close
 
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
21.05.2018
 
עוד בעוד באתר
לכל הכותרות
הכי נקראים הכי מדוברים

תיעוד מזעזע: כך מטבילים נערים תמימים לנצרות בחוף ים • צפו

לעיני המצלמות: הטבלה לנצרות של נערים תמימים, המגיעים ממשפחות מצוקה וההורים חסרי אונים: "הם לא רוצים ללכת לבית הספר וניתקו מגע עם כל חבריהם" • הוגשה תלונה במשטרה • ב'יד לאחים' טוענים כי המטביל הורד לאחרונה מטיסה כי הטיף

12
 

העיר אשקלון סוערת, לאחר שהתגלה כי שני מיסיונרים בכירים הטבילו לנצרות כמה בני נוער יהודים תושבי העיר, בחוף ימה של אשקלון. הנערים לומדים בבתי ספר ובחטיבות הביניים בעיר, ושניים מתוכם הם אחים בגילאי 16 ו-17 בלבד.באדיבות 'כאן11'

בדיקה מהירה שערכו פעילי שטח של 'יד לאחים' - ארגון הנלחם במיסיון, גילתה כי מדובר בחלק מפעילות מיסיונרית ענפה באשקלון. התברר כי שני המיסיונרים הקימו כנסייה בבית פרטי במרכז העיר, במטרה להמיר את דתם של בני נוער מאשקלון - לנצרות. ב'יד לאחים' גילו כי עשרות בני נוער פוקדים את הכנסייה.

בני משפחתם של שני האחים הצעירים שהוטבלו יצרו קשר עם פעילי 'יד לאחים' ואלו הגיעו אליהם במהירות, כשהם פוגשים בהורים המזועזעים שלא ידעו את נפשם מצער. "הבנים שלנו נמצאים כרגע תחת השפעתם ההרסנית של המיסיונרים. הם לא רוצים ללכת לבית הספר, ניתקו מגע עם כל חבריהם ואפילו אותנו הם לא משתפים במה שעובר עליהם", סיפרו ההורים בכאב והוסיפו כי הנערים עומדים על כך שיתאפשר להם להמשיך לעמוד בקשר עם המיסיונרים, ולא – הם יינקטו בצעדים אובדניים.

במסגרת ההדרכה והליווי שניתנו למשפחה, ובהנחיית היועצים המשפטיים של 'יד לאחים' הגישו ההורים תלונה במשטרת אשקלון-לכיש על המיסיונרים שעברו על סעיף 368א' לחוק העונשין, האוסר המרת דתם של קטינים מתחת לגיל 18.

'יד לאחים' דאג להביא את המידע המפליל לכלי התקשורת הכלליים וב'כאן11' מיהרו להביא את הסיפור בהבלטה וביקשו את תגובת המשטרה שהודיעה כי היא פתחה בחקירה. ואכן, בתחילת השבוע זומנו שני הנערים לתחנת המשטרה וזו ביקשה לשמוע מהם כיצד יצרו עמם המיסיונרים קשר, כחלק מהליך החקירה.

רמי סופר, סגן ראש עיריית אשקלון הממונה על אגף הרווחה, הודיע כי הוא לומד את הנושא לעומקו וכי בכוונתו להגיש בהקדם תלונה במשטרה על ניצול ציני מחפיר של המיסיונרים. סופר אמר כי "מדינתנו היא מדינת היהודים. אינני חולק על ערבי או נוצרי שרוצים לחיות כפי שהם רוצים, אבל באשקלון אני רואה את זה בחומרה רבה".

אחד מראשי 'יד לאחים' ציין ל'בחדרי חרדים', כי ס. המיסיונר שהטביל את הילדים לנצרות, ידוע כמיסיונר אגרסיבי ואלים. "לפני כמה חודשים" הוא מספר "הוא הורד על ידי משטרת הגבולות מטיסת לופטהנזה לברלין, לאחר שהטיף לנוסעים להמיר את דתם לנצרות, בעודם עומדים בשער העלייה למטוס".

הרב חנוך גכטמן, מנהל המחלקה להצלה ממיסיון ב'יד לאחים', פתח בימים האחרונים במסע הסברה ואזהרה נרחב בקרב בני הנוער באשקלון, במטרה להזהירם מפני המפגע המיסיונרי. "בד בבד אנו עושים כל מאמץ כדי להביא לסגירתו לאלתר של המוקד המיסיונרי הפוגעני, המהווה מטרד של ממש לתושבי אשקלון ומפר את הסדר הציבורי בעיר", אמר הרב גכטמן.

התלונה שהוגשה במשטרה 
 
אולי יעניין אותך גם
12 תגובות ב – 5 דיונים שלח הדפס
תגובות
מזעזע (ל”ת)
 13:21 06/12/2017
1
 
אמאאא ד ישמוררר (ל”ת)
שלו 13:37 06/12/2017
2
 
     אמא הלכה למכולת (ל”ת)
 16:52 06/12/2017
 
מזעזע ומנותק מהמציאות, שיצאו מארץ ישראל...מטמאים לנו אותה (ל”ת)
הדס 14:09 06/12/2017
3
 
מזעזע!!! 
 14:37 06/12/2017

עבודה זרה - מתחת לאפינו
בארץ ישראל!

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
4
 
אני בהלם 
 15:39 06/12/2017
5
 
נצרות 
Dave 16:06 06/12/2017

אני לא מזועזע ביכלל בעידן שכל העולם פתוח ויש לילדים כאילו הכל למה הם ביכלל רוצים את הדת הרי אנו חיים במדינה חילונית אז התשובה היא שהילדים הם משועממים אין להם מה לעשות הם אפילו לא מבינים מה הם עשו ב היהודים לא עודים שום דבר לקרב את החילוני ובטח לא עודים שום דבר לא להרחיק אותם ככה שכשמגיעים כמה אנשים שמראים את עצמם נחמדים ונותנים להם כמה ממתקים הם פשוט ניתפלים לחסרי מעש הם לא נותנים כסף כי זה נגד החוק כי הם מתחת לגיל 18 ומעבר לזה באם אנו לא רוצים שזה יקרה צריכים א לעזור לילדים האילו בכל מה שניתן כי חלק גדול נופלים לסמים ב יש עוד עצה איך לימנוע את הנצרות פשוט להכות אותם עד מוות

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
פעילי נצרות לא עשו משהו פלילי התיק יסגר  
ולדימיר 16:11 06/12/2017

הואיל ולא מדובר בחשד כלשהו של ,הדתה' מגורם יהודי שומר מצוות, אין בכך מעשה פלילי כלשהו והתלונה תיסגר (מחוסר ענין לציבור) !!!
במקביל, הואיל ומדובר בהטרדת המשטרה/ גורמי אכיפת החוק כנגד גורם שאיננו יהודי דתי/ימני נשקלת האופציה לפתוח בהליך פלילי נגד מגישי התלונה . . .

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
7
 
מסית ומדיח 
אליהו 16:22 06/12/2017

אילו רק היה סנהדרין אוף

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
8
 
מחריד  
מולי  16:43 06/12/2017

אל תדאגו המדינה לא תעשה כלום , וגם המשטרה לא תעשה כלום .

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
9
 
יפה שהביאו את הסיפור בערוץ חילוני 
נחום איש גם זו 17:57 06/12/2017

שאפו לתאגיד כאן, שהביא את הסיפור הזה. היחיד שמביא הכל מהכל ללא אינטרסים. בעיני ערוץ 2 וערוץ 10 זה מן הסתם נתפס כלגיטימי להמיר דתם של ילדים יהודים. לדעתי, גם אם מישהו היה שולח להם את התיעוד הזה, לא היו מיחסים לו חשיבות.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
10
 
המיסיונרים עובדים במרץ 
יפה 05:10 07/12/2017

בטיסה שהגעתי באיבריה היו מלא מלא מיסיונרים בגילאים שונים, ביציאה מהמטוס קיבלו פני שלטים של הקרן לידידות של הנוצרים בכיכובו של הכביכול רב אקשיין, רפורמיסט, כעבור 4 ימים הגיע לבית של חמי שנפטר לפני שנתים מכתב ממסיונרית בגרמניה...עם חומר מהתנ״ך והברית החדשה!!! אמרו לי לשלוח אותו ליד אחים שמטפלים בנושא. עצוב, מפחיד ומבחיל מה שקורה בארץ. מקווה שאנחנו היהודים ששומרים מצוות נפסיק לעשות חילול ד׳ כדי למנוע מהחילונים ליפול בצפורניים שלהם.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
11