close
 
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
23.01.2018
 
עוד בעוד באתר
לכל הכותרות
הכי נקראים הכי מדוברים

לאיש אין גבול: טראמפ התבטא בצורה מכוערת

טראמפ התבטא אתמול בשפה מכוערת ובוטה כנגד המהגרים ומדינותיהם, מה שעורר השתאות גם בקרב תומכיו

9
 
טראמפ הגזים. צילום: רויטרס
טראמפ הגזים. צילום: רויטרס

הנשיא טראמפ הפך למתוסכל מאד ביום חמישי (אתמול) בדיון לגבי מהגרים ממדינות עולם שלישי כמו האיטי, אל סלבדור ומדינות מאפריקה, טראמפ כעס על כך שארה"ב מקבלת מהגרים מהמדינות הללו ושאל "למה אנחנו מקבלים את כל האנשים האלה מהמדינות... שמגיעים לכאן?".

אנו נמנע מגולשנו את ההתבטאויות הגסות, שהדהימו גם את תומכיו המורגלים לסגנונו - מילים גסות ומכוערות שאינן מתאימות לנשיא ארצות הברית.

טראמפ הציע כי ארצות הברית צריכה להביא יותר אנשים ממדינות כגון נורבגיה. זאת לאחר שנפגש ביום רביעי האחרון עם ראש הממשלה הנורבגי.

הוושינגטון פוסט מדווח כי פקיד בכיר בבית הלבן, הציע שארה"ב תביא מהגרים ממדינות אסיה כי הם מסייעים לארצות הברית כלכלית יותר ממהגרים מאפריקה.

בדיון על המהגרים תקף הנשיא את המחוקקים שרוצים להביא אנשים מהאיטי ואמר כי "המהגרים מאותה מדינה חייבים להיות מחוץ לכל עסקה של הבאת מהגרים, למה אנחנו צריכים עוד מהאיטי? תוציאו אותם מהעסקה של המהגרים".

המחוקקים שהיו בדיון נדהמו מההערות של טראמפ. דובר מהבית הלבן הגן על עמדתו של טראמפ בנושא ההגירה מבלי להתייחס ישירות לדבריו ולשפה הקשה עם מילים בוטות נגד מהגרים מהאיטי ואפריקה.

"פוליטיקאים מסוימים בוושינגטון בוחרים להילחם למען מדינות זרות, אך הנשיא טראמפ תמיד יילחם למען העם האמריקני", אמרה דוברת הנשיא ראג' בהצהרה שפורסמה לאחר פרסום הידיעה.

"הנשיא טראמפ נלחם למען פתרונות קבועים שהופכים את ארצנו לחזקה יותר על ידי קבלת אנשים ממדינות אחרות שיכולים לתרום לחברה שלנו, ושיביאו לצמיחה של הכלכלה שלנו ויוכלו להשתלב לתוך האומה הגדולה שלנו". הוסיפה.

כזכור, טראמפ אמר לאורך קמפיין הבחירות שלו שנושא ההגירה ישתנה אם יבחר לנשיא, והבטיח לבנות חומה לאורך הגבול המקסיקני ולחתוך את העלייה החוקית בחצי, טראמפ אכן מקיים את מה שהבטיח ונלחם בהגירה הלא חוקית, כשמחלקה לביטחון המולדת הגבירו את המעצרים של מהגרים לא חוקיים, כולל מעצרים בעשרות חנויות ברחבי ארה"ב.

 
 
אולי יעניין אותך גם
9 תגובות ב – 9 דיונים שלח הדפס
תגובות
יש קשר בין ... לבין ... ??? 
חוליו 13:18 12/01/2018

שגנון הדיבור של טראמפ ויאיר ?

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1
 
טראמפ טוב ליהודים! אובמה להאיטי... (ל”ת)
 18:18 13/01/2018
2
 
צודק בהחלט. 
מאיר. 19:51 13/01/2018

למה לחכות ולשלם קנסות כמו באירופה? אז לחיות מוסלמיות מכוערות ומנוערות מכל זיק של הכרת הטוב כלפי מארחיהם, כך צריך. וזה עוד עדין. צריך פשוט להעלות אותם ואת הכושים מדרום ת"א על המטוס הראשון ישר לארצות ערב או גרמניה. שם הוא מנת חלקם וגורלם.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
3
 
הוא צודק 
 22:41 13/01/2018

אמריקה לא צריכה נזקקים לשרותי רווחה, המהווים נטל כלכלי כבד ויש להם חלק נכבד ברמת הפשיעה, אמריקה צריכה הגירה של אקדמאים שיכולים לעזור לכלכלה ולא להפך.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
4
 
טראמפ צודק לגמרי ! 
דוד 00:42 14/01/2018

רוב האמריקאים חושבים כמותו ! ואם אתם בתור אתר "חרדי" יוצאים נגדו אז אני לא בטוח שאתם בכלל חרדים !!

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
5
 
טראמפ 
ביבי 01:26 14/01/2018

מדינות מחורבנות צודק %100

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
יהודי שמדבר נגדו בוגד 
 00:20 15/01/2018
7
 
הביאו גויים בנחלתך טימאו את היכלך 
יהודי כואב 06:33 17/01/2018

כל הכבוד הלוואי שאצלנו היו דואגים ככה לעם היהודי ולא מביאים את כל הלכלוך לפה שארץ ישראל תישאר קדושה כמו שהקב"ה רוצה היינו חיים 10 הבעיה שבמדינה שלנו הכלל הוא כ ס ף ועושים עסקים מאחרי אבינו יימכרו אותנו ואת ארצינו האהובה בשביל בצע כסף פשוט כואב הלב ארצינו ניתנת לגויים על מגש של כסף תמורת עיסקאות מלוכלכות

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
8
 
אפשר לעזור למדינות נחשלות במדינותיהם ולא להכניס 
יפה יוסף 22:30 17/01/2018

אותם לארץ מטוב לב ולהתאבד.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
9