הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים
בית · פורומים · פורטל הנפש ·

אולי כדאי לנסות לפתוח את הפורום לכתיבה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/11/2011 20:37 לינק ישיר 
אולי כדאי לנסות לפתוח את הפורום לכתיבה?

אני חושב שזה קצת יעורר אותו מתרדמת החורף.
לגבי הסיפור עם הטרול ידוע לי כמעט בוודאות שזה היה סיפור אמיתי ומאחורי הניקים עמדו זהויות אמתיות. ייתכן שהיו כמה כאלו שקפצו על הסיפור המוזר והתחילו לעשות צימוקים ופתחו כמה ניקים דומים לאלו המקוריים שהיו בעלי הסיפור המקורי, ולכן היה נראה כהשתוללות של גורם אחד המכונה בעגה האינטרנטית 'טרול'.
אני חושב, רק מציע, אולי כדאי לנסות פעם נוסף לשחרר את הפורום לכתיבה לכל מאן דבעי. כי במציאות כשלבן אדם כואב משהו והוא רוצה לשחרר קיטור בפורום לבעיות נפש, אין לו עצבים להמתין לקבלת אישור כתיבה. זה מגיע בד"כ בצורה ספונטנית.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2011 20:39 לינק ישיר 

ואם לא נותנים לו את האפשרות לשפוך החוצה מה שמעיק עליו - כאן ומיד. מאוד סביר להניח שהוא לא ימתין שיאשרו לו לשפוך את מר לבו... הוא פשוט יעשה את זה מתחת לשמיכה. או יחפש לעצמו מקומות אחרים בנט שפחות מקפידים על סינון הכותבים.
לא לשכוח - אנחנו פורום למרי נפש, וצריכים אנו להקל עליהם בכמה שאפשר את הגישה לפורום. גם ככה מספיק קשה להם בחיים.

תוקן על ידי Baltimor ב- 07/11/2011 20:40:49

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2011 23:12 לינק ישיר 

גם אני בעד -תכל'ס משעמם פה

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-7/11/2011 23:49 לינק ישיר 

באיזה סרט אתם חיים? ממש לא משעמם פה . כל יום יש דיון . תקראו את האשכול הבא שדווקא אתה בולטימור השתתפת . וחוצמזה הפורום לא קם להפיג שעמום של מישהו  . תקראו את המטרות שלו.  וכל העניין של מקום לפרוק את מר הנפש שאני לא מזלזל בכלל הוא בונוס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2011 00:00 לינק ישיר 

הירשלה,
זה לא עניין של הפגת שעמום - שגם זה חשוב מאוד למי שסובל מבעיות נפש ומחפש איפה להפיג קצת את צערו וסבלו, הכתיבה בפורום משכיחה ממנו במקצת את הסבל הנפשי, ולפעמים גם מתפתח דיון מועיל שיכול לתרום הרבה לצופים ולגולשים פאסיביים כמו גם לאלו המשתתפים באופן פעיל.
כדי שהפורום ימשיך להתקיים הוא חייב להיות תוסס יותר. אחרת אפילו למטרה בגינה הוקם הוא כבר לא יהיה רלוונטי, מפני כשאין צופים ואין תגובות חדשות לפחות כמה פעמים במשך היום, אנשים מאבדים עניין, ולא נכנסים יותר לפורום. זה מתסכל להיכנס עשר פעמים ביום, ועשר פעמים נוספים ביום הבא, ולראות ששום דבר לא זז. זה גורם לנטישה המונית.
אני בעד תקופת ניסיון לפתיחת הפורום לכלל האוכלוסיה. הבה נראה איך זה יסתדר. תמיד ישנה את האפשרות לנעול מחדש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2011 00:08 לינק ישיר 

שלום לכם
אני מצטערת אך בשלב הזה הפורום ישאר סגור למורשי כתיבה בלבד .
למי שאין יכולת להמתין או עצבים בלשונך להמתין לאישור , כנראה הפורום הזה אינו מיועד לו.  יתר על כן, ההמתנה עשויה לתרום לכתיבה נאותה ומכבדת הנדרשת כאן

טבעי הדבר שלחלק מהאנשים הדיונים מעניינים ולחלק לו. בעיני לפחות הדיונים שעולים פה מאד מעניינים וחלקם אף מרתקים כמו זה האחרון של 'מחשבות בעלמא'.

בברכה

ד"ר רונית לזר - עו"ס קלינית
מטפלת במבוגרים, נוער וילדים 
אלעד, ירושלים 
0526346334
srlazar@gmail.com 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > קבוצות תמיכה > פורטל הנפש > אולי כדאי לנסות לפתוח את הפורום לכתיבה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר