בית · פורומים · הרשם · התחברות · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

חיל הים המפואר-מוכן ללות הספינות לרצועת עזה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/6/2010 08:22 לינק ישיר 
חיל הים המפואר-מוכן ללות הספינות לרצועת עזה

נציג מנהיג המהפכה ברפובליקה האיסלאמית האירנית בכוחות הים של משמרות המהפכה, עלי שראזי, אמר כי "חיל הים האירני מוכן ללוות את משט השלום לעזה עם כל כוחותיו ויכולותיו. סוכנות הידיעות "מיהר" ציטטה את עלי שיראזי באומרו כי "אם מנהיג המהפכה ייתן את ההוראה, כוחות משמרות המהפכה יעשו ככל שביכולתם כדי לאבטח את הספינות. זו חובתה של אירן להגן על האנשים החפים מפשע בעזה".
נציין כי ספינות אירניות מתכוננות לצאת לעזה בסוף השבוע השוטף. מנהל העניינים הבינלאומיים בסהר האדום באירן, עבד אל-ראוף אדיב זאדה, אמר כי שתי ספינות יפליגו עם סיוע הומניטרי לעם הפלסטיני הנתון בסגר ברצועת עזה.

======================
נכתב מחוץ לישות הציונית ביום חול

תוקן על ידי כאחל ב- 08/06/2010 08:33:49

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2010 08:31 לינק ישיר 

משגיא לגוים ויאבדם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2010 08:38 לינק ישיר 

כאחל
שאלה לי אליך. אתה מוכן לענות לי?
אם הסיוע היא כ"כ הומניטרית, אז למה בחמאס עדיין מתעקשים לא להכניס מישראל את כל מה ש"ספינות השלום" הביאו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2010 08:41 לינק ישיר 

אינשאלה שהטרול כאחל שהוא בכלל קוקו מזויף יצטרף למשט ,

כך שלא נצטרך לקרוא את הגיגיו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2010 08:47 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
כאחל
שאלה לי אליך. אתה מוכן לענות לי?
אם הסיוע היא כ"כ הומניטרית, אז למה בחמאס עדיין מתעקשים לא להכניס מישראל את כל מה ש"ספינות השלום" הביאו?

אחרי שהציונים, טימאו את כל מה שהספינות הבאו (הציונים שתלו ציוד בקונטינרים ובטובין
וכן אמצעי ביון מתוחכמים, וחומרים רדיואקטיבים ובקטריולוגים כדי לגרום למוות ביסורים בקרב האוכלוסיה הנזקקת), רק טיפש יאפשר לכבודה לעבור.

====================
נכתב מחוץ לישות הציונית ביום חול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2010 08:57 לינק ישיר 

ענק כאחל. ענק! לא ידעתי שאתה בעצמך פרסי במקור. ענק!!  בקטריולוגיים.. גדול!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2010 09:05 לינק ישיר 

לא רק זה, אלא בבדיקה שנעשתה על ידי הרשות למניעת טומאת הציונים בציוד הומניטרי, התגלה כי בכל כיסאות המשרד שהיו בספינת השלום שהיו אמורים להגיע למשרדי הרשות לשמש כתמיכה לחלק התחתן של בכירי הרשות, הושתלו אבקת טחורים ברמה בכירה, ומזל שהיה שם איזה בודק הולנדי ממוצא ערבי שעבר השתלמות אצל הדרום קוריאנים, והבודק הזה גילה את השטיקל המכוער שהציונים תכננו וחשף את המזימה הנוראה.

בקרב השכבה העילית של עזה אף מספרים בחשאי שהמדען עצמו , מאחר והתעסק כל כך הרבה עם החומר החשוד הוא גילה סימני טחורים בשיניים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2010 09:07 לינק ישיר 

ואצל הערבים שכידוע פרוצים בעריות, טחורים זו מחלה מידבקת ואכמ"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חיל הים המפואר-מוכן ללות הספינות לרצועת עזה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר