בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

האם ישנן הקלטות של החזן שלמה הירשמן?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/2/2010 19:24 לינק ישיר 
האם ישנן הקלטות של החזן שלמה הירשמן?

האם ישנן הקלטות של החזן שלמה (אחיו של החזן מרדכי ) הירשמן.נדמה לי שהקליט בתקופת היותו באנגליה.
התמונה לקוחה מהחלק האחורי של עטיפת התקליט של קונצרט החזונים פארבנד,בעת שהחזן שלמה הירשמן שימש בתפקיד הנשיא.פגשתי השבת את אחד מבניו,שמואל (סמי) הירשמן , ידוע לו שאביו הוקלט הקלטות חובבניות בחתונות , אבל לא ידוע לו בידי מי ההקלטות.

בעזרת השם

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2010 21:24 לינק ישיר 

http://www.geoffreyshisler.com/HershmanS.html
קצת פרטים ותמונה נוספת
וגם תמונה עם חלק מהאחים קוסביצקי
אין מידע על הקלטות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2010 01:22 לינק ישיר 

מוזר הדבר שחזן שחי עד סמוך לדורינו ואין הקלטות מסודרות הימנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2010 01:22 לינק ישיר 

מוזר הדבר שחזן שחי עד סמוך לדורינו ואין הקלטות מסודרות הימנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2010 03:04 לינק ישיר 

מחזן שלמה הרשמן יש ארבע יצורות        קדיש ר' לוי יצחק - שמעה ותשמח - (כרגע אני לא זוכר מה עוד)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2010 05:10 לינק ישיר 

מביןאמת כתב:
מחזן שלמה הרשמן יש ארבע  קטעים       קדיש ר' לוי יצחק - שמעה ותשמח - (כרגע אני לא זוכר מה עוד)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2010 22:17 לינק ישיר 

כבוד מביןאמת

השני קטעים האחרים הם עץ חיים, בארדיטשובער על חטא

כל אלו ארבע קטעים הקליט ב78rpm לפני השואה

חוץ מזה נמצא כמה קטעים נפלאים אשר שר עם מקהלה (manchester male choir) בקונצרט בשנות 1960

אולי יש לך גם את הקטעים האלו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2010 22:47 לינק ישיר 

אני מניח ש 4 הקטעים הם בהוצאת סירנה הפולנית , האם יש למישהו מהחברים את הקטעים ויכול להעלותם?
אני מאזין כעת לתקליט בו ברי סרוטה ז"ל העלה קטעים של משה קוסביצקי מתקופת היותו בוארשה , לא פלא שמשה קוסביצקי היה רגיל להשמיד את התקליטים מתקופה זו.

בעזרת השם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/2/2010 20:28 לינק ישיר 

לכבוד פרעסערי תודה רבה בעד שמות שני קטעים מהחזן שלמה הרשמן ע"ה יש לי עוד כמה קטעים מהחזן שלמה הרשמן ע"ה ומאד הייתי רוצה להעלותם כדי לזכות את הרבים, אבל מה אעשה שניתנו לי בתנאי קודם למעשה שאסור לי לפרסמם, לצערי אי אפשר לי להעלותם. יש לי הרבה הקלטות נדירים מחזנים גדולים אחרים שהקלטתם ג"כ אינם בנמצא, ומהם יש לי רשות לפרסם, ובהמשך אני מקוה להעלות קטעים חשובים להנאתכם. ואתכם הסליחה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/8/2015 13:13 לינק ישיר 

חמישה קטעים קיימים באוסף אלימלך בורשטיין באוניברסיטת בר אילן , כנראה אלה קטעים מקונצרט . 1. ברכת כהנים 2. שומר ישראל בלחנו של שמואל אלמן בדואט עם החזן אברהם ברקוביץ 3. רבש"ע (ספירה) 4. אל תירא מפחד פתאום 5. אין כמוך באלוקים http://www.chazzanut.org/download/libsonmo/Shlomo%20Hershman%20-%20Ein%20Kamocha.mp3

תוקן על ידי libsonmo ב- 11/08/2015 13:29:32

בעזרת השם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/8/2015 14:06 לינק ישיר 

והנה לינק מהחזן ביוטיוב

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > האם ישנן הקלטות של החזן שלמה הירשמן?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר