בית פורומים בחדרי חרדים

הגר"ד לוי שליט"א הוכתר רשמית להמשיך 'מסירת התורה' בפונביז'

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/5/2011 17:27 לינק ישיר 

יוסף לייב
איתא במדרש רבה ריש פר' ויקרא כי כל ת"ח שאין בו דעת נבילה טובה הימנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:31 לינק ישיר 

סגן כתב:
פינזל הצליח להציל את המוסד שלו.
הוא אמר לגרמי"ל שהגרי"ש הורה למחות, וביתד נכתב בשמו הכחשה.
אני מעדיף להאמין לגרסתו הראשונה שמסר לגרמי"ל, ע"פ גירסת יתד.

יש בעיה קטנה שאתם מתעלמים מהמציאות ומעדיפים להאכיל את עצמכם!בשקרים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:34 לינק ישיר 

מנהעיקרית כתב:
יוסף לייב

במדרש רבה פרשת ויקרא גם כתוב שהניק מנהעיקרית קובע למי יש דעת ולמי לא?? אם כבר מדברים על דעת? מדוע הרב מפוניבז' זצ"ל לקחו לחתן לנכדתו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:35 לינק ישיר 

נ_קץ כתב:
יוסף לייב

במדרש רבה פרשת ויקרא גם כתוב שהניק מנהעיקרית קובע למי יש דעת ולמי לא?? אם כבר מדברים על דעת? מדוע הרב מפוניבז' זצ"ל לקחו לחתן לנכדתו?

אולי כיון שהיתה לו נכדה דפוקה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:39 לינק ישיר 

נקץ. האם כתבתי נתון לא מדויק???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:40 לינק ישיר 

יוסף לייב, הנה התשובה באה וטופחת בפניך, במשפט אחד אתה תוקף בחריפות 'את המבזים ת"ח עצום שעשה בית ספר לגדולים' ובמשפט שני אתה מזלזל בגאב"ד ב"ב, ואתה עוד מצפה ליחס רציני? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:54 לינק ישיר 

אורהאמת כתב:
יוסף לייב, הנה התשובה באה וטופחת בפניך, במשפט אחד אתה תוקף בחריפות 'את המבזים ת"ח עצום שעשה בית ספר לגדולים' ובמשפט שני אתה מזלזל בגאב"ד ב"ב, ואתה עוד מצפה ליחס רציני? 

הלו הלו אתם שוב מתבלבלים פוסק הדור הגר"נ קרליץ הוא גאב"ד רמת אהרן יחד עם הרב החסידי פוסק הדור הגרח"צ שפירא ,אפי' בבלנק הרישמי של ר' ניסים לא רשום גאב"ד ב"ב יש בידי מכתב של הגרנ"ק שכותב כי הגרמי"ל לנדא הוא גאב"ד ב"ב
בוא תדייק, אגב מי ביזה את ר' ניסים? היחיד שכתב עליו פוסק הדור בהיסטוריה זה אני כמובן שהכל ע"פ עדות של אליעזר שולמן

תוקן על ידי נ_קץ ב- 04/05/2011 18:00:12

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:56 לינק ישיר 

אין לי קשר לישיבת פוניבז' ובודאי לא לאחד הצדדים שם, אך אני מוכרח למחות על הפגיעה בכבודם של ת"ח.
ראשית, על הפגיעה בכבודו של הגאון ר' חנוך הבלין שליט"א שהינו ת"ח עצום ויר"ש גדול.
ושנית, על הפגיעה בכבודם של ראשי הישיבות הגדולים בדורנו על כך שכללו את חברו שלעמיר מולנר ביחד איתם, שבהחלט מאמרי חז"ל רבים כמו שהובאו לעיל מתאימים ונאים לו.

על הפגיעה המרומזת במרן הגר"נ קרליץ שליט"א אפילו אין צורך להגיב...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:58 לינק ישיר 

אורהאמת כתב:

ממתי דואגים בני דודנו בני התורה לכבודו של גאב"ד בני ברק מרן הגרמי"ל לנדא שליט"א?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 17:59 לינק ישיר 

נ_קץ כתב:
הלו הלו אתם שוב מתבלבלים פוסק הדור הגר"נ קרליץ הוא גאב"ד רמת אהרן יחד עם הרב החסידי פוסק הדור הגרח"צ שפירא ,אפי' בבלנק הרישמי של ר' ניסים לא רשום גאב"ד ב"ב יש בידי מכתב של הגרנ"ק שכותב כי הגרמי"ל לנדא הוא גאב"ד ב"ב
בוא תדייק, אגב אני בזתי את ר' ניסים? היחיד שכתב עליו פוסק הדור בהיסטוריה זה אני כמובן שהכל ע"פ עדות של אליעזר שולמן
נקץ, באם לא שמת לב אני פניתי לניק השני (?) שלך - יוסף לייב... שים לב להבא..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 18:02 לינק ישיר 

כעת הכל מובן!!!! מדוע לאחר הדין תורה והפשרה שמרן הגר״ש מרקוביץ הסכים, נשאר הר׳ כהנמן והתנגד!!! התורה מעידה שנגיעות משפיעות גם על גדולים, כי השוחד יעוור עיני חכמים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 18:02 לינק ישיר 

אורהאמת כתב:
בוא תדייק, אגב אני בזתי את ר' ניסים? היחיד שכתב עליו פוסק הדור בהיסטוריה זה אני כמובן שהכל ע"פ עדות של אליעזר שולמן נקץ, באם לא שמת לב אני פניתי לניק השני (?) שלך - יוסף לייב... שים לב להבא..

הניק יוספלייב אומר דברים נכונים וישרים תקפת אותו החזרתי לך,היתה טעות לשון,אבל מכאן עד להתבלבל מיהו גאב"ד ב"ב.??

תוקן על ידי נ_קץ ב- 04/05/2011 18:05:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 18:07 לינק ישיר 

מנהעיקרית כתב:
יוסף לייב

אולי כיון שהיתה לו נכדה דפוקה
אולי בגלל ה״אח״ שלה ״מורינו הנשיא וכו׳ וכו׳״. איך שקרא לו אור השקר הרי כתוב יבדוק באחיה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 18:10 לינק ישיר 

אורהאמת כתב:
לאחר שנמנע בזמנו מלקבל את בקשתו של הגראמ"מ שך זצ"ל משום יראת הכבוד, נענה בימים האחרונים מורנו הגר"ד לוי ר"י רבינו חיים עוזר לבקשת נשיא הישיבה מורנו הגר"א כהנמן לכהן פאר בראשות הישיבה החל מזמן הקיץ הקרוב, בכדי להמשיך ולהנחיל את מסורת התורה כפי שקיבלה מרבותינו זצוקללה"ה ויבלחט"א
איזה מילים כדורבנות, מאיפה לקחת את הנוסח הזה? אתם נוהגים לצחוק על המחבלים בזה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2011 18:14 לינק ישיר 

איחולי הצלחה למורנו הגר"ד שליט"א, וכל הקנאים - שיתפוצצו

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הגר"ד לוי שליט"א הוכתר רשמית להמשיך 'מסירת התורה' בפונביז'
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.