בית · פורומים · הרשם · התחברות · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

בהוראת רבנים כל חרדי ישא אקדח+שומן חזיר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/2/2004 09:18 לינק ישיר 
בהוראת רבנים כל חרדי ישא אקדח+שומן חזיר

ממעריב

חזירים נגד המחבלים
במשטרה מציעים: שקיות עם שומן חזירים ייתלו באוטובוסים, במטרה להרתיע מחבלים מביצוע פיגועים
יהודה גולן
אחרי מלחמה של שנים במחבלים המתאבדים, ייתכן שסוף סוף נמצא הפתרון. במשטרה מציעים לתלות שקיות של שומן חזיר בתוך כל אוטובוס, כדי להרתיע את המחבלים. לפי הדת המוסלמית, אדם שבא במגע עם חזיר לפני מותו לא מורשה להיכנס לגן העדן.

ההצעה המהפכנית עלתה במשטרה לפני חודשים ארוכים, אך היה צורך באישור הלכתי כדי לממש אותה, שהרי החזיר נחשב לחיה טמאה. אתמול הגיע האישור המיוחל: הרב אליעזר משה פישר, ראש ישיבת היכל תורה בירושלים ודיין של בית הדין הרבני בירושלים, קבע: ''אין מניעה הלכתית להשתמש בשקיות של שומן חזיר באוטובוסים ובשאר מקומות''.
זאת, כיוון שמדובר בסוגיה של פיקוח נפש.

ההיתר ההלכתי קובע שניתן להשתמש בשקיות שומן חזיר בכל מקום שבו יש חשש שמחבלים ינסו לבצע פיגוע. כך למשל עשויה המשטרה לתלות את השקיות בקניונים, בתי ספר, תחנות רכבת ועוד.

הרבנים הגדילו לעשות, והצהירו שאם המשטרה לא תשתמש בשומן החזיר באוטובוסים, עשרות אלפי יהודים חרדים יצטיידו באקדחי מים שיכילו שומן חזיר, כדי להשפריץ על מחבלים במקרה הצורך.

סגן השר לביטחון פנים, ח''כ יעקב אדרי, הביע תמיכה ביוזמה המתגבשת: ''אם שקיות שומן החזיר הן שימנעו ממחבלים איסלאמים אדוקים לבצע פיגועים, אני בעד''.

(12/02/04 , 07:36)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 09:22 לינק ישיר 

לי זה נשמע כמו מתיחה של ה - 1 באפריל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 09:23 לינק ישיר 

להההההה, באמ'ת ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 09:28 לינק ישיר 

ומי התמים שחושב ששניה אחרי שכולם ירכשו ממיטב כספם שומן חזיר בשקיות (להשיג במעדניה הרוסית ליד ביתכם, אוי לאותה בושה) לא יצא פסק הלכה איסלמי העוקף בעיה זו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 09:33 לינק ישיר 

שמוליק,
אולי אצל האיסלמים ההלכה פחות גמישה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 09:37 לינק ישיר 

קבלן דעות שלום!אני חושב שלרבנים אמצעים יעילים יותר להביע את דעתם,ואינך חייב ליטול חלק בשנאה של מעריב לחרדים,ולהשתתף בהפצתם של הבדותות הללו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 09:49 לינק ישיר 

החילוניים ימשיכו להילחם ולהירג באש חיה, ואלפי חרדים עלובי נפש יסתובבו עם אקדחי מים המכילים שומן חזיר בשביל המוסלמים,ואולי יצרפו אקדח נוסף שיכיל דם נוצרי בשביל לנטרל גם את מאמיני "אותו האיש".

הסתה ורשעות ישראלית במיטבה.

תוקן על ידי - 7asher7 - 12/02/2004 9:51:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 10:01 לינק ישיר 

אם הציטוט מדוייק זו דוגמה נוספת לשחיתות ולרישעות של התשקורת הישראלית, שלא לומר חוסר מקצועיות בכל הכרוך בחרדים.
שימו לב, אני מצטט:
"הרבנים הגדילו לעשות, והצהירו שאם המשטרה לא תשתמש בשומן החזיר באוטובוסים, עשרות אלפי יהודים חרדים יצטיידו באקדחי מים שיכילו שומן חזיר, כדי להשפריץ על מחבלים במקרה הצורך".
מי אלה הרבנים - שכלל אינם מוזכרים בכתבה?
הנה דוגמה לחוסר מקצועיות בוטה, בידיעה שאיש לא יגן על החרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 11:29 לינק ישיר 

ובכלל איך מביאים שומן חזיר למצב נוזלי היכול להיות חלק מאקדח מים מבלי להחזיק את השומן בלפחות שמונים מעלות?

האם לכל חרדי יוצמד צ'יפסר? בשביל להחזיק את השומן חם?
אם כן אז כל חרדי יכול לפתוח חנות קטנה של פיש אנד צ'יפס ובאמצעות הרווחים הוא יוכל להמשיך ללמוד מבלי שהוא יצטרך לבקש נדבות מהמדינה הציונית.

אפשר לפתח זאת הלאה... זה יכול להיות סוג של סטרטאפ לא נורמלי.

אני כבר רואה איך ה- FBI וה - CIA עם עוד כמה ארגונים עם שלוש אותיות עומדים בתור אצל רבני בני ברק ולומדים את החוכמה שמאפשרת להגן על האזרחים כנגד טרור ולא רק שזה לא עולה למשלם המיסים כסף זה אפילו מכניס מיסים לממשלה.

ועכשיו שאלה למבינים!

מישהו מכיר את הרב שהגה את הרעיון או רק העיתונאי מכיר אותו? כי יש לי תחושה שזה רב דמיוני שחי אצל העיתונאי בראש. גם לבן שלי היה פעם חבר דמיוני קראו לו שמוליקו והוא היה עושה דברים איומים כמו לצייר על הקיר בחדר אבל יום אחד בסביבות גיל חמש הוא נעלם. כנראה שמדובר בעיתונאי מאוד אינפנטילי.

ואתם יודעים מה הכי גרוע?
שבסוף יסתבר שכל מה שכתבתי הוא שטות מוחלטת ואיומה ובאמת יש רב שחשב ודן ותיר את זה.

המציאות לפעמים יכולה לעלות על כל דמיון, אפילו על דמיון של עיתונאי ישראלי.

או לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 16:46 לינק ישיר 

איפה חותמים על אקדחים כאלה? אני חייב אחד!

נ.ב. עם כמה מחסניות זה בא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 17:44 לינק ישיר 

לפני כמה שנים יצא שמועה שהמתנחלים עטפו את גופו של מחבל בעור חזיר
ובזמנו אמרו כמה מנהיגים מוסלמים שזה לא יפריע להם להכנס לגןעדן
הלומדות היה שכופר לא יכול להפריע למאמין להכנס לגן עדן בשום פעולה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 18:49 לינק ישיר 

וממחר יצטיידו חברי הכנסת החרדיים באקדחים עם שומן של חכי"ם משינוי.

קבלו את האקדח הצוחק (הצחוק של טומי כמובן).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 22:04 לינק ישיר 

משוג,
ראוי שתלמד שעל פי הדת המוסלמית יהודי אינו כופר.

ןהפוך גם. מוסלמי אינו כופר על פי היהדות (על אף פי שהוא יכול להיות אויב למדינת ישראל) מכוון ואמנותם היא שמוחמד הינו נביא בניגוד לכופרים הנוצריים שרואים באיש ההוא בן האלוהים דבר המנוגד לבסיס ערכי היהדות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 22:37 לינק ישיר 

הבעיה תהיה אם חס וכרפס מישהו יהיה באמצע לאכול את הסנדוויץ על האוטובוס ופתאם יעלה לו המחבל והוא יצטרך לשלוף.
מה עליו לעשות קדם על מנת שלא יאכל חס ושלום סנדוויץ טרף האם עליו לשלוף ולירות (חשש טרפה אם הסנדויץ יתלכלך) או שעליו לצעוק למחבל חכה ויניח בזהירות הסנדויץ ויירה עליו בנחת את השומן ויזהר זהירות מרובה שמא ישתיירו על אצבעותיו שיירי שומן ההוא (בהנחה שאצבעותיו נשארו על מקומן בפיצוץ)????!!!!

אני מבקשת להתייחס בכובד ראש לשאלות ההלכתיות שתצוצנה (עדיף על תפוצצנה)

מה שרואים מהזווית הזאת..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 22:53 לינק ישיר 

שמעתי שבתקופה שהאנגלים שלתו בארץ
היו מחבלי מיתאבדים אבל הם פסקו לאחר שהאנגלים קברו את המחבלים עם נבלות של חזיר
לא יודע עם זה נכון אבל קראתי את זה במקום רציני

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2004 23:03 לינק ישיר 

ובכדי להרתיע את המחבלים שיאבדו גם את העולם הזה וגם את העולם הבא, רצוי בשעת חיסולם מהאויר, להטיל על מכוניתם של המחוסלים שני טילים של חומר נפץ, וטיל אחד גדוש בשומן חזיר. כך יאבדו המחבלים את העולם הזה והעולם הבא ביחד.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בהוראת רבנים כל חרדי ישא אקדח+שומן חזיר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.