close
 
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
23.05.2018
 
עוד בעוד באתר
לכל הכותרות
הכי נקראים הכי מדוברים

צפו: פעוטה נתלית בחלון בגובה 10 מטר

אירוע מטריד: בתיעוד שרץ ברשת, נראית פעוטה כשהיא נתלית מחוץ לחלון מוסד 'עזר מציון' בבני ברק, ונמשכת פנימה ברגע האחרון. צפו

7
 

הבוקר (שלישי) התרחש במרכז הארצי של עזר מציון בבני ברק, אירוע בו ילדה טיפסה על מיטת פיזיותרפיה, מעדה דרך חלון ציר ונתקעה בתוכו. אישה שחלפה במקום תיעדה את הילדה כשפלג גופה התחתון מחוץ לחלון, ומי מעובדי המקום מחזיק בה שלא תיפול.

מעזר מציון נמסר כי הצוות המקצועי של הגן, ששהה עם הילדים באותה עת, זיהה את האירוע שהתרחש בתוך שניות: "הצוות פעל במהירות וחילץ את הילדה בתוך זמן קצר - ללא כל פגע", אומרים בארגון.

בתיעוד הוידאו, נראים שוטרים רצים אל מתחת החלון בזמון שאזרחים מחזיקים בסולם ככל הנראה על מנת להוריד אותה בבטחה.
לאחר זמן קצר, הילדה הוכנסה חזרה לחדר ובכך נמנע אסון. בעזר מציון מבקשים להדגיש כי מדובר בגן לילדים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, הפועל תחת תקני הבטיחות הנדרשים וצוות מקצועי מלא. עוד הוסיפו כי מדי שנה מאשר יועץ בטיחות את המבנה ומתקניו ולמקום גם אישור משרד החינוך המתחדש מדי שנה.

בנוסף, מידי תקופה מתקיים מעקב מדוקדק אחר מפגעים וליקויים. "זה אירוע הבטיחות הראשון מסוג זה שקורה בגנים אלו", אומרים בעזר מציון, "אנו ב'עזר מציון' נפעל לבדוק את המקרה לעומק ולפעול למניעת הישנות מקרים דומים".

בהודעה שהפיצה ההנהלה לעובדים נכתב כי העמותה "מציבה את הילדים עם צרכים מיוחדים בראש מעייניה ופועלת כבר למעלה מ-25 שנים כדי להעניק להם טיפול וקידום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. במסגרת זו היא מפעילה 8 גנים, 19 מעונות ו-5 מועדוניות בכל רחבי הארץ. כמו כן "עזר מציון" גם מעמידה לרשותם פארק אינטראקטיבי רב חושי יחיד מסוגו בארץ ועוד שירותים ייחודיים רבים. בחרנו לשתף אתכם בארוע ובתגובתנו אליו".

 
 
אולי יעניין אותך גם
7 תגובות ב – 7 דיונים שלח הדפס
תגובות
לא ייתכן שקיבלו אישור כשאין שם סורגים. אבל אל דאגה 
 19:26 15/05/2018

גם הכתבה הזו תרד מהר. יש אנשים שאסור לכתוב נגדם.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1
 
איך קיבלו אישור על כיתה לגיל הרך ללא סורגים?? נשגב מבינתי!!!! (ל”ת)
 20:33 15/05/2018
2
 
עזר מציון כשמו כן הוא עוזר עם סייעתא דשמיא  
 00:39 16/05/2018

גם כאן נראית הס"ד של הארגון רב הפעלים,
ולכל המעירים אנא בדקו עצמכם לפני שאתם מעוררים על אחרים.

תזכו למצוות כל המתנדבים והמסייעים לעמוד לעזר ואחיסמך
להורים ולילדים הנמצאים בעת צרה וצוקה

כה לחי

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
3
 
בשביל מה השוטרים רצו ? במה הם הועילו לאירוע ? 
דוד 01:03 16/05/2018

המשטרה טובעת ביחצנו"ת זולה מול אפס עשייה ותועלת ציבורית והרבה שחיתות

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
4
 
חוסר אחריות משווע. איך אין סורגים בעזר מציון? (ל”ת)
זה פשיעה 06:22 16/05/2018
5
 
תשובה מגונה של העמותה 
משה, עורך-דין 12:24 16/05/2018

תשובת העמותה מעידה על רשלנות עילאית, של העמותה עצמה ושל יועצי הבטיחות שלה. האפשרות שילד יפול מחלון, גם כשאינו מוגבל מסיבה כלשהי, היא הדבר הראשון העולה בדעתו של כל בר-דעת הבודק סיכונים לילדים קטנים. עצם העובדה שהיה מרווח מספיק למעבר חלקי גוף של הילדה, מחייבת את המשטרה לנקוט הליכים פליליים נגד יועצי הבטיחות, ללא קשר לכך שהילדה יצאה בשלום מהאירוע - שאולי ישאר חלילה טבוע בנפשה כל ימי חייה - והאמת היא שלא רק נגד היועצים אלא גם נגד הנהלת העמותה, כי להבחנה בליקוי כה בולט לעין אין צורך דווקא ביועץ מקצועי. אך משטרת ישראל, בעליבותה, נוקטת פעולה רק לאחר שקורה אסון ממש, ואילו מקרה חמור כזה נכלל אצלה לרוב במסגרת "אין עניין לציבור". אם ילדו או נכדו של קצין משטרה בכיר יסתבך באירוע כזה, נגלה כי לציב ור ולמשטרה יש בכך עניין רב מאוד.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
תגובת הארגון לא מתייחסת לעניין 
אשר 13:29 16/05/2018

בהודעה שהפיצה ההנהלה לעובדים נכתב כי העמותה "מציבה את הילדים עם צרכים מיוחדים בראש מעייניה (מה הקשר ?) ופועלת כבר למעלה מ-25 שנים כדי להעניק להם טיפול וקידום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר (נו אז מה ?). במסגרת זו היא מפעילה 8 גנים, (מישהו אמר שלא ?) 19 מעונות (ומה עם הבטיחות ?) ו-5 מועדוניות בכל רחבי הארץ. (מרשים מאוד, אבל במה זה קשור לענייננו ?) כמו כן "עזר מציון" גם מעמידה לרשותם פארק אינטראקטיבי רב חושי יחיד מסוגו בארץ ועוד שירותים ייחודיים רבים. (ולכן ?) בחרנו לשתף אתכם בארוע ובתגובתנו אליו".

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
7