בית פורומים בחדרי חרדים

הגר"ד לוי שליט"א הוכתר רשמית להמשיך 'מסירת התורה' בפונביז'

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/5/2011 16:42 לינק ישיר 
הגר"ד לוי שליט"א הוכתר רשמית להמשיך 'מסירת התורה' בפונביז'

לאחר שנמנע בזמנו מלקבל את בקשתו של הגראמ"מ שך זצ"ל משום יראת הכבוד, נענה בימים האחרונים מורנו הגר"ד לוי ר"י רבינו חיים עוזר לבקשת נשיא הישיבה מורנו הגר"א כהנמן לכהן פאר בראשות הישיבה החל מזמן הקיץ הקרוב, בכדי להמשיך ולהנחיל את מסורת התורה כפי שקיבלה מרבותינו זצוקללה"ה ויבלחט"א

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 16:44 לינק ישיר 

ראש ישיבה רביעי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 16:45 לינק ישיר 

יכהן כר"ם שנה בפוניבז' של חמיו ושנה בפוניבז' של הרב מרקוביץ,כך ע"פ סיכום עם טירקל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 16:49 לינק ישיר 

אכן כשמו, נקץ.  יצוין כי למרקוביץ' יש בעיה להילחם בגר"ד לוי כשם שהפעיל טרור נגד הגרח"ש ליבוביץ', הגרח"פ ברמן והגר"ד מילר, זאת משום שהגראמ"מ שך חפץ בו כר"מ בישיבה. ומרקוביץ' מתיימר להיות ממשיך דרכו ל'כס המרן'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 16:53 לינק ישיר 

אורהאמת כתב:
אכן כשמו, נקץ.  יצוין כי למרקוביץ' יש בעיה להילחם בגר"ד לוי כשם שהפעיל טרור נגד הגרח"ש ליבוביץ', הגרח"פ ברמן והגר"ד מילר, זאת משום שהגראמ"מ שך חפץ בו כר"מ בישיבה. ומרקוביץ' מתיימר להיות ממשיך דרכו ל'כס המרן'

אני מוחה על כבוד התורה ,איך ניתן לרשום על ראש ישיבה בקנה מידה כזה את שמו ללא תואר מינימלי,ומלבד זאת כללי הפורום לא מתירים לרשום בלי הרב ,אתה תרשום הרב מרקוביץ כפי שהמחבלים רושמים הרב אידלשטין.. האמת מצידי תרשום אפי' מרן הרב אידלשטין ......... אבל שישאר באוהל קדושים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 16:55 לינק ישיר 

לאחר משאו הארוך של מרן הגרמי"ל שליט"א, לא נותר מקום למחאה האחרונה.

תוקן על ידי סגן ב- 04/05/2011 16:56:39

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:00 לינק ישיר 

סגן כתב:
לאחר נאומו הארוך של מרן הגרמי"ל שליט"א, לא נותר למחאה האחרונה.

תסביר
הרי יש שני נאומים על לבנים ,האחד של מרן הגרמי"ל (לנדא) שליט"א נגד מחלבת שטראוס,ואילו השני של מרן הגרמי"ל (ליפקוביץ) שליט"א אביו של הגרמ"ד שליט"א נגד מחלבת תנובה עקב לבנים שזלגו על פראק שהראו להגרי"ש ... מה עם פינזל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:02 לינק ישיר 

יוסף לייב, משעשע למדי לראות כיצד ר"ש מרקוביץ' זקוק ללוחמים נאמנים ומסורים (וגם משועממים) שיגנו בפורום על תואר 'הרב' עבורו, לא די לו ביתד 'נאמן'?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:09 לינק ישיר 

אומר_משהו כתב:
יוסף לייב, משעשע למדי לראות כיצד ר"ש מרקוביץ' זקוק ללוחמים נאמנים ומסורים (וגם משועממים) שיגנו בפורום על תואר 'הרב' עבורו, לא די לו ביתד 'נאמן'?

משעשע אותך שפוגעים בכבוד התורה? בימי הספירה?  מזעזע לראות שפוגעים כך בגדולי ראשי הישיבות שליט"א בעזות מצח,מחלוקת היא אש כל הרבנים ישבו בגן עדן ורק כל הסובבים והכותבים למינהם ישבו בגיהנם,לא ראית את המכתב של פוסק הדור הגר"נ קרליץ ביתד? כל אתרי האינטרנט אסורים,אז מה אתם עושים כאן אור האמת וחבריו תתחילו לחשוב........חשבון נפש עם פתיחת זמן הקיץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:09 לינק ישיר 

פינזל הצליח להציל את המוסד שלו.
הוא אמר לגרמי"ל שהגרי"ש הורה למחות, וביתד נכתב בשמו הכחשה.
אני מעדיף להאמין לגרסתו הראשונה שמסר לגרמי"ל, ע"פ גירסת יתד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:11 לינק ישיר 

מינויו של הגאון הגדול ר' דוד לוי שליט"א  חדב"נ דמרן ראש הישיבה הגאון הגדול ר' גרשון אדלשטיין שליט"א בודאי שיוסיף לישיבה הק' נופך וצורה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:11 לינק ישיר 

נורא מצחיק שיוסל כותב כאן נגד האתר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:12 לינק ישיר 

יוסף לייב, ראשית תכבה את הפיוז, גם ככה חם בחוץ עכשיו. אין לי שום אמפטיה וכבוד ל'גדולי ראשי הישיבות שליט"א' אם מדובר באנשים שמבזים את מעמדם ותורתם, עושים אותה תורה לחפור בה ולנגח בה, מזיקים לכלל ולפרט וגורמים לחילול ה' עצום. אז אנא, שמור את הטפות המוסר שלך לטורו היומי של שוטלנד.

בקשר למכתבו של הגרנ"ק - טרם ראיתי הצהרה ממך כי אתה פורש מהפורום, אז אני מתיר גם לעצמי לשהות כאן..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:15 לינק ישיר 

מנהעיקרית כתב:
מינויו של הגאון הגדול ר' דוד לוי שליט"א  חדב"נ דמרן ראש הישיבה הגאון הגדול ר' גרשון אדלשטיין שליט"א בודאי שיוסיף לישיבה הק' נופך וצורה

עכשיו ריגשת אותי!  ר' בערל ר' גרשון ראשי ישיבות ור' חיים פרץ ר' חיים שלמה ר' קלרמן ר' מלר ר' יוסי כהנמן ר' ...... ר'..... ועדיין חסר נופח וצורה לישיבה בשבילי זה לא חידוש אך בשבילך זה חידוש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:19 לינק ישיר 

נ_קץ כתב:

עכשיו ריגשת אותי!  ר' בערל ר' גרשון ראשי ישיבות ור' חיים פרץ ר' חיים שלמה ר' קלרמן ר' מלר ר' יוסי כהנמן ר' ...... ר'..... ועדיין חסר נופח וצורה לישיבה בשבילי זה לא חידוש אך בשבילך זה חידוש...

מי אמר שכעת חסר נופך ?.
מינוי הגר"ד לוי שליט"א יוסיף נופך על הנופך שקיים כבר עכשיו
אם אנשי מרקוביץ מתפוצצים שיגייסו עוד כמה אברכים צעירים כדוגמת חנוך הבלין....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:25 לינק ישיר 

אורהאמת כתב:
יוסף לייב, ראשית תכבה את הפיוז, גם ככה חם בחוץ עכשיו. אין לי שום אמפטיה וכבוד ל'גדולי ראשי הישיבות שליט"א' אם מדובר באנשים שמבזים את מעמדם ותורתם, עושים אותה תורה לחפור בה ולנגח בה, מזיקים לכלל ולפרט וגורמים לחילול ה' עצום. אז אנא, שמור את הטפות המוסר שלך לטורו היומי של שוטלנד.

בקשר למכתבו של הגרנ"ק - טרם ראיתי הצהרה ממך כי אתה פורש מהפורום, אז אני מתיר גם לעצמי לשהות כאן..

א.מי אתה עלום שם שיהיה לך או לא יהיה לך סמפטיה לגדולי ישראל כדוגמת ראש הישיבה שהרשתם לעמצכם לחרוג ולקרוא לו ללא תואר אבל אני מבין את זה. האיש אכן עשה בית ספר לכל הרבנים שלכם.
ב. בקשר לפוסק הדור הרב שמריהו ניסים קרליץ אין סיבה שאתייחס לפסקיו כי יש לי סתירה שבוע אחד מתראיין שבוע שני תוקף... נשמע מוזר .לא?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הגר"ד לוי שליט"א הוכתר רשמית להמשיך 'מסירת התורה' בפונביז'
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.