close
 
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
21.06.2018
 
עוד בעוד באתר
לכל הכותרות
הכי נקראים הכי מדוברים

סאטמר מסירים כפפות: הסיקריקים יותר מסוכנים מהחרד"קים

בסאטמר יוצאים למלחמה בסיקריקים: "הטיפוסים הירודים הללו שמתלבשים באיצטלה של קנאות - מהם אנו מפחדים. הילדים שלנו עלולים חלילה ללמוד מהם שזוהי קנאות, להציק, לרדוף, לרצוח ולבזות כבוד שמים, כבוד התורה וכבוד ת"ח" • האזינו

25
 
הפגנת הפלג הירושלמי. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
הפגנת הפלג הירושלמי. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

על רקע דבריו של האדמו"ר מסאטמר, על הצורך לסייע בידיו של ארגון "עזרה וייעוץ", שלדבריו הוא הארגון המסייע כבר שנים ארוכות בלי שמץ של פוליטיקה, למי שמסתבך עם שלטונות הצבא, מתחוללת בימים האחרונים מיני דרמה בירושלים, כאשר עסקן הארגון הרב חיים ראט מותקף פעם אחר פעם בסימטאות מאה שערים, אמש הותקף הרב ראט בשנית ע"י סיקריקים, ובעקבות כך יצאו בסאטמר להתקפה חריפה כנגד הסקריקים, כאשר הם קוראים לחסידי סאטמר לבזות את הסקריקים כמו שמבזים את החרדקי"ם.

בקו החינוך הטהור של חסידי סאטמר, מאשימים את דובר הסיקריקים אותו הם מכנים: "המסית והמדיח השקרן הסורר הדובר שקרים ודובר האינטרנט", שהוא הסית לתקיפתו של הרב ראט שפעיל בנושא כבר יובל שנים.

להלן ההקלטה והתמלול:"להסיר את המסוה ולהוקע אותם כנגד השמש", פותחים חסידי סאטמר ומתייחסים לאירוע בו הותקף העסקן הירושלמי הוותיק ר' חיים רוט העוסק במשך שנים לסיוע לבחורים מול שלטונות הצבא. "בהלם גדול אוחזים בני היהדות החרדית את ההתקפה המחודשת על הגאון הצדיק ר' חיים רוט שליט"א שעומד כבר קרוב ליובל שנים למסור נפש לכל קדשי ישראל, ובפרט כנגד גזירת הגיוס מאז תשנ"ט בשליחות הבית דין של היהדות החרדית, ועל לא עוול בכפו לא מתביישים כת שקרנים וליצים והסיקריקים להתנפל על כזה גאון וצדיק באופן מופרע כזה, כשהם מוסתים ע"י המסית והמדיח השקרן הסורר הדובר שקרים ודובר האינטרנט.

"למרות שבהודעות שלו כבר ניכרים סימני הגסיסה, ואובדן הדרך והבלבול בצורה הגדולה ביותר, כמו שהציבור כבר יודע את הכלל, שאם הוא מדבר יותר מ2 דקות על השעון, צריכים רק לשמוע לטלפון איך שהוא סותר את עצמו מיניה וביה.

אבל רבותי, כעת אין זה הזמן לזה, רבותי, צריכים ליטול את עצמנו ביחד, ולהוקיע את המושחתים הירודים הללו מקרב מחננו, אנו לא יכולים להשאיר את עדת ה' כצאן אשר אין להם רועה, איננו יכולים להניח לאיש הישר בעיניו יעשה שהלאה יימשך מעשי ההשחתה ושפיכות דמים שמנוהלים ע"י אותם מושחתים וסיקריקים.

שלומי אמוני ישראל יחגרו את עצמם יחדיו בימים אלו, ויקיאו את המוסר והמלשין הזה וכל הנמשכים אחריו מקרב מחננו, כלום לא אחרת מהצורה שבה צועקים על החרדקים שיעזבו את האיזור, לא, אנו לא יכולים להניח שהשכונות שלנו יהיו טמאים ע"י אותם טיפוסים טמאים החרדקים, אבל לא, אנו לא יכולים גם להניח שהטיפוסים המופרעים הללו יסתובבו בקרב מחננו ויחריבו את כל הקדוש לנו.

כמו שכבר הבאנו לידי ביטוי, הפנים של החרדקים זה רק מסייע במטרה להראות לציבור עד כמה שאפשר לרדת רחוק, ועד כמה אכן גזירת הגיוס היא גזירת שמד ממש.

אבל כמה עוררו, שאם לפעמים רוצים להשוות את הכת שקרנים ולצים, לכת החרדקים, מוכרחים להודות באמת, שיש נקודה אחת שהם לא שווים, כי מהחרדקים אנו אוטומטית מופרדים, מהחרדקים אין אנו מפחדים שהילדים שלנו ייראו חלילה כמותם, כי אנו מקווים שכשנכניס את הרוח טהרה ואת דרך החינוך הנכונה אצל ילדינו, הם לבד ימאסו בדרך המופקרת המושחתת. אבל הטיפוסים הירודים הללו שמתלבשים באיצטלה של קנאות, עליהם אנו מפחדים, עליהם אמר רבינו הקדוש הדברי יואל מסאטמאר הוא חשש ואמר שהם עוד מחריבים יותר, כי הילדים שלנו עלולים חלילה ללמוד מהם שזה נקרא קנאות, להציק ולרדוף ולרצוח ולבזות כבוד שמים וכבוד התורה וכבוד ת"ח.

"אנו לא יכולים להמשיך לאפשר זאת, ושלומי אמוני ישראל יקחו את עצמם בכל החזיתות, עסקנים ורבנים, הנהלה וכל השאר, ויצעקו, עד כאן!

"מספיק היה לאפשר לאותם פוחזים וריקים מוסרים ומלשינים בלא שום היתר שבעולם, מחריבים ומבזים כבוד התורה וכבוד שמים, שהם יוכלו להסתובב בקרב מחננו, ולרדוף ולצעוק יהודים קדושים שמוסרים נפש על כבוד שמים.

"שלומי אמוני ישראל אומרים ברור, עד כאן! עד כאן! שלומי אמוני ישראל אומרים עד כאן לאלו שנגררים אחריהם, ושלומי אמוני ישראל אומרים עד כאן למסית ומדיח המוסר והמלשין, צא טמא ממחנינו! סגור את פיך הטמא נגד כל הקדוש לנו, ותפסיק להלשין אצל הציונים, ותפסיק להלשין באינטרנט ובכל כלי התקשורת.

"כולנו למערכה ולה' הישועה" נאמר בקו של חסידי סאטמר.

התנצלות המערכת: בטעות סופר אוזכר בכתבה שמו של עסקן בירושלים. השם הוסר לאחר דקות ספורות. אנו מתנצלים על כך.

עוד בנושא:
כמו סאטמר: נטורי קרתא נגד 'הפלג'
האדמו"ר מסאטמר נגד הפגנות הפלג: מי חושב לעשות כאוס כזה?
הרבי מסאטמר: "יושבים שם פושעים אמיתיים"
הרבי מסאטמר תקף הלילה את השקרים והפתיע
הרבי לעג לעצרת: "טראמפ התקשר לביבי"
קמפיין ה'פייק גיוס' פורק בחוברת סאטמר

 
 
אולי יעניין אותך גם
3 תגובות ב – 2 דיונים שלח הדפס
תגובות
מה הם רוצים מהחיים שלי?! ס"ה אני רוצה קצת פארנוסע... (ל”ת)
קאפאלע ווייס 12:47 17/07/2017
1
 
     חייל חרדי=לראות ולקנאות. (ל”ת)
 13:25 17/07/2017
 
     הסיקריקים יותר מסוכנים ממחבלי חמאס רשעותם ופשעם לחיילים מקדשי ש"ש בפרט בביכ"נ כנאצים בוורשה (ל”ת)
 13:34 17/07/2017
 
     המוצלחים, בצה"ל. (ל”ת)
 13:57 17/07/2017
 
     רובינו מעדיפים בנים בצה"ל ומדות טובות. מבנים ב.........ומדות............. (ל”ת)
 14:08 17/07/2017
 
צה"ל : שמחה של מצווה. (ל”ת)
 12:56 17/07/2017
2
 
כשזוכים נטהרים מקליפת המרגלים. טומאתן וזוהמתן שבכל דור ודור. (ל”ת)
 12:59 17/07/2017
3
 
     כשזוכים מתפטרים מתגובות משוגעים... (ל”ת)
 15:40 17/07/2017
 
תמיד. כשאני רואה חיילים חרדים. אני מתפוצץ מקנאה ותסכול. למה לא היה לי ג"כ את האומץ, שכל, ויראת שמיים. להתגייס לצה"ל, ולהצליח בזה ובבא ? למה  (ל”ת)
למה ? למה ? 13:17 17/07/2017
4
 
     רואים שהחיילים החרדים, שמחים, מרוצים ומצליחים. כי אור המצווה הגדולה מאיר את פניהם. (ל”ת)
 13:26 17/07/2017
 
     פייק קומנט (ל”ת)
 14:11 17/07/2017
 
רואים שיש לחיילים החרדים. שמירה עליונה. והצלחה גדולה ברוחניות ובגשמיות. מעל ומעבר לגדרי הטבע הרגילים. (ל”ת)
 13:41 17/07/2017
5
 
ההתקפה היא נגד הסיקריקים, ואתם מביאים תמונה של הפגנה של הפלג הירושלמי, אלו שני קבוצות שונות לחלוטין. 
הטעיה 13:49 17/07/2017

הסיקריקים הם אנשי העדה החרדית

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
     מה ! 
פלוני 15:37 17/07/2017

מה, אתה כזה תמים.
זה קורה כל הזמן.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
     על זה כבר נאמר סדנה דארעא חד הוא (ל”ת)
כולם אלימים בלי מדים 16:00 17/07/2017
 
     אל תיתמם 
יעקב 16:32 17/07/2017

זה אותה גברת בשינוי אדרת. הצד השווה שבהם שדרכם להזיק ללא מטרה וללא דרך העיקר להילחם בגדולי ישראל וזה בדיוק דרכם של הפלג

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
     ממש לא, כבר בפרשת בלק ראינו שמדין ומואב למרות שנאתם התאחדו כנגד כלל ישראל. 
אכרך ליטאי 19:02 17/07/2017

הפלג והסיקריקים שותפים לדרך, נכון שהפלג מעדיפים לשלוח את הסיקריקים כבדר תותחים לפניהם, הם פשוט יותר חכמים

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
סאטמר צריכים לעשות חשבון נפש. כִּי רוּחַ יִזְרָעוּ וְסוּפָתָה יִקְצֹרוּ (ל”ת)
ברוך 14:32 17/07/2017
7
 
הכל דיבורים (ל”ת)
מפוכח 14:36 17/07/2017
8
 
סיקריקים 
יהודי 15:25 17/07/2017

מצויין הגיע הזמן לעשות סוף מהסיקריקים האלה
הורסים את המדינה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
9
 
שיריבו בינם לבין עצמם ויניחו לנו לנפשינו (ל”ת)
שניאור 15:37 17/07/2017
10
 
מה שקרה פה קרה גם אצל הפלג הירושלמי אבל בשינויים מסויימים 
 15:47 17/07/2017

אצל הפלג נהיה מצב שמה שהם יעוררו כגון על התערבות משרד החינוך במוסדות אוטומטית מתעלמים מזה בפלג של הרב שטינמן ואולי דוקא קוראים להם להתערב כדי להיות הפוך מהפלג הירושלמי אותו דבר עם פלג ר"א מק"י הפלג שלו יעשה בדיוק הפוך מהסיקריקים ואם הם יצעקו שיש גזירה אז אצל הארונים אין גזירה וכו' עכ"פ דבר אחד ברור שכתוב ש"צדיקים מלאכתם נעשית על ידי אחרים" וזכה מרן הגראי"ל שליט"א שהוא לא היה צריך לשלוח מישהו לאסיפת הרבנים במונסי כדי להוכיח שאין גזירה אלא דוקא הרבי שהיה אמור להיות המועדד נגד הגיוס דוקא הוא בשונא מכל הרבנים באסיפה ממש כול מאגודת ישראל דוקא ר"א שבר את ההחלטה שכמעט יצא לעשות עוד עצרת כלל ישראל באמריקה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
11
 
אהרן יוסל פרידמאן 
ארוני 17:46 17/07/2017

אני מתבייש שהגרוש אהרן יוסל פרידמאן הוא הדובר הרשמי שלנו.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
12
 
גילוי דעת בענין הדברים שנאמרו באסיפה רבתי במאנסי ביום א' בלק תשע"ז שנערך על ידי רבנים ועסקנים מכל החוגים אשר כואב להם המצב הנורא של חידוש גזירת ה 
 18:30 17/07/2017

גילוי דעת בענין הדברים שנאמרו באסיפה רבתי במאנסי ביום א' בלק תשע"ז שנערך על ידי רבנים ועסקנים מכל החוגים אשר כואב להם המצב הנורא של חידוש גזירת השמד בארץ הקודש, ואחר שנשמעו עדותם של אנשים כשרים וידועים, הראוים להתקבל עדותם בפני כל בית דין שבישראל, שגוללו מציאות הדברים בפרטי פרטיות מה שראו עיניהם מהמתחולל בכל יום ויום כאשר מגייסים בחורים ואברכים שומרי תורה ומצוות באונס ובפיתוי לצבאם הטמא, וגם ע"י ועד הישיבות בי-ם, ויש ממונים האורבים על כל נפש למוסרו למלכות לשמד ממש וכו', וכל זה נעשה בהעלמת עין מכוונת מראשי ומנהיגי העם המפחדים על הפסקת תמיכתם של השלטונות כידוע.
והמענה שנשמע לסתור ולהפריך עדותם היה כדלהלן:
1. שיש ליתן אימון באלו הרבנים וראשי ישיבות השותקים ואומרים [כאילוי] שאין גזירה ואין שמד אין אונס ואין פיתוי.
2. שכל הדיונים סביב ענין זה שייך רק לרבני ארץ ישראל אשר ביקשו שמנהיגי חו"ל לא יתערבו בזה.
"ליהוי ידוע"
ששני מענות אלו הם היפוך הגמור ממה שלימד אותנו רבינו הקדוש מסאטמאר זי"ע בספרו הקדוש "ויואל משה" הלכה למשה מסיני, ושם מבואר בארוכה:
1. שעל ידי השתתפותם בתוך השלטון יש לרבנים אלו נגיעה גדולה שמכריח אותם להעלים עיניהם מכל ההסתה וההדחה הנעשה על ידי שלטון הרשע אשר כל מחייתם תלויה בהשלטון, ולאמת את כח השקר המכחיש את כל הנעשה כדי שהכל יעבור בשתיקה ח"ו בלי שום הפרעה, בהוצאתם לפועל תכלית מטרתם להעביר את עם ישראל על הדעת ממש, ולעשותם אומה בין האומות ככל הגוים בית ישראל רח"ל.
2. שיש לנו ערבות ושבועה מהר סיני שכל ישראל ערב על שמירת התורה ומצות של חבירו, וכל יחיד ויחיד מוזהר על 'לא תעמוד על דם רעך' דהיינו שחייב לפעול בכל כוחו להציל כל נפש מישראל מסוף העולם ועד סופו מיד הצודים נפשו להדיחו מדרך ד', ועל כל אחד ללחום מלחמת ד' בכל כוחו ויכולתו נגד עוקרי התורה המסיתים ומדיחים מדרך ד', ואין שום נפש מישראל קנין הרבנים או המנהיגים וכו' שבמקומו וסביבו.
"על כן"
פשוט וברור שהמחזיק בשני מענות הנ"ל מגלה דעתו שעזב את הדרך שקיבלנו מרבינו הקדוש זי"ע והפריש את עצמו מספרו "ויואל משה",ונתחבר עם רבנים אלו המשתיקים כל קול מחאה והמשתפים פעולה עם שלטון הרשע להפיק את זממם של גזירת השמד ח"ו. מהרסייך ומחריבייך ממך ייצאו - מחריבי הדור הם החרדים המשתיקים גזירת גיוס השמד.
כל מי שרגלו עמדה על הר סיני והוא מתלמידי רבינו הקדוש זי"ע לא נתפעל מכל אלו המחפים על מעשי השמד והזימה, ומסלפים ומכחישים המציאות המרה מחמת כבודם ומחייתם, וכל עוד נשמתינו בנו נחזיק בתמימות בכל דברי רבינו הק' ככל אשר לימד אותנו להיות מובדלים ומופרשים מכל אלו המשתתפים והמקושרים לשלטון הרשע, [כולל אגודה ש"ס דגל וכו] ונמשיך ללחום במסירות נפש בכל כוחינו ומאודינו להציל כל נפש ישראל מצפרניהם ולהחליש כוחו של עמלקים כפי שידינו מגעת, ולהיות חבר עם כל אלו הכואבים והמצטערים ועם אלו אשר במסתרים תבכה נפשם ע"ד כבוד שמו יתברך, עדי נזכה לביאת גואל צדק בב"א.
חסידי הקב"ה די בכל אתר ואתר.
***
הנה שיח בין מנהיגי מדינות העולם בעיצומה של מלחמת העולם בשנת תש"ב
אחר האסיפה הגדולה שהתקיים באמריקה - להצלת יהדות אייראפע.
נשיא אמריקה מופתע מהאסיפה הגדולה באמריקה, ומתקשר לראש ממשלת גרמניה בשנת תש"ב, ושואל אותו: האומנם נהרגים יהודים באירופה?
והוא עונה לו: לך תסתכל באונגארין, גלציה, סלובקיה, ותראה את כולם חיים... לא חסר להם מאומה...
ונשיא אמריקה שואל אותו שוב: א-ה-ה-ה, פארשטייסט נישט (-אינך מבין), הרי יש הפולי'שע אידן (-היהודים בפולין נהרגים) ?
והוא עונה לו: תגיע לגטאות ורשה ולודז', אני נותן לך רשימה, ותראה 400 אלף יהודים משוחררים מעבודות כפיה... (א. ה. כאן צריך להניף את הקונטרס).
והוא מוסיף: לך תשאל את הרבנים כאן - מסוכנות היהודית אם יש להם מה להתלונן,
'ואף אחד לא אומר מאומה',...
...ואין מה לומר...
...ס'איז נישטא וואס צו זאגין.... ..... .....
פשוט אין מה לומר יותר.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
13
 
יש שיגידו שהם הסתבכו עם סטמאר, והם ימררו להם את החיים, אבל הסיקריקים לא אכפת להם מכלום 
אברך ליטאי 19:00 17/07/2017

אמר פעם חכם סיני, מי שלא פוחד למות איאפשר לאיים עליו.
זה נכון לגבי דעש, חמאס, והסיקריקים.
זה ברור שהם לא קנאים להשם, הם מקנאים באחרים.
הם לא פוחדים למות.
הם ימשיכו בשלהם, למשל חברי הפלג הם פוחדים, מספיק מה שעשו להם במשטרה וההפכיות המזיקות נעצרו, הם אמנם חמומי מוח, והם אנשי מחלוקת, אבל עדיין יש בהם את אותו יצר חיות כמו לכל אדם, הסיקריקים פשוט אין להם את יצר החוות הם כל כך מדוכאים שמוכנים למות

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
14