בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

נחשפה "המחברת הסודית" של הרב כדורי זצק"ל !

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/6/2011 12:08 לינק ישיר 
נחשפה "המחברת הסודית" של הרב כדורי זצק"ל !

"המחברת הסודית" של גדול המקובלים נחשפת לראשונה

כחמש שנים לאחר פטירתו של זקן המקובלים בדורינו הרב יצחק כדורי, נחשפת המחברת הסודית שהוחבאה במשך שנים ● במחברת: סגולות לזיווג, לפוריות, לכיבוי שריפה, להחייאת מתים, להחזרת גניבה, ועוד הדרכות. המחברת מלווית בהסבריו של המקובל הרב יעקב עדס. ואיך משיגים? ● מיוחד (סגולות)

יצחק רבינוביץ  |  י"א בסיון תשעא   11:42  13.06.11
הסגולות נחשפות. הרב כדורי (צילום: פלאש 90) - "המחברת הסודית" של גדול המקובלים נחשפת לראשונה
הסגולות נחשפות. הרב כדורי (צילום: פלאש 90)

כחמש שנים לאחר שהלך לעולמו גדול וזקן המקובלים בדורנו הרב יצחק כדורי זצ"ל, יוצא-לאור לראשונה מחברתו הסודית שהוחבאה במשך עשרות שנים, הכוללת אלפי שמות קדושים, סגולות ולחשים לצד שמות מלאכים.

המחברת המסתורית שהייתה צפונה כל השנים והיה ממנה עד כה רק עותק אחד בעולם, קיבלה לאחרונה פרסום היסטורי ראשון, כאשר הודפסה ויצאה לאור במהדורה ייחודית ומצומצמת.


סגולות לעם

שרטוטים, רשימות ואיורים, כמו גם צופנים עלומי סוד, ממלאים את אותן מחברות של הרב. נדמה שגם אם הייתה נופלת לידו של איש שחפץ היה לעשות אי אלו שינויים בבריאה, לא יכול היה לעשות זאת, בשל הצפנים והרזין הרשומים שם.

ראשי-ישיבת "נחלת יצחק" הקרויה על שמו, בראשות בנו הרב דוד כדורי שליט"א, דאגו גם לזאת, והספר יצא-לאור בחמישה כרכים עבים, בהם מובאים פרשנויותיו והסבריו המפורטים של המקובל הרב יעקב עדס שליט"א, אף הוא מגדולי המקובלים בדורנו.

הרב עדס טורח ומפרט כיצד לעשות שימוש בלחשים ובסגולות. אם תרצו, הוא גם מפרט איך להגיע למדרגה רוחנית מספקת כדי לבצוע את אותן הסגולות.

הספרים נקראים בשם "קדושת יצחק". שום רמז על קמעות, סגולות או לחשים. המוטו הוא "קדושה", מכאן נובע הכול, כאן מתחיל וכאן מסתיים.

מזור ותרופה

על נושא הסגולות והקמעות, כתב זקן המקובלים הרב כדורי בעצמו במבוא למחברת סודות הקבלה המעשית שליקט והעלה עלי גיליון בכתב ידו "ישמחו הנבונים ויגילו הדלים כי מצאתי להם מזור ותרופה".

חשובי המקובלים ואלו שלמדו עם הרב כדורי, סיפרו על ענק תורני בעל כוח לימודי עצום וזיכרון פנומנלי, שהקיף את כל ספרות הקבלה. מקובל שלפני מספר שנים הגיע לשאול אותו שאלות על המקובל הרש"ש (רבי שלום שרעבי, מחשובי המקובלים) יצא נדהם: "למרות הגיל, הוא יודע את כל סידור הרש"ש בעל פה, ישר והפוך." בוגר הישיבה הליטאית פוניבז´ שנתפס לקבלה והגיע לרב כדורי, חזר נפעם מהעובדה שעל כל שאלה מספר הזוהר שהפנה לישיש, הוא זכה לתשובה עם ציטוט מדויק.

הספרים החדשים שיצאו-לאור כעת לראשונה, חושפים את הסודות הגדולים, את שמות הקודש, שמות המלאכים, הקמעות והשמירות על-פי תורת הקבלה, בצילום כתב יד קדשו האורגינלי של הרב.

"כתבי קודש בעניני שמות הקודש שנכתבו על ידי מורנו ורבנו המקובל האלקי הגאון החסיד מוהר"ר יצחק כדורי זצוק"ל, עמוד התפילה אשר זכה ונושעו רבים על ידי תפילותיו וברכותיו, וזכה בזה לקדש את שמו של השם יתברך בכל קצוי תבל ונדפסו כאן בצורתם ממש מכתב ידו בלא שום שינוי כלל", כתבו המוציאים לאור בעמוד השער של הספר.

זיווג, שש-בש

לצד חלק מן הסגולות כתב הרב כדורי בו"מ (בדוק ומנוסה) או בחו"מ (בחנו ומצאנו ראוי), לאחר שניסה אותן בעצמו.

בין-היתר כוללת המחברת סגולות בהן סגולות החל מכאלו להחייאת מתים, המשך בסגולות להחזרת גניבה, לפוריות, למציאת זיווג, לכיבוי שריפות, סגולה לניצחון במשחק שש-בש לגילוי עתידות (לצד סגולה זו ציין הרב כדורי: "ואחרי כל זה לא ידעתי מי התיר לשחק בקוביה עד שיכתוב שמות והשבעות"...), ואפילו להפוך לרואה ואינו נראה...

האם הסגולות אכן עובדות בשטח? והאם כל אחד שאוחז בספר יכול להשתמש בסודות הרשומים בו? תלוי את מי שואלים. הרב כדורי זצ"ל עצמו הזהיר שלא לעשות שימוש בנכתב, משום שברמת העיקרון אין צריך להיות מקובל, או אדם גדול כדי להיות מסוגל לעשות שימוש בנכתב במחברת.


תוקן על ידי החלבן10 ב- 13/06/2011 12:13:15
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 12:13 לינק ישיר 

מחיר : 7200 ש"ח ל 6 כרכיםדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 12:15 לינק ישיר 

קודם כל, המחברת כבר נחשפה על ידי אב"ח במעריב לפני שלש שנים, ובחינם


שנית, מה שראיתי פה זה סגולה לעשירות של הנכד שמוכר כל עותק באלפי שקלים (תרומה של 199*36)דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-13/6/2011 12:18 לינק ישיר 

בטוחים שהוצאה לאור של סגולות אלו לא יהווה מקור לפורענויות?
מי התיר לפרסם זאת לאחר שהרב הסתיר זאת מעין רואה? יש הסכמה בכתב מהרב כדורי עצמו לפרסם את כתביו אלו?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 12:22 לינק ישיר 

כזכור נחשף בשבוע שעבר בתוכנית לונדון את קרשנבאום בערוץ 10 כי סט הספרים החדש הוא הרבה יותר מספר שהחזקתו היא סגולה. בפועל הוא מגלה את סודות הקבלה המעשית ובראשם שמות הקודש של הקבה והמלאכים והנוסחאות הקדומות לשימוש בהם בפועל לטובת כל שימוש אפשרי. והכל בכתב ידו של בר הסמכא הקבלי מעשי הכי גדול בדור האחרון זקן המקובלים הרב יצחק כדורי. הספר כולל שישה כרכים שיצאו לאור תחת השם "קדושת יצחק" עם כתבי הקבלה המעשית של הרב כדורי והערות וביאורים של הרב המקובל רבי יעקב עדס.


אומנם הקוראים מוזהרים שוב ושוב לא לעשות שימוש בספר אבל מופיעות בו נוסחאות מאגיות בשלל נושאים, גם לאחר שהושמטו נוסחאות קבליות איך להרוג בני אדם ולפגוע בהם.

מבחר לדוגמא מתוך הנוסחאות הקבליות:

איך גורמים לאישה לאהוב אותך "אהבה עזה ועצומה והיא תרוץ אחריך", 

איך פועלים כדי שאיש "שלא יתאווה לשום אישה בעולם", 

איך גורמים לילד עצוב ובוכה להפסיק לבכות,

איך מגלים גנב ואיך גורמים לו שיחזיר את הגניבה על ידי קשירת (עצירת) השתן שלו,

איך יודעים אם האישה זינתה,

איך גורמים לאיש בוגדני וזנאי שלא יזנה עוד

ואיך מגיעים לתשובה בנושא "איש ואשתו לידע מי ימות קודם",

איך פועלים כדי שמישהי תיכנס "להיריון אפילו תהיה האישה בת מאה שנה".

איך משפרים פלאים את יכולת הזיכרון והכתיבה בהשבעת קולמוס,

איך "לראות בחושך בלילה אפילו בחושך אפילה",

איך מחזירים "חלב לאישה שמתמעט החלב מדדיה",

איך מוציאים יין מן הקיר.

איזה שם קודש עליך לומר כדי להבריח כלב שרודף אחריך

איזה מלאכים עליך לגייס כדי להניס נחש,

איך תהפוך לרו"ן (רואה ואינו נראה),

איך מגלים היכן נמצאת אבידה,

איך בעזרת ביצה תגרום לאויבך שיתעטש,

איך מגלים עתידות,

איך מסייעים ל"קשור שאינו יכול לשמש" (אימפוטנט)

ואיך הופכים לאנשים טובים יותר.


מקור: http://www.facebook.com/note.php?note_id=208568305838097&commentsדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 12:34 לינק ישיר 

ורק איך לנחש 6 מספרים בלוטו הקבליסטים לא יודעים...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 12:40 לינק ישיר 

והנה כאשר מצאו האנשים הרעים הבורים את הלשונות האלה נתאפשר להם לשקר ולומר שיצרפו איזה אותיות שירצו ויאמרו: זה שם הפועל ועושה כאשר כותבים אותו או אומרים אותו באופן כזה. אחרי-כן נכתבו הכזבים אשר בדה אותם הרשע הבור הראשון. וספרים אלה הגיעו לידי החסידים היראים הפתאים אשר אין בידם קנה-מידה להבחין בו בין האמת והשקר והם הסתירו אותם. אחרי-כן נמצאו בעזבונם, ולכן חשבו אותם לנכונים. ובסיכום: פתי יאמין לכל דבר (משלי י"ד, 15).דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 12:41 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:
ורק איך לנחש 6 מספרים בלוטו הקבליסטים לא יודעים...


אלוקים לא מרשה

דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 12:47 לינק ישיר 

אז כבר לא צריך להגיע למקובלים? אפשר להסתדר לבד?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 12:52 לינק ישיר 

עוד ציטוטים מ"מחברת סודית"


אזכיר כמה דיבורים שמצאתי שכתבתי, בהם גילה קצת מגדולתו.
 
בפורים .... אמר דיבורים מבהילים שאין הרבה כמוהו בעולם שנקיים לגמרי מפגם הברית והראה באצבעותיו ואמר 'אולי יש עשר'. ובאותו פעם בכה וצעק עלינו והוכיח אותנו, אך הכל היה במתיקות... וכל החברים אהבו את תוכחתו וראינו שהוא בוכה עלינו ועל עם ישראל".


"שעשה חנוכת בית, ראינו איך שמסתובב עם סכין ולוחש בכל עת, ואז ניגש אל המזוזה ולחש שם גם. ואמר לפני כן שיש רוחות בבית". הוא נהג לערוך גורלות משל היה זקן המקובלים הרב כדורי שפעם תלה מפתח על חוט ערך גורל וגילה על פי תנודותיו שבנימין נתניהו יהיה ראש ממשלה.


"בשבת היה ברית לבן של ד' וקרא לבן על שם הרב... הרב אמר שהיה קדושה גדול בברית ואמר שאליהו הנביא בא עם כל פמלייתו. הרב דיבר על התעסקות עם שדים וגילה בקיאות גדולה בנושא ובדברו היה נראה שידו בכל והוא נמצא כבן בית".

"וזה ידוע שהרב יודע את כל מחשבותינו ופעם סיפרו לי החברים שבדירה של יחיאל מצפת כשהיו שם, אמר לכמה לחשוב על שאלה והוא יענה לכל אחד... והמובן מדברים אלו שבכל שיחותיו שלו אלינו ישנם תשובות לשאלותינו ובעיותינו... לכן עלינו להסתמר בהגיענו אל הרב".

"ואמר שפעם ראה בחלומו איך מלא שדים ומזיקים תוקפים אותו והראה כדוגמת כל הרחוב בידו. ובכוח שם אחד ראה איך שהוא הורג חלק מהם". סיפר איך כעס עליו שד גדול מהשדים הממונים "כי הרב פעל על כל נשמות החברים שהיו איתו עד שהצליח לקחת אותם משליטתו. . .

"ניסה הרב לעשות ייחוד להשגה מסוימת לקבל תשובה משמים. ובא בנו של רבי ד' וישב על ברכי הרב ואמר לו שהוא רואה אותיות פורחות בתוך האש".

"הרב סיפר שכשקם מהחלום היה סערה גדולה בחוץ, ברקים וגשם כבד ונכנס בו פחד גדול. הוא בדק שמשפחתו בסדר ונכנס מתחת לשמיכה עד יעבור זעם". 

"העיר את כולם לשחרית ולפני קריאת התורה הקריא לנו סיפור על הבעל שם טוב... וגער בכמה מאיתנו שאנו חושבים עצמנו לאדמו"רים... הרב אחרי התפילה הסתגר בחדרו ולכולנו היה זה זמן של דין וחשבון. היה ניכר מהרב שאינו חפץ בנו או בכמה מאיתנו או בחבורה איך שהיא. ואני כל היום הרגשתי פחד ובהלה... שבוע לאחר מכן הרב אמר לי שכל מה שעשה והצעקות עליי היו בגלל שהיו הרבה דינים עליי, והרב המיר את הכל מה שהיה צריך לעבור עליי בקצת חולי".  

 "אמר לנו שירד לו התשובה הזאת כעת מן השמים וצחק שאולי זה בזכות הבוקס שנתן לי בבטן".

"והרב אמר לאחד ש'אם היית יודע איזה נשמה מגולגל בך לא היית לעולם עצוב' .

"אמר שמי שמביא את המשיח, יותר גדול מהמשיח עצמו. פעם שאל אותו אחד על גדולת המשיח. אמר לו הרב 'אני מעדיף להביא את המשיח מאשר להיות המשיח, ואני יכול להיות'".

דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 13:16 לינק ישיר 

צריך מישהו עם אומץ כמו חזקיהו שיגנוז את כל סיפורי החסידים שנותנים דרור להזיות ודמיונות של כל מיני חולי נפש..דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/6/2011 13:43 לינק ישיר 


 
הגר"י עדס חושף: איך מחוללים נפלאות? • כנסו ותושיעו
שבע סיבות מונה הגר"י עדס, למה החליט לחשוף את הסוד הגדול מכולם: איך מקבלים כוחות על טבעיים? • אתר 'בחדרי חרדים' נותן לכם טעימה מהישועות המחכות בפתח
יוסי כץ, בחדרי חרדים 13:04 25/05/2011
הגר"י עדס בשיחה. צילום ארכיון 
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-13/6/2011 13:48 לינק ישיר 

זוהי  לא  יהדות ולא  מתקרבת להיות יהדות ועבודת ה" .דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נחשפה "המחברת הסודית" של הרב כדורי זצק"ל !
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר