1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חוץ

בכיר חרדי בארגון היהודי JCC: "ניצלתי בנס מהפיגוע בלונדון"

לוי יצחק שפירא, איש חסידות באבוב, בכיר בארגון היהודי JCC, מספר ל"בחדרי חרדים" על הנס הגדול שאירע לו היום כשניצל ממתקפת הטרור מחוץ לפרלמנט הבריטי בלונדון, בה נרצחו שני בני אדם וכעשרה נוספים נפצעו
Print יענקי פרבר , כ"ד אדר תשע"ז 22/03/2017 19:23

שפירא (מימין). "ניצלתי בנס" שפירא (מימין). "ניצלתי בנס"

לוי יצחק שפירא, איש חסידות באבוב, בכיר בארגון היהודי JCC, מספר ל"בחדרי חרדים" על הנס הגדול שאירע לו היום (רביעי) כשניצל ממתקפת הטרור מחוץ לפרלמנט הבריטי בלונדון, בה נרצחו שני בני אדם וכעשרה נוספים נפצעו.

"אנחנו נפגשים שלוש פעמים בשבוע בפרלמנט הבריטי עם מחוקקים ואנשי ממשל כדי לדון בדברים שנוגעים לחיי הקהילה החרדית בלונדון" מספר שפירא ל"בחדרי חרדים". "הפגישות תמיד מתקיימות בשעות אחר הצהריים, אך דווקא היום הפגישה הוקדמה לשעה 12".

לדבריו, "הפגישה הוקדמה מכיוון שהיינו צריכים להיפגש עם גורמי תברואה כדי לדון בנושא תגבור איסוף האשפה בשכונות החרדיות, שכידוע לפני פסח לא מספיק שאוספים פעם אחת את האשפה ביום".

שפירא מוסיף ומספר: "יצאתי בסיום הפגישה היום מבניין הפרלמנט לכיוון הבית וכשהגעתי הביתה שמעתי על הפיגוע הקשה. אין ספק שניצלתי בנס, כי אני תמיד מגיע בדיוק בשעה שבה הייתה התקפת הטרור".

לסיום אמר שפירא ל"בחדרי חרדים": "אני מודה לקדוש ברוך הוא על שניצלתי מהפיגוע ומאחל לפצועים החלמה מהירה".


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לי אירע נס גדול יותר - אני מלכתחילה לא נסעתי ללונדון.  (ל”ת)

  מוישי

  • כמוכם 


 2. לי אירע נס ניצלתי מהמחבלים של העיצים  (ל”ת)


 3. נס קפה  

  יוני

 4. אם בב"ב יתחילו לפנות זבל פעמיים ביום לקראת הפסח זה יהיה ממש נס. ולא סתם מישהו שללולא הפגישה היה הולך על הגשר יחד עם סטודנטיות צרפתיות  (ל”ת)

  מיכה

 5. סיפורי סבתא  

  יצחק