בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים נתניה ·

קו אוטובוס חדש של 'נתיב אקספרס' מנתניה לבני ברק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/12/2009 14:49 לינק ישיר 
קו אוטובוס חדש של 'נתיב אקספרס' מנתניה לבני ברק

לראשונה: קו אוטובוס מבני ברק לנתניה

תקדים בשירותי התחבורה למגזר החרדי: בחודש הבא יחל קו מיוחד של חברת 'נתיב אקספרס', לשנע נוסעים מבני ברק לנתניה וחזרה. החברה תעניק הנחה של חמישים אחוזים לתלמידות הסמינרים ברכישת חופשי חודשי. גפני מרוצה 

יואל ביטלמן, בחדרי חרדים

בתוך כחודש ימים יופעל קו אוטובוס מנתניה לבני ברק, וחזור. חברת האוטובוסים 'נתיב אקספרס' תפעיל את הקו אשר ייצא 12 פעמים ביום לכל צד. מספר הקו מנתניה לבני ברק יהיה קו 613, ומבני ברק לנתניה קו 620 . 

הקו החדש יחל לפעול כבר במהלך חודש ינואר הקרוב וזהו קו האוטובוס הראשון אשר יחבר בין הערים בני ברק ונתניה, קו אשר יסייע רבות לחבר את הקהילה החרדית בנתניה לבני ברק. 

מר זאב סונלזון, מנהל מחוז מרכז של חברת 'נתיב אקספרס' הודה לח"כ הרב גפני על פעילותו הרבה במהלך השנתיים האחרונות למען הפעלת קו האוטובוס לרווחת תושבי נתניה וב"ב. 

החברה תכבד את ההסדר שהשיג לאחרונה יו"ר ועדת הכספים ח"כ גפני עם משרד התחבורה המעניק הנחה של חמישים אחוזים לתלמידות הסמינר ברכישת חופשי חודשי.

ח"כ הרב גפני אומר כי "לאור פניית ראשי הציבור החרדי בנתניה פעלנו בנושא על מנת לאפשר לתושבי העיר להגיע בצורה ישירה לבני ברק, מדובר בצעד משמעותי מאד בעבור תושבי נתניה אשר נאלצו עד היום לחפש דרכים אחרות ועוקפות". 

ח"כ משה גפני ביקש לשבח את מנהל האגף הבכיר במשרד התחבורה יהודה אלבז על הירתמותו לנושא, וכן לחברת 'נתיב אקספרס' על יוזמתם לעבוד לראשונה עם הציבור החרדי, בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה גם בערים אחרות.

האם אושרי וטאובר יחפשו ג'וב חדש ??? ימים יגידו......

דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-31/12/2009 14:59 לינק ישיר 

מה יהיה המחיר בקו זה? והאם באמת הקו יפעל כ"כ הרבה פעמים ביום?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2009 15:30 לינק ישיר 

בעיתון 'בקהילה' גם פרסמו זאת
אבל בקצרה ע''י הכתבת שלהם מרים בראון

לפי מה ששמעתי זה יעלה בסביבות ה-8 ש''ח לנסיעה  בקניית כרטיסיה

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-31/12/2009 17:03 לינק ישיר 

הגיע הזמן שחברות אושרי וטאובר יבינו שהנתניתים לא יכולים ליסוע ברכבים דחוסים........

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-31/12/2009 20:20 לינק ישיר 

לי דווקא טוב עם טאובר ונראה לי שאני אמשיך לנסוע איתו גם כשיהיה קו אוטובוס.
שימו לב לעובדה שכנראה האוטובוס לא יעבור בתוך קרית צאנז וזו סיבה מספיק טובה כדי שתושבי הקריה ימשיכו לנסוע עם ההסעות הקיימות.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-31/12/2009 21:00 לינק ישיר 
ברכות למארגנים

הרי לא ייתכן שמחיר נסיעה מבני ברק לנתניה יעלה יותר מב''ב לי-ם וכדומה לכן טוב מאוד עשו אלו שגרמו להפעלת הקו שהוריד את המחיר ביותר מחצי לטובת כולנו .

וכפי ששמעתי הציעו לטאובר להגיע להסכם והוא דחה זאת וחבל כי בכל זאת יש לו זכות בקו הקיים עד היום והיו צריכים להגיע איתו להסדר וחבל שלא השכיל להפנים את טובת הציבור כולו .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/1/2010 00:44 לינק ישיר 

מי אמר שהקוו החדש לא יעבור בקריית צאנז ?
דווקא במקומון השבת בנתניה פורסם שזה יעבור בכל האיזורים שהמתחרים האחרים עוברים
מעניין אם טאובר ואושרי יפרשו ויקימו עסק אחר.....

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-3/1/2010 21:35 לינק ישיר 

ככל הנראה הם יעשו הסעות מאורגנות לבתי ספר ומוסדות אבל לא יפעילו את הקו הישן אף על פי שבהתחלה הם ינסו אבל מהר מאוד יבינו שהם רק מפסידים מזה ועדיף להם להתנהל בחכמה וכך יהיה גם להם מקום בעיר הזאת .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/1/2010 22:55 לינק ישיר 

קחו בחשבון שמן הסתם טאובר יוריד את המחיר למשהו בסביבות ה-10 ש"ח, והמסלול שלו יהיה יותר גמיש משל האוטובוס.
מעבר לזה, הרבה יותר נוח להזמין מקום מראש, בפרט בימי שישי ובמוצ"ש. אני רואה מה הולך במוצאי שבתות עם קו 407 לי-ם. לא הייתי רוצה לנסוע בצורה כזו כשהעלייה לאוטובוס כרוכה בהידחסות נוראית וצריך למהר כדי לתפוס מקום. זה ממש לא נחמד, בפרט שנוסעים עם כמה וכמה ילדים ועוד צריך להכניס את המזוודות והעגלות לתא המטען, ועד שאתה בא לעלות מתברר שהאוטובוס מלא וצריך לעבור לזה שאחריו, איזה בלאגן....

טאובר מבחינתי נשאר בעדיפות ראשונה, ואני בטוח שאני לא היחיד שחושב כך.
קצת הקדמתם להספיד אותו...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-4/1/2010 01:16 לינק ישיר 

חבל שצאנז_ניוז לא מגיב פה על טאובר ששיכת לחסיד צאנז

חשבתי על כל המהלך הזה כמה פעמים נוספות ולפניכם התמונת מצב נכון להיום:
טאובר יוכל לישרוד רק אם יפרסם מודעות שמהיום ההסעות לבני ברק הם במיוחד לחסידי צאנז ובעיקר למשפחות שנוסעים לשמחות ועל הדרך יסיע עוד אנשים תמימי דרך
לאושרי יש כבר פרנסה אחרת בתחום הסעות הילדים ולקברות צדיקים
ככה שלפשוט רגל אין על מה לדבר !!!
לנתיב אקספרס רוב הציבור ילך גם בגלל המחיר הזול וגם בגלל האוטובוסים שבדר''כ יותר נוחים מההסעות הדחוסות של אושרי וטאובר,

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-5/1/2010 14:52 לינק ישיר 
דעה

הרעיון להקים קו חדש הוא טוב ויעיל כי התחרות בכל מקום רק מועיל ומי שמרויח מזה הם אנחנו הלקוחות וגם אם יש קשיים בהתחלה כמו בקו -407 היום הקו הזה פחות או יותר מסודר אם לא בזמני לחץ שאז בוודאי שטאובר לא יכול לספק סחורה טובה יותר ורק חברה מסודרת יש לה את האופציה להתמודד עם אתגרים כאלה ואחרים על כן יישר כוחם של העוסקים במלאכה לטובת כולנו .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2010 07:35 לינק ישיר 

בעיתון 'השבת בנתניה' פורסם במודעות קידוש על מס' עמודים בהשקעה גדולה בפרסום
על חברת אושרי שרק הם מציעים אחריות,אמינות,רכבים חדשים,ממוזגים וכו' וכו'
ורק אצלהם יש על מה לדבר........
רעיון גדול עשה מיסטר אושרי אבל הוא לא קולט שהיום הכסף קורץ להרבה משפחות
וברגע שמציעים לך נסיעה בחצי מחיר אז תלך בדר''כ על החצי ותרוויח 2 נסיעות
אם היה לאושרי הצעיר ואביו שכל אז הם היו משדרגים את כל ההסעות שברשותם
ליותר גדול ומרווח כ-שירות VIP ואז כל האנשים שהנוחות והשירות עדיפים עלהם
ומוכנים לשלם 20 ש''ח יעשו זאת ולא יהיה חסר להם קלינטים 

מישהוא יכול להעלות את הכתבה והמודעה ?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-10/1/2010 00:07 לינק ישיר 

אושרי שיחקו אותה ובגדול!!!
מגיע להם צל"ש ענק!!
יצאו מזה כמו גדולים.
אולי אני אסרוק את זה יותר מאוחר. לא מתחייב.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-10/1/2010 04:18 לינק ישיר 

ב-לוחות מודעות בבתי כנסיות ברחבי נתניה
פורסם מודעות מיטעם חברת 'נתיב אקספרס' שבעקבות תקלות טכניות
הקו יחל לפעול בעוד שבוע מהיום (שזה יום ראשון הבא)
מה אתם אומרים ? אושרי התחילו להתבכיין לרבנים ולהפעיל לוביסטים ?
על מה אתם מתבכינים בעיתונים אם אתם חושבים שאתם צודקים ?
אז שיורידו את המחירים הגבוהים ויחליפו לרכבים יותר נוחים ומרווחים
שלא יבלבלו את השכל שאם זה יעלה נסיעה 10 או 12 זה לא יהיה להם ריווחי
אני יודע בדיוק פחות או יותר כמה הבוסים שמה מקבלים
ותדעו לכם שזה עשרות אלפי שקלים לחודש !!!
אז שיפסיקו לשחק אותה לפני שאתבע אותם על הטעיית צרכנים !!!

האם גם על חבר שיקח לך כמעט מחיר כפול וינצל אותך תסכים איתו בהימנון 'בור ששית בו מיים' ?

אם הם לא יתעשתו ויבחינו בטעות שלהם ויפתרו את הבעיה אצטרך להקדיש מזמני ולשלוח מכתב לעיתונות המקומית בנתניה שיפרסמו את מה שכתבתי כדי שיבינו האנשים שלא כדאי שינצלו אותם
ושלא ימכרו להם לוקשים !!!

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-10/1/2010 22:00 לינק ישיר 

מה שבטוח שזה בדבר מאוד מאוד טוב שפתחו חברת אוטובוסים כי לנסוע אם טנדרים זה מעצבן הדחס וכו' שלא צריכים להסביר לכולם שנסעו אם ההסעות למיניהם.
עכשיו מה שבטוח שאת השירות נפסיד לא יהיה יותר משלוחים לא יהיה יותר כזה דבר שאשה שנוסעת ברכב האחרון ולא רוצה לללכת לבד ברחובות שיקבל טרמפ עד הבית וכל מיני כאלו דברים צשהולך להתבטל.
ובנוגע למחיר כרגע זה בטח יותר זול ואם באמת כולנו נביע נאמנות לקו ונסע איתה זה יהיה קו רוחי וע"י כך הם לא יעלו את המחיר ולא יורידו את מספר הקווים ביום כמו 407
כדי לתת להם את זה לפחות בחודש חדשיים הראשונים.

ראיתי פרסומת מאו דיפה של אושרי השבוע בהשבת בנתניה אם משהו יכול להעלות את זה לכאן זה מאוד ישמח את האנשים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2010 22:35 לינק ישיר 

זה מה שפורסם בעמוד האחורי בעיתון 'חדשודתי' של השבוע האחרון (פרשת שמות)

תוקן על ידי בני_מילר ב- 10/01/2010 22:48:44

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים נתניה > קו אוטובוס חדש של 'נתיב אקספרס' מנתניה לבני ברק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.