הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

מישהו מכיר דרך למייל בלי גלישה באינטרנט, חוץ מנטו של בזק?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/10/2011 19:06 לינק ישיר 
מישהו מכיר דרך למייל בלי גלישה באינטרנט, חוץ מנטו של בזק?

הנטו של בזק הוא עם נפח קטן מאד, ואם צריכים מייל עם ג'יגה, מישהו יודע כיצד אפשר להזמין זאת וממי? שמעתי שיש דבר שכזה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2011 19:47 לינק ישיר 

ברימון זה קיים. הבסיס זה רק 20 מגה, אבל ניתן לרכוש עוד נפח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2011 20:31 לינק ישיר 

האם אפשר לקבל ברימון רק מייל בלי גלישה באינטרנט, אני מדבר גם לא גלישה מסוננת, שיהיה רק מייל? 20 מגה זה מאד קצת, אבל תודה אברר אצלם מחר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2011 20:42 לינק ישיר 

למה לך, העובדה שאתה כותב כאן מלמדת שממילא יש לך כבר אינטרנט, אז תעשה ג'ימייל וזהו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2011 20:48 לינק ישיר 

ייתכן שניתן להשאיר את הרשימה ריקה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2011 21:05 לינק ישיר 

תתקין על המחשב enativ‏ ‏האינטרנט יהיה חסום לחלוטין, ותוכל למשוך מייל מgmail‏ ‏ללא הגבלת נפח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2011 21:53 לינק ישיר 

מה זה native? זאת תוכנת חסימה?
העניין הוא כזה, אני בעוונותי צריכה אינטרנט בעבודה ובבית, ועמך כולם צדיקים, שלא רוצים את האינטרנט, כך שכאשר אני לא גולשת הוא סגור, אבל גם שאר בני הבית צריכים מייל, ולפעמים זה ממש בעייתי
לכן אני רוצה להתקין מייל שיהיה רק מייל, ולא חסימות, כי כך דרכן של חסימות, בכל פעם מגלים עוד טפח ועוד טפחיים, בצורה כזו יהיה רק מייל ולא יותר מזה, ובא לציון גואל, והוא תמיד יהיה פתוח למי שצריך.
בכל אופן אני אתקשר לרמון לשמוע מה יש להם להציע, ואני הייתי שמחה לשמוע יותר אל enative
תודה לכולכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2011 08:48 לינק ישיר 

מי שהוא יודע עם ברמון אפשר לשים שני ספקים לאותה תשתית, היינו אחת של רמון ושניה של חברה אחרת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2011 09:49 לינק ישיר 

את יכולה לשים את נתיב רק במשתמש של הבית, ללא גישה לadmin‏ ‏שישאר פתוח. www.enativ.com/ ואפילו אם הם יאמרו אחרת, אני אומר לך שאפשר להסתפק בתוכנה בלי שום מסלול, ועדיין למשוך מייל דרך תוכנה חיצונית שאינה דפדפן. ומדובר בחסימה אמיתית שמאד קשה לעקוף אותה.

תוקן על ידי עדייןבגלות ב- 05/10/2011 09:49:56

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2011 10:30 לינק ישיר 

כן, רימון זה רק ספק אז את יכולה במקביל להיות מנויה בעוד 10 ספקים, לכל אחד שם משתמש וסיסמה שונה, ועם הספקים הרגילים את כמובן יכולה לגלוש בכל מרחבי האינטרנט.

נתיב לעומת זאת זה מין וירוס שמשבש לך את פעילות המחשב ומשבית את כל חיבורי הרשת או משהו כזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2011 10:45 לינק ישיר 

שום וירוס, חסימה של המחשב לחלוטין מהרשת, זה באמת לא כ"כ מתאים למי שרוצה לגלוש אפילו באינטנרט כשר, אבל מתאים מאד למי שרוצה לחסום לגמרי, ואפשרי בהחלט להסיר במידת הצורך.

תוקן על ידי עדייןבגלות ב- 05/10/2011 10:45:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2011 11:09 לינק ישיר 

תוכנה שמשבשת את פעילות המחשב נקראת וירוס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2011 11:46 לינק ישיר 

יש כאלו שלא מעוניינים בגלישה ומעוניינים במחשב לשימושיו הרבים האחרים תתפלא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2011 11:58 לינק ישיר 

תודה לכל המגיבים
ואסביר את עצמי
אני גולשת באינטרנט מסיבות שונות ומשונות
שאר בני הבית לא
כולם צריכים מייל
ומכיוון שהאינטרנט סגור ומנותק כשאני לא לידו, זה מקשה על כל בני הבית
לכן אני צריכה תיבה
פניתי למורשת של בזק בין לאומי הם אמרו שזה בסך הכל חסימה, היינו לחסום את האינטרנט שלי, ואם אני רוצה עלי להזמין תשתית נוספת למה שקיים.
פניתי ל 012 כנ"ל
לנתיב שלחתי הודעה עכשיו והם צריכים לחזור אלי.
רמון אמרו שאולי יש להם פתרון ועוד יחזרו אלי
אם לא תהיה לי ברירה פשוט אשלם עבור עוד תשתית לקו טלפון אחר בבית, ושם אחסום, אבל זו הוצאה, לכן חשבתי אם ישנו משהו זול יותר
אעדכן אתכם בהמשך
ואשמח לשמוע עוד רעיונות
נטו לא בא בחשבון כי הוא נורא קטןל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2011 12:15 לינק ישיר 

אזניים לכותל, הסבר בבקשה
הוא נותן לי גם תשתית וגם ספק - רמון? או שאם יש לי תשתית של בזק, ואני עם ספק 012 ועכשיו אני רוצה את רמון הוא יוכל להתלבש לי על אותו ספק? כי דברתי אתם פעם והם אמרו שלו, הם רוצים תשתית בלעדית של עצמם ולא מתלבשים עם יש לי ספק קיים
אני רואה שרוב הפקידות שעונות לא יודעות מהחיים שלהם, כל אחת אומרת משהו אחר!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2011 13:12 לינק ישיר 

אם יש לך תשתית של בזק את יכולה בלי שום בעיה להגדיר כמה ספקי אינטרנט‎ ‎דרך חיבור פיזי ולא דרך wifi, תבקשי מהספק הנוכחי להדריך אותך איך להגן בסיסמא על הגלישה ותבקשי מרימון ספק נוסף למייל בלבד ללא סיסמא.

תוקן על ידי עדייןבגלות ב- 05/10/2011 13:18:57

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מישהו מכיר דרך למייל בלי גלישה באינטרנט, חוץ מנטו של בזק?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.