בית פורומים בחדרי חרדים

חשיפה: "הקרן החדשה לישראל" מממנת את יואב ללום

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/6/2010 03:58 לינק ישיר 
חשיפה: "הקרן החדשה לישראל" מממנת את יואב ללום

חשיפה: "הקרן החדשה לישראל" מממנת את יואב ללום
"צופר" חושף מסמך המתעד העברה ישירה של 111,289 שקלים מ"הקרן החדשה לישראל" לעמותת "נוער כהלכה" של יואב ללום הנלחמת עם בג"צ נגד "בית-יעקב"
מאת :נתן וכסלר  יום שני,12 באפריל ,2010

מסמך המצוטט כאן לראשונה מוכיח שיואב ללום, המתחזה לחרדי ורודף את ציבור החרדים לדבר ה´ בכלל ואת החינוך התורני בפרט – הוא סוס טרויאני הממומן ופועל עבור אויבי ישראל, התומכים בממשלת הטרור של החמאס בפרט ושל הפלסטינאים בכלל השואפים להשמיד את היהודים בארץ ישראל, כאשר המימון מתקבל מן "הקרן החדשה לישראל".

המסמך מתעד העברה ב-2008 של 111,289 שקלים ישירות מן "הקרן החדשה לישראל" לעמותת "נוער כהלכה" של יואב ללום, שבאמצעותה הוא רודף את החינוך החרדי ומנסה להרוס אותו באמצעות ידידיו שופטי הבג"צ.

 

פרסמנו בעבר כתבות על מעלליו של יואב ללום, ובהן קשריו עם ארגוני שמאל קיצוניים הממומנים ע"י "הקרן החדשה לישראל" במטרה להרוס את העם היהודי. בעוד ארגונים אלה עושים זאת ע"י פעילות של סיוע לאויב הפלסטיני מבחוץ, יואב ללום מקבל את כספי הקרן כדי להרוס את היהדות מבפנים.

למשל, ביום 14.2.10, תחת הכותרת: "מוסר", דיווחנו, בין היתר, שללום קיבל פרס מעמותת "קדמה", על סמך פרסום של "קדמה" מחודש מרץ 2009, בו נכתב:

"ביום ראשון ה-2 בנובמבר, נפגשנו בבית דני בתל אביב לחלוקת הפרס לפועל/ת צדק בחינוך. זו השנה השנייה שאנו מחלקים את הפרס לא/נשים וארגונים שפועלים לקידום השוויון בחינוך – הדרך שלנו להוקיר את אלה שמחויבים לעשייה חינוכית-חברתית ייחודית. השנה, זכו בפרס בית הספר היסודי ´ויצמן´ ביפו, ועמותת ´נוער כהלכה´."


שוחחנו עם העומדת בראש העמותה, גב´ אילנה יונה, שאמרה כי מדובר בפרס כספי, ע"ס 5,000 דולר שניתן בשקלים ביום 2.11.2008, בצ´ק, אישית ליואב ללום, עבור עמותת "נוער כהלכה", כדי לממן פעולות חינוכיות של עמותה זו. בשיחה נוספת עמנו אמרה, שהכסף ניתן ללום הודות לפעילותו בבג"צ נגד מוסדות החינוך של "בית-יעקב".


ביום 7.1.10, תחת הכותרת: "מה הקשר בין ´אחותי´, יואב ללום והחמאס?" , כתבנו על עמותת "אחותי", בראשות שולה קשת, שעמה ועם ארגונים שמאלנים קיצוניים אחרים משתף ללום פעולה -  מפרסמת באתר שלה כי מי שלומד ב"בית יעקב": "הופך לעבד נרצע".  


דיווחנו על פעילות עמותה זו בהפגנה שאורגנה בשיתוף פעולה עם יואב ללום, נגד החינוך התורני בבית-יעקב, ביום 4.9.08. באתר העמותה מתפרסמת הקריאה הבאה:


"  ´אחותי´...קוראות לכן/ם לבוא ולהפגין נגד גזענות...מול בית המשפט העליון בירושלים...הסעה מבית תנועת ´אחותי´, רח´ מטלון 70 בדרום תל אביב".


עילת ההפגנה: "שנת הלימודים נפתחת והגזענות בבתי הספר פורחת: זה למעלה משנה וחצי שביה"ס בית יעקב שבישוב עמנואל מנהיג אפליה בוטה ומפריד בין תלמידות מזרחיות לתלמידות אשכנזיות...ממשיך בית הספר ביישום מדיניותו הגזענית וגם לקראת שנת הלימודים ממשיך בהנהגת משטר הדומה למשטר האפרטהייד שהיה נהוג באפריקה".


באתר ההוא מדווח על הפגנה אחרת שהתקיימה נגד "בית יעקב" ביום 15.1.08. מצוטט באתר, "ראובן אברג´ל, ממייסדי ´הפנתרים השחורים´, שהיה בין המפגינים: ´עדיף להורה ספרדי שהבן שלו יישב בבית ולא יתחנך בבית ספר אשכנזי שיהפוך אותו עבד נרצע´ ".


סוגי הפעילויות שבגינם מקבלת העמותה מימון מן "הקרן החדשה לישראל" כוללים:  "הפגנה למען שחרור מרדכי וענונו". אחת בשם קציעה אלון מצוטטת שם: "בשנת 2000 קם הארגון הפמיניסטי ´אחותי´ – מיסודן של נשים מזרחיות". בהמשך דבריה, טוענת אותה קציעה אלון, שמעמד האישה במדינת "ישראל" נחות מזה שבמדינות נאורות כמו איראן וסעודיה: "באיראן יש יותר רופאות מאשר רופאים, בערב-הסעודית מוחזקים 40% מן ההון בידי נשים".


באתר של "קואליציית נשים לשלום", שמטרתו לסייע לממשלת הטרור של החמאס ברצועת עזה, מוקדש דף ל"פרויקט דרום" של "אחותי":


"קואליצית נשים לשלום צודק פנתה לתנועת ´אחותי´, על מנת לקחת חלק בפרויקט ארצי בנושא השלום. קיבלנו אור ירוק מהוועדה המנהלת וממועצת ´אחותי´ לפתח את הפרויקט. אילנה סוגבקר, חברת ´אחותי´, פעילה ותיקה בתנועת השלום, לקחה על עצמה להוביל את הפרויקט", אנו מתבשרים שם. ומצוינים שמות נשים שתיטולנה בו חלק, המשתייכות כמובן לשמאל הקיצוני התומך בטרור הערבי.


הפרויקט הוא במימון "קרן רוזה לוקסמבורג", ארגון שמאלני קיצוני, חלק מן השמאל הליברלי חילוני המהווה כיום את חוד החץ של האנטישמיות בעולם המערבי.


בטקס הדלקת המשואות של הארגון השמאלני קיצוני "יש גבול" המסית נגד יהודים הלוחמים בטרור הערבי, אמרה שולה קשת:


"אני, שולה קשת, מנהלת תנועת ´אחותי´...מתכבדת להדליק משואה זו: בעד הסירוב לקחת חלק בכיבוש, בהרג ובדיכוי של העם הפלסטיני".

"מאחר ולראשי ´קרן רוזה לוקסמבורג´ לא איכפת כהוא זה מצב היחסים בין העדות בישראל, אבל איכפת להם מאד המצב שבין הפלסטינים והיהודים -ברור שהם מממנים את פעילויותיה של עמותת ´אחותי´ כדי לקדם את מצב הטרור הפלסטיני ולא את מצבם של יהודי המזרח בארץ", כתבנו שם. 


"הפועל היוצא הוא, שגב´ שולה קשת, במסווה של פעילות למען עדות המזרח, פועלת למעשה למען קידום האינטרסים של הטרור הערבי ועל זה היא מקבלת כסף מחו"ל".


"בהתחברות בין ללום המתיימר להציג חזות של ´חרדי´ ובין קשת המביעה הזדהות עם סרבני גיוס ועם הפלסטינים של עזה - אין שום מכנה יהודי משותף. המכנה המשותף היחידי הוא רצונם לנגח את ציבור החרדים לדבר ה´.", הסברנו.


מן המסמך הנחשף היום ב"צופר", עולה שללום לא הסתפק בהתחברות עם ארגונים שונאי ישראל כדי לקבל מהם פרסים כספיים ולארגן עמם הפגנות נגד החינוך העצמאי.


"הקרן החדשה לישראל" מממנת ישירות את פעילותו של יואב ללום.


http://www.tsofar.com/zofar/see_article.asp?id=12080דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-10/6/2010 04:04 לינק ישיר 

הרב יעקב יוסף – האם אישרת לקחת כסף מהקרן החדשה לישראל?
בעקבות חשיפת "צופר" כי "הקרן החדשה לישראל" מממנת את פעילות יואב ללום יחד עם בג"צ נגד החינוך התורני אומר ללום שהדבר נעשה באישור הרב יעקב יוסף

http://www.tsofar.com/zofar/see_article.asp?id=12086דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-10/6/2010 04:16 לינק ישיר 

הרב מנחם פרוש ז"ל לקח כספים ממרן הגאון הגדול הרב מאיר לנסקי זצוק"ל.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-10/6/2010 04:31 לינק ישיר 

מצחיקים הצופר האלה.

למה הם חושבים שליעקב יוסף תהיה בעיה לקחת כסף מהעמותה לישראל החדשה?

אם מותר לחזק את הבג"צ בשביל שכרון הנקמה החולנית שלו באשכנזים, מצידו שיקחו כסף בשביל זה מהשטן בכבודו ובעצמו.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-10/6/2010 05:05 לינק ישיר 

האם הסיבה שהקרן החדשה נותן כסף הוא לשבור התנחלות? או שיש להם ענין נגד חינוך העצמאי?

יותר סביר שזה נגד התנחלות בשומרון כי ההורים בעמנואל לא ביקשו ללכת לבית משפט נגד החינוך העצמאידדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-10/6/2010 05:14 לינק ישיר 

רבינחום, הפגיעה בהתנחלות היא רק בונוס מבחינת הקרן השמאלנית. המטרה הגדולה שלה היא לכפות על כל הציבור את "לימודי השמאלנות", הלא היא תוכנית הלימודים החדשה באזרחות. זו תוכנית לימודים משנות התשעים, מימיו של אמנון רובינשטיין איש מרצ כשר החינוך, שחיברו אותה פרופסורים מהשמאל הקיצוני כמו מרדכי קרמניצר, גם הוא ממרצ.

אלה פשוט שיעורים של פרופגנדה שמאלנית קיצונית מהסוג הגרוע ביותר, ובבתי הספר הממלכתיים והממ"דים התלמידים חייבים לשנן בעל פה כל מיני אמירות שמאלניות (כמו "להעדיף קבלת ערבים על פני יהודים בעבודה זו העדפה מתקנת ולא אפליה פסולה כי הערבים מסכנים והופלו כל השנים", מי שלא ישנן את המשפט הזה ויזכור אותו בעל פה, לא יעבור את בחינות הבגרות באזרחות, וזו רק דוגמה אחת).

זו תוכנית לימודים שמאלנית קיצונית ואנטי דתית. למשל, לכאורה בשם האיזון הובאו לתוכנית 2 יועצים, חילוני ודתי. החילוני, פרופ' בני נויברגר (שמגדיר עצמו "כישראלי שמתנגד לכיבוש ולהתנחלויות ותומך בפתרון של שתי מדינות לשני עמים, אך גם רואה עצמו ציוני הרוצה בקיומה של מדינה יהודית ודמוקרטית שתהיה גם מדינת כל אזרחיה") והדתי, הלא הוא מיודענו ד"ר אביעד הכהן, שהוא זה שהגיש את העתירה עם ללום, ואת עמדתו תיאר כ"היה פה אמנם ניסיון אמיתי בפעם הראשונה במדינת ישראל לשלב בין יהדות לדמוקרטיה, אבל לצערי עשו מס שפתיים והביאו כמה דוגמיות מחמד, אבל לא הביאו דווקא את הקטעים הקשים והמאתגרים מתוך המקורות, כמו פסוקים על היחס לנשים או לזרים."

כלומר, היועץ החילוני הוא שמאלן קיצוני, והיועץ הדתי מאוכזב שהתוכנית לא מספיק אנטי-דתית. הבנתם את זה?

אפשר לקרוא כאן עוד על זוועות התוכנית הזאת:


מטרת הקרן השמאלנית היא להחדיר את לימודי השמאלנות-אזרחות כחלק מ"תוכנית הליבה" למערכת החינוך החרדי, כפי שהם הצליחו לעשות בחינוך הממ"די. ולשם כך הם צריכים לבסס שליטה והתערבות של הבג"ץ בענייני החינוך העצמאי. ברגע שבג"ץ יצליח להשתלט על החינוך העצמאי אז השלב הבא יהיה החדרת לימודי השמאלנות-אזרחות.

למעשה, בדיוק לפני חודש הוגשה עתירה כזאת לבג"ץ:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3890034,00.html


תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 10/06/2010 05:26:39
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חשיפה: "הקרן החדשה לישראל" מממנת את יואב ללום
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר