בית · פורומים · הרשם · התחברות · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

מדוע "המודיע" אינו מזכיר שמות נשים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/5/2015 11:24 לינק ישיר 
מדוע "המודיע" אינו מזכיר שמות נשים?

מי יכול להסביר פעם אחת ולתמיד מדוע 'המודיע" אינו מזכיר שמות נשים?
אם פעם עוד היו מזכירים אותם באות הראשונה של שמם..כיום הכינוי גב' הוא התואר שהן זוכות לקבל...
האם גם בתנ"ך הם היו מזצזרים את שמם של שרה רבקה רחל ולאה?
שלא לדבר על נשים פחות צדיקות שקיבלו פרקים שלימים בתורה עם תיאור מעשיהם הנלוזים ואפי' כתיבת שמם נעשתה בשמם המלא ה"י...
האם התורה לא מספיק חרדית לפי "המודיע"??
האם זה לא "רפורמה" אבל לכיוון השני???
מצ"ב צילום לדוגמא:

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 11:27 לינק ישיר 

קודם שיקראו לנשים בשמות של שרה רבקה רחל ולאה ואז יבקשו מהמודיע שיזכיר אותן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 11:32 לינק ישיר 

חציבחצי:
לא הבנתי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 11:56 לינק ישיר 

ואיפה ליצמן??  :)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 12:04 לינק ישיר 

כשיהודי חסידי - אמיתי, לא אחד עם ג'ל בפיאות ואייפון בכיס של הווסט - מספר לאשתו שהשכנה החזירה שקית חלב הוא אומר 'גברת כהן החזירה' ולא 'מירי כהן החזירה'. מדוע עליו לקבל עיתון שאינו יכול לקרוא בקול כי כתוב שם 'מירי רגב' ולא 'גברת רגב'?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 12:06 לינק ישיר 

מדובר בהקצנה מתמשכת והולכת ולפלא בעיני שהניק "חצי בחצי לא מתבייש לשקר בעיניים, הרי לפני גל ההקצנה האחרון ששוטף את המודיע הייה כתוב האות הראשונה של הגברת, כדוגמא במקום רבקה ר' וכן על זה הדרך, ואחר כך הוא מסביר בטוב טעם שקודם יקראו לעצמם רבקה ולאה וכי רק אני לא רואה טוב את העיתון וזקוק למשקפיים? אולי מישהו יביא ציטוט מהמודיע לנשים ששמם רבקה ולאה למיטב ידיעתי יש כאלו ודווקא לשרה המיועדת קורים מרים רגב והיא נקראת בעיתון גברת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 12:22 לינק ישיר 

hhaavv כתבה:

כשיהודי חסידי - אמיתי, לא אחד עם ג'ל בפיאות ואייפון בכיס של הווסט - מספר לאשתו שהשכנה החזירה שקית חלב הוא אומר 'גברת כהן החזירה' ולא 'מירי כהן החזירה'. מדוע עליו לקבל עיתון שאינו יכול לקרוא בקול כי כתוב שם 'מירי רגב' ולא 'גברת רגב'?

זו טענה דמגוגית!
ההבדל הוא ברור בין דיבור על אשה שמכיר ומטעמי חסידות הוא לא מזכיר את שמה בשביל להרחיק כל חיבה וקירבה..לבין קריאה יבשה בידיעה חדשותית בעיתון על הילארי קלינטון לדוגמא שבינו לבינה אין ולו כלום..

ודרך אגב למישהו יש מושג איך המודיע התייחס לגולדה מאיר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 13:31 לינק ישיר 

כמנוי המודיע 
אין לי בעיה עם זה, לא רואה את התועלת בדבר, אם זה עושה טוב למאן דהו, תפדל.

בכל מקרה זאת מהותו של חופש הביטוי, מי שלא מתאים לו שלא יקנה את העיתון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 13:46 לינק ישיר 

עיתון הוא בסופו של דבר עסק כלכלי. אם הוא חושב שימכור יותר כך, מה איכפת לך? חופש הביטוי לא יכול לחייב אותו להפסיד קליינטורה, לא? כי אם כן, תחייב אותו גם לשים תמונות של נשים וכו'.
אילו היה לך עסק היית מרגיז חלק מהקונים הפוטנציאליים ואומר - מי שלא מתאים לו שלא יקנה, או היית מנסה להתאים את עצמך למקסימום לקוחות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 14:13 לינק ישיר 

האם אתה מכחיש את  עובדה שנשים ששמם שרה רבקה רחל ולאה  ולחילופין פייגא או שיינא  מוזכרות בהמודיע בשמן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 14:24 לינק ישיר 

השתגעתם??? אתם לא יודעים לאילו הרהורים שם של אשה יכול לגרום???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 15:30 לינק ישיר 

hhaavv כתבה:

עיתון הוא בסופו של דבר עסק כלכלי. אם הוא חושב שימכור יותר כך, מה איכפת לך? חופש הביטוי לא יכול לחייב אותו להפסיד קליינטורה, לא? כי אם כן, תחייב אותו גם לשים תמונות של נשים וכו'.
אילו היה לך עסק היית מרגיז חלק מהקונים הפוטנציאליים ואומר - מי שלא מתאים לו שלא יקנה, או היית מנסה להתאים את עצמך למקסימום לקוחות?

גם אם נניח שאתה צודק וזו דרישה שהגיעה מהשטח (הגם שתרשה לי לפקפק בכך...) ובס"ה מדובר בנושא כלכלי גרידא..
השאלה הקשה זועקת שבעתיים איך הגענו למצב שבו קבוצה מרכזית בציבור החרדית אוסרת קריאה של שמות נשים???

וליודעי ההיסטוריה, האם הדבר היה כן ב"המודיע" מאז ומעולם?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 15:41 לינק ישיר 

זה לא קשור בכלל לפרומקייט, אלו נימוסים אירופאיים. לקרא לכל אחד מר וגברת. השאלה היא למה אל הגברים הם מתייחסים בחוסר דרך ארץ וקוראים להם בשמם הפרטי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 15:44 לינק ישיר 

asher177 כתבה:

זה לא קשור בכלל לפרומקייט, אלו נימוסים אירופאיים. לקרא לכל אחד מר וגברת. השאלה היא למה אל הגברים הם מתייחסים בחוסר דרך ארץ וקוראים להם בשמם הפרטי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 16:22 לינק ישיר 

המודיע לא מזכיר שמות נשים כי יתד לא מזכיר שמות נשים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2015 16:31 לינק ישיר 

באמת לא הבנתי מה התכוונו בהמודיע כשכתבו שהיו ידויי אבנים ליד "קבר הגברת"
עכשיו הבנתי שהכוונה היתה לקבר רחל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מדוע "המודיע" אינו מזכיר שמות נשים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.