close
 
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
23.05.2018
 
עוד בעוד באתר
לכל הכותרות
הכי נקראים הכי מדוברים

כנסת ישראל קיבלה את פני הילדים הגיבורים

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין הזמין ילדים המתמודדים עם מחלות ממאירות, לסיור בכנסת ישראל

2
 
צילום: רחשי לב
צילום: רחשי לב

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין הזמין את ילדי עמותת 'רחשי לב' ומשלחת מביה"ס רמז, בית הספר הדתי הידוע ביותר בארה"ב לסיור בכנסת ישראל.

במפגש המרגש שנערך היום בשעות הצהריים בכנסת, בין ילדי עמותת 'רחשי לב' והמשלחת מביה"ס רמז קיבלו הילדים סיור מודרך ע"י צוות הכנסת ולאחר מכן זכו לפגוש את השרים.

יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין הודיע הבוקר כי הוא אינו חש בטוב ולא יוכל להגיע למפגש אך שלח שי אישי לכל ילד, שקית ובה עט יוקרתי הנושא את הכיתוב "הכנסת-ירושלים", סיכת הכנסת וספר תהילים הנושא את חתימתו.

סגן השר יעקב ליצמן, יו"ר האופוזיציה בוז'י הרצוג, כבוד השר יואב גלנט, וח"כ יואב בן צור אירחו את הילדים במפגש באחד מאולמות הועידה, שם שרו ילדי בית הספר רמז לילדי רחשי לב ולאחר מכן נשאו דברים חברי הכנסת, שימי גשייד מנכ"ל 'רחשי לב' וקני רוחלין מנהל הפיתוח הארגוני בביה"ס רמז.

מנכ"ל הארגון שימי גשייד הודה לסגן השר הרב ליצמן על עזרתו הרבה ואף כינה אותו בשם מלאך הרפואה לקול מחיאות הכפיים של המשתתפים.

המפגש של ילדים למען ילדים, שילדים מארה"ב ישירו לילדים חולי סרטן במעמד מכובד במשכן הכנסת - הינו אירוע מדהים ומרגש שיהיה כמגדלור לילדים החולים וכמגדלור לילדים מתנדבים.

המפגש הסתיים בשירה משותפת של שירת התקווה על רקע משכן הכנסת.

עמותת רחשי לב הינה מרכז תמיכה לילדים חולי סרטן. העמותה הוקמה בשנת 1989 ומהווה גוף מוביל בסיוע ותמיכה בילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם .

מייסד העמותה והעומד בראשה הוא הרב ראובן גשייד, ולצידו חברי הנשיאות מבכירי הרופאים בארץ ,אישי ציבור, אנשי מערכת המשפט ואנשי עסקים מהמובילים במשק הישראלי

העמותה עוזרת לילדים חולי סרטן בבתי החולים איכילוב ותל השומר ומטפלת מידי שנה, בכ-500 ילדים וצעירים חולי סרטן, ללא הבדלי דת, גזע ומין ומכל שכבות האוכלוסייה. ההדגשים הינם חברתיים, חינוכיים ופסיכולוגיים, מתוך מטרה לשמור על המורל של הילדים, לסייע בהתמודדות עם האתגרים הקשים הכרוכים במחלה ולהקל על הסבל

העמותה מקיימת פעילות ברוכה ללא הפסקה, בכל ימות השנה ומפעילה מערך מתנדבים

בבתי הילדים החולים בכל רחבי הארץ, מקיימת טיולים בארץ ובחול, מפעילה את אמבולנס החלומות ועוד. 
 
אולי יעניין אותך גם
2 תגובות ב – 2 דיונים שלח הדפס
תגובות
רח"ל. על שלוחי דרבנן לכנסת יש מה לאמר. אבל אלה, 
מאיר. 21:11 12/02/2018

מה עשו לכם שהכנסתם אותם למקום שלפי כל הראשונים הוא בית מינים שהכניסה לשם ביהרג בל יעבור. ואותה טענה טען משה על אהרון במעשי העגל. כך שאל תתמהו עלי. אין חדש תחת השמש.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1
 
אתם יודעים מי מכונה כנסת ישראל? השכינה הקדושה. ואתם  
בניהו 22:24 12/02/2018

עושים כבר השוואה ח"ו? האם אלה מייציגים בכלל את עם ישראל? הידעתם שהאומר מזרע חשמונאי אני, עבד הוא? למה? אומר הרמב"ן על מס' קידושין משום שהם לקחו את השלטון מזרע דוד והיו צריכים למסור להם אותו אחרי שטיהרו את בית המקדש. וכיון שלא עשו כן, נכחד כל זרעם כיון שעברו על השבועה שנשבע ה' לדוד. וכתב הרמב"ם שאסור להקים שלטון כלל קודם ביאת המשיח אפילו כולם צדיקים גמורים מהסיבה הנ"ל. ואם חלק מהילדים הללו שנכמרו רחמי עליהם הם חרדים, איפה ההורים שלהם שיכניסו אותם לצדיקי אמת וגדולי ישראל להתברך ולא להבין חלילה של"כנסת" ויושביה יש איזה חשיבות חלילה ובפרט שיושבים שם חרדים. והילדים הללו עלולים לחשוב כאילו שזה מקום שהוא ליגטימי. "אל תחטאו בילד".

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
2