בית · פורומים · הרשם · התחברות · כניסה למנהלים
בית · פורומים · בחדרי חרדים ·

מרן פוסק הדור הגר"ש ואזנר במחאה נמרצת על ביזוי כבוד התורה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/1/2008 09:44 לינק ישיר 
מרן פוסק הדור הגר"ש ואזנר במחאה נמרצת על ביזוי כבוד התורה

לפני ימים אחדים הוכה הגר"מ שטיין רבה החסידי של קריית הרצוג בבני ברק ואחד מהמוצי"ם החשובים מבית ההוראה של הגר"ש ואזנר בבני ברק. וכפי שזוכמיר חשף זאת לראשונה

הסיבה למכות: הרב שטיין יחד עם הגרמ"ש קליין הביאו בפני הגר"ש ואזנר כמה פסקים מתוך הספר החדש של הרב מרדכי גרוס, מה שמנע את הגר"ש ואזנר מלתת הסכמה לספר, ולדבר ביטויים קשים כנגד.

אנשי הרב גרוס שפיחדו לתת את המכות להגרמ"ש קליין המוכר בכל רחבי העולם וכך כל היהדות החרדית תסער מהפשע הנורא, הסתפקו במתן מתנת יד להרב שטיין, אך התשובה לא איחרה לבוא וכאמור מרן פוסק הדור הוציא מכתב בכת"י בו הוא מוחה במחאה נמרצת על החוצפה והעזות של אותם אנים שהיכו באגרוף רשע את אחד חשובי המוצי"ם בבני ברק.
http://bh.hevre.co.il/forum/topic.asp?topic_id=2335703

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 18:41 לינק ישיר 

זה נחמד מאד להפיל את המכות על אנשי הרב גרוס שליט"א בעוד שהרב שטיין שאני מכבדו יודע הייטב שזה מאנשי בית מדרשו,
אינני קולט מה להרב קליין והמלחמה החזיתית בהרב גרוס...
מותר לכל רב שיהיה לו דיעה בכל עניין שהוא ובמיוחד בענייני מראות שבהם ידוע לכולם שישנה מחלוקת עצומה בין הפוסקים.
אך מכאן לכוון זאת מול הרב גרוס שלו הרבה חסידים והוא מוסכם על הגרי"ש אליישיב זה פשע לא פחות קטן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 18:47 לינק ישיר 

6656

א) בשעת המכות אמרו לרב שטיין כי הוא מקבל את המכות בגלל שהוא הביא למרן הגר"ש ואזנר כמה מהפסקים מהספר החדש של הרב גרוס

ב) מדוע אנשי הרב גרוס הסתובבו ברחובות בני ברק להוריד את מכתב המחאה של מרן הגר"ש ואנזר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 19:03 לינק ישיר 

האם הרב שטיין באמת הוכה? ואם כן, האם הגיש תלונה במשטרה? ואם לא, אז מדוע?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 19:07 לינק ישיר 

חסידיו של גרוס אינם בוחלים בשום אמצעי ובשום דרך כדי להשתלט על העולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 19:37 לינק ישיר 

הרב שטיין הוכה ע"י אנשי הרב גרוס, כי הוא חשף את דרכו אצל מרן הגר"ש וואזנר.
לא הגיש תלונה במשטרה, בעקבות הוראת אחד מגדולי הדור שליט"א עמו מתייעץ הרב שטיין. הערב המשיכו אנשי הרב גרוס במלאכתם, והפיצו פשקויל מתועב על הרב שטיין.
הרב גרוס ושלוחיו יורים לעצמם ברגלים ובראש.

הנה המכתב של בית דינו של מרן הרב וואזנר, אליו הצטרף מרן שליט"א

בית הוראה

בראשות מרן הגר"ש ואזנר שליט"א

רב אב"ד ור"מ

זכרון מאיר בני ברק

ב"ה, טבת תשס"ח לפ"ק

מחאה גדולה

נחרדנו לשמוע על מעשה נבלה ועזות מצח שנעשה ברחובה של עיר, אשר הני בריוני תקפו והכו את אחד הרבנים החשובים בעירנו, אשר מכהן כרב ביהמ"ד וראש כולל מפורסם, אשר הוא ת"ח מובהק, ומורה הוראה מוסמך, ומרביץ תורה לרבים, וידיו רב לו בריבוי פעלים לתורה ויראה טהורה.

והרינו בזה למחות בעושי עוולה, אוי להם ואוי לשולחיהם אשר נתנו ידם לביזוי כבוד התורה באופן מבהיל וחילול ה' הנורא הנגרם על ידי מעשיהם, ועל הרס החינוך שאיש כל הישר בעיניו יעשה.

וכבר כתב הרמב"ם בפ"ו מהלכות ת"ת "עוון גדול הוא לבזות את החכמים וכו' וכל המבזה את החכמים אין לו חלק לעוה"ב והרי הוא בכלל כי דבר ה' בזה"

אנו מחזקים את ידי כבוד הרב שליט"א בדרך מרן רבינו פוסק הדור בעל שבט הלוי שליט"א ע"פ מאמר חז"ל (גיטין ז') עה"פ דום לה' והתחולל לו, השכם והערב עליהם לביהמ"ד והם וכו'.

ויה"ר שנזכה להרמת קרן התורה ולביאת משיח צדקנו בב"א

וע"ז באנו עה"ח

משה שאול קליין               יעקב מאיר שטרן                  שלמה זלמן אולמן

הריני לחזק להנ"ל - וחלילה מלשתוק על עון פלילי זה - וה' הטוב יכפר בעד

ע"ז בעה"ח מצפה לחסדי ה'

שמואל הלוי ואזנר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 19:42 לינק ישיר 

האם אנשי ר' מרדכי גרוס מודים שזה בגללם? מאיפה יודעים שידם במעל?
אולי באמת זה בריוני בית מדרשו?

נדמה לי שר' מרדכי גרוס מחזיק עצמו כתלמיד של גדול פוסקי דורנו מרן בעל שבט הלוי שליט"א, לא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 19:46 לינק ישיר 

הערב ראו את זורקי הפשקויל, והם שנים מאנשי הרב גרוס. רכב אפור שעבר ברחוב חזו"א מיד אחרי יציאת השבת.
ר' מרדכי גרוס מחזיק את עצמו כתלמיד, זה נכון. אבל הוא מזמן בנה במה לעצמו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 19:49 לינק ישיר 

באמת נוגע ללב  לראות איך לSIN אכפת שפוגעים ברבנים.

פשוט נגמרו לי הממחטות אולי תביא לי איזה פשקוויל לנגב את הדמעות..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 19:53 לינק ישיר 

אמת כי אומרים שהרב גרוס מחזיק את עצמו כתלמיד מרן הגר"ש ואזנר אבל הוא נכנס בכביש חד סיתרי

הוא בזמנו החזיק את עצמו לתלמיד של הגר"נ קרליץ ואף קיבל הסכמה על ספרו הראשון, עד שהרב קרליץ חזר בו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 19:53 לינק ישיר 

זיי גיזונט.
שתבין, לא איכפת לי שפוגעים ברבנים, כמו שאיכפת לי שרבנים או דייני בית דין עליון, משתמשים באיצטלה הרבנית שלהם לגבות טירור של מכות או זריקת לבנים על רבנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 19:56 לינק ישיר 

לא ההית צריך לספר לי שלא אכפת לך שפוגעים ברבנים,כל מילה בתגובות הגועליות שלך מראות את זה.

אגב,מה העינינים בבאבוב ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 20:03 לינק ישיר 

גיזונט.
אני מאוד שמח לפגוש יהודים כמוכם, שמגבים כל דבר תועבה שיוצא ממחניהם. בדר"כ אנשים מתנערים. אבל אתם לא מתביישים בטירור שלכם, זה משמח שלפחות לא מתביישים במה שעושים.
ובכן, הנושא באשכול הזה, הוא המכות שקיבל הרב שטיין ע"י אנשי הרב גרוס, והמחאה של מרן הרב וואזנר ובית דינו על התועבה הזו.
העובדה היא, שאנשי הרב גרוס קורעים את מודעות המחאה הללו, ומפיצים פשקוילים נבזיים על רב בישראל.
דמעות תנין וכ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2008 20:07 לינק ישיר 

מעניין אותי המשחקים שלכם בבני ברק גם אצל הרב שטיין וגם בפונוביז כמו שמעננינת אותך המחלוקת במפלגה הקומוניסטית בסין (זאת המחלוקת הכי קרובה שהאמנתי שאין לך בה נגיעה),
וגם את מרן הגרי"ש זה מעניין ככה. הא פסק את פסקו ואתם חולי המחלוקת יכולים מכאן והלאה לרמוס פסקים, לזרוק לבנים, ולעשות הכל כדי למלא את חייכם המשעממים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2008 16:03 לינק ישיר 

ילמדינו רבינו,
מתי גילוי את הרמב"ם המצויין במחאה האם במהדורת עוז והדר.

למה כשלאורך זמן שביזו הציקו והיכו את אחד הרבנים בבני ברק בנם של קדושים, בבית המדרש וברחובות קרית ויזניץ שהגיע לשיאו בימי חג הפסח האחרון.

למה בשעתו לא יצא אף אחד מהם במחאה.
למה?
.

תוקן על ידי שמעוןמאיר ב- 06/01/2008 16:12:37

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2008 16:13 לינק ישיר 

למה לא יצאו נגד אותו רב בנש"ק
כששלח ב - 2 בלילה את כל ישיבת ויזניץ,
לצעוק ולבזות את האחיות שלו,ולשפוך שמן
בחדר מדרגות, לא נשכח ולא נסלח.... !!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מרן פוסק הדור הגר"ש ואזנר במחאה נמרצת על ביזוי כבוד התורה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.