחנו יכולים רק להביט עליהם מרחוק ולראות איך הם יוצרים אתרי חדשות מעניינים, סקופים שיוצאים מהפורומים ומתפרסמים ברשתות הגדולות, בלוגים אטרקטיביים והרבה הרבה עניין.

לחרדים יש את אתר בחדרי חרדים והפורום הידוע לשמצה (כן, כן, גם אני שמעתי על כל היצר הרע שמשתולל שם אבל עכשיו אני מדבר על יצירה תקשורתית ולא על האם זה עושה טוב לחרדים או לא), כיכר השבת, 'חרדים' (שלושת הראשונים הם האתרים 'הגדויילים' כך הבנתי, השאר פחות), קצר, קוגל, נטוניוז, שופר, לדעת (חסידים) ויש עוד מן הסתם. וכל אלה בלי להזכיר את האתרים החב"דניקים שזה בכלל פלניטה אחרת. חב"ד ותקשורת זה עולם נפרד ששווה מחקר ועיון גדול בפני עצמו. (בכמה מילים קצרות: חב"ד יודעים לעשות תקשורת)

אצלנו יש את ערוץ 7 וכיפה שהם האתרים המובילים. כיפה לא משחקים במשחק החדשותי אלא הם יותר אתר של פורומים שיש לו עמוד בית עם נגיעות לחדשות וכו' כך שמבחינת עיסוק חדשותי נשארנו עם ערוץ 7 ואתר דתילי (שניכר שעורכי האתר משקיעים בו אבל בגלל חוסר תקציב וכו' הוא לא מצליח להתרומם לאתר חדשותי מוביל). שורש, מורשת ועוד כל מיני אתרים קטנים לא מצליחים לפרוץ לקדמת הבמה.

בלוגים. גם כאן החרדים מקימים מאחזים יפים. הבלוג המגניב פשקוויל - בלוג פרסום חרדי שאני אישית מאוד אוהב לשוטט בו מצליח לייצר עניין רב סביבו לא רק בעולם התקשורתי החרדי אלא גם מסביב.

אין לי מושג איך זה קרה (ושמעתי כל מיני הסברים פסיכולוגיים שהאינטרנט זה מקום מפלט לחרדים וכו' ו"צעצוע חדש", אני מעדיף את ההסבר שאנחנו הדת"ל קצת עצלנים) - אבל בתחום האינטרנטי אנחנו מפגרים מרחק רב מאחינו החרדים, שלאט לאט, מתוך חדרי חדרים הצליחו להקים להם ממלכה מכובדת של תקשורת. מותר לנו ללמוד מהם.

אבל בדבר אחד אין עלינו. אנחנו החרדים האמיתיים של האינטרנט, רוצה לומר מבחינת אתרים תורניים. אתר מכון מאיר הוא האתר התורני הכי טוב בעולם, אתר ישיבה, הצד התורני של כיפה, מעלה, מורשת ועוד אינסוף אתרי יהדות ואתרי ישיבות ומדרשות כולם נוצרו על ידי אנ"ש (אצל החרדים יש את הידברות ושורשים). כך שמהבחינה הזאת אנחנו בבחינת "יעקב" של האינטרנט והחרדים הם "עשיו" (עולם המעשה וכו' תקשורת, פורום בחדרי וכו'...)

מתוך הבלוג של דוס ווטש.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2009 22:56 לינק ישיר 

"לחרדים יש את אתר בחדרי חרדים והפורום הידוע לשמצה (כן, כן, גם אני שמעתי על כל היצר הרע שמשתולל שם אבל עכשיו אני מדבר על יצירה תקשורתית ולא על האם זה עושה טוב לחרדים או לא)",

????????????

הסבר, יש?

תוקן על ידי lamden ב- 10/12/2009 23:03:20

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2009 23:10 לינק ישיר 

למדנים לא צריכים הסבר!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2009 23:14 לינק ישיר 

תם לא יכול לספק הסבר.

תוקן על ידי נורת_אזהרה ב- 10/12/2009 23:14:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2009 23:58 לינק ישיר 

תם0 כתב:
למדנים לא צריכים הסבר!!!

דווקא למדנים צריכים הסבר!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2009 00:57 לינק ישיר 

lamden כתב:

"לחרדים יש את אתר בחדרי חרדים והפורום הידוע לשמצה (כן, כן, גם אני שמעתי על כל היצר הרע שמשתולל שם אבל עכשיו אני מדבר על יצירה תקשורתית ולא על האם זה עושה טוב לחרדים או לא)", 

הסבר, יש?

כביסה מלוכלכת, לשון הרע, רכילות, מחלוקת, ביזוי ת"ח, הכפשות וכל כיו"ב.
מן הסתם.

אגב, יש לי תיאוריה כיצד להסביר את העניין:

לחרדים אסור אינטרנט. זה למה הם כ"כ טובים בזה. :)

תוקן על ידי ונשךלשונרא ב- 11/12/2009 01:06:16

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2009 01:01 לינק ישיר 

או תיאוריה נוספת, המתבססת על נושא שאוהבים לדוש בו פה.
הדת"ל לא הקימו את בחדרי דלי"ם, מפני שהם גולשים בחדרי חרדים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > החרדים,מתוך חדרי חדרים הצליחו להקים ממלכה מכובדת של תקשורת באינטרנט..
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר