בית פורומים בחדרי חרדים

נכד ר' ליבל מינצברג מספר בפייסבוק שסבו ביצע בו מעשים חמורים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/10/2018 01:50 לינק ישיר 

עוד תגובה משם:

נתי ואורית גולד אלי היקר.

קראתי בעיון את כל הפוסט, וברצוני להגיב עליו.

ראשית אדגיש, איני יודע האם סבך עשה את המעשים או לא, איני מכיר ואיני יודע, וייתכן שהוא ביצע אותם.

אבל אני רוצה לדבר על משהו אחר, סיפרת סיפור שלם, ותמכת את הסיפור ב"עובדות" מוצקות, ואני רוצה לדבר רק עליהם.

ואיך הגעתי לזה? היה נראה לי מוזר כמה דברים:
1. מדוע דרשת ממנו במכתב שיעזוב למקום שבו לא מכירים אותו, ויעזוב את ניהול הקהילה? איך זה ימנע ממנו לפגוע בילדים אחרים, ומדוע שלא יפסיק רק לחנך ילדים?

2. מדוע המשטרה סגרה את התלונה, כבר ראינו שהמשטרה יודעת לעצור גם עבריינים בעלי קהילות עברייניות אלימות במיוחד, באותן חשדות בדיוק.

3. במודעה יש אזכורים כל העת לקבוצה שמציקה לו, מי זו הקבוצה?

אז הלכתי לחקור, שאלתי רבים מבני הקהילה, ושמעתי שתי צדדים ולהלן המסקנות.

סיפרת ואני מצטט "כבודו אמר לי שחלמתי חלום, "חלמא טבא חזית" אמר כלשון התלמוד ושלח אותי לדרכי. הרגשתי שהוא נפנף אותי אז כתבתי לו מכתב (מצורף בתגובה הראשונה) והבאתי לו בדיקת פוליגרף שערכתי (מצורף בתגובה 2-4) לאמור: לא חלמתי חלום, זו המציאות שהייתה.".

בדקתי את התאריך של המכתב, והוא כ' שבט תשע"א (יום שלישי, 25 לינואר 2011).
הלכתי אחורה לתאריך י"ד בכלו תשע"א (21.11.2010) חודשיים לפני, ומתברר שהייתה פרשייה מעניינת https://www.kikar.co.il/%D7%9E%D7%A2%D7%A6%D7%A8.html פרשייה בה אביך ואחיך נעצרו בחשד לזיוף ומרמה ולבסוף אביך הורשע בגניבה של 52 מליון ש"ח מהמדינה (אם תרצה אעלה לכאן את הפרוטוקולים מההרשעה והדיונים), פרשה שבעקבותיה אביך סולק מניהול המוסדות.

אביך ומשפחתך שלא יכלה להשלים עם התבוסה, הלכה ושכרה את אריק חייט - גרפולוג, שיבצע בדיקת פוליגרף רחבה לגלות מי "הלשין" על הפעילויות המשפחתיות הלא חוקיות (זיוף תעודות זהות וגניבה), ואכן מספר אנשים רב הלכו לבצע את הבדיקות וכולם יצאו דוברי אמת, כאשר דרשת שגם סבך ילך להבדק והוא סירב (כל הנ"ל מופיע בפרוטוקול בית המשפט), לפתע פתאום צצה לה התלונה על מעשים מגונים שבוצעו בך, והמסקנה היא שהוא צריך לעזוב את הקהילה למקום שלא מכירים אותו, עכשיו החלק הזה מסתדר.

ציטוט: "כעבור כמה ימים הופץ בבתי הכנסת של הקהילה פאשקוויל תחת הכותרת "מחאה!!" אשר היה מכוון אלי וככל הנראה בכדי שאחזור בי. (מצורף בתגובה החמישית)
לאחר שלא התנצלתי בפני כבודו על ה"פגיעה הנוראה" שפגעתי בו, הופצו בבתי הכנסת של קהילת מתמידים - הקהילה של סבא שאליה הייתי משוייך - פאשקוויל תחת השם "רבם דקרו" מלא תיאורים ותוארים בשבילי, כמה מהם נהדרים ממש, ובכך סיימתי את דרכי בקהילתו של משיח. (מצורף בתגובה השישית)
על דלתות הבתים של האנשים שהאמינו "לעלילה" הודבקו מדבקות באישון הליל על ידי אנשי לייבל מינצברג "כאן גר אברך בוגד". (מצורף בתגובה השביעית)"

הפשקווילים פורסמו נגד משפחת הירשמן (מתתיהו וילדיו, ולא נגדך - אלימלך בלבד). והם פרסומו כהמשך ישיר לכל הפעילות של המשפחה לקבל בחזרה את ניהול הקהילה. כך גם המודעות שהודבקו.

ציטוט: "בהמשך לייבל מינצברג פיטר/הרחיק מהקהילה כל מי שלדעתו "האמין לעלילה" בין המפוטרים/מורחקים כל קרובי משפחתי, תלמידים מהקהילה וכמה מרבני הישיבה.".

אמת אין במשפט הזה, כל אלו שהורחקו מהקהילה הם חתנו-אביך (מתתיהו הירשמן) ומשפחתו, ומספר מצומצם ביותר עד כעשרה משפחות שתמכו בו.

ציטוט: "כמה מרבני הישיבה שנשארו בתפקידם התפטרו מרצונם ביניהם ראש הישיבה והאיש השני בהירארכיה בקהילת המתמידים, שלמרות תחנוני לייבל שישאר בתפקידו, הוא בחר להתפטר ולעזוב את הקהילה. עוד כמה עשרות מהקהילה בחרו לעזוב את המקום. כנראה לא התאים להם רב שכזה."

שמעתי מאדם הנאמן עליי, ששמע מפי של חיים מן-ההר (ראש הישיבה שהודח מתפקדיו) שאמר לו, כי אינו יכול "לבגוד" ב"מאתעס" ("מתתיהו" הירשמן) מכיוון שהוא שילם לו משכורת בזמן מספר שנים. וזו הסיבה שהוא הודח מתפקידו, קצת קשה להאמין שלייבל התחנן שהוא יישאר אחרי שהוא בחר להדיח אותו.

כתבת: "ברגע אחד, אנשים שהיו קרובים אלי הפסיקו לדבר איתי, הפכתי ללא רצוי שם. אחדים מתלמידי מינצברג זרקו ביצים על חלונות ה"כוילל" (-ישיבה לנשואים) שבו אבי לימד, כולם הוחרמו במלחמת חורמה וכל זאת בגלל שאני "פגעתי" ברבי והם האמינו "לעלילה". איזה חטא.".

אצטט מה שאמרו לי, הסיבה שבגינה הורחקת בתחילה, הייתה עקב מלחמתך בסבך ותמיכתך באביך במלחמה הכספית שהייתה, ובהמשך עקב נטייתך המינית שבגינה גם התגרשת, ועזיבתך את הדת.

סליחה שירדתי לרמה הזו, אבל אם אתה מעוניין שיאמינו לך בבקשה אמור רק אמת.
בהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 02:01 לינק ישיר 

הלכלוך בפייסבוק מאז יום שישי שהפוסט עלה נורא ואיום. כרגע יש 2155 תגובות רק לפוסט המקורי. ו2300 שיתופים
שזה מטורף לגמרי.
צילום מסך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 02:03 לינק ישיר 

וכמובן ש99% מהתגובות מקבלות את גירסת המתלונן ומבקרות קשות את הסבא, הקהילה, והציבור החרדי בכללותו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 02:12 לינק ישיר 

טענת ההגנה: הנכד חושד שבעצם הסבא הלשין על בנו ונכדו כדי להפסיק את החגיגה במוסדות שלו (כנראה לאחר שהבין שלא הצליח בדרכים אחרות) ולכן לא רצה להיבדק בפוליגרף, ובעקבות כך החליט לנקום בסבו

כך או כך, הסיפור הזה לא מוציא טוב את קהילת המתמידים ואני מאמין שזה יגרור החוצה עוד כמה פרשיות פנימיות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 02:38 לינק ישיר 

בושה וחרפה לאיזו דיוטא תחתונה יכולה רגש נקמנות של אדם להוביל אותו
על פניו הסיפור נראה מלא חורים, ותמהני, כך או כך, מה גורם לאדם שפוי לצאת ככה ולחשוף את עצמו בצורה כל כך מזויעה

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 07/10/2018 03:00:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 02:38 לינק ישיר 

נו באמת,
עדות רצופה שקרים,
כל מי שקצת מכיר את הפרשייה, יודע שמדובר פה בסיכסוך כספי-פלילי, בו הרב מינצברג יצא נקי והירשמן כנראה יישלח למקום לא נעים...לא לחינם המשטרה הבינה מהרה במה מדובר,
לא צריך להיות בקיאים גדולים בפרשייה בשביל להבין שזה הצעקה האחרונה לפני המאסר, כאילו להסיט את הדיון לנושא אחר.

[ואינני יודע פרטים ואת כל האמיתות במשפט המפורסם על ההונאת ענק, רק מהרקע ששמעתי מהתקשורת וחברים]

תוקן על ידי תושבעפ ב- 07/10/2018 02:40:26

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 04:59 לינק ישיר 

כאן אומרים "עדות רצופה שקרים", "סיפור מלא חורים". ובפייסבוק יש יותר מ 2000 תגובות שהאמינו לסיפור!!! או שכאן יש עוורים או שזו המחשה לימות המשיח. כך או כך נורא עצוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 07:43 לינק ישיר 

Honeycooki כתבה:

כאן אומרים "עדות רצופה שקרים", "סיפור מלא חורים".ובפייסבוק יש יותר מ 2000 תגובות שהאמינו לסיפור!!!או שכאן יש עוורים או שזו המחשה לימות המשיח.כך או כך נורא עצוב.

כי שם ישבים כל מי שכל חרדי הוא בחזקת סוטה בעיניהם. גם לאחר שתוכח חפותו.
והפייסבוק עצמו הוא הגורם לכך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 08:26 לינק ישיר 
momeir

מפשפשמרדין כתב:
מה יצא לו מתביעת דיבה?

הנכד כותב שהסבא כבר נחקר במשטרה ולא נמצאו חשדות אז מה יוסיף תביעת דיבה? לנכד הזה ולמשפחתו שהולכים לשבת כמה שנים טובות במעשיהו על שוד הקופה הציבורית בין כך אין מה לשלם

על מנת להפריך את עלילת הדם בפני הציבור הכללי, חשוב שדווקא בית משפט חילוני יכתוב פסק דין שלא הייה ולא נברא. ואף משל לא הייה. 
ואם לא יהיה למנוולים מאפה לשלם, אז  הם ישבו עוד כמה שנים בכלא.  שופטים כותבים בפסק הדין כמה שווה כל יום.. עד להשלמת הסכום..  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 08:34 לינק ישיר 

זה ממש לא מה שחסר כעת לרב מינצברג להסתובב בבתי משפט בכדי להוכיח את חפותו

אין לו שום צורך בזה מבחינת קהילתו ומה שמסתובב בפיסבוק בלאו הכי לא מגיע אליו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/10/2018 11:46 לינק ישיר 
yeshivish

Honeycooki כתב:
כאן אומרים "עדות רצופה שקרים", "סיפור מלא חורים". ובפייסבוק יש יותר מ 2000 תגובות שהאמינו לסיפור!!! או שכאן יש עוורים או שזו המחשה לימות המשיח. כך או כך נורא עצוב.

99% מהאנשים שם לא מכירים בכלל את סיפור הרקע של הרב מינצברג וחתנו.
כשאתה יודע שישנו סכסוך עמוק על רקע אחר, אתה לוקח את ההאשמות בצורה ספקנית יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2018 17:30 לינק ישיר 

בפוסט של הירשמן יש שני שקרים גלויים ובוטים:

1. הטענה כאילו ר"ל מינצברג רמז שהוא המשיח.
קראתי הרבה כתבי פולמוס נגד ר"ל מינצברג, ומעולם לא נטענה נגדו הטענה הזו. אין ספק שאם היה שמץ אמת בטענה, שונאיו היו חוגגים עליה.

2. הוא טוען שהירשמן סיפר על ההתעללות (לדבריו) לחברו, והוא סיפר את זה לאחרים שהפיצו את השמועה.
וגם זה, כולנו יודעים שזה שקר. לא היתה שום שמועה כזו, ואף אחד לא שמע מזה עד עכשיו. ובכל ההתקפות שהתקיפו את ר"ל מינצברג, מעולם לא נטענה עליו טענה כזו.

הירשמן טוען "לא ייתכן שאדם ימציא טענת התעללות". אבל הירשמן עצמו מוכיח שייתכן וייתכן.

בפעם הבאה שמישהו ישאל אתכם "האם יעלה על הדעת שמישהו ימציא טענת התעללות"? תענו לו בקול גדול: **הן**, והירשמן יוכיח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2018 20:32 לינק ישיר 

הוא חוסם בפייסבוק כל מי שמעלה את הנושא של הסכסוך הכספי.
אם היה בו יושר, הוא היה מתמודד עם הטענות ועומד מאחורי גרסתו למרות הסיכסוך.
כל עוד הוא מחביא את העובדות בכח, הוא מוחזק כשקרן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2018 20:51 לינק ישיר 
momeir

ע"פ הפירסומים הרה"ג ר' לייבל מינצברג נכנס לניתוח מסובך.  ובמקביל נכדו  הנוכל (לכאורה) והמנוול דואג לפרסם את הסיפור 'העסיסי' . הסיפור מתפרסם בגירסת 'העתק הדבק' באתר  ynet ,  ללא  הבאת הצד השני כלל וכלל.
 עם קצת מאמץ  יכלו גם יכלו לספר את הסיפור כולו.
המטרה היא ללכלך על הציבור החרדי כמיטב המסורת האנטישמית!
כדי לצאת ידי חובה ynet  כותב " לא התקבלה תגובתו של לייבל מינצברג " , (האיש בחדר ניתוח ורוצים לקבל תגובתו?) 
 יש מקום (ורצוי) לתבוע גם את ynet על הוצאת דיבה ושם רע.

תוקן על ידי momeir ב- 08/10/2018 20:51:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2018 02:46 לינק ישיר 

momeir כתב:

המטרה היא ללכלך על הציבור החרדי כמיטב המסורת האנטישמית!

אם משום כך, הסר דאגה מליבך
גם אם היינו מושלמים, היו שונאים החילונים אותנו שנאת עמי הארץ, וטוב שכך
החשש הגדול יותר הוא דווקא מאהבתם
תן להם לטבוע בים השנאה, במילא אין שום דבר בעולם שיכבה את האש

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נכד ר' ליבל מינצברג מספר בפייסבוק שסבו ביצע בו מעשים חמורים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.