בית פורומים בחדרי חרדים

הבחירות בביתר כל הפרשנויות הדיווחים והסיפורים מאחורי הקלעים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/10/2007 02:17 לינק ישיר 

מכיון שהובאה כאן  השמצה זולה כאילו הרב פינדרוס בילדותו היכה ילד אחר בשם א.ט. ושגם אביו הצטרף להכאות.

פניתי ל"הבונה סותר" ושאלתי אותו מהו השם של אותו ילד, אני הייתי (ועדיין) חבר של פינדרוס מהשכונה, הוא נתן לי שם שלא אומר לי כלום אבל בדקתי ברישומון ואין כזה שם של בן אדם בכל הארץ בשכבת הגיל הזאת, היחיד שמצאתי גדול מפינדרוס בערך ב5 שנים שזה אומר שבזמן הסיפור לכאורה הוא היה בן 17 ופידרוס בן 12 ופינדרוס התנפל עליו ונתן לו מכות נמרצות.

הסיפור נשמע לי מדומיין ומפוברק, ולצערי נראה לי שהחבריה של מאיר רובינשטיין מנסים ברוב יאושם למצא עוולות מתחת לאדמה, והם מתדרדרים גם להשמצת אביו של פינדרוס וגם לספר סיפורי בדים על מריבות ילדים שכביכול היו.

פניתי ל"הבונה סותר" והוא לא ענה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2007 02:21 לינק ישיר 

איזה יופי שעוד 24 שעות נהיה כבר אחרי

וכל ההשמצות ברמת גן - מינוס יעלמו מנופינו לתהומות הפארק

וכמה יכאב לנו שנהגנו כתינוקות בימי הבחירות בביתר, העיקר שכבר נהיה אחרי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2007 02:52 לינק ישיר 

כל הפגיעות האישיות האלו, הפחיתו לכם הרבה מנדטים!
מה אתם מרוויחים? אם יש לכם מרכולת להציג, הציגו אותה והקונה יקנה.

הבעיה שאין לכם שום דבר. ולכן אתם עסוקים כל בספינים, שטיקים וטריקים. בפגיעות אישיות ובשטיפת מוח חסרת מסר וחסרת פשר. בדיסאינפורמציה בכל ערוץ אפשרי! (כולל כאן).

רק סיעת "טוב - עתיד טוב לביתר" הציגה מסרים, הציבה מטרות ויעדים, ובמקצועיות ועקביות, הינה כבר הולכת ומממשת את מצעה. אף בטרם נבחרה לעירייה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2007 03:44 לינק ישיר 

הבונה סותר

אם אתה חושב שאנשים לא יכולים להשתנות, כדאי שתשמור את האשכול הזה במועדפים. כדי שאם תתבגר פעם, תוכל להיזכר איך היית פעם, ואנשים יוכלו להזכיר לך שנשארת אותו דבר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2007 08:22 לינק ישיר 

הבונה

גם לי יש סיפור
פעם היה אדם שהיה מפורסם בכל הסביבה כליסטים חסר רחמים שהיה עומד ומלסטם את הבריות
לא זו בלבד אלא שאף תאווה גדולה היתה בליבו למין הנשי עד כדי כך שפעם אחת אף עבר בקפיצה נהר שלם רק מכיוון שהיה נדמה לו שראה נערה יפה רוחצת בנהר...

אתה יודע מה יצא בסוף מאותו אדם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2007 10:08 לינק ישיר 

חוצפה אישית שקרתה לי עם מטה פינדרוס !!!

וזה רק ימריץ אותי יותר ויותר להצביע נגד פינדרוס.

במוסף בחירות "אמצע השבוע", מופיעה מודעה כאילו בשם מתיישבי חב"ד בגבעה B2 שמודים לפינדרוס ומתאחדים להצביע לו.

אשתי, [נו, דעתן קלה] בתור חסידת חב"ד מובהקת,  התענינה בכתוב מאוד ושקלה בדעתה כיצד לנהוג אישית.

עד ש... בין עשרות שמות מצאנו שם את שם משפחתינו ג"כ כאילו חתמנו אישית להצביע פינדרוס בתור הכרת הטוב וכו'. ואז לאחר בירור קצר אצל עוד כמה מה"חותמים" התברר שהדבר שקר ונכתב ע"י אינטרסנט אישי.

וכאן הבן שואל: ידענו שמותר לך להפר הסכמים בק"נ טעמים, אבל ליצור "הסכמים" חדשים כאילו בשמי זה כן מותר לך???

זה גם בהיתר של הרב חנן 10 ???

----------------------------------------------------------------------------
פורום "באהלי צדיקים" הכל על קברי צדיקים בארץ ובחו"ל
http://hydepark.hevre.co.il/forum.asp?forum_id=12472

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2007 10:47 לינק ישיר 

אם ליצמן תומך בפינדרוס חייבים לתמוך ברובינשטיין

הגיע הזמן שנפסיק עם ההשתלטות הזו של גור

עד היום הם, הגורים מכתיבים את כל הסדר היום של כל הציבור החרדי, וכמובן רק מנקודת מבטם, שהעיקרון הוא, שהתקציבים כולם שייכים לגור, וב"קומפוט" יתחלקו כולם שוה בשוה, כולול מוסדות גור...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הבחירות בביתר כל הפרשנויות הדיווחים והסיפורים מאחורי הקלעים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 סך הכל 4 דפים.