close
 
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
23.06.2018
 
עוד בעוד באתר
לכל הכותרות
הכי נקראים הכי מדוברים

'דמי שתיקה'; רעידת אדמה בתקשורת בארה"ב

ביל אוריילי, המגיש הבכיר והוותיק של רשת "פוקס", פוטר לאחר 20 שנה, זאת בעקבות חשיפה על מעשים חמורים שהושתקו • כל הפרטים

8
 
ביל אוריילי (רויטרס)
ביל אוריילי (רויטרס)

רעידת אדמה בתקשורת האמריקאית: ‏רשת "פוקס ניוז" הודיעה הערב (רביעי) כי ביל אוריילי, הכוכב-המגיש-המראיין של הרשת, מפוטר אחרי 20 שנה, לאחר שנחשף כי פגע בעובדות של הרשת ושילם "דמי שתיקה".

הפרשה התפוצצה בקול רעש גדול לפני כשבועיים אז חשף "הניו יורק טיימס" כי הרשת שילמה 13 מיליון דולר לנשים שהותקפו על ידי אוריילי במטרה שישתקו.

אוריילי נחשב למגיש ומראיין חריף מאד שזכה לנתוני רייטינג מרשימים מאוד ונחשב לכוכב הגדול ביותר של רשת "פוקס" - רשת החדשות המצליחה ביותר בארה"ב.

מאז התפוצצות הפרשה, עשרות חברות ענק הפעילו חרם מפרסמים על התכנית אותה הוא מוביל, "אוריילי פקטור", וסירבו לפרסם בתכנית. מנהלי הרשת, שבתחילה עמדו לצידו של אוריילי, נאלצו כאמור לפטרו.

אוריילי הוציא תחילה הודעה על יציאה לחופשה והבטיח לחזור ב-24 באפריל, הבטחה שלא תתממש. גם רוג'רס איילס, יו"ר הרשת הקודם, אולץ לפרוש, לאחר שגם נגדו הצטברו תלונות דומות.

כאמור, הערב הודיעה הרשת על פיטוריו של אוריילי. "אנו מודים לביל על 20 השנים שעבד אצלנו" נכתב בהודעת הרשת. "הוא היה הטוב ביותר, בעל כשרון מדהים, אך למרבה הצער, מסיבות שאינן בשליטתנו, נאלצנו להיפרד מביל ואנו מאחלים לו הצלחה בהמשך".

מדובר ברעידת אדמה של ממש בעולם התקשורת בארה"ב, זאת מאחר ואוריילי נחשב לאחד העוגנים המרכזיים של "פוקס", היה בעל "תדמית נקייה", וזכה לפופולריות עצומה בקרב הצופים בארה"ב. כעת יצטרכו ב"פוקס" לעשות חושבים ולדאוג למחליף בסדר גודל דומה. המכה הזו לרשת "פוקס" - איבוד המגיש הפופולרי, מגיעה לאחר מכה נוספת לאחרונה, עם עזיבתה של מיגן קלי, "יונית לוי" של "פוקס", לרשת המתחרה.

 
 
אולי יעניין אותך גם
8 תגובות ב – 5 דיונים שלח הדפס
תגובות
למה? 
 23:15 19/04/2017

למה אתר חרדי כותב כתבה מעין זאת, אין בזה שום מידע חשוב לציבור בארץ,
ואין מן הראוי להגיש תכני תועבה!

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1
 
     צודק בכל מילה (ל”ת)
 00:37 20/04/2017
 
     1 צודק (ל”ת)
 01:32 20/04/2017
 
     לומדים מזה שאנחנו בעולם השקר ורק התורה אמת (ל”ת)
רק התורה מחנכת ליושר 11:11 20/04/2017
 
היה אוהב ישראל וגם תמך בטראמפ (ל”ת)
 01:00 20/04/2017
2
 
תגובה 
bhjk 06:38 20/04/2017

בתגובה למס 2 היה אוהב עוד דברים

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
3
 
כשאין יראת השם אז הכל חיצוני.תגלו עוד הרבה כאלה (ל”ת)
 11:10 20/04/2017
4
 
למה אתר חרדי כותב כתבה מעין זאת, אין בזה שום מידע חשוב לציבור בארץ, ואין מן הראוי להגיש תכני תועבה!נכנסתי לכתוב תגובה להודעה וראיתי שהתגובה הראשונה הי 
דורש בתוקף להפסיק סוג של כתבות מעין אלו  04:29 23/04/2017

למה אתר חרדי כותב כתבה מעין זאת, אין בזה שום מידע חשוב לציבור בארץ, ואין מן הראוי להגיש תכני תועבה!נכנסתי לכתוב תגובה להודעה וראיתי שהתגובה הראשונה היה מעין מה שרציתי לכתוב ייענקים וכל האחרים רוצים לאבד את העבודה שלכם תכניסו את הראש עמוק לחפש ליכלוך ובקרוב יסריח ממכם ,ואז אולי נבין להפסיק את הקשר עם אתר פושע זה וכל המפרסמים יפרסמו בכיכר ומאקו ששם יש את הליכלוך הגועלי ( אני חייב לציין שהתחלתי לקרוא את הכתבה אבל ברגע שראיתי את התוכן הנלוז שהעתיק כנראה הכתב יענקי אז לא המשכתי לקרוא נראה לי משורה 8 אולי וירדתי לרשום תגובה שב"ה ראיתי שיש מן הכאב אצל עוד בעלי דעה ) "דיי תתחילו ללמוד איזה חידוש ווארט עם מה תגיעו אחרי גיל 40 כן כן" אז בגיל זה דמיינו את עצמכם איזה מבט ישכון בעינים שלכם מבט של ירא ה' עדינות או חיפוש אחר עוד איזה כותרת מרשיעה ככל שתהיה "מחשבה שגם אני לצערי חושב עליה ממש עכשיו

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
5