close
 
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
 
עוד בעוד באתר
לכל הכותרות
הכי נקראים הכי מדוברים

חמאס ניצח אותנו - כי אנחנו שחצנים // יענקי פרבר בטור זועם

ברשתות החברתיות צה"ל הובס, אין לנו הסברה. דובר צה"ל לתקשורת הזרה מנהל את התקשורת בהפקרות איומה. אנחנו מלכי ההייטק והטכנולוגיה - מפסידים לאנשים שלא יודעים קרוא וכתוב ושמתמחים בלהטיס עפיפונים, כי אנחנו שחצנים // יענקי פרבר רותח

11
 
הרמטכל אייזנקוט. צילום: דובר צהל
הרמטכל אייזנקוט. צילום: דובר צהל

במהלך השבועות האחרונים משתוללים אלפי פעילי טרור סמוך לגדר בין ישראל לעזה. המפגינים שמשתייכים לתנועת חמאס מבעירים צמיגים ומנסים לפגוע בגדר, הם מנסים לפרוץ אותה בדרכים אלימות, מיידים בקבוקי תבערה, משגרים עפיפוני תבערה לעבר השטח הישראלי וגורמים נזק עצום לשדות.

בימים האחרונים, לקראת יום הנכבה, הביאו מנהיגי חמאס לגדר בגבול עזה עשרות אלפי מפגינים. הם עמדו שם עם תינוקות על הידיים, דחפו לכיוון הגדר ילדים בניגוד לרצונם והשתמשו בעיתונאים כמגינים אנושיים. הם רצו שחיילי צה"ל יהרגו אותם, בעוד צה"ל עושה הכל כדי לא לפגוע במפגינים שלווים, הם עושים הכל כדי שצה"ל כן יפגע.

המפגינים הם אנשי חמאס בלבוש אזרחי. חמאס מנצל את הצעירים ואת הילדים ומביא אותם לגדר כדי שימותו - מה שייתן לו נקודות זכות בעולם. החמאס לאחר הגירוש מגוש קטיף הפך את עזה לגיהנום, את האזרחים הפך לבני ערובה, והחל לבנות לעצמו צבא שלם. במקום לפתח את עזה ולבנות שם עיר יפה עם בתי מלון שצמודים לחוף, חמאס בנה עיר תחתית עם מנהרות טרור.

אסור לצה"ל לתת למפגינים לפרוץ את הגדר, הישובים הישראליים בגבול נמצאים במרחק דקות מהגדר, ואם מחבלים יגיעו אליהם הם יטבחו באזרחים.

אבל - וכאן בא האבל הגדול - צה"ל מנצח בגדר ומפסיד בעולם, חמאס הביס את צה"ל במדיה החברתית, צה"ל הוכרז היום בעולם אחרי הרבה מאד זמן שהיה שקט בגזרה התקשורתית, כ"צבא שטובח בילדים". אפילו שאין הוכחה שאכן ילדים נהרגו.

כותרות העיתונים ואתרי החדשות נמרחו בתמונות מעזה. הדברים הללו פוגעים במדינה, פוגעים בתעשיה, פוגעים ביבוא וביצאו, חברות בעולם מושפעות מהתמונות בעזה ומסרבות לעשות עסקים עם ישראלים.

ברשתות החברתיות צה"ל הובס, אין לנו הסברה. דובר צה"ל לתקשורת הזרה מנהל את התקשורת בהפקרות איומה, ניסוחים נוראיים לסרטונים שצה"ל מפיץ - שבימים טובים מגיעים למיליוני צפיות, לא עוברים את החצי מיליון. בעזה החמאס מביא את העיתונאים עד הגדר, והם מדווחים בלייב, פה צה"ל שם את העיתונאים רחוק מהגדר, במקום להביא עשרות עיתונאים מכל העולם לגדר בעזה, להכניס אותם ל"ספארי" ממוגן, ולתת להם הגנה ליד הגדר, שם הם יעבירו בלייב את המתרחש, צה"ל מצייץ ציוצים מביכים בטוויטר, מוציא דוברויות אומללות, היום המלחמה בפייסבוק ובטוויטר, לא בדוברויות.

שגרירים ישראלים בעולם נקראים להתייעצות ואף מגורשים, הפלסטינים מפוצצים אוטובוסים ודוקרים וטובחים ורוצחים ילדים ברחובות, דורסים תינוקות, ואף אחד לא מגרש נציגים פלסטיניים בעולם. אנחנו נלחמים את המלחמה הלא נכונה.

צה"ל הופך את עצמו למוקצה בעולם, לערבים יש חמ"ל הסברה אדיר בכל מקום בגלובוס, הם מפוצצים את העולם עם תעמולה. צה"ל לא קולט מה הולך מאחורי גבו. הצבא מתנהל כמו לפני 50 שנה, יחידת דובר צה"ל לתקשורת הזרה היא יחידה שחצנית שלא מוכנה לקבל עצות מאחרים. אנחנו מפסידים ומובסים לכמה חמאסניקים שמתמחים בלשדרג את הקלע דוד. אנחנו מלכי ההייטק והטכנולוגיה - מפסידים לאנשים שלא יודעים קרוא וכתוב ושמתמחים בלהטיס עפיפונים, כי אנחנו שחצנים.

 
 
אולי יעניין אותך גם
11 תגובות ב – 10 דיונים שלח הדפס
תגובות
צה"ל לא נלחם בשדה התקשורת אלא בשדה הקרב והוא מנצח. 
ד. 18:59 15/05/2018

וההסברה אינה תלויה רק בו. בעיקר לא בו.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1
 
מה שאמת אמת....רק אל תעתיק...כולם יודעים שדובר צה"ל הפסיד! (ל”ת)
מני 19:17 15/05/2018
2
 
לך תלמד קצת לפני שאתה מדבר שטויות  
 19:24 15/05/2018

ידוע היא השנאה שיש מצד אומות העולם כלפי ישראל תפתח מקורות יהודיים ותראה כמה נכתב על זה
תלמד את הנבואות בתנך ותראה שלקראת אחרית הימים הגויים שיאשימו את ישראל מתוך שנאה
בקיצור אורח בלי ריח של תורה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
3
 
כל מילע בסלע (ל”ת)
 19:33 15/05/2018
4
 
     שתיקותא בתרי (ל”ת)
גמרא 13:16 16/05/2018
 
הכתבה מזכירה לי את קול הרע"ם מקהיר 
קאטו הזקן 20:05 15/05/2018

מצרים מנצחת
חיזבאללה מנצח
חמאס מנצח
תפסיקו לקנות את הנרטיב העלוב הזה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
5
 
להזכירכם, אנחנו בגלות. ולנצח ישנאו אותנו וירדפו אותנו, לא חשוב איזה דובר יציג אותנו בעולם 
 20:11 15/05/2018

שיבוא משיח צדקנו ויגאלנו במהרה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
כמה דברי שטות אפשר לכתוב? (ל”ת)
חגי 21:22 15/05/2018
7
 
מה אתה מבלבל ת'מוח  
סמי 00:47 16/05/2018

קודם כל דיווחו שרוב ההרוגים הם מחבלים דבר שני צה"ל הוציא כרוזות בכל עזה והזהיר. חוץ מזה לא משנה מה יקרה תמיד ישראל תצא לא טוב בעולם מה שלא נעשה יחפשו עלינו קטגוריה כי שונאים אותנו
צה"ל פעל כמו שצריך ואתה האחרון שתגיד מה לא היה בסדר!

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
8
 
משתוקא בתרין 
תלמוד 13:20 16/05/2018

פירוש: על כל מילה שלא היית כותב כאן הייתי משלם לך כפול, כלומר, דיברת שטויות.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
9
 
בזירה של התקשורת החברתית 
חרדי בירושלים 15:58 17/05/2018

בזירה של התקשורת החברתית ברור שצה"ל מפסיד, אבל זה לא מעניין אף אחד כי שמה חושבים שהם מנהלים את העולם אבל חיים בבועה. העולם מתנהל על ידי מדינאים של העולם ושם צה"ל מנצח ובגדול, תסתכל על ממשלות ארה"ב ואירופה שם אף אחד לא אמר שצה"ל אסור להביס את חמאס, אפילו אם יש להם טענות על צה"ל זה נכנס בגדר טענות לגיטימיות. רק בעולם הערבי שזה ברור שעד שיהיה שלום בפומבי הם יצריכו לגנות את ישראל.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
10